Povorka ponosa u Sarajevu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1676 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by sumirprimus »

cuj nisu konzerve, slusaju u po dana sabana i ljubu a bez da su grlo okvasili :lol: :-)
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#1677 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Kikibombona »

moonca wrote:
Kikibombona wrote:
moonca wrote:Hej kiki--mladi su gori .... citas li ti teme ... :-)
U ukupnom broju mladi nikad nisu gori :!:

Zatucni mladi jesu energicni i zestoki pa ti se cini da su gori.

Podji o sebe. Tvoji roditelji su vjerovatno konzervativniji od tebe. Tvoj dido je konzervativniji od tvojih roditelja. Tvoj pradjed od tvoga djeda itd.

Mladi uvijek pomjeraju granice a stari se tome opiru.
Jeste --ali moje vidjenje danasnje omladine je iznenadjujuce koliko su konzervativni po mnogo cemu --mislim cak vise i od svojih roditelja koji su u dobi od +40 -+50
Nisu, vjeruj, u velikoj vecini slucajeva.

Rijetkost je da dijete bude konzervativnije od roditelja. Ima i takvih slucajeva ali su manjina.

Radi se o tome da su mladi otvoreni, agresivni i energicni.

Nasa omladina jeste konzervativna, ali su njihovi roditelji jos gori. Jedino su mudriji i takticniji, nema vrele mladalacke krvi.

Mi generalno napredujemo ali veoma spora.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1678 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

moonca wrote:
Kikibombona wrote:
moonca wrote:Hej kiki--mladi su gori .... citas li ti teme ... :-)
U ukupnom broju mladi nikad nisu gori :!:

Zatucni mladi jesu energicni i zestoki pa ti se cini da su gori.

Podji o sebe. Tvoji roditelji su vjerovatno konzervativniji od tebe. Tvoj dido je konzervativniji od tvojih roditelja. Tvoj pradjed od tvoga djeda itd.

Mladi uvijek pomjeraju granice a stari se tome opiru.
Jeste --ali moje vidjenje danasnje omladine je iznenadjujuce koliko su konzervativni po mnogo cemu --mislim cak vise i od svojih roditelja koji su u dobi od +40 -+50
Ljudi vide da ove liberalne furke ne vode nicemu no u propast
User avatar
ho oponopono
Posts: 13192
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#1679 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by ho oponopono »

_Scarlett_ wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-saraj ... /190401045

Sta mislite? Podrzavate li?

Ja sam licno neutralna. Nek ljudi setaju.

...pun mi je kurac svih nebitnih ljudi...:pusi2:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#1680 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by mO k3 »

insomnia78 wrote:
Idemedosumom wrote:Joj jeste dosadni s argumentom o latentnim homićima :roll:
Standardna homo prica. Oni su ubjedjeni da su svi latentni i da bi ih mogli “prevesti” samo kad bi probali. To misli sve i jedan
Šta reče jedan moj drugar nisam peder , ali 50 euro je 50 euro :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1681 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by sumirprimus »

ma vako su prije dozivljavali darkere i pankere. drogerasi, propalice, unistise nam omladinu :lol:
a nije bilo ljepseg doba 8-) :evil:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1682 Re: Parada ponosa, Sarajevo 2019

Post by Bloo »

Image
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#1683 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by zijancer »

Kikibombona wrote: Odnos prema homoseksualcima je mjerni instrument demokraticnosti i tolerantnosti drustva.

Sto je drustvo tolerantnije to je razvoj na visem stepenu.

Radi se o pravilu bez izuzetka.

Sve homofobne drzave su strasno zaostale. Ako imate pameti razmislite o tome.

Jebo vas konezervativizam i vjerski fundamentalizam. Najgore su stare mrcine. Oni ne daju naprijed. Oni usporavaju napredak svake vrste. Drustvo mora ici naprijed a ne drzati isto stanje.
kako je to čudno da, gotovo u pravilu, sve zaostale države imaju ogromne prirodne resurse..a ostali tako zatucani, nepismeni i zakržljali
norveška je srećom kasno otkrila svoju naftu, što im je dalo dovoljno vremena i prostora za razvoj :-D
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#1684 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by hAZNADAR »

mirza_15 wrote:

Nemoj zafrkavati. Mogu na telefonu gledati i o drogiranju. Hajmo promovirati drogiranje kao vrijednost? Hajmo im legalizovati sve vrste droge? To ta logika?

