nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#1676 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mirzet87sa »

Kvazi strucnjaci daju svoja misljenja, standardno klitovacki.
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#1677 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Kataklinger »

promaha wrote:jucer u branilaca grada od hotel centrala prema domu armije degenerik sa plavim golfom 7 prestize komplet kolonu s desne strane i u jednom trenutku je naletio na saht nakon kojeg je jedva kreten uspio da ustabili auto...
Tog debila sa plavim Golfom 7 sam nekoliko puta viđao kako gužva asfalt na potezu od Drvenije prema Vijećnici. Ono' čale na vuglu, prozori down i udri po gasu do poda :/
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#1678 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mk ultra »

Kataklinger wrote:
promaha wrote:jucer u branilaca grada od hotel centrala prema domu armije degenerik sa plavim golfom 7 prestize komplet kolonu s desne strane i u jednom trenutku je naletio na saht nakon kojeg je jedva kreten uspio da ustabili auto...
Tog debila sa plavim Golfom 7 sam nekoliko puta viđao kako gužva asfalt na potezu od Drvenije prema Vijećnici. Ono' čale na vuglu, prozori down i udri po gasu do poda :/
Image

da nije ovaj golf :lol:
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#1679 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Kataklinger »

Takav isti *bo te on ! :D
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#1680 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mirzet87sa »

To je taj, nema drugog. Vjerujem da je i jedini plavi golf 7 u sarajevu.
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#1681 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mk ultra »

Kataklinger wrote:Takav isti *bo te on ! :D
ljubi te Izo :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#1682 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Ned071 »

mk ultra wrote:
530i wrote:
tempuser wrote:Divljanje na cesti je samo posljedica poremecenog sistema vrijednosti u ovoj drzavi. Zavrsena neka skola, dobar zanat, strani jezici, muzicki instrumenti, nacitanost, opsta kultura nisu vise stvari kojima impresioniramo jedni druge nego divljanje po cesti.
Tako je, Gorane. A ne treba ni oduzimati auta, bit će dovoljno da se zaplijene na tehničkom pregledu jer im je različit broj motora u papirima i autu. Golf 2 se vodi na 1.3 benzin, a unutra 1.8 ili 2.0.
tehnički pregled ne postoji u BiH
Tehnicki? Bokte meni gleda ulje???? i jos zaboravi vratit sipku, mjeri gasove a prije mene pusta doslovce vw kombija pijacara starijeg od mene...
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1683 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vješalica »

mirzet87sa wrote:To je taj, nema drugog. Vjerujem da je i jedini plavi golf 7 u sarajevu.
a faca vam nije poznata,ako naravno pričate da vas je dotični bihuzurio kolima :mrgreen:
Kataklinger wrote:
promaha wrote:jucer u branilaca grada od hotel centrala prema domu armije degenerik sa plavim golfom 7 prestize komplet kolonu s desne strane i u jednom trenutku je naletio na saht nakon kojeg je jedva kreten uspio da ustabili auto...
Tog debila sa plavim Golfom 7 sam nekoliko puta viđao kako gužva asfalt na potezu od Drvenije prema Vijećnici. Ono' čale na vuglu, prozori down i udri po gasu do poda :/
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#1684 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mirzet87sa »

vješalica wrote:
mirzet87sa wrote:To je taj, nema drugog. Vjerujem da je i jedini plavi golf 7 u sarajevu.
a faca vam nije poznata,ako naravno pričate da vas je dotični bihuzurio kolima :mrgreen:
Vidio sam par puta ovo auto da divlja po gradu, a uvijek je vozac bio izin najmladji sin :D
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1685 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vješalica »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nostalgija kad je bio momak :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1687 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vješalica »

izo čiko sa slike
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#1688 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mk ultra »

Kataklinger wrote:Ko je sad Izo? :D
stari od tvog trkača
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#1689 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by johntra »

isprepadaše nas sa Izom, samo tako...
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1690 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vješalica »

na naslovnoj stranici avaza stoji članak kako momak koji je poginuo u džeti na ilidži nije imao ni položen vozački............ :roll:
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#1691 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

iTo wrote:
vješalica wrote:kad kojekakvi tuning govnari budu ovako sređivali kola neka ih izvode na cestu,a ne odvaljene barake,kofol napola urađene sa truhlim podovima i dijelovima
a nabavka dijelova ide obavezno na koridama i piljarama po trnovu

Image

Image

Image

Image

nece te tuning spasit od sudara... samo ces vecom brzinom udariti u zid, prebrzo za tu sasiju...
Ovo na slikama je više od tuninga, ovo je strast koja košta k'o svetog Petra kajgana. Ovo kod nas može sebi priuštiti možda par ljudi u gradu i ako imaju dovoljno para za ovo je potrebna još i ljubav, stast, tako da porediti naše ĆUNERE sa ovim profi tuningom je bezveze.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1692 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vješalica »

ti si shvatio šta govorim,i još da dodam,dadni ovakvo auto parmaku domaćem da ga provoza,razbio bi ga za pola sata ako ne i kraće
cilj mi je samo bio da napravim poređenje sa domaćim "tuningom" i sređivanjem starih automobila poput g2,g1 i sl.
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#1693 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by iTo »

napucavanje starih kanti ne smatram tuningom i ne kosta ko svetog petra kajgana...
ako ces da tuniras kupi novog BMW-a Mercedesa ili Audi-a pa ga napucavaj.... pa da vidis posto je kajgana...


