To bi nekako jaci utisak bio.swanfilter wrote:Onaj Jonov zmaj je bio malo oceputan, nadam se da ce biti dva zmaja do kraja ...
Oko taktike. Da su se branili od samog pocetka na zidinima, epizoda bi trajala 3 minute ...
Kad si slabiji nema smisla gurat. Mislim da bi epizoda dobila feel kao u 300. Hoooold. Ili da su bar iza onih barikada zapaljenih stajali i boli kopljima preko. Pa kad padnu barikade povlačenje unutra, posipaj ulje sa zida pali zid čitav nek gori zemlja
