UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#16801 Re: UEFA Champions League

Post by Muhamed Đakmić »

Daj ba leškarenje, pa Marcelo je jedan od najboljih lijevih bekova u historiji fudbala.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#16802 Re: UEFA Champions League

Post by Tomahawk11 »

leškarenje wrote:
Logovan wrote:
leškarenje wrote: Ma nista :lol: e cuj Marcelo :-) evo ga ovaj sa reklame trenutno isti on :thumbup: lik isto neki glumac iz pornica :zzzz:
Ne kontam. :roll: Frajer najbolji bek ili eto jedan od najboljih, kako kome. Znao je vazda zabijati golove, prodoran, brz, ima tu i tamo poneki fazon što proda protivnicima, itd. :D
DJE on najbolji :-) pa lik ko Bekic a i on je najbolji bek lige,zar ne?
Haj se ne provaljuj :oops: :mrgreen:
User avatar
B6Redhell
Posts: 7816
Joined: 25/12/2010 04:56

#16803 Re: UEFA Champions League

Post by B6Redhell »

Logovan wrote:
leškarenje wrote: Ma nista :lol: e cuj Marcelo :-) evo ga ovaj sa reklame trenutno isti on :thumbup: lik isto neki glumac iz pornica :zzzz:
Ne kontam. :roll: Frajer najbolji bek ili eto jedan od najboljih, kako kome. Znao je vazda zabijati golove, prodoran, brz, ima tu i tamo poneki fazon što proda protivnicima, itd. :D

Frajer upadne na forum ko napusen. Ne kontas sta hoce da kaze :| :| :shock:
User avatar
turbofolk
Posts: 3237
Joined: 13/05/2014 09:37

#16804 Re: UEFA Champions League

Post by turbofolk »

leškarenje wrote:
turbofolk wrote:Keylor isto neki Sioux u westernima.
Marcelo daje gol svakoj ekipi u knock out fazi.
Vugdalić izjeba Adisa. Samo mu spušta i ispravlja ga
Ma ne jebi da gledas na OBN-u :lol: ja dok nisam imao sve Arene gledo linkove na kineskom samo da njih ne slusam :lol:
Samo domaće :D
Imam i Arene al draže mi je ovako. Dobri su momci. Adis je čak odličan. S Vugdalićem je komedija, al ima nešto i u tim njegovim upadicama. Ja njih slušam već dugo i nikad mi ne dojade :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16805 Re: UEFA Champions League

Post by AmiĐa_Idriz »

pizarro wrote:
Muhamed Đakmić wrote:
pizarro wrote:tajna realovog fudbala su ova precizna dodavanja dugim loptama.
I ti još pokušavaš provaliti? :lol: :D

Kombinuju sve stilove pomalo, kod gola Bayerna su imali sedam igrača u visokom presingu :-)
ovakvim loptama stvore dinamku u igri kroz koju tjeraju protivnika da se uvijek mora nanovo prilagoditi, tako i onaj mali prostor koji pomjeranjem protvnika nastane znaju svojom individualnom klasom iskoristiti.
sigurno pola treninga provode vjezbajuci duge pasove :D
I Bayern ih je natjerao na to, zablokirali su im ovaj dio izmedju odbrane i sredine, nema protoka lopte. Valjda je tako Jupp kontao neutralisati sredinu Reala.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#16806 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

Muhamed Đakmić wrote:Daj ba leškarenje, pa Marcelo je jedan od najboljih lijevih bekova u historiji fudbala.
Po cemu Dzakma Boga ti.....pa bolji je Alba jbt 8)
Bazinga1234
Posts: 8070
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#16807 Re: UEFA Champions League

Post by Bazinga1234 »

Haha kakav pokušaj Penalda
Last edited by Bazinga1234 on 25/04/2018 21:52, edited 1 time in total.
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#16808 Re: UEFA Champions League

Post by p206 »

Cristiano ko Musić birvaktile u aut
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#16809 Re: UEFA Champions League

Post by Muhamed Đakmić »

Ma Alba, a ni Alaba, nisu mu ni blizu :D Po svemu naprosto :D
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16810 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

leškarenje wrote:
Logovan wrote:
leškarenje wrote: Ma nista :lol: e cuj Marcelo :-) evo ga ovaj sa reklame trenutno isti on :thumbup: lik isto neki glumac iz pornica :zzzz:
Ne kontam. :roll: Frajer najbolji bek ili eto jedan od najboljih, kako kome. Znao je vazda zabijati golove, prodoran, brz, ima tu i tamo poneki fazon što proda protivnicima, itd. :D
DJE on najbolji :-) pa lik ko Bekic a i on je najbolji bek lige,zar ne?
Pa rekoh, najbolji ili jedan od najboljih, kako kome. Biće da si jako malo pratio Realove utakmice. :mrgreen: Vjeruj mi da po prvi put vidim da neko ima ovakvo mišljenje o Marcelu.

