SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#16826 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by uglavnomja »

insomnia78 wrote:Vi isto djeca sa tom Njemackom :lol:
Pa ne odsustvuje godinu. Par dana te starci uvijek mogu pokriti pa i u toj famoznoj Njemackoj
put traje dva dana, povratak jos 2, to je vec 4 dana

zatim to kosta, karte za dvije osobe, a vidi se da je zena sirotinja

i dati prilicno love, maltretirati se 4 dana u busu da bi se provelo 2 dana u bosni :?: (da uzmemo da je bila odsutna jednu sedmicu)

nesto mi ta matematika nema logike


a nema mi logike, statisticke, da lik ima dvije zene koje ne mogu imati djecu
prije ce biti obrnuto
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#16827 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

A gdje će vehabijskom mozgu biti jasno da mu je muškost umanjena jer ima neplivače.
Vazda je krivo ono niže biće što ga pokriva maramama i tretira kao grlo stoke.

Mora svakom biti jasno da se tu radi o mozgovima setovanim na sedmi vijek, sa znanjima i standardima tog doba.
Last edited by drug_profi on 21/11/2017 10:56, edited 1 time in total.
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#16828 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sunceKOtepsija »

puco revolucionar prave metke po siriji a sad da u bosni ispaljuje corke-nema logike- do zene/a je
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#16829 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sheilak »

@insomnia

nisu nijemci aljkavi po pitanju izostanaka djece iz skole, cak ni uz opravdanje roditelja, ili zaista valjan razlog ili doktorska ispricnica.

nemoj lupati bez veze samo da bi kontrirao.

ja sam bas jucer komentirala na n1 ovaj slucaj i dobila sam par verbalnih napada od tih zena vehabijskih.

zaista nisam znala da ih ima ovoliko po sa, ovo je zaista ozbiljan problem postao s njima. no ne znam sta je gore, oni i one koje im djecu radjaju u prakticno sekti ili ti neki „normalni“ momci koji ih brane dok tespihaju u nargila-barovima.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#16830 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

Nisrin wrote:
vješalica wrote:Izdogovarali se
Pa onda se nesto predomislili
Klasika
Treba ih zatuci dobro
Postali su extremno.glupi

I majki prica nepovezana - dobila poruke od zene tog monstruma da hoce da zeni dijete od 12 godina i poslije toga mala isetala- ISETALA navece sa 12 godina? Trebale sutradan u Njemacku...ako zive u Njemackoj, kako je uopste sad dovela u BiH??? Njemci bas prave problem i pucaju povisoke kazne ako dijete izostaje vise dana iz skole, OSIM AKO NEMA DOKTORSKO OPRAVDANJE?! Kraj polugodista, ona je dovela "U POSJETU U BIH"??!
Bas mi je zao male, nikakvo opravdanje nemam za mater, koliko god joj bila teska situacija...a djeca su danas strasno naivna! Mozda su uvijek i bila, ali danas to dolazi do izrazaja...

Nije mi jasno kako ih preveslaju, kakvim pricama, obecanjima..uzas!
vjeruj mater zna više nego mi svi ovdje zajedno sa policijom
biznis je čudo
prodaja i udaja za pare
ma da se čovjek ispovraća
tipični primjer ženturače varalice
lažljivice i to na štetu djeteta
a ni djetetu nije teško isprati mozak ako s ekreće
u krugu debila
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#16831 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

A da se malo suzdržite od insinuacija i pljuvanja barem dok ne pronađu djevojčicu?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#16832 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

sheilak wrote:@insomnia

nisu nijemci aljkavi po pitanju izostanaka djece iz skole, cak ni uz opravdanje roditelja, ili zaista valjan razlog ili doktorska ispricnica.

nemoj lupati bez veze samo da bi kontrirao.

ja sam bas jucer komentirala na n1 ovaj slucaj i dobila sam par verbalnih napada od tih zena vehabijskih.

zaista nisam znala da ih ima ovoliko po sa, ovo je zaista ozbiljan problem postao s njima. no ne znam sta je gore, oni i one koje im djecu radjaju u prakticno sekti ili ti neki „normalni“ momci koji ih brane dok tespihaju u nargila-barovima.
Naravno da jesu. Kao i sve drzave sirom EU. BiH je mila majka sta se tamo dogadja po skolama
BadBoy
Posts: 9610
Joined: 01/11/2005 21:55

