Povorka ponosa u Sarajevu
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#1676 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
cuj nisu konzerve, slusaju u po dana sabana i ljubu a bez da su grlo okvasili

- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#1677 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Nisu, vjeruj, u velikoj vecini slucajeva.moonca wrote:Jeste --ali moje vidjenje danasnje omladine je iznenadjujuce koliko su konzervativni po mnogo cemu --mislim cak vise i od svojih roditelja koji su u dobi od +40 -+50Kikibombona wrote:U ukupnom broju mladi nikad nisu gorimoonca wrote:Hej kiki--mladi su gori .... citas li ti teme ...![]()
Zatucni mladi jesu energicni i zestoki pa ti se cini da su gori.
Podji o sebe. Tvoji roditelji su vjerovatno konzervativniji od tebe. Tvoj dido je konzervativniji od tvojih roditelja. Tvoj pradjed od tvoga djeda itd.
Mladi uvijek pomjeraju granice a stari se tome opiru.
Rijetkost je da dijete bude konzervativnije od roditelja. Ima i takvih slucajeva ali su manjina.
Radi se o tome da su mladi otvoreni, agresivni i energicni.
Nasa omladina jeste konzervativna, ali su njihovi roditelji jos gori. Jedino su mudriji i takticniji, nema vrele mladalacke krvi.
Mi generalno napredujemo ali veoma spora.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#1678 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ljudi vide da ove liberalne furke ne vode nicemu no u propastmoonca wrote:Jeste --ali moje vidjenje danasnje omladine je iznenadjujuce koliko su konzervativni po mnogo cemu --mislim cak vise i od svojih roditelja koji su u dobi od +40 -+50Kikibombona wrote:U ukupnom broju mladi nikad nisu gorimoonca wrote:Hej kiki--mladi su gori .... citas li ti teme ...![]()
Zatucni mladi jesu energicni i zestoki pa ti se cini da su gori.
Podji o sebe. Tvoji roditelji su vjerovatno konzervativniji od tebe. Tvoj dido je konzervativniji od tvojih roditelja. Tvoj pradjed od tvoga djeda itd.
Mladi uvijek pomjeraju granice a stari se tome opiru.
- ho oponopono
- Posts: 13192
- Joined: 23/01/2013 07:23
- Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!
#1679 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
_Scarlett_ wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-saraj ... /190401045
Sta mislite? Podrzavate li?
Ja sam licno neutralna. Nek ljudi setaju.
...pun mi je kurac svih nebitnih ljudi...
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#1680 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Šta reče jedan moj drugar nisam peder , ali 50 euro je 50 euroinsomnia78 wrote:Standardna homo prica. Oni su ubjedjeni da su svi latentni i da bi ih mogli “prevesti” samo kad bi probali. To misli sve i jedanIdemedosumom wrote:Joj jeste dosadni s argumentom o latentnim homićima
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#1681 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
ma vako su prije dozivljavali darkere i pankere. drogerasi, propalice, unistise nam omladinu 
a nije bilo ljepseg doba

a nije bilo ljepseg doba
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
-
zijancer
- Posts: 4749
- Joined: 03/08/2004 20:52
- Location: 39
#1683 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
kako je to čudno da, gotovo u pravilu, sve zaostale države imaju ogromne prirodne resurse..a ostali tako zatucani, nepismeni i zakržljaliKikibombona wrote: Odnos prema homoseksualcima je mjerni instrument demokraticnosti i tolerantnosti drustva.
Sto je drustvo tolerantnije to je razvoj na visem stepenu.
Radi se o pravilu bez izuzetka.
Sve homofobne drzave su strasno zaostale. Ako imate pameti razmislite o tome.
Jebo vas konezervativizam i vjerski fundamentalizam. Najgore su stare mrcine. Oni ne daju naprijed. Oni usporavaju napredak svake vrste. Drustvo mora ici naprijed a ne drzati isto stanje.
norveška je srećom kasno otkrila svoju naftu, što im je dalo dovoljno vremena i prostora za razvoj
-
hAZNADAR
- Posts: 11029
- Joined: 09/01/2012 08:12
#1684 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Drogiranje ubija. Nerjetko i druge neduzne. Nije isto.mirza_15 wrote:
Nemoj zafrkavati. Mogu na telefonu gledati i o drogiranju. Hajmo promovirati drogiranje kao vrijednost? Hajmo im legalizovati sve vrste droge? To ta logika?
