UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#16776 Re: UEFA Champions League

Post by omar little »

bolja tekma neg sto sam mislila da ce biti. soraju se gore dole pa ko prvi crkne. neutralcima je sigurno zanimljivo :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16777 Re: UEFA Champions League

Post by AmiĐa_Idriz »

leškarenje wrote:Ojjj hljebe njima Marcelo daje gol :run: ko je ba ovaj Ulrich :-) za njega je Piric beton golman :roll:
Ma nekakav levat, guraju ga Bavarci da ide u Rusiju :oops:

Sreca rovokopac na tribini, valjda skonta neke stvari :oops:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#16778 Re: UEFA Champions League

Post by Tomahawk11 »

Hoćel to, inkvizitori :mrgreen:
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#16779 Re: UEFA Champions League

Post by pizarro »

tajna realovog fudbala su ova precizna dodavanja dugim loptama.
Teufik
Posts: 4890
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#16780 Re: UEFA Champions League

Post by Teufik »

skafiskafsnjak wrote:
Teufik wrote:Bum!
E jebga.
Jbg bas. Iz nicega.
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#16781 Re: UEFA Champions League

Post by Mali_Vuk »

Što Modrić ne igra? Jel povreda neka? :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#16782 Re: UEFA Champions League

Post by ultima_palabra »

Jah eto Marcelo inace ne daje golove.

Slicna utakmica kao i prosle godine u Minhenu... Bayern se dobro potrosio u 1.pol., a rezultat nikakav.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#16783 Re: UEFA Champions League

Post by Muhamed Đakmić »

pizarro wrote:tajna realovog fudbala su ova precizna dodavanja dugim loptama.
I ti još pokušavaš provaliti? :lol: :D

Kombinuju sve stilove pomalo, kod gola Bayerna su imali sedam igrača u visokom presingu :-)
Bazinga1234
Posts: 8070
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#16784 Re: UEFA Champions League

Post by Bazinga1234 »

pizarro wrote:tajna realovog fudbala su ova precizna dodavanja dugim loptama.
Jesi vidio kakve lopte Hummels šalje :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#16785 Re: UEFA Champions League

Post by Tomahawk11 »

Muhamed Đakmić wrote:
pizarro wrote:tajna realovog fudbala su ova precizna dodavanja dugim loptama.
I ti još pokušavaš provaliti? :lol: :D

Kombinuju sve stilove pomalo, kod gola Bayerna su imali sedam igrača u visokom presingu :-)
Pa baš zato je zanimljivo :mrgreen:

Nikad ne znaš šta će ili odakle te strefiti :oops:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#16786 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

Užasne vijesti dolaze nam iz Munchena. Ključni igrač Reala ozlijedio se na zagrijavanju uoči večerašnje utakmice. Nagađa se da će na njegovom mjestu zaigrati Kovačić.
Image
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#16787 Re: UEFA Champions League

Post by p206 »

Nije ovdje još ništa gotovo, i 1-1 je dobar rezultat za domaće, u gostima sigurno mogu dati jedan
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16788 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

Bayern bolji, ali ništa posebno ni od njih, imali 2-3 dobre šanse, ali realno tanko poluvrijeme. Previše nekako mrtvo.

Marcelo! Odličan gol. Gdje Ribery učio primati loptu? :D
leškarenje wrote:Ojjj hljebe njima Marcelo daje gol
Šta fali Marcelu? :-)
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#16789 Re: UEFA Champions League

Post by channel10 »

p206 wrote:Nije ovdje još ništa gotovo, i 1-1 je dobar rezultat za domaće, u gostima sigurno mogu dati jedan
Mogu, ali steta, mogli su ih vec natrpati.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#16790 Re: UEFA Champions League

Post by il dottore »

Drazi mi je Obilic od Reala
golman
Posts: 2684
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#16791 Re: UEFA Champions League

Post by golman »

omar little wrote:bolja tekma neg sto sam mislila da ce biti. soraju se gore dole pa ko prvi crkne. neutralcima je sigurno zanimljivo :D

Kako si neutralna..eonda nisi u trendu..moraš nekoga mrziti :D
User avatar
Alighieri
Posts: 1210
Joined: 24/02/2018 17:11
Location: Herzegovina

#16792 Re: UEFA Champions League

Post by Alighieri »

Šta nije gotovo? Gotovo je sve i da Bayern uzme 3:1, takva je to ekipa.

Od maestralnog prvog poluvremena, kada su mogli postići još jedan gol, oni primaju kao NK Kamešnica gol. Isto amateri ispali, leti lopta, lik bježi kao da je atomska bomba, poslije toga Marcelo stoji 5 sekundi, niko ne izlazi.

