UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
#16676 Re: UEFA Champions League
Uzima Real ovo večeras, realno 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16677 Re: UEFA Champions League
Čućemo se za 365 danaVelkoski wrote:Opet nema titule iduće sezone
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#16678 Re: UEFA Champions League
Pa realno nema,možda kad bi Smorinjo spicio jos jednu milijardu bilo bi neato.....ovako mrka kapa 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#16679 Re: UEFA Champions League
Meni je bitnije da Liverpool ne osvoji nego da United osvoji! 
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#16680 Re: UEFA Champions League
Meni je to samo sa zeljeznicaromVelkoski wrote:Meni je bitnije da Liverpool ne osvoji nego da United osvoji!
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#16681 Re: UEFA Champions League
Real ispada od Bajerna ovaj put.
Previse se hampa digla protiv Reala.
Da bi se masa smirila ako bude trebalo sudije ce malo pogurat Bajern.
Tako to oni malo nivelisu
A nemam nista protiv da Liverpool ovo osvoji.
Igraju prelijepo,kao nekad Dortmund
Previse se hampa digla protiv Reala.
Da bi se masa smirila ako bude trebalo sudije ce malo pogurat Bajern.
Tako to oni malo nivelisu
A nemam nista protiv da Liverpool ovo osvoji.
Igraju prelijepo,kao nekad Dortmund
-
°u°
- Posts: 2676
- Joined: 11/04/2013 08:49
#16682 Re: UEFA Champions League
Real motiviraniji, ako ispadnu sezona katastrofalna. To može bit i problem zbog pritiska ako krene loše. A znaju oni igrat pod pritiskom. Ali Juve je na SB pokazao da ih se i kako može dobro stisnut.
Bayern opušteniji donekle. Imaju titulu i finale kupa, skoro pa osvojen. I to može bit problem ako se opuste. Mislim da neće jer nisu dugo osvojili CL. Lisac je Jupp.
Bayern opušteniji donekle. Imaju titulu i finale kupa, skoro pa osvojen. I to može bit problem ako se opuste. Mislim da neće jer nisu dugo osvojili CL. Lisac je Jupp.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#16683 Re: UEFA Champions League
Vidi zurke kod Ramosa, ko kakav seljacic 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16684 Re: UEFA Champions League
Martinez, potencijalni ključ večerašnje tekme.
- HardcoreMX
- Posts: 4087
- Joined: 02/05/2016 19:08
- Location: das objektiv der objektivität
#16685 Re: UEFA Champions League
po mogucnosti 2:2 navijacki 2:3 
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16686 Re: UEFA Champions League
Zamalo da Bavarci zabiju. 
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#16687 Re: UEFA Champions League
Realno, tri komada im ne ginu vecerasMali_Vuk wrote:Uzima Real ovo večeras, realno
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#16688 Re: UEFA Champions League
Samo se ti smijiLogovan wrote:Zamalo da Bavarci zabiju.
- HardcoreMX
- Posts: 4087
- Joined: 02/05/2016 19:08
- Location: das objektiv der objektivität
#16690 Re: UEFA Champions League
...brate dilbere 
- TAFKAP
- Posts: 11977
- Joined: 30/09/2011 07:49
#16691 Re: UEFA Champions League
ode Robben u penziju
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#16692 Re: UEFA Champions League
Sastale se dvije najodvratnije ekipe,ali eto navijam za manje odvratnu....tj,MinKen 
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#16693 Re: UEFA Champions League
E moj Arjene 
- Idemedosumom
- Posts: 8315
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#16694 Re: UEFA Champions League
Liverpul ostao bez onog oxlejda, pa nakantaše Romu. Da vidimo kako će Bayo 
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#16695 Re: UEFA Champions League
E jbo ga Dzemre i povreda vise
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16697 Re: UEFA Champions League
Ej Robbene... nije izdrzao ni 5 minuta.
Mozda je ovo bolje za Bayern, jer su izgledali preofanzivno sa 5 napadaca
Mozda je ovo bolje za Bayern, jer su izgledali preofanzivno sa 5 napadaca
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16698 Re: UEFA Champions League
Šteta za Robena, nikad mi ovakve povrede neće biti jasne.
Ne da Bayo Realu pasom da iznese loptu, Riberi James i do maloprije Robben su dobro držali prostor, mada i ove Realove duge lopte nisu sekunde bezazlene sa Vaskezom i Ronom naprijed.

Ne da Bayo Realu pasom da iznese loptu, Riberi James i do maloprije Robben su dobro držali prostor, mada i ove Realove duge lopte nisu sekunde bezazlene sa Vaskezom i Ronom naprijed.
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#16699 Re: UEFA Champions League
Darlington-Southport jos uvijek 0:0
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#16700 Re: UEFA Champions League
pirmin wrote:Darlington-Southport jos uvijek 0:0
