Ne, cijela je BiH tretirana fukarski jer nije bila nijedna banka da odobrava debitne kartice koje imaju povjerenja u svoje klijente. Sve dosad.Patriotska_Liga wrote:Onom ko nije fukara jelde ne može se desit da nema cvonjka na računu pa mu dođe svejedno jel mu limit odobrava banka, Visa ili uopšte nema limita. Meni stalno nude iz banke da mi odobre minus od 2-3 stoje, al ja neću, trošim što imam i ne treba mi, čak nikad nisam ni blizu nule. Al eto ispado fukara jer koristim Visu Electron, jedinu karticu s kojom mogu apsolutno sve što želim.
A sa Master Card Unicredita možeš SVE osim primanja novca sa PayPal-a, to je jedina praktična razlika. S tim da Master Card može još i puno više u odnosu na VISA electron. Dakle kome ne treba da prima novac s PayPal-a bolje mu je uzeti Master Card debitnu nego VISA electron.