Vidjesmo kod priče o arapima da možda i nije. Ili barem nije uvijek. Ali šta ćemo ako propaganda dovede do toga da dijete koje je hetero ima u tom periodu homoseksualno iskustvo? Razumiješ li kakve to posljedice i traume to može ostaviti kod tog djeteta?
Dijete koje je hetero ce ostati hetero bez obzira na drustvo. Ne moze imati homoseskusalno iskustvo ako nije napaljeno. Sta sam se ja kita i muskih guza nagledao u svlacionicama na treninzima, vojsci, sistematskim,.... i nikad me to nije napalilo. Sta sam imao pjanskih zagrljaja sa jaranima,... pa se nista nije ni desilo niti naumpalo. Seksualizam je vrlo stabilna stvar. Ima biseksualaca doduse - ali ko je takav - takav je i sa paradama i bez parada, i u Danskoj i u Iranu.
Gledao sam i fim Boemska rapsodija o zivotu Fredija. Ima par scena gdje se glavni glumac ljubi sa frajerom koje bas nisu ugodne za gledati ali film pamtim kao dobar zbog mnogih drugih stvari.
Zivimo u svijetu gdje se takve stvari jednostavno ne mogu sakriti. Djeca mogu sjediti pored tebe u dnevnom boravku i gledato gay porno na telefonu a da ti to neznas. Imati paradu ili ne - ne mijenja nista u zivotu heteroseksualnih ljudi. Branis li paradu zbog toboze promocije i reklame - zabrani i internet.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#1685 Re: Parada ponosa, Sarajevo 2019
Fino napisano, kome ni nakon ovog nije jasno, nema pomoći.
-
Hakiz
- Posts: 48402
- Joined: 30/07/2015 20:01
#1686 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Kikibombona, i meni se čini da su ljudi moje generacije liberalniji od ovih između 20 i 35.Kikibombona wrote:Nisu, vjeruj, u velikoj vecini slucajeva.moonca wrote: Jeste --ali moje vidjenje danasnje omladine je iznenadjujuce koliko su konzervativni po mnogo cemu --mislim cak vise i od svojih roditelja koji su u dobi od +40 -+50
Rijetkost je da dijete bude konzervativnije od roditelja. Ima i takvih slucajeva ali su manjina.
Radi se o tome da su mladi otvoreni, agresivni i energicni.
Nasa omladina jeste konzervativna, ali su njihovi roditelji jos gori. Jedino su mudriji i takticniji, nema vrele mladalacke krvi.
Mi generalno napredujemo ali veoma spora.
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#1688 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
ja to ne smijem ni otvorit mozda je kakva gej zavjera pa ce mi se komp prehladit morace gologuz po forumu hodat 
-
yasaq
- Posts: 1584
- Joined: 30/07/2006 21:54
#1689 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
A čini mi se da ovdje pedere najviše brane potomci onih pedera koji su u ratu dezertirali u države širokih shvatanja pa sad od tamo promovišu kako je to lijepo. A tamo ste ili pederi ili morate podržavati pedere inaće noga.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#1690 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
pogresno ti se cini druze, sta cemo sadyasaq wrote:A čini mi se da ovdje pedere najviše brane potomci onih pedera koji su u ratu dezertirali u države širokih shvatanja pa sad od tamo promovišu kako je to lijepo. A tamo ste ili pederi ili morate podržavati pedere inaće noga.
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#1691 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Interesantno je sljedeće:svi neka nadri-inteligencija, duh iznad duha, nadri-tolerancija, bakrači....
Mont Everest je mala maca gdje su se oni ispeli sa svojim shvatanjima,
ali svi prde na forumu 24/7 i samim tim se ubrajaju u obični puk
kako? kako ta vaša nadnaravna bića nisu već negdje, zauzeta sobom i svojim poslovima,nego ste tu, sa običnim noorodom..
pitam za prijatelja
Mont Everest je mala maca gdje su se oni ispeli sa svojim shvatanjima,
ali svi prde na forumu 24/7 i samim tim se ubrajaju u obični puk
kako? kako ta vaša nadnaravna bića nisu već negdje, zauzeta sobom i svojim poslovima,nego ste tu, sa običnim noorodom..
pitam za prijatelja
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#1692 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
pitaj prijatelja ponovo sta je pito, nije bas najjasniješatirana_ljubičica wrote:Interesantno je sljedeće:svi neka nadri-inteligencija, duh iznad duha, nadri-tolerancija, bakrači....
