UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16701 Re: UEFA Champions League
Znaci guranje sa ledja je dozvoljeno? tell that to Juventus....
- TAFKAP
- Posts: 11975
- Joined: 30/09/2011 07:49
#16702 Re: UEFA Champions League
dobar pressing FCBa
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#16703 Re: UEFA Champions League
haman gegenpresingTAFKAP wrote:dobar pressing FCBa
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16704 Re: UEFA Champions League
Sta je to? Ko je poceo?leškarenje wrote:haman gegenpresingTAFKAP wrote:dobar pressing FCBa
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#16705 Re: UEFA Champions League
Evo pocinje Bajern 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16706 Re: UEFA Champions League
Samo čekam onaj momenat kada će odjednom Real zabiti gol, dva. Takvi su, fenomeni.
Leško tanak Kardif ko rizla u ovom finišu, jedino im onaj Grujic valja čemu

Leško tanak Kardif ko rizla u ovom finišu, jedino im onaj Grujic valja čemu
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#16707 Re: UEFA Champions League
sto hummels dijeli lopte 
- Idemedosumom
- Posts: 8315
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#16708 Re: UEFA Champions League
Bayi se ne igra, čeka ih Kovač 
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#16709 Re: UEFA Champions League
Ma sami sebe sjebase ,pratim ih nesto....valjda zbog Tana,jbgAmiĐa_Idriz wrote:Samo čekam onaj momenat kada će odjednom Real zabiti gol, dva. Takvi su, fenomeni.
Leško tanak Kardif ko rizla u ovom finišu, jedino im onaj Grujic valja čemu![]()
-
Vidal89
- Posts: 1012
- Joined: 18/01/2013 02:26
#16710 Re: UEFA Champions League
Vise se ne daju zuti ako igrac simulira i zeli prevariti sudiju?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16712 Re: UEFA Champions League
Izvuće njih Vornok, ne sumnjam.leškarenje wrote:Ma sami sebe sjebase ,pratim ih nesto....valjda zbog Tana,jbgAmiĐa_Idriz wrote:Samo čekam onaj momenat kada će odjednom Real zabiti gol, dva. Takvi su, fenomeni.
Leško tanak Kardif ko rizla u ovom finišu, jedino im onaj Grujic valja čemu![]()
ali eto imaju jos dvije tekme,a oni imaju bod vise od Fulhama ,,,,zajebali su u tekmi sa Wolvesima za prvo mjesto
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#16713 Re: UEFA Champions League
A kad se davaoVidal89 wrote:Vise se ne daju zuti ako igrac simulira i zeli prevariti sudiju?
-
omar little
- Posts: 17391
- Joined: 14/03/2008 21:14
#16714 Re: UEFA Champions League
sad stigoh na tekmu, kako izgleda? ocel svabo sta?
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#16715 Re: UEFA Champions League
Kakav gol Gilliesa 
1:0 Darlington
1:0 Darlington
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16716 Re: UEFA Champions League
Ne igra Alaba, gledaj slobodnopirmin wrote:Kakav gol Gilliesa
1:0 Darlington
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#16717 Re: UEFA Champions League
Alcantara pet lopti vec poslao u aut 
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#16718 Re: UEFA Champions League
real opasniji.omar little wrote:sad stigoh na tekmu, kako izgleda? ocel svabo sta?
ali jos je rano da se nesto konkretno kaze.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16719 Re: UEFA Champions League
Ne ako si Ronaldo i igras za Real Madrid.Vidal89 wrote:Vise se ne daju zuti ako igrac simulira i zeli prevariti sudiju?
Definitivno igrac koji najvise pada... mozes ga pogledati ruzno i on se srusi, a ne znam kada je (ako ikad) dobio zuti za simuliranje.
- Idemedosumom
- Posts: 8315
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16721 Re: UEFA Champions League
Nije Bayo konkretnije iskoristio ovaj početak dok su meljali loptu. A šteta za Ronu što simulira, ne treba mu to.
Šta je fora sa ovim gay zastavama u kopovima najvatrenijih navijača na stadionima Njemačke?
Šta je fora sa ovim gay zastavama u kopovima najvatrenijih navijača na stadionima Njemačke?
Last edited by AmiĐa_Idriz on 25/04/2018 21:12, edited 1 time in total.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#16722 Re: UEFA Champions League
sta je ovo ovako mrtva atmosfera na stadionu, imaju li Bavarci kakvu navijacku grupu
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16724 Re: UEFA Champions League
Jel mi to opet stream kasni sunce ti.......

-
Bazinga1234
- Posts: 8070
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#16725 Re: UEFA Champions League
TAKO JE 