#16833 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by BadBoy »

insomnia78 wrote:
sheilak wrote:@insomnia

nisu nijemci aljkavi po pitanju izostanaka djece iz skole, cak ni uz opravdanje roditelja, ili zaista valjan razlog ili doktorska ispricnica.

nemoj lupati bez veze samo da bi kontrirao.

ja sam bas jucer komentirala na n1 ovaj slucaj i dobila sam par verbalnih napada od tih zena vehabijskih.

zaista nisam znala da ih ima ovoliko po sa, ovo je zaista ozbiljan problem postao s njima. no ne znam sta je gore, oni i one koje im djecu radjaju u prakticno sekti ili ti neki „normalni“ momci koji ih brane dok tespihaju u nargila-barovima.
Naravno da jesu. Kao i sve drzave sirom EU. BiH je mila majka sta se tamo dogadja po skolama
Ali kako ne kontaš to su straaaaanci kod njih je sve bolje, tamo nema problema :D :D

Jest da je glupo kad se iz dijaspore upličeš u dnevno-političke stvari BiH, ali hvala ti što pružaš perspektivu da "gore kod njih" nije sve idealno :D
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#16834 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

https://www.faktor.ba/vijest/alen-grbo- ... u-273414#2
Tridesetpetogodišnji Alen Grbo iz Sarajeva pronađen je mrtav u porodičnoj kući u sarajevskom naselju Širokača.

Kako saznajemo, slučaj je sarajevskoj policiji prijavljen jučer kasno popodne, nakon čega su pripadnici MUP-a KS izašli na mjesto događaja i obavili uviđaj.

Prema nezvaničnim informacijama do kojih smo došli, tijelo preminulog ležalo je nekoliko dana u kući, a uzrok smrti zasad nije poznat. Nezvanično također saznajemo da policija nije pronašla tragove koji bi ukazivali na postojanje krivičnog djela.

Iz policije nam je, uz navođenje inicijala, potvrđeno da je tijelo prevezeno u prosekturu Bare, gdje će, po nalogu dežurnog tužioca biti obavljena obdukcija, kojom će biti utvrđen tačan uzrok smrti.

Grbo je dobro poznat policiji, ali i široj javnosti po učešću u nekoliko vatrenih obračuna na sarajevskim ulicama.

Zajedno sa Anelom Kršom, na osnovu sporazuma o priznanju krivnje, osuđen je na 18 mjeseci zatvora zbog ranjavanja Benjamina Delalića u naselju Hrasno u septembru 2013.

U februaru 2009. na Grbu je pucao Amir Pašić Faćo, koji ga je tom prilikom ranio u nogu, zbog čega je odležao zatvorsku kaznu.

Dvije godine ranije i Grbo i Pašić su hapšeni zbog pucnjave kod Begove džamije, kada su se sukobili sa grupom Muhameda Alija Gašija. U toj pucnjavi ranjeni su Amir Kasumić, Elvis Hodžić i prolaznik koji je s porodicom izlazio iz džamije.
Image
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#16835 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sunceKOtepsija »

droga odnosi najbolje
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#16836 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by studiorum_tuzlaensis »

sad možemo očekivati FB žalopoljke i žalospjeve za ovim neuspjelim abortusom tipa: "dobar umire mlad...", "fališ brate", "Allah najbolje zna ko si", "Only God can judge you", "jedan po jedan srećemo se svi", itd.

Svima im želim da se što prije sretnu. :thumbup:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#16837 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Banksy »

drugi profil wrote:
Mora svakom biti jasno da se tu radi o mozgovima setovanim na sedmi vijek, sa znanjima i standardima tog doba.
Svako društvo ima takvih, s takvim mozgom i ponašanjem, no uređena društva takve sankcionira i hapsi. Kod nas je to pitanje ''porodičnih odnosa'' i unutarnjih stvari, kako Cerić reče, ''novih muslimana'', pa se implicira da je miješanje nepotrebno.