Joj šuta kod Ronalda. :lol: Ode u aut lopta.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16811 Re: UEFA Champions League

Post by AmiĐa_Idriz »

Jay Spearing trademark. Samo odabrani će shvatiti.
Bazinga1234
Posts: 8070
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#16812 Re: UEFA Champions League

Post by Bazinga1234 »

Logovan wrote:
leškarenje wrote: Ma nista :lol: e cuj Marcelo :-) evo ga ovaj sa reklame trenutno isti on :thumbup: lik isto neki glumac iz pornica :zzzz:
Ne kontam. :roll: Frajer najbolji bek ili eto jedan od najboljih, kako kome. Znao je vazda zabijati golove, prodoran, brz, ima tu i tamo poneki fazon što proda protivnicima, itd. :D
Samo sto je u odbrani bio los
User avatar
turbofolk
Posts: 3237
Joined: 13/05/2014 09:37

#16813 Re: UEFA Champions League

Post by turbofolk »

Od čega su napravljeni ovi igrači Bayerna pa ovolike povrede. Biće da im je ovo prva jača utakmica u sezoni :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#16814 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

Muhamed Đakmić wrote:Ma Alba, a ni Alaba, nisu mu ni blizu :D Po svemu naprosto :D
Po cemu svemu :-) ima li Boga ti negdje neko mjerilo koje je ono relevantno a ne sta kazes ti ili ja :-)
User avatar
turbofolk
Posts: 3237
Joined: 13/05/2014 09:37

#16815 Re: UEFA Champions League

Post by turbofolk »

Nema Bayern ni sreće. Odoše dobre prilike u nepovrat
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16816 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

Bazinga1234 wrote:
Logovan wrote:
leškarenje wrote: Ma nista :lol: e cuj Marcelo :-) evo ga ovaj sa reklame trenutno isti on :thumbup: lik isto neki glumac iz pornica :zzzz:
Ne kontam. :roll: Frajer najbolji bek ili eto jedan od najboljih, kako kome. Znao je vazda zabijati golove, prodoran, brz, ima tu i tamo poneki fazon što proda protivnicima, itd. :D
Samo sto je u odbrani bio los
To jeste, bio je loš, u ofanzivi je brže i bolje napredovao. Sa vremenom se popravio i u defanzivi i izrastao u odličnog beka.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7816
Joined: 25/12/2010 04:56

#16817 Re: UEFA Champions League

Post by B6Redhell »

Ubise bavarci.
Alii
Aliiii ali
Alii
Ali sudija gura drugeeee
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#16818 Re: UEFA Champions League

Post by skafiskafsnjak »

Jel moguce da svima daju kartone bez problema, dok Realovi igraci trebaju dva zuta zaaluziti da se jedan dadne cc
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#16819 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

skafiskafsnjak wrote:Jel moguce da svima daju kartone bez problema, dok Realovi igraci trebaju dva zuta zaaluziti da se jedan dadne cc
Jeste :thumbup:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#16820 Re: UEFA Champions League

Post by skafiskafsnjak »

ultima_palabra wrote:Jah eto Marcelo inace ne daje golove.

Slicna utakmica kao i prosle godine u Minhenu... Bayern se dobro potrosio u 1.pol., a rezultat nikakav.
Samo jos da se sudija iskaze...i bice ista
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#16821 Re: UEFA Champions League

Post by p206 »

Kimmich i Asensio počinju rivalstvo
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#16822 Re: UEFA Champions League

Post by channel10 »

aaa al ih izradise
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8314
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#16823 Re: UEFA Champions League

Post by Idemedosumom »

Zao mi Hejnkesa :(
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#16824 Re: UEFA Champions League

Post by edo_79 »

auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :shock:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#16825 Re: UEFA Champions League

Post by Muhamed Đakmić »

Strašni su majke mi :-) :D
Post Reply