Ma kontao sam da malecka nije sama naletila, pa bi lično meni bilo jako zabrinjavajuće. Al ako je to isti krug, onda nije nimalo čudno...insomnia78 wrote:Pa cemu upitnici. Nije tu u pitanju bilo koja djevojcica. Naravno da se svi poznaju od ranijeThe BEN10 wrote:??stetoskop wrote:Otišlo je ovo sve u PM sa ovim radikalnim islamskim monstrumima, a njena majka, kako vidim po fb je u tim vodama.
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#16801 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#16802 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Čudno, nečudno, to je DIJETE kojeg NEMA i to je posao ZA POLICIJU.
-
mnjonja
- Posts: 277
- Joined: 19/09/2017 09:33
#16803 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kako to da još uvijek nema nikakvih informacija?
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#16804 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pogledala sam profil te sebine nanic. kako je tako nesto uopce dopusteno na fb i sta takvi ljudi uopce traze na tom sejtanskom zapadnjackom fb? sto nisu po drustvenim mrezama bliskog istoka?
- stetoskop
- Posts: 1395
- Joined: 21/06/2010 18:12
- Location: Pokraj Sarajeva
- Grijem se na: Fujitsu 12llce
- Vozim: Traktor, ide j€bi ga
#16805 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pregledavao sam profile iz prijatelja majke, pa po komentarima, čini mi se da se ova majka teško snalazi kroz život i da je naivna, te prevarena. Okrenuta je vjeri i ima nešto prijatelja koji u ranijim objavama žele da je zaštite od lažnih koji vrebaju da je prevare.The BEN10 wrote:
Ma kontao sam da malecka nije sama naletila, pa bi lično meni bilo jako zabrinjavajuće. Al ako je to isti krug, onda nije nimalo čudno...
A eto i sada ti lažni prijatelji izlaze na vidjelo.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#16807 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
stetoskop wrote:Pregledavao sam profile iz prijatelja majke, pa po komentarima, čini mi se da se ova majka teško snalazi kroz život i da je naivna, te prevarena. Okrenuta je vjeri i ima nešto prijatelja koji u ranijim objavama žele da je zaštite od lažnih koji vrebaju da je prevare.The BEN10 wrote:
Ma kontao sam da malecka nije sama naletila, pa bi lično meni bilo jako zabrinjavajuće. Al ako je to isti krug, onda nije nimalo čudno...
A eto i sada ti lažni prijatelji izlaze na vidjelo.
u prevodu, da je sirotinja i da nije pametna
i da nema nista u njemackoj, a ovdje je svi cuskaju, sto rece zena od mladozenje
najlakse je na takve, isprati im mozak
a ovaj kreten je trebao biti u zatvoru.
ovaj isil-ov islam je upravo idealan za takve, kriminalce, nasilnike, idiote, psihopate, ubice ... da "legalno" rade sve sto je ljudskim zakonima zabranjeno
i jos ima vecih budala koji ih opravdavaju
-
splinter
- Posts: 8721
- Joined: 08/10/2011 12:28
#16808 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Izgleda da je opet bio neki belaj il tako nešto maloprije, proleti hitna i policija u velikoj brzini. Iznad Bistrika.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#16809 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nešto je učinilo mi se puklo negdjesplinter wrote:Izgleda da je opet bio neki belaj il tako nešto maloprije, proleti hitna i policija u velikoj brzini. Iznad Bistrika.
-
BadBoy
- Posts: 9611
- Joined: 01/11/2005 21:55
#16810 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Žao mi je zbog cijele situacije i želim da djevojčicu što prije pronađu, ali mi nije jasno kako su mogli doći ispred kuće i odvesti je? Pa što se nije zaključala i ne dala nikome niti da uđe i izađe i odmah zvala policiju?
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#16811 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa mala otisla svojevoljno. Boga pitaj sta su joj naobecavaliBadBoy wrote:Žao mi je zbog cijele situacije i želim da djevojčicu što prije pronađu, ali mi nije jasno kako su mogli doći ispred kuće i odvesti je? Pa što se nije zaključala i ne dala nikome niti da uđe i izađe i odmah zvala policiju?
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#16812 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Izdogovarali se
Pa onda se nesto predomislili
Klasika
Treba ih zatuci dobro
Postali su extremno.glupi
Pa onda se nesto predomislili
Klasika
Treba ih zatuci dobro
Postali su extremno.glupi
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#16813 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
vješalica wrote:Izdogovarali se
Pa onda se nesto predomislili
Klasika
Treba ih zatuci dobro
Postali su extremno.glupi
I majki prica nepovezana - dobila poruke od zene tog monstruma da hoce da zeni dijete od 12 godina i poslije toga mala isetala- ISETALA navece sa 12 godina? Trebale sutradan u Njemacku...ako zive u Njemackoj, kako je uopste sad dovela u BiH??? Njemci bas prave problem i pucaju povisoke kazne ako dijete izostaje vise dana iz skole, OSIM AKO NEMA DOKTORSKO OPRAVDANJE?! Kraj polugodista, ona je dovela "U POSJETU U BIH"??!
