SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#16801 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by The BEN10 »

insomnia78 wrote:
The BEN10 wrote:
stetoskop wrote:Otišlo je ovo sve u PM sa ovim radikalnim islamskim monstrumima, a njena majka, kako vidim po fb je u tim vodama.
??
Pa cemu upitnici. Nije tu u pitanju bilo koja djevojcica. Naravno da se svi poznaju od ranije
Ma kontao sam da malecka nije sama naletila, pa bi lično meni bilo jako zabrinjavajuće. Al ako je to isti krug, onda nije nimalo čudno...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#16802 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Banksy »

Čudno, nečudno, to je DIJETE kojeg NEMA i to je posao ZA POLICIJU.
mnjonja
Posts: 277
Joined: 19/09/2017 09:33

#16803 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mnjonja »

Kako to da još uvijek nema nikakvih informacija?
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#16804 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sheilak »

pogledala sam profil te sebine nanic. kako je tako nesto uopce dopusteno na fb i sta takvi ljudi uopce traze na tom sejtanskom zapadnjackom fb? sto nisu po drustvenim mrezama bliskog istoka?
User avatar
stetoskop
Posts: 1395
Joined: 21/06/2010 18:12
Location: Pokraj Sarajeva
Grijem se na: Fujitsu 12llce
Vozim: Traktor, ide j€bi ga

#16805 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by stetoskop »

The BEN10 wrote:
Ma kontao sam da malecka nije sama naletila, pa bi lično meni bilo jako zabrinjavajuće. Al ako je to isti krug, onda nije nimalo čudno...
Pregledavao sam profile iz prijatelja majke, pa po komentarima, čini mi se da se ova majka teško snalazi kroz život i da je naivna, te prevarena. Okrenuta je vjeri i ima nešto prijatelja koji u ranijim objavama žele da je zaštite od lažnih koji vrebaju da je prevare.
A eto i sada ti lažni prijatelji izlaze na vidjelo.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#16807 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by uglavnomja »

stetoskop wrote:
The BEN10 wrote:
Ma kontao sam da malecka nije sama naletila, pa bi lično meni bilo jako zabrinjavajuće. Al ako je to isti krug, onda nije nimalo čudno...
Pregledavao sam profile iz prijatelja majke, pa po komentarima, čini mi se da se ova majka teško snalazi kroz život i da je naivna, te prevarena. Okrenuta je vjeri i ima nešto prijatelja koji u ranijim objavama žele da je zaštite od lažnih koji vrebaju da je prevare.
A eto i sada ti lažni prijatelji izlaze na vidjelo.

u prevodu, da je sirotinja i da nije pametna :| vidi se na sici u ovom tekstu ispod
i da nema nista u njemackoj, a ovdje je svi cuskaju, sto rece zena od mladozenje :roll:


najlakse je na takve, isprati im mozak

a ovaj kreten je trebao biti u zatvoru.
ovaj isil-ov islam je upravo idealan za takve, kriminalce, nasilnike, idiote, psihopate, ubice ... da "legalno" rade sve sto je ljudskim zakonima zabranjeno
i jos ima vecih budala koji ih opravdavaju :run:
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#16808 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by splinter »

Izgleda da je opet bio neki belaj il tako nešto maloprije, proleti hitna i policija u velikoj brzini. Iznad Bistrika.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#16809 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

splinter wrote:Izgleda da je opet bio neki belaj il tako nešto maloprije, proleti hitna i policija u velikoj brzini. Iznad Bistrika.
Nešto je učinilo mi se puklo negdje
BadBoy
Posts: 9611
Joined: 01/11/2005 21:55

#16810 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by BadBoy »

Žao mi je zbog cijele situacije i želim da djevojčicu što prije pronađu, ali mi nije jasno kako su mogli doći ispred kuće i odvesti je? Pa što se nije zaključala i ne dala nikome niti da uđe i izađe i odmah zvala policiju?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#16811 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

BadBoy wrote:
Žao mi je zbog cijele situacije i želim da djevojčicu što prije pronađu, ali mi nije jasno kako su mogli doći ispred kuće i odvesti je? Pa što se nije zaključala i ne dala nikome niti da uđe i izađe i odmah zvala policiju?
Pa mala otisla svojevoljno. Boga pitaj sta su joj naobecavali
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#16812 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

Izdogovarali se
Pa onda se nesto predomislili
Klasika
Treba ih zatuci dobro
Postali su extremno.glupi
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#16813 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Nisrin »

vješalica wrote:Izdogovarali se
Pa onda se nesto predomislili
Klasika
Treba ih zatuci dobro
Postali su extremno.glupi

I majki prica nepovezana - dobila poruke od zene tog monstruma da hoce da zeni dijete od 12 godina i poslije toga mala isetala- ISETALA navece sa 12 godina? Trebale sutradan u Njemacku...ako zive u Njemackoj, kako je uopste sad dovela u BiH??? Njemci bas prave problem i pucaju povisoke kazne ako dijete izostaje vise dana iz skole, OSIM AKO NEMA DOKTORSKO OPRAVDANJE?! Kraj polugodista, ona je dovela "U POSJETU U BIH"??!
Bas mi je zao male, nikakvo opravdanje nemam za mater, koliko god joj bila teska situacija...a djeca su danas strasno naivna! Mozda su uvijek i bila, ali danas to dolazi do izrazaja...