Vidjesmo kod priče o arapima da možda i nije. Ili barem nije uvijek. Ali šta ćemo ako propaganda dovede do toga da dijete koje je hetero ima u tom periodu homoseksualno iskustvo? Razumiješ li kakve to posljedice i traume to može ostaviti kod tog djeteta?
Drogiranje ubija. Nerjetko i druge neduzne. Nije isto.
Dijete koje je hetero ce ostati hetero bez obzira na drustvo. Ne moze imati homoseskusalno iskustvo ako nije napaljeno. Sta sam se ja kita i muskih guza nagledao u svlacionicama na treninzima, vojsci, sistematskim,.... i nikad me to nije napalilo. Sta sam imao pjanskih zagrljaja sa jaranima,... pa se nista nije ni desilo niti naumpalo. Seksualizam je vrlo stabilna stvar. Ima biseksualaca doduse - ali ko je takav - takav je i sa paradama i bez parada, i u Danskoj i u Iranu.

Gledao sam i fim Boemska rapsodija o zivotu Fredija. Ima par scena gdje se glavni glumac ljubi sa frajerom koje bas nisu ugodne za gledati ali film pamtim kao dobar zbog mnogih drugih stvari.

Zivimo u svijetu gdje se takve stvari jednostavno ne mogu sakriti. Djeca mogu sjediti pored tebe u dnevnom boravku i gledato gay porno na telefonu a da ti to neznas. Imati paradu ili ne - ne mijenja nista u zivotu heteroseksualnih ljudi. Branis li paradu zbog toboze promocije i reklame - zabrani i internet.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1685 Re: Parada ponosa, Sarajevo 2019

Post by Tomahawk11 »

Fino napisano, kome ni nakon ovog nije jasno, nema pomoći.
Hakiz
Posts: 48402
Joined: 30/07/2015 20:01

#1686 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Hakiz »

Kikibombona wrote:
moonca wrote: Jeste --ali moje vidjenje danasnje omladine je iznenadjujuce koliko su konzervativni po mnogo cemu --mislim cak vise i od svojih roditelja koji su u dobi od +40 -+50
Nisu, vjeruj, u velikoj vecini slucajeva.

Rijetkost je da dijete bude konzervativnije od roditelja. Ima i takvih slucajeva ali su manjina.

Radi se o tome da su mladi otvoreni, agresivni i energicni.

Nasa omladina jeste konzervativna, ali su njihovi roditelji jos gori. Jedino su mudriji i takticniji, nema vrele mladalacke krvi.

Mi generalno napredujemo ali veoma spora.
Kikibombona, i meni se čini da su ljudi moje generacije liberalniji od ovih između 20 i 35.
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#1687 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by šatirana_ljubičica »

evo ovo je sljedeća epizoda nakon parade

https://www.youtube.com/watch?v=QuRZIJS ... T1lAop6cT0
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1688 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by sumirprimus »

ja to ne smijem ni otvorit mozda je kakva gej zavjera pa ce mi se komp prehladit morace gologuz po forumu hodat :lol:
yasaq
Posts: 1584
Joined: 30/07/2006 21:54

#1689 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by yasaq »

A čini mi se da ovdje pedere najviše brane potomci onih pedera koji su u ratu dezertirali u države širokih shvatanja pa sad od tamo promovišu kako je to lijepo. A tamo ste ili pederi ili morate podržavati pedere inaće noga.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1690 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by sumirprimus »

yasaq wrote:A čini mi se da ovdje pedere najviše brane potomci onih pedera koji su u ratu dezertirali u države širokih shvatanja pa sad od tamo promovišu kako je to lijepo. A tamo ste ili pederi ili morate podržavati pedere inaće noga.
pogresno ti se cini druze, sta cemo sad :lol:
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#1691 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by šatirana_ljubičica »

Interesantno je sljedeće:svi neka nadri-inteligencija, duh iznad duha, nadri-tolerancija, bakrači....
Mont Everest je mala maca gdje su se oni ispeli sa svojim shvatanjima,
ali svi prde na forumu 24/7 i samim tim se ubrajaju u obični puk :kiss:
kako? kako ta vaša nadnaravna bića nisu već negdje, zauzeta sobom i svojim poslovima,nego ste tu, sa običnim noorodom..
pitam za prijatelja
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1692 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by sumirprimus »

