Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#16676 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pitarrr82 »

Blek Stena wrote:
Radar71 wrote:kakav kraj treba biti Hasane?
NK osvaja sjever i otvara mikrokreditne filijale te otima trzise iron banci sa bravosa plasiranjem povoljnih kredita
:D :lol: :lol:
User avatar
Blek Stena
Posts: 4077
Joined: 13/09/2012 11:05

#16677 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Blek Stena »

Radar71 wrote:kakav kraj treba biti Hasane?
NK osvaja sjever i otvara mikrokreditne filijale te otima trzise iron banci sa bravosa plasiranjem povoljnih kredita
User avatar
Blek Stena
Posts: 4077
Joined: 13/09/2012 11:05

#16678 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Blek Stena »

opteretio se forum opasno :D
axe22
Posts: 2846
Joined: 11/03/2013 21:21

#16679 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by axe22 »

Image


a sad je i Arya dotaknuta, sumnjam da je ovo kraj NK
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#16680 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Hasan006 »

Radar71 wrote:kakav kraj treba biti Hasane?
Samo George zna, ja se mogu staviti u njegov mozak otprilike koliko i D&D, možda malo bolje :D
George je izjavio da je otkrio njima kakav on ima kraj u planu, ali mislim da definitivno nije ovakav.
1. Ili nije bio filmljiv
2. Ili se ne bi uklapao u ovaj novi ton serije
3. Ili su u njemu velike uloge igrale neke stvari kojih i nema u seriji

Zato kažem, za ovaj clusterfuck je kriv i sam George koliko i D&D, jer je previše zakomplikovao knjige i satjerao sam sebe u ćošak, tako da nismo uspjeli saznati pravi kraj priče na vrijeme, a vjerovatno nećemo nikada. Zato je većina fanova sad u fazonu "jebaji ga, daj šta daš."
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#16681 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Lakat Jebić »

Capajebo wrote:Al su usrali seriju i kompletnu pricu, svaka im cast. Treba i ovo znati.
D&D za zatvora....

Zamjerke su mi uglavnom na build-up.
znači epski momenat, 30 sekundi pogleda brana i night kinga, a mi nemam pojma full story, osim da NK "hoce da obrise sjecanje covjecanstva". Dizanje mrtvih dole u grobnici je bilo besmisleno i nepotrebno. valjda su istruhli jebote. drame je bilo dovoljno i bez toga. al eto to mogu i halalit. NK gotov, a ne znamo ni sta je htio frajer
Last edited by Lakat Jebić on 29/04/2019 15:00, edited 2 times in total.
User avatar
Brkooo
Posts: 10359
Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare

#16682 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Brkooo »

Ja sam ocekivao da ce progovoriti kad je dosao kod Brana
User avatar
scarface32
Posts: 874
Joined: 12/12/2004 11:54

#16683 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by scarface32 »

Hasan006 wrote:
Radar71 wrote:kakav kraj treba biti Hasane?
Samo George zna, ja se mogu staviti u njegov mozak otprilike koliko i D&D, možda malo bolje :D
George je izjavio da je otkrio njima kakav on ima kraj u planu, ali mislim da definitivno nije ovakav.
1. Ili nije bio filmljiv
2. Ili se ne bi uklapao u ovaj novi ton serije
3. Ili su u njemu velike uloge igrale neke stvari kojih i nema u seriji

Zato kažem, za ovaj clusterfuck je kriv i sam George koliko i D&D, jer je previše zakomplikovao knjige i satjerao sam sebe u ćošak, tako da nismo uspjeli saznati pravi kraj priče na vrijeme, a vjerovatno nećemo nikada. Zato je većina fanova sad u fazonu "jebaji ga, daj šta daš."
Previse si se uzivio u seriju tj knjige.Halo ba to je zabava, nije stvarni zivot.Vidim da si se pravo nasikirao, lex jedan i sve potaman.
bezVolana
Posts: 1130
Joined: 14/08/2013 13:33

#16684 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by bezVolana »

hasan nas pokusava prosvijetliti, dici na visi nivo razumijevanja, a mi tako ... :sad:
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#16685 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Riddle »

axe22 wrote:Image


a sad je i Arya dotaknuta, sumnjam da je ovo kraj NK
Druze, ljudi opasno precjenjuju ovu dvojicu pajaca. NK je gotov, ta prica je zavrsena. Sklepano kao da je neki osnovac pisao, ali tako je kako je.
User avatar
scarface32
Posts: 874
Joined: 12/12/2004 11:54