U pitanju je otmica dvanaestogodišnjeg djeteta. U uređenim društvima svi bi davno bili pohapšeni, i mater i otmičar i žene mu.
User avatar
Logovan
Posts: 102848
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16838 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

studiorum_tuzlaensis wrote:sad možemo očekivati FB žalopoljke i žalospjeve za ovim neuspjelim abortusom tipa: "dobar umire mlad...", "fališ brate", "Allah najbolje zna ko si", "Only God can judge you", "jedan po jedan srećemo se svi", itd.

Svima im želim da se što prije sretnu. :thumbup:
Ove su im najbolje. :skoljka:
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#16839 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Nisrin »

vješalica wrote:
vjeruj mater zna više nego mi svi ovdje zajedno sa policijom
biznis je čudo
prodaja i udaja za pare
ma da se čovjek ispovraća
tipični primjer ženturače varalice
lažljivice i to na štetu djeteta
a ni djetetu nije teško isprati mozak ako s ekreće
u krugu debila

Ima na N1 intervju i pokazuje mobitel, stopirala sam bas na poruci gdje ta neka pise:


"I ako se odlucite da hocete prekosutra je moj dan, ja cu izaci iz stana i prepustiti joj ga da dodjete ovdje, dok ne rijesimo tebi stan, a ona ostaje ovdje,a ti popakiraj sve stvari i dodji ovamo, mislim da se necete pokajati ako olducite da hocete to prihvatiti, a Allah najbolje zna...
"

Kako se to dopisivala sa njima ako se sad mutava pravi, sve je to planski i proracunato se desilo..mozda su je "izradili", pa se sad javno obratila!
Sto se odmah nije obratila policiji?

I trebale su se vratiti u Njemacku GDJE I ZIVE!!! Upravu smo sto smo pisali, dijete dovela usred skolske godine! Mati za primjer!

Nadam se da ce djevojcicu pronaci NETAKNUTU i dati socijalnoj sluzbi...!
Last edited by Nisrin on 21/11/2017 13:05, edited 2 times in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#16840 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

Lakve ti gluposti pises to je nevjerovatno. Da vidis samo sta vehabije rade po Beču, Briselu, Parizu :lol:
I da ne znas zasto uporno impliciras kako policija nista ne poduzima
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#16841 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by studiorum_tuzlaensis »

Banksy wrote:
U pitanju je otmica dvanaestogodišnjeg djeteta. U uređenim društvima svi bi davno bili pohapšeni, i mater i otmičar i žene mu.
Tako je. U građanskim društvima se postupa kako si i navela.

MI živimo u etnonacionalnom ispljuvku Jugoistočne Europe gdje su takva pravila udarac na naciju ili slobodu ispoljavanja vjere.
BadBoy
Posts: 9610
Joined: 01/11/2005 21:55

#16843 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by BadBoy »

studiorum_tuzlaensis wrote:sad možemo očekivati FB žalopoljke i žalospjeve za ovim neuspjelim abortusom tipa: "dobar umire mlad...", "fališ brate", "Allah najbolje zna ko si", "Only God can judge you", "jedan po jedan srećemo se svi", itd.

Svima im želim da se što prije sretnu. :thumbup:
Već je bilo, k' da si znao.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#16844 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tesla Edison »

Brza vožnja, preticanje, neprilagođena brzina uslovima na cesti. Samo se čudim zašto nema još ovakvih udesa. Kako voze to nije normalno.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16845 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

vjerovatno hitna intervencija - meso ili pita...
User avatar
ranger
Posts: 2740
Joined: 14/04/2008 14:58
Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne

#16846 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ranger »

JThomas wrote:vjerovatno hitna intervencija - meso ili pita...
od ladnog bureka oće kiselina :lol:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#16847 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

možda je i tiket..

nego policija provela akciju kalibar po graničnim prelazima i u bih, bio eurpol interpol itd. ne vjerujem da su izašli iz države a i osuđivan je, znaju ga
garant se skriva neđe po državi
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16848 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

možda čelendžeri, rani tenis...
User avatar
Romeo 80
Posts: 4628
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#16849 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Romeo 80 »

TESLA_EDISON wrote:
Brza vožnja, preticanje, neprilagođena brzina uslovima na cesti. Samo se čudim zašto nema još ovakvih udesa. Kako voze to nije normalno.
Kazu, od ranije poznati policiji :skoljka:
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#16850 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jazzer »

Nadam se da su i njima dali da ''duvaju'', da se utvrdi kolicina masnoce od bureka u krvi :) .
Post Reply