SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#16701 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16702 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

Joj Rasima. :lol: :-)
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#16704 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitanga_sa_otesa »

Logovan wrote:Joj Rasima. :lol: :-)
rasime spasime
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16705 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

bitanga_sa_otesa wrote:
Logovan wrote:Joj Rasima. :lol: :-)
rasime spasime
U ovom slučaju nema toga "spasi me", frajer zgradu zapalio.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#16706 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitanga_sa_otesa »

rekoh ja da je neka dalabu....
FrozenCastle
Posts: 748
Joined: 01/09/2007 15:39

#16707 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by FrozenCastle »

Starcu stan izgorio i sad ga strpaj u zatvor. I onome u Londonu frižider se zapalio pa zgrada izgorila. I nije sam požar napravio štetu koliko je zgrada imala propusta. A Kurteš i ekipa za odbranu kažu da nije million maraka puno da ih ganjaju i puste ih sutra.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#16708 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitanga_sa_otesa »

FrozenCastle wrote:Starcu stan izgorio i sad ga strpaj u zatvor. I onome u Londonu frižider se zapalio pa zgrada izgorila. I nije sam požar napravio štetu koliko je zgrada imala propusta. A Kurteš i ekipa za odbranu kažu da nije million maraka puno da ih ganjaju i puste ih sutra.
evo realno gledajuci,star covjek,za 20 sekundi je znao da ne moze ugasiti vatru,najmanje ima 5 stanova na spratu,za jos 10 sekundi je mogao zalupati na sva vrata,5 metara su svi od njega.za minut bi svi doletili sa kantom ili lavorom vode i ugasili kauc.kao sto vec rekosmo nije stan posut benzinom ili napalmom pa da je vatra buknula odjednom i zahvatila cijeli stan.za 5 minuta bi sve komsije bile alarmirane,ugasila bi se ta vatra da je na vrijeme reagovano.samo ljudska glupost je u pitanju ovdje...nista vise.. i treba u zatvor.
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#16709 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

pa treba jer nema gdje drugo. I njemu je lakse jer sad bukvalno nema nista. Plus valja se sacuvati od komsija.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16710 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

ostale mu pive u frižideru pa ih podgrijavao...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#16711 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

Ali baš, svaki put bude neka moralna vertikala....i on je nečiji otac, sin, kćerka, majka...dajte ba....neodgovorni pojedinac mora snositi posljedice....šta da je to dijete izgorjelo??
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#16712 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by uglavnomja »

vjerovatno jedina situacija od kad postoje forum i portal - da su na portalu normalniji i ljudskiji komentari
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#16713 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by un1ted »

Ljudi previse gledaju filmove. Covjek star 50 godina, sam od sebe ima usporene reakcije i razmisljanje, ako pri tome dodamo i stresnu situaciju, ocekujete neko normalno reagovanje? Jako jako tesko.
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#16714 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

ljudi bolan starac je sa 70 i nešto

fakat ne znam ko je pomijerao ove dobne granice jesam li sto prespavao
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#16715 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

Posto je od ranije poznat policiji nek ide u zatvor
Kakva sazaljenja i gluposti
Gdje to pise u zakonu da se neko treba sazaljevat
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#16716 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Sodom1 »

Sta im to znaci od ranije poznat policiji? To neka floskula, flaster :-)
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#16717 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

i ja sam odranije poznat nekim revizorima
naime ne daju mi da pokažem mjesečnu

:D
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#16718 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

Sodom1 wrote:Sta im to znaci od ranije poznat policiji? To neka floskula, flaster :-)
Ne pravi se neka vertikala
Znaci da je poznat po vrsenju nedjela i kao takav evidentiran u policiji
Kao i 90% gradjaan koji se prodaju po gradu kao fini,tamo redovno pune policijske evidencije,pocev od bracnih svadja pa.do krivicnih djela
A sve neka ustogljena (e)lita
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#16719 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

jednom sam štemo pločice u pola 12 noću i došla mi policija
zajedno se smijali

jesam li evidentiran :D
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#16720 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by uglavnomja »

covjek ima 67 godina, zivi sam, nema sporet, kuha na plinskom kuhalu kao u satoru :roll:



a poznati policiji su i ljudi sa psihosocijalnim poremecijma, ne moraju biti kriminalci
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#16721 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

ja sam imao jednog takvog iznad na čvili
plavio nas je 25 puta minimalno iz štekera mi voda izlazila
lik prodo radijatore... pa možete misliti gdje je išla topla voda
a zadnji stan :D

ali se zna da takvim likovima se plin ne smije davati
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16722 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

zna se šta uobičajeno znači "odranije poznat policiji". ako nije po krivičnim djelima i/ili prekršajima, to je pogrešna upotreba izraza i blaćenje.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21064
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#16723 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by DaysleepeR »

a odakle informacija da je od ranije poznat policiji? to ne stoji u tekstu na klix-u?
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16724 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

piše u članku da je uhapšen.
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#16725 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by wewa »

od ljudi koji su zamalo stradali saznajem da je Ramiz alkos, koji nije bio siguran jel pozar stvaran ili mu se samo cini...

zato je i bjezao kad je vidio kakvo je sranje napravio.
Post Reply