Igra se 10 godina zasniva na krilnim igračima, Ribery 35 godina, Robben se povrijedi, Muller užasan na krilu i lik upao u rupu kada je najpotrebnije, da mu stave loptu na liniju ne bi ga dao. Lewandowski, po ko zna koji put kada treba zakazuje, nema ga, šta ima najbolji napadač.

Bayern će žestoko pasti u drugom jer će Ribery igrati do 60 i nestaće, a 90% akcija bilo po njegovoj strani.

Kada je najpotrebnije nema Vidala, Alabe, Comana (ključ), povrijedi se Robben i Boateng. Četiri prvotimca, ovo je dno dna, fuj, kakvo je ovo prokletstvo. Evo da je prvi put, prošle godine bez napadača bili :lol:

Liverpool - Real, hajmo REDSI!
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#16793 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

Logovan wrote:Bayern bolji, ali ništa posebno ni od njih, imali 2-3 dobre šanse, ali realno tanko poluvrijeme. Previše nekako mrtvo.

Marcelo! Odličan gol. Gdje Ribery učio primati loptu? :D
leškarenje wrote:Ojjj hljebe njima Marcelo daje gol
Šta fali Marcelu? :-)
Ma nista :lol: e cuj Marcelo :-) evo ga ovaj sa reklame trenutno isti on :thumbup: lik isto neki glumac iz pornica :zzzz:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16794 Re: UEFA Champions League

Post by AmiĐa_Idriz »

Muhamed Đakmić wrote:
pizarro wrote:tajna realovog fudbala su ova precizna dodavanja dugim loptama.
I ti još pokušavaš provaliti? :lol: :D

Kombinuju sve stilove pomalo, kod gola Bayerna su imali sedam igrača u visokom presingu :-)
Nemaju ljudi taktike, nemaju cal ni stil po kojem su prepoznatljivi :mrgreen:

Ja se vodim teorijom da uzivaju u momentumu koji ih ponese u odredjenom momentu. :-)
User avatar
spree
Posts: 8672
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#16795 Re: UEFA Champions League

Post by spree »

leškarenje wrote:
Užasne vijesti dolaze nam iz Munchena. Ključni igrač Reala ozlijedio se na zagrijavanju uoči večerašnje utakmice. Nagađa se da će na njegovom mjestu zaigrati Kovačić.
Image
:lol:

U Madridu Perez sudi.
User avatar
turbofolk
Posts: 3237
Joined: 13/05/2014 09:37

#16796 Re: UEFA Champions League

Post by turbofolk »

Keylor isto neki Sioux u westernima.
Marcelo daje gol svakoj ekipi u knock out fazi.
Vugdalić izjeba Adisa. Samo mu spušta i ispravlja ga
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16797 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

leškarenje wrote: Ma nista :lol: e cuj Marcelo :-) evo ga ovaj sa reklame trenutno isti on :thumbup: lik isto neki glumac iz pornica :zzzz:
Ne kontam. :roll: Frajer najbolji bek ili eto jedan od najboljih, kako kome. Znao je vazda zabijati golove, prodoran, brz, ima tu i tamo poneki fazon što proda protivnicima, itd. :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#16798 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

turbofolk wrote:Keylor isto neki Sioux u westernima.
Marcelo daje gol svakoj ekipi u knock out fazi.
Vugdalić izjeba Adisa. Samo mu spušta i ispravlja ga
Ma ne jebi da gledas na OBN-u :lol: ja dok nisam imao sve Arene gledo linkove na kineskom samo da njih ne slusam :lol:
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#16799 Re: UEFA Champions League

Post by pizarro »

Muhamed Đakmić wrote:
pizarro wrote:tajna realovog fudbala su ova precizna dodavanja dugim loptama.
I ti još pokušavaš provaliti? :lol: :D

Kombinuju sve stilove pomalo, kod gola Bayerna su imali sedam igrača u visokom presingu :-)
ovakvim loptama stvore dinamku u igri kroz koju tjeraju protivnika da se uvijek mora nanovo prilagoditi, tako i onaj mali prostor koji pomjeranjem protvnika nastane znaju svojom individualnom klasom iskoristiti.
sigurno pola treninga provode vjezbajuci duge pasove :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#16800 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

Logovan wrote:
leškarenje wrote: Ma nista :lol: e cuj Marcelo :-) evo ga ovaj sa reklame trenutno isti on :thumbup: lik isto neki glumac iz pornica :zzzz:
Ne kontam. :roll: Frajer najbolji bek ili eto jedan od najboljih, kako kome. Znao je vazda zabijati golove, prodoran, brz, ima tu i tamo poneki fazon što proda protivnicima, itd. :D
DJE on najbolji :-) pa lik ko Bekic a i on je najbolji bek lige,zar ne?
Post Reply