Bas mi je zao male, nikakvo opravdanje nemam za mater, koliko god joj bila teska situacija...a djeca su danas strasno naivna! Mozda su uvijek i bila, ali danas to dolazi do izrazaja...
Nije mi jasno kako ih preveslaju, kakvim pricama, obecanjima..uzas!
- Logovan
- Posts: 102851
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#16815 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Fkt, kako je moguće da dijete odsustvuje iz škole u Njemačkoj - imam tamo par prijatelja i i znam po njima da je jednostavno nemoguće tek tako da dijete ne ide u školu.Nisrin wrote:I majki prica nepovezana - dobila poruke od zene tog monstruma da hoce da zeni dijete od 12 godina i poslije toga mala isetala- ISETALA navece sa 12 godina? Trebale sutradan u Njemacku...ako zive u Njemackoj, kako je uopste sad dovela u BiH??? Njemci bas prave problem i pucaju povisoke kazne ako dijete izostaje vise dana iz skole, OSIM AKO NEMA DOKTORSKO OPRAVDANJE?! Kraj polugodista, ona je dovela "U POSJETU U BIH"??!
Bas mi je zao male, nikakvo opravdanje nemam za mater, koliko god joj bila teska situacija...a djeca su danas strasno naivna! Mozda su uvijek i bila, ali danas to dolazi do izrazaja...
Nije mi jasno kako ih preveslaju, kakvim pricama, obecanjima..uzas!
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#16816 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
vjerovatno je zapelo oko nekog manjeg iznosa ili kvadrature.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#16817 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Vi isto djeca sa tom Njemackom
Pa ne odsustvuje godinu. Par dana te starci uvijek mogu pokriti pa i u toj famoznoj Njemackoj
Pa ne odsustvuje godinu. Par dana te starci uvijek mogu pokriti pa i u toj famoznoj Njemackoj
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#16818 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Halalit ćeš, ali sVati da je život u Bosni ionako veliko opterećenje i da svakom odgovornom roditelju potencijalno novi opasni trend šalje hint da ispita situaciju.insomnia78 wrote:Vi isto djeca sa tom Njemackom![]()
Pa ne odsustvuje godinu. Par dana te starci uvijek mogu pokriti pa i u toj famoznoj Njemackoj
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#16819 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa po njenoj priči se ne bi reklo ni da je baš par dana...
-
racionalista
- Posts: 1484
- Joined: 20/07/2012 20:40
#16820 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ciganska posla, ova je i prošle godine po istom scenariju pomagala
-
BadBoy
- Posts: 9611
- Joined: 01/11/2005 21:55
#16821 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ja koliko sam shvatio iz dosadašnjih tekstova one nisu već živjele u Njemačkoj nego su tek trebale da idu u Njemačku u potrazi za boljim životom. U jednom tekstu je pisao citat majke da je kao rekla kćerki "Strpi se još samo dva dana do Njemačke".
Čudna situacija, kažem, ne može dijete od 12 godina ni na šta pristati, roditelj je tu odgovoran i moralno i zakonski. Lijepo zaključaš kuću i ne daš ni njoj da izađe niti njima da uđu i odmah zoveš policiju vrištiš na telefon da dođu da ti neki čovjek prijeti kćerki i želi da je odvede. Kakvi god da su vala bi se u toj sitauciji odazvali u roku od par minuta.
Čudna situacija, kažem, ne može dijete od 12 godina ni na šta pristati, roditelj je tu odgovoran i moralno i zakonski. Lijepo zaključaš kuću i ne daš ni njoj da izađe niti njima da uđu i odmah zoveš policiju vrištiš na telefon da dođu da ti neki čovjek prijeti kćerki i želi da je odvede. Kakvi god da su vala bi se u toj sitauciji odazvali u roku od par minuta.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#16822 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
negdje je pisalo vratiti se u njemačku, kao da inače žive tamo...namjerno kažem kao.
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#16823 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma toj ženi stoji na profilu da živi u Njemačkoj, sinoć sam upratio. Neki grad na sjeverozapadu.
-
r_faruk
- Posts: 4804
- Joined: 20/01/2003 00:00
#16824 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
policija jako brzo stigne kada je u pitanju pravi belaj, kakvi god da su tu su dobri. jednom prilikom sam ih zvao jer smo nasli krvavog covjeka na ulici. pojavili su se za dvije minute. kasnije smo saznali da je ciko pao, nije mu niko htio pomoci. bilo oko 16:00 sati.
- sunceKOtepsija
- Posts: 6841
- Joined: 14/06/2015 14:44
#16825 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Enisina majka navodi kako je Enisa odvedena kako bi stupila u brak s muškarcem koji je odveo, i to kao treća žena.
"Taj čovjek ima dvije žene, on bi želio da moju kćerku oženi sa 12 godina, pošto su dvije nerotkinje, da bi mu moja kćerka bila žena s 12 godina.