ovo je tuning
Image
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1694 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vješalica »

iTo wrote:napucavanje starih kanti ne smatram tuningom i ne kosta ko svetog petra kajgana...
ako ces da tuniras kupi novog BMW-a Mercedesa ili Audi-a pa ga napucavaj.... pa da vidis posto je kajgana...


ovo je tuning
Image
dobro,onda ova kanta kao gore na slikama košta 1500KM maximalno,ev meni se sviđa,ko ima da prodaje nek mi se javi,može i onaj žuti golf odozgo,ako ima i crveni još bolje :lol: :lol:
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#1695 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

iTo wrote:napucavanje starih kanti ne smatram tuningom i ne kosta ko svetog petra kajgana...
ako ces da tuniras kupi novog BMW-a Mercedesa ili Audi-a pa ga napucavaj.... pa da vidis posto je kajgana...


ovo je tuning
Image
Ne, to sa tvoje slike rade komercijalne firme zbog profita, ono sa starim vozilima Golf I/II...itd. rade ljudi koji imaju novac ali ne zbog profita već iz ljubavi i strasti. Kontaš, golema je to razlika. Takva starija tunirana vozila se ne voze svaki dan već služe za parade i izložbe, pokazivanje i tako to. Naši ĆUNERI svoje kante voze do pijace i nazad na rezervi goriva. :oops:
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#1696 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

vješalica wrote: dobro,onda ova kanta kao gore na slikama košta 1500KM maximalno,ev meni se sviđa,ko ima da prodaje nek mi se javi,može i onaj žuti golf odozgo,ako ima i crveni još bolje :lol: :lol:
I meni odmah tri komada onaj žuti Golf I, plaćam odmah u kešu. :mrgreen:
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#1697 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by johntra »

Ovaj lik što je poginuo nije imao vozačku uopšte ili su mu je samo oduzeli?
jer, ne kontam kako neko sa 29 godina i sa automehaničarskom radnjom i još plus trkač, može nemati vozačku svo vrijeme?
azdralovic
Posts: 5113
Joined: 29/05/2010 21:46

#1698 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by azdralovic »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
iTo wrote:napucavanje starih kanti ne smatram tuningom i ne kosta ko svetog petra kajgana...
ako ces da tuniras kupi novog BMW-a Mercedesa ili Audi-a pa ga napucavaj.... pa da vidis posto je kajgana...


ovo je tuning
Image
Ne, to sa tvoje slike rade komercijalne firme zbog profita, ono sa starim vozilima Golf I/II...itd. rade ljudi koji imaju novac ali ne zbog profita već iz ljubavi i strasti. Kontaš, golema je to razlika. Takva starija tunirana vozila se ne voze svaki dan već služe za parade i izložbe, pokazivanje i tako to. Naši ĆUNERI svoje kante voze do pijace i nazad na rezervi goriva. :oops:
Ovaj bodykit je pogotovo radi komercijale, i sekvencijalni mjenjac isto pretpostavljam itd... :)
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#1699 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by iTo »

i da nesto naucite ako se vec lozite na starije modele

kod starih modela na cijenu su oni sa "matching numbers" sto u prevodu znaci da je sve originalno od prve ugradnje..
a stari modeli sa novijim motorima, mjenjacima i unutrasnjoscu ne vrijede ni blizu...



http://classiccars.about.com/od/finding ... bmatch.htm
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#1700 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by iTo »

azdralovic wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:
iTo wrote:napucavanje starih kanti ne smatram tuningom i ne kosta ko svetog petra kajgana...
ako ces da tuniras kupi novog BMW-a Mercedesa ili Audi-a pa ga napucavaj.... pa da vidis posto je kajgana...


ovo je tuning
Image
Ne, to sa tvoje slike rade komercijalne firme zbog profita, ono sa starim vozilima Golf I/II...itd. rade ljudi koji imaju novac ali ne zbog profita već iz ljubavi i strasti. Kontaš, golema je to razlika. Takva starija tunirana vozila se ne voze svaki dan već služe za parade i izložbe, pokazivanje i tako to. Naši ĆUNERI svoje kante voze do pijace i nazad na rezervi goriva. :oops:
Ovaj bodykit je pogotovo radi komercijale, i sekvencijalni mjenjac isto pretpostavljam itd... :)

najbzi cestovni porsche je "komercijala"
za kuliranja titovom navece iza 20h....
Post Reply