Zdravo bdzs,bdzs wrote:Mene su zvali prije mjesec dana, nudeći mi telemachove pakete. Nakon što sam pristao da pređem na duo net grand paket, još uvjek čekam, smo se sve više pitam šta.Neki dan sam dobio jedan račun 13,50 koji glasi na HKB net i drugi račun KID 14 od 28,50 koji glasi na HS, ovo ne kontam nikakao, koliko ima ovih firmi
molimo Vas da prihvatite izvinjenje zbog čekanja na realizaciju Vašeg zahtjeva. Najljubaznije Vas molimo da nam dostavite tačne korisničke podatke u inbox, kako bismo provjerili u kojoj fazi realizacije je Vaš nalog.