#16686 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by scarface32 »

bezVolana wrote:hasan nas pokusava prosvijetliti, dici na visi nivo razumijevanja, a mi tako ... :sad:
hasan ima iz sebe 10 oskara i 20 globusa za scenario. nemoj tako.
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#16687 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Hasan006 »

scarface32 wrote:
Hasan006 wrote:
Radar71 wrote:kakav kraj treba biti Hasane?
Samo George zna, ja se mogu staviti u njegov mozak otprilike koliko i D&D, možda malo bolje :D
George je izjavio da je otkrio njima kakav on ima kraj u planu, ali mislim da definitivno nije ovakav.
1. Ili nije bio filmljiv
2. Ili se ne bi uklapao u ovaj novi ton serije
3. Ili su u njemu velike uloge igrale neke stvari kojih i nema u seriji

Zato kažem, za ovaj clusterfuck je kriv i sam George koliko i D&D, jer je previše zakomplikovao knjige i satjerao sam sebe u ćošak, tako da nismo uspjeli saznati pravi kraj priče na vrijeme, a vjerovatno nećemo nikada. Zato je većina fanova sad u fazonu "jebaji ga, daj šta daš."
Previse si se uzivio u seriju tj knjige.Halo ba to je zabava, nije stvarni zivot.Vidim da si se pravo nasikirao, lex jedan i sve potaman.
Jbg, shvatam ja to, ali ja ne govorim kao neko ko usput gleda seriju radi ubijanja vremena, već neko ko je pročitao sve knjige i fakat se investirao u čitavu radnju samo da bi dobio ovo. Sva raja koji su malo jači fanovi ASOIAF-a se osjećaju isto, i ti bi bio razočaran da si toliko vremena potrošio na čitanje knjiga.
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#16688 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Hasan006 »

scarface32 wrote:
bezVolana wrote:hasan nas pokusava prosvijetliti, dici na visi nivo razumijevanja, a mi tako ... :sad:
hasan ima iz sebe 10 oskara i 20 globusa za scenario. nemoj tako.
Ne moraš biti genije za scenario da bi skontao da ovi ne znaju gdje biju ;)
User avatar
scarface32
Posts: 874
Joined: 12/12/2004 11:54

#16689 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by scarface32 »

Hasan006 wrote:
scarface32 wrote:
bezVolana wrote:hasan nas pokusava prosvijetliti, dici na visi nivo razumijevanja, a mi tako ... :sad:
hasan ima iz sebe 10 oskara i 20 globusa za scenario. nemoj tako.
Ne moraš biti genije za scenario da bi skontao da ovi ne znaju gdje biju ;)

jok eto ti znas.Previse si ozbiljno shvatio seriju .
hujdur007
Posts: 174
Joined: 08/09/2013 13:35

#16690 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by hujdur007 »

Hasan006 wrote: Jbg, shvatam ja to, ali ja ne govorim kao neko ko usput gleda seriju radi ubijanja vremena, već neko ko je pročitao sve knjige i fakat se investirao u čitavu radnju samo da bi dobio ovo. Sva raja koji su malo jači fanovi ASOIAF-a se osjećaju isto, i ti bi bio razočaran da si toliko vremena potrošio na čitanje knjiga.
Pokreni online peticiju da HBO prekine istog trenutka sa daljim prikazivanjem ove neprofesionalno urađene sezone, te da ubuduće pošalju scenarij na doradu forumašu Hasan006 :D
Raptor44
Posts: 394
Joined: 25/03/2017 14:02

#16691 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Raptor44 »

Ne znam šta da napišem pametno, epizoda je bila kul ali očekivao sam više na kraju, potajno se nadao da će NK izvući još koju epizodu, jer ga uživam gledati.
Tako da mi je čitav kraj mali disappointment.
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#16692 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Hasan006 »

scarface32 wrote:jok eto ti znas.Previse si ozbiljno shvatio seriju .
Jbg, skontaj da za svaki film/seriju ili bilo koji drugi fanbase postoji raja koja se malo dublje udubi u čitavu priču i teže prelazi preko toga kada uzmu srati po njoj. To nije ništa novo i ne moraš to ismijavati. Da nisam proveo godine čitajući knjige vjerovatno bi me bolio kurac dok god ima moćnih bitki, scena, jebavanja, ovako mi krivo i šta ćeš.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65954
Joined: 03/08/2010 19:04