šatirana_ljubičica wrote:Interesantno je sljedeće:svi neka nadri-inteligencija, duh iznad duha, nadri-tolerancija, bakrači....
Mont Everes je mala maca gdje su se oni ispeli sa svojim shvatanjima,
ali svi prde na forumu 24/7 i samim tim se ubrajaju u obični puk :kiss:
kako? kako ta vaša nadnaravna bića nisu već negdje, zauzeta sobom i svojim poslovima,nego ste tu, sa običnim noorodom..
pitam za prijatelja
pitaj prijatelja ponovo sta je pito, nije bas najjasnije :lol:
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#1693 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by šatirana_ljubičica »

sumirprimus wrote:
šatirana_ljubičica wrote:Interesantno je sljedeće:svi neka nadri-inteligencija, duh iznad duha, nadri-tolerancija, bakrači....
Mont Everes je mala maca gdje su se oni ispeli sa svojim shvatanjima,
ali svi prde na forumu 24/7 i samim tim se ubrajaju u obični puk :kiss:
kako? kako ta vaša nadnaravna bića nisu već negdje, zauzeta sobom i svojim poslovima,nego ste tu, sa običnim noorodom..
pitam za prijatelja
pitaj prijatelja ponovo sta je pito, nije bas najjasnije :lol:
kako pobogu, zar vi ne vidite i ono što niko ne vidi i shvatate ono što niko ne shvata, gdje nestaje ta vaša moć kad treba :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1694 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by sumirprimus »

šatirana_ljubičica wrote: kako pobogu, zar vi ne vidite i ono što niko ne vidi i shvatate ono što niko ne shvata, gdje nestaje ta vaša moć kad treba :D
boze me sacuvaj ja ne kontam ni sta ti pitas kamol te vise matematike.
haa?
:lol:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#1695 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Kikibombona »

šatirana_ljubičica wrote:evo ovo je sljedeća epizoda nakon parade

https://www.youtube.com/watch?v=QuRZIJS ... T1lAop6cT0
Bravo, odlican uzor. Simpatizer fasiste Dimitrija Ljotica.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#1696 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by moonca »

yasaq wrote:A čini mi se da ovdje pedere najviše brane potomci onih pedera koji su u ratu dezertirali u države širokih shvatanja pa sad od tamo promovišu kako je to lijepo. A tamo ste ili pederi ili morate podržavati pedere inaće noga.
Vrlo je moguce da u tvom okruzenju, medju prijateljima i poznanicima ima bar jedan Gay za koga ti ne znas a da je a s kojim imas izvanredne odnose.

Ako jedan dan saznas koji je - sta mislis -kako ces reagovati? :zoka:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1697 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by sumirprimus »

ljubicica se koristi nekakvim recenicama ja dok dodjem do kraja moram se vratit na pocetak nista nisam skonto
User avatar
Sara03
Posts: 3336
Joined: 22/02/2017 03:17

#1698 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Sara03 »

sumirprimus wrote:ja to ne smijem ni otvorit
Ne otvaraj za svoje dobro.

Jedino ako ti se baš danas slušaju četnici, pošto pojedinima očito nije problem.
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#1699 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by šatirana_ljubičica »

sumirprimus wrote:
šatirana_ljubičica wrote:Interesantno je sljedeće:svi neka nadri-inteligencija, duh iznad duha, nadri-tolerancija, bakrači....
Mont Everes je mala maca gdje su se oni ispeli sa svojim shvatanjima,
ali svi prde na forumu 24/7 i samim tim se ubrajaju u obični puk :kiss:
kako? kako ta vaša nadnaravna bića nisu već negdje, zauzeta sobom i svojim poslovima,nego ste tu, sa običnim noorodom..
pitam za prijatelja
pitaj prijatelja ponovo sta je pito, nije bas najjasnije :lol:
evo da uprostim
svi koji kažu nisu za paradu iz OVIH ILI ONIH razloga, ili da nisu za TO DA LGBT UPLOVI U SVE PORE DRUŠTVA, su nazadni, jadni, primtivci, čovjekoliki majmuni i slično
a druga nadnaravna gospoda, ta, naprosto, viša bića su oni koji to sve podržavaju ad hoc.
pa reko..otkud toliko nadnaravnih bića na forumčiću, zar nisu trebali tom svojom nadnaravnošću već nešto postić u životu pa da i ne znaju za neki tamo forum, da lebde iznad običnog puka, da budu siva eminencija, kako protraćiše tu darovitost koja ih izdiže iznad nazadnih?
Last edited by šatirana_ljubičica on 05/04/2019 13:28, edited 1 time in total.
yasaq
Posts: 1584
Joined: 30/07/2006 21:54

#1700 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by yasaq »

moonca wrote:
yasaq wrote:A čini mi se da ovdje pedere najviše brane potomci onih pedera koji su u ratu dezertirali u države širokih shvatanja pa sad od tamo promovišu kako je to lijepo. A tamo ste ili pederi ili morate podržavati pedere inaće noga.
Vrlo je moguce da u tvom okruzenju, medju prijateljima i poznanicima ima bar jedan Gay za koga ti ne znas a da je a s kojim imas izvanredne odnose.

Ako jedan dan saznas koji je - sta mislis -kako ces reagovati? :zoka:
Tolerancija 0
Locked