UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#16801 Re: UEFA Champions League
Daj ba leškarenje, pa Marcelo je jedan od najboljih lijevih bekova u historiji fudbala.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#16802 Re: UEFA Champions League
Haj se ne provaljujleškarenje wrote:DJE on najboljiLogovan wrote:Ne kontam.leškarenje wrote: Ma nistae cuj Marcelo
evo ga ovaj sa reklame trenutno isti on
lik isto neki glumac iz pornica
Frajer najbolji bek ili eto jedan od najboljih, kako kome. Znao je vazda zabijati golove, prodoran, brz, ima tu i tamo poneki fazon što proda protivnicima, itd.
pa lik ko Bekic a i on je najbolji bek lige,zar ne?
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#16803 Re: UEFA Champions League
Logovan wrote:Ne kontam.leškarenje wrote: Ma nistae cuj Marcelo
evo ga ovaj sa reklame trenutno isti on
lik isto neki glumac iz pornica
Frajer najbolji bek ili eto jedan od najboljih, kako kome. Znao je vazda zabijati golove, prodoran, brz, ima tu i tamo poneki fazon što proda protivnicima, itd.
Frajer upadne na forum ko napusen. Ne kontas sta hoce da kaze
- turbofolk
- Posts: 3237
- Joined: 13/05/2014 09:37
#16804 Re: UEFA Champions League
Samo domaćeleškarenje wrote:Ma ne jebi da gledas na OBN-uturbofolk wrote:Keylor isto neki Sioux u westernima.
Marcelo daje gol svakoj ekipi u knock out fazi.
Vugdalić izjeba Adisa. Samo mu spušta i ispravlja gaja dok nisam imao sve Arene gledo linkove na kineskom samo da njih ne slusam
Imam i Arene al draže mi je ovako. Dobri su momci. Adis je čak odličan. S Vugdalićem je komedija, al ima nešto i u tim njegovim upadicama. Ja njih slušam već dugo i nikad mi ne dojade
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16805 Re: UEFA Champions League
I Bayern ih je natjerao na to, zablokirali su im ovaj dio izmedju odbrane i sredine, nema protoka lopte. Valjda je tako Jupp kontao neutralisati sredinu Reala.pizarro wrote:ovakvim loptama stvore dinamku u igri kroz koju tjeraju protivnika da se uvijek mora nanovo prilagoditi, tako i onaj mali prostor koji pomjeranjem protvnika nastane znaju svojom individualnom klasom iskoristiti.Muhamed Đakmić wrote:I ti još pokušavaš provaliti?pizarro wrote:tajna realovog fudbala su ova precizna dodavanja dugim loptama.![]()
![]()
Kombinuju sve stilove pomalo, kod gola Bayerna su imali sedam igrača u visokom presingu
sigurno pola treninga provode vjezbajuci duge pasove
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#16806 Re: UEFA Champions League
Po cemu Dzakma Boga ti.....pa bolji je Alba jbtMuhamed Đakmić wrote:Daj ba leškarenje, pa Marcelo je jedan od najboljih lijevih bekova u historiji fudbala.
-
Bazinga1234
- Posts: 8070
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#16807 Re: UEFA Champions League
Haha kakav pokušaj Penalda
Last edited by Bazinga1234 on 25/04/2018 21:52, edited 1 time in total.
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#16808 Re: UEFA Champions League
Cristiano ko Musić birvaktile u aut
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#16809 Re: UEFA Champions League
Ma Alba, a ni Alaba, nisu mu ni blizu
Po svemu naprosto 
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16810 Re: UEFA Champions League
Pa rekoh, najbolji ili jedan od najboljih, kako kome. Biće da si jako malo pratio Realove utakmice.leškarenje wrote:DJE on najboljiLogovan wrote:Ne kontam.leškarenje wrote: Ma nistae cuj Marcelo
evo ga ovaj sa reklame trenutno isti on
lik isto neki glumac iz pornica
Frajer najbolji bek ili eto jedan od najboljih, kako kome. Znao je vazda zabijati golove, prodoran, brz, ima tu i tamo poneki fazon što proda protivnicima, itd.
pa lik ko Bekic a i on je najbolji bek lige,zar ne?
Joj šuta kod Ronalda.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16811 Re: UEFA Champions League
Jay Spearing trademark. Samo odabrani će shvatiti.
-
Bazinga1234
- Posts: 8070
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#16812 Re: UEFA Champions League
Samo sto je u odbrani bio losLogovan wrote:Ne kontam.leškarenje wrote: Ma nistae cuj Marcelo
evo ga ovaj sa reklame trenutno isti on
lik isto neki glumac iz pornica
Frajer najbolji bek ili eto jedan od najboljih, kako kome. Znao je vazda zabijati golove, prodoran, brz, ima tu i tamo poneki fazon što proda protivnicima, itd.
- turbofolk
- Posts: 3237
- Joined: 13/05/2014 09:37
#16813 Re: UEFA Champions League
Od čega su napravljeni ovi igrači Bayerna pa ovolike povrede. Biće da im je ovo prva jača utakmica u sezoni 
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#16814 Re: UEFA Champions League
Po cemu svemuMuhamed Đakmić wrote:Ma Alba, a ni Alaba, nisu mu ni blizuPo svemu naprosto
- turbofolk
- Posts: 3237
- Joined: 13/05/2014 09:37
#16815 Re: UEFA Champions League
Nema Bayern ni sreće. Odoše dobre prilike u nepovrat
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16816 Re: UEFA Champions League
To jeste, bio je loš, u ofanzivi je brže i bolje napredovao. Sa vremenom se popravio i u defanzivi i izrastao u odličnog beka.Bazinga1234 wrote:Samo sto je u odbrani bio losLogovan wrote:Ne kontam.leškarenje wrote: Ma nistae cuj Marcelo
evo ga ovaj sa reklame trenutno isti on
lik isto neki glumac iz pornica
Frajer najbolji bek ili eto jedan od najboljih, kako kome. Znao je vazda zabijati golove, prodoran, brz, ima tu i tamo poneki fazon što proda protivnicima, itd.
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#16817 Re: UEFA Champions League
Ubise bavarci.
Alii
Aliiii ali
Alii
Ali sudija gura drugeeee
Alii
Aliiii ali
Alii
Ali sudija gura drugeeee
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#16818 Re: UEFA Champions League
Jel moguce da svima daju kartone bez problema, dok Realovi igraci trebaju dva zuta zaaluziti da se jedan dadne cc
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#16819 Re: UEFA Champions League
Jesteskafiskafsnjak wrote:Jel moguce da svima daju kartone bez problema, dok Realovi igraci trebaju dva zuta zaaluziti da se jedan dadne cc
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#16820 Re: UEFA Champions League
Samo jos da se sudija iskaze...i bice istaultima_palabra wrote:Jah eto Marcelo inace ne daje golove.
Slicna utakmica kao i prosle godine u Minhenu... Bayern se dobro potrosio u 1.pol., a rezultat nikakav.
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#16821 Re: UEFA Champions League
Kimmich i Asensio počinju rivalstvo
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#16822 Re: UEFA Champions League
aaa al ih izradise
- Idemedosumom
- Posts: 8314
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#16823 Re: UEFA Champions League
Zao mi Hejnkesa 
- edo_79
- Posts: 43549
- Joined: 14/10/2009 11:10
- Location: I tam i vam... a ni tam ni vam
#16824 Re: UEFA Champions League
auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#16825 Re: UEFA Champions League
Strašni su majke mi