#16693 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

lakse su se protiv stotina zombija borilo njih desetak u predzanjoj epizodi prosle sezne nego u ovoj,dotrakiji nestadose u pola minute,neokaljani pregazeni,nekako prelagano
User avatar
video
Posts: 8463
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#16694 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by video »

Onima kojima se ne svidja serija nek od.ebu od teme 8)
Hebo mater, sve mozak do mozga!!!!!
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#16695 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Hasan006 »

hujdur007 wrote:
Hasan006 wrote: Jbg, shvatam ja to, ali ja ne govorim kao neko ko usput gleda seriju radi ubijanja vremena, već neko ko je pročitao sve knjige i fakat se investirao u čitavu radnju samo da bi dobio ovo. Sva raja koji su malo jači fanovi ASOIAF-a se osjećaju isto, i ti bi bio razočaran da si toliko vremena potrošio na čitanje knjiga.
Pokreni online peticiju da HBO prekine istog trenutka sa daljim prikazivanjem ove neprofesionalno urađene sezone, te da ubuduće pošalju scenarij na doradu forumašu Hasan006 :D
Bilo bi dobro da su oni slali scenario na uviđaj nekom drugom, možda, ali samo možda, liku koji je napisao čitavu priču.
User avatar
scarface32
Posts: 874
Joined: 12/12/2004 11:54

#16696 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by scarface32 »

Hasan006 wrote:
scarface32 wrote:jok eto ti znas.Previse si ozbiljno shvatio seriju .
Jbg, skontaj da za svaki film/seriju ili bilo koji drugi fanbase postoji raja koja se malo dublje udubi u čitavu priču i teže prelazi preko toga kada uzmu srati po njoj. To nije ništa novo i ne moraš to ismijavati. Da nisam proveo godine čitajući knjige vjerovatno bi me bolio kurac dok god ima moćnih bitki, scena, jebavanja, ovako mi krivo i šta ćeš.
ja ovo shvatam ko zabavu, ali nismo svi isti.
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#16697 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Hasan006 »

video wrote:Onima kojima se ne svidja serija nek od.ebu od teme 8)
Hebo mater, sve mozak do mozga!!!!!
Da se tema sastoji samo od hvaljenja serije i svršavanja oko nje, zar misliš da bi bilo 700 stranica? :D
Mani tu priču, tema služi za sve oblike rasprave.
Coconut
Posts: 175
Joined: 25/06/2012 19:16
Location: Sarajevo

#16698 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Coconut »

Ja sam odusevljena jer prvo nisam ni u snu mogla sanjati ovakav rasplet. Ocekivala sam borbu Jona i NK-a 1:1 i nesto tipa Azor Ahai, zrtvovanje Deneris i slicno, ali vidjeli smo da je NK coward :D realno, jedini nacin je bio da se neko hinjski prikrade i ubije ga, a ko je treniran citav zivot da se prikrada u mraku? Arya. :thumbup:
User avatar
video
Posts: 8463
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#16699 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by video »

Hasan006 wrote:
video wrote:Onima kojima se ne svidja serija nek od.ebu od teme 8)
Hebo mater, sve mozak do mozga!!!!!
Da se tema sastoji samo od hvaljenja serije i svršavanja oko nje, zar misliš da bi bilo 700 stranica? :D
Mani tu priču, tema služi za sve oblike rasprave.
Jes, jes takoE :thumbup:

Idi covjece, smaras i ti i jos par likova ;-)
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#16700 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Hasan006 »

video wrote:
Hasan006 wrote:
video wrote:Onima kojima se ne svidja serija nek od.ebu od teme 8)
Hebo mater, sve mozak do mozga!!!!!
Da se tema sastoji samo od hvaljenja serije i svršavanja oko nje, zar misliš da bi bilo 700 stranica? :D
Mani tu priču, tema služi za sve oblike rasprave.
Jes, jes takoE :thumbup:

Idi covjece, smaras i ti i jos par likova ;-)
:kiss:
Post Reply