Mont Everes je mala maca gdje su se oni ispeli sa svojim shvatanjima,
ali svi prde na forumu 24/7 i samim tim se ubrajaju u obični puk![]()
kako? kako ta vaša nadnaravna bića nisu već negdje, zauzeta sobom i svojim poslovima,nego ste tu, sa običnim noorodom..
pitam za prijatelja
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#1693 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
kako pobogu, zar vi ne vidite i ono što niko ne vidi i shvatate ono što niko ne shvata, gdje nestaje ta vaša moć kad trebasumirprimus wrote:pitaj prijatelja ponovo sta je pito, nije bas najjasniješatirana_ljubičica wrote:Interesantno je sljedeće:svi neka nadri-inteligencija, duh iznad duha, nadri-tolerancija, bakrači....
Mont Everes je mala maca gdje su se oni ispeli sa svojim shvatanjima,
ali svi prde na forumu 24/7 i samim tim se ubrajaju u obični puk![]()
kako? kako ta vaša nadnaravna bića nisu već negdje, zauzeta sobom i svojim poslovima,nego ste tu, sa običnim noorodom..
pitam za prijatelja
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#1694 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
boze me sacuvaj ja ne kontam ni sta ti pitas kamol te vise matematike.šatirana_ljubičica wrote: kako pobogu, zar vi ne vidite i ono što niko ne vidi i shvatate ono što niko ne shvata, gdje nestaje ta vaša moć kad treba
haa?
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#1695 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Bravo, odlican uzor. Simpatizer fasiste Dimitrija Ljotica.šatirana_ljubičica wrote:evo ovo je sljedeća epizoda nakon parade
https://www.youtube.com/watch?v=QuRZIJS ... T1lAop6cT0
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#1696 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Vrlo je moguce da u tvom okruzenju, medju prijateljima i poznanicima ima bar jedan Gay za koga ti ne znas a da je a s kojim imas izvanredne odnose.yasaq wrote:A čini mi se da ovdje pedere najviše brane potomci onih pedera koji su u ratu dezertirali u države širokih shvatanja pa sad od tamo promovišu kako je to lijepo. A tamo ste ili pederi ili morate podržavati pedere inaće noga.
Ako jedan dan saznas koji je - sta mislis -kako ces reagovati?
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#1697 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
ljubicica se koristi nekakvim recenicama ja dok dodjem do kraja moram se vratit na pocetak nista nisam skonto
- Sara03
- Posts: 3336
- Joined: 22/02/2017 03:17
#1698 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ne otvaraj za svoje dobro.sumirprimus wrote:ja to ne smijem ni otvorit
Jedino ako ti se baš danas slušaju četnici, pošto pojedinima očito nije problem.
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#1699 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
evo da uprostimsumirprimus wrote:pitaj prijatelja ponovo sta je pito, nije bas najjasniješatirana_ljubičica wrote:Interesantno je sljedeće:svi neka nadri-inteligencija, duh iznad duha, nadri-tolerancija, bakrači....
Mont Everes je mala maca gdje su se oni ispeli sa svojim shvatanjima,
ali svi prde na forumu 24/7 i samim tim se ubrajaju u obični puk![]()
kako? kako ta vaša nadnaravna bića nisu već negdje, zauzeta sobom i svojim poslovima,nego ste tu, sa običnim noorodom..
pitam za prijatelja
svi koji kažu nisu za paradu iz OVIH ILI ONIH razloga, ili da nisu za TO DA LGBT UPLOVI U SVE PORE DRUŠTVA, su nazadni, jadni, primtivci, čovjekoliki majmuni i slično
a druga nadnaravna gospoda, ta, naprosto, viša bića su oni koji to sve podržavaju ad hoc.
pa reko..otkud toliko nadnaravnih bića na forumčiću, zar nisu trebali tom svojom nadnaravnošću već nešto postić u životu pa da i ne znaju za neki tamo forum, da lebde iznad običnog puka, da budu siva eminencija, kako protraćiše tu darovitost koja ih izdiže iznad nazadnih?
Last edited by šatirana_ljubičica on 05/04/2019 13:28, edited 1 time in total.
-
yasaq
- Posts: 1584
- Joined: 30/07/2006 21:54
#1700 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Tolerancija 0moonca wrote:Vrlo je moguce da u tvom okruzenju, medju prijateljima i poznanicima ima bar jedan Gay za koga ti ne znas a da je a s kojim imas izvanredne odnose.yasaq wrote:A čini mi se da ovdje pedere najviše brane potomci onih pedera koji su u ratu dezertirali u države širokih shvatanja pa sad od tamo promovišu kako je to lijepo. A tamo ste ili pederi ili morate podržavati pedere inaće noga.
Ako jedan dan saznas koji je - sta mislis -kako ces reagovati?

