SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16702 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Joj Rasima.

- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16704 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
rasime spasimeLogovan wrote:Joj Rasima.![]()
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16705 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
U ovom slučaju nema toga "spasi me", frajer zgradu zapalio.bitanga_sa_otesa wrote:rasime spasimeLogovan wrote:Joj Rasima.![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16706 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
rekoh ja da je neka dalabu....
-
FrozenCastle
- Posts: 748
- Joined: 01/09/2007 15:39
#16707 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Starcu stan izgorio i sad ga strpaj u zatvor. I onome u Londonu frižider se zapalio pa zgrada izgorila. I nije sam požar napravio štetu koliko je zgrada imala propusta. A Kurteš i ekipa za odbranu kažu da nije million maraka puno da ih ganjaju i puste ih sutra.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16708 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
evo realno gledajuci,star covjek,za 20 sekundi je znao da ne moze ugasiti vatru,najmanje ima 5 stanova na spratu,za jos 10 sekundi je mogao zalupati na sva vrata,5 metara su svi od njega.za minut bi svi doletili sa kantom ili lavorom vode i ugasili kauc.kao sto vec rekosmo nije stan posut benzinom ili napalmom pa da je vatra buknula odjednom i zahvatila cijeli stan.za 5 minuta bi sve komsije bile alarmirane,ugasila bi se ta vatra da je na vrijeme reagovano.samo ljudska glupost je u pitanju ovdje...nista vise.. i treba u zatvor.FrozenCastle wrote:Starcu stan izgorio i sad ga strpaj u zatvor. I onome u Londonu frižider se zapalio pa zgrada izgorila. I nije sam požar napravio štetu koliko je zgrada imala propusta. A Kurteš i ekipa za odbranu kažu da nije million maraka puno da ih ganjaju i puste ih sutra.
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16709 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa treba jer nema gdje drugo. I njemu je lakse jer sad bukvalno nema nista. Plus valja se sacuvati od komsija.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#16710 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ostale mu pive u frižideru pa ih podgrijavao...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#16711 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ali baš, svaki put bude neka moralna vertikala....i on je nečiji otac, sin, kćerka, majka...dajte ba....neodgovorni pojedinac mora snositi posljedice....šta da je to dijete izgorjelo??
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#16712 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
vjerovatno jedina situacija od kad postoje forum i portal - da su na portalu normalniji i ljudskiji komentari
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#16713 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ljudi previse gledaju filmove. Covjek star 50 godina, sam od sebe ima usporene reakcije i razmisljanje, ako pri tome dodamo i stresnu situaciju, ocekujete neko normalno reagovanje? Jako jako tesko.
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#16714 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ljudi bolan starac je sa 70 i nešto
fakat ne znam ko je pomijerao ove dobne granice jesam li sto prespavao
fakat ne znam ko je pomijerao ove dobne granice jesam li sto prespavao
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#16715 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Posto je od ranije poznat policiji nek ide u zatvor
Kakva sazaljenja i gluposti
Gdje to pise u zakonu da se neko treba sazaljevat
Kakva sazaljenja i gluposti
Gdje to pise u zakonu da se neko treba sazaljevat
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#16716 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sta im to znaci od ranije poznat policiji? To neka floskula, flaster 
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#16717 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
i ja sam odranije poznat nekim revizorima
naime ne daju mi da pokažem mjesečnu

naime ne daju mi da pokažem mjesečnu
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#16718 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne pravi se neka vertikalaSodom1 wrote:Sta im to znaci od ranije poznat policiji? To neka floskula, flaster
Znaci da je poznat po vrsenju nedjela i kao takav evidentiran u policiji
Kao i 90% gradjaan koji se prodaju po gradu kao fini,tamo redovno pune policijske evidencije,pocev od bracnih svadja pa.do krivicnih djela
A sve neka ustogljena (e)lita
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#16719 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
jednom sam štemo pločice u pola 12 noću i došla mi policija
zajedno se smijali
jesam li evidentiran
zajedno se smijali
jesam li evidentiran
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#16720 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
covjek ima 67 godina, zivi sam, nema sporet, kuha na plinskom kuhalu kao u satoru
a poznati policiji su i ljudi sa psihosocijalnim poremecijma, ne moraju biti kriminalci
a poznati policiji su i ljudi sa psihosocijalnim poremecijma, ne moraju biti kriminalci
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#16721 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ja sam imao jednog takvog iznad na čvili
plavio nas je 25 puta minimalno iz štekera mi voda izlazila
lik prodo radijatore... pa možete misliti gdje je išla topla voda
a zadnji stan
ali se zna da takvim likovima se plin ne smije davati
plavio nas je 25 puta minimalno iz štekera mi voda izlazila
lik prodo radijatore... pa možete misliti gdje je išla topla voda
a zadnji stan
ali se zna da takvim likovima se plin ne smije davati
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#16722 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
zna se šta uobičajeno znači "odranije poznat policiji". ako nije po krivičnim djelima i/ili prekršajima, to je pogrešna upotreba izraza i blaćenje.
- DaysleepeR
- Posts: 21064
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#16723 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
a odakle informacija da je od ranije poznat policiji? to ne stoji u tekstu na klix-u?
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#16724 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
piše u članku da je uhapšen.
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#16725 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
od ljudi koji su zamalo stradali saznajem da je Ramiz alkos, koji nije bio siguran jel pozar stvaran ili mu se samo cini...
zato je i bjezao kad je vidio kakvo je sranje napravio.
zato je i bjezao kad je vidio kakvo je sranje napravio.