Nije mi jasno kako ih preveslaju, kakvim pricama, obecanjima..uzas!
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#16815 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by The BEN10 »

Nisrin wrote:I majki prica nepovezana - dobila poruke od zene tog monstruma da hoce da zeni dijete od 12 godina i poslije toga mala isetala- ISETALA navece sa 12 godina? Trebale sutradan u Njemacku...ako zive u Njemackoj, kako je uopste sad dovela u BiH??? Njemci bas prave problem i pucaju povisoke kazne ako dijete izostaje vise dana iz skole, OSIM AKO NEMA DOKTORSKO OPRAVDANJE?! Kraj polugodista, ona je dovela "U POSJETU U BIH"??!
Bas mi je zao male, nikakvo opravdanje nemam za mater, koliko god joj bila teska situacija...a djeca su danas strasno naivna! Mozda su uvijek i bila, ali danas to dolazi do izrazaja...

Nije mi jasno kako ih preveslaju, kakvim pricama, obecanjima..uzas!
Fkt, kako je moguće da dijete odsustvuje iz škole u Njemačkoj - imam tamo par prijatelja i i znam po njima da je jednostavno nemoguće tek tako da dijete ne ide u školu. :-?
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16816 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

vjerovatno je zapelo oko nekog manjeg iznosa ili kvadrature.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#16817 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

Vi isto djeca sa tom Njemackom :lol:
Pa ne odsustvuje godinu. Par dana te starci uvijek mogu pokriti pa i u toj famoznoj Njemackoj
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#16818 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by The BEN10 »

insomnia78 wrote:Vi isto djeca sa tom Njemackom :lol:
Pa ne odsustvuje godinu. Par dana te starci uvijek mogu pokriti pa i u toj famoznoj Njemackoj
Halalit ćeš, ali sVati da je život u Bosni ionako veliko opterećenje i da svakom odgovornom roditelju potencijalno novi opasni trend šalje hint da ispita situaciju.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16819 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

pa po njenoj priči se ne bi reklo ni da je baš par dana...
racionalista
Posts: 1484
Joined: 20/07/2012 20:40

#16820 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by racionalista »

Ciganska posla, ova je i prošle godine po istom scenariju pomagala
BadBoy
Posts: 9611
Joined: 01/11/2005 21:55

#16821 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by BadBoy »

Ja koliko sam shvatio iz dosadašnjih tekstova one nisu već živjele u Njemačkoj nego su tek trebale da idu u Njemačku u potrazi za boljim životom. U jednom tekstu je pisao citat majke da je kao rekla kćerki "Strpi se još samo dva dana do Njemačke".

Čudna situacija, kažem, ne može dijete od 12 godina ni na šta pristati, roditelj je tu odgovoran i moralno i zakonski. Lijepo zaključaš kuću i ne daš ni njoj da izađe niti njima da uđu i odmah zoveš policiju vrištiš na telefon da dođu da ti neki čovjek prijeti kćerki i želi da je odvede. Kakvi god da su vala bi se u toj sitauciji odazvali u roku od par minuta.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16822 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

negdje je pisalo vratiti se u njemačku, kao da inače žive tamo...namjerno kažem kao.
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#16823 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by The BEN10 »

Ma toj ženi stoji na profilu da živi u Njemačkoj, sinoć sam upratio. Neki grad na sjeverozapadu.
r_faruk
Posts: 4804
Joined: 20/01/2003 00:00

#16824 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by r_faruk »

policija jako brzo stigne kada je u pitanju pravi belaj, kakvi god da su tu su dobri. jednom prilikom sam ih zvao jer smo nasli krvavog covjeka na ulici. pojavili su se za dvije minute. kasnije smo saznali da je ciko pao, nije mu niko htio pomoci. bilo oko 16:00 sati.
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#16825 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sunceKOtepsija »

Enisina majka navodi kako je Enisa odvedena kako bi stupila u brak s muškarcem koji je odveo, i to kao treća žena.

"Taj čovjek ima dvije žene, on bi želio da moju kćerku oženi sa 12 godina, pošto su dvije nerotkinje, da bi mu moja kćerka bila žena s 12 godina.
Post Reply