Razocaraju se kad im neko izvadi mjesecnuEdin H. wrote:Nabildani su i istrenirani ko zvijeri.bhnapoleon1 wrote:Jos ih obukli ko komandose, ne znas jesu revizori ili specijalcidezurni_ucenik wrote:Kad krenem ujutru na posao, pokvari mi dan ono njihovo kaaaaaaarte na preeeeeegled. Ulaze u tramvaj ko da su pljackasi banke samo sto ne govore; ruke u vis. Nigdje ljubaznosti, osmijeha, cista nekultura i primitivizam.
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#16651 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#16652 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
hajmo karte, hajmo karte, hajmo karte, gospodjoooooo niste pokazali kartu, halo gospodjooooooo, hajmo karte, hajmo karte.
Jebote , a ukupan fond rijeci im ko u britanskog mornara.
Jebote , a ukupan fond rijeci im ko u britanskog mornara.
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#16653 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
U pravu si, treba da koriste tečni mandarinskidezurni_ucenik wrote:hajmo karte, hajmo karte, hajmo karte, gospodjoooooo niste pokazali kartu, halo gospodjooooooo, hajmo karte, hajmo karte.
Jebote , a ukupan fond rijeci im ko u britanskog mornara.
- Edin H.
- Posts: 53620
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16654 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
dezurni_ucenik wrote: Jebote , a ukupan fond rijeci im ko u britanskog mornara.
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#16655 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
zateznistub wrote:U pravu si, treba da koriste tečni mandarinskidezurni_ucenik wrote:hajmo karte, hajmo karte, hajmo karte, gospodjoooooo niste pokazali kartu, halo gospodjooooooo, hajmo karte, hajmo karte.
Jebote , a ukupan fond rijeci im ko u britanskog mornara.
ne trebaju mandarinski ali de brate malo kulture, moze se i fino reci.
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#16656 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Iskustvo u trolejbusima je sasvim pozitivnodezurni_ucenik wrote:zateznistub wrote:U pravu si, treba da koriste tečni mandarinskidezurni_ucenik wrote:hajmo karte, hajmo karte, hajmo karte, gospodjoooooo niste pokazali kartu, halo gospodjooooooo, hajmo karte, hajmo karte.
Jebote , a ukupan fond rijeci im ko u britanskog mornara.
ne trebaju mandarinski ali de brate malo kulture, moze se i fino reci.
Last edited by zateznistub on 11/11/2017 21:54, edited 1 time in total.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
- Edin H.
- Posts: 53620
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16658 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
dezurni_ucenik wrote:ne trebaju mandarinski ali de brate malo kulture, moze se i fino reci.
Jesu li im to zbog povecanog broja turista u Sarajevu uveli da pored tecnog engleskog, francuskog, njemackog, ruskog, spanskog, turskog i arapskog uveli da moraju znati i mandarinski?
Razumijem do neke mjere striktne uslove da bi mogao postati revizor, ipak su oni cesto prvi sa kojima stranci imaju kontakt i cuvaju OBRAZ ovoga grada.
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#16659 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Postoji razlika izmedju nemati kartu i imati falsifikovan dokumentbersK wrote:lijepa u dusi wrote:Revizoru na Ilidzi slomljen nos, za pociniocem se intenzivno traga![]()
Nisam sigurna je li mi smijesno ili zalosno...
Odakle info?
EDIT:
Sad viđoh, fol kartu nije imao...
Doduse posto je drustvo i sljam seljacki obicni falsifikat u nazovi gradu onda implicira takvo ponasanje kao i odobravnje istog
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#16660 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Edin H. wrote:dezurni_ucenik wrote:ne trebaju mandarinski ali de brate malo kulture, moze se i fino reci.
Jesu li im to zbog povecanog broja turista u Sarajevu uveli da pored tecnog engleskog, francuskog, njemackog, ruskog, spanskog, turskog i arapskog uveli da moraju znati i mandarinski?![]()
Razumijem do neke mjere striktne uslove da bi mogao postati revizor, ipak su oni cesto prvi sa kojima stranci imaju kontakt i cuvaju OBRAZ ovoga grada.
uveli im kurseve stranih jezika , deutchen fur sie vol.1
- Edin H.
- Posts: 53620
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16661 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sto rece moj jaran: "Albert, you English is improving, you WILL be fluent in 20 years time!"dezurni_ucenik wrote:Edin H. wrote:dezurni_ucenik wrote:ne trebaju mandarinski ali de brate malo kulture, moze se i fino reci.
Jesu li im to zbog povecanog broja turista u Sarajevu uveli da pored tecnog engleskog, francuskog, njemackog, ruskog, spanskog, turskog i arapskog uveli da moraju znati i mandarinski?![]()
Razumijem do neke mjere striktne uslove da bi mogao postati revizor, ipak su oni cesto prvi sa kojima stranci imaju kontakt i cuvaju OBRAZ ovoga grada.
uveli im kurseve stranih jezika , deutchen fur sie vol.1
- man_464
- Posts: 1554
- Joined: 11/09/2014 20:27
- Location: Sarajevo - Novi grad
- Contact:
#16662 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Određeni procenat stanovništva bi da se vozi al džaba.
Izgovor: pa neredovno je.
Pa ako je neredovno nemoj se voziti.
Pa nekulturni revizori. Pa nemoj se voziti. Nemoj čovjeka mlatiti. Ima svega i svačega ali ovaj nacin i opravdavanje nekoga ko dodje i fizički se sukobi pokazuje kakvo smo dno.

Izgovor: pa neredovno je.
Pa ako je neredovno nemoj se voziti.
Pa nekulturni revizori. Pa nemoj se voziti. Nemoj čovjeka mlatiti. Ima svega i svačega ali ovaj nacin i opravdavanje nekoga ko dodje i fizički se sukobi pokazuje kakvo smo dno.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#16664 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Upaljen kamin, čaša finog vina, knjiga i sukob mišljenja
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /171112023
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /171112023
- SmokingMan
- Posts: 22597
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#16665 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Šta ljud imaju tražiti u gluho doba noći. 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#16666 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa sta ako su se potukli , ne kontam , to je svugdje normalno , pogotovo ako se cugne malo 
I ovaj klix se preserava
I ovaj klix se preserava
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#16667 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Bezbel divljacke rase po komandom ojađenih kompleksasa i neizljecive zelje za imanjem dzukele da bi se nadomjestio nedostatak muda
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#16668 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Gori stan na ap
- muha_sa
- Posts: 140455
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#16670 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ovo policija prva uletila pa se nagutali dima?muha_sa wrote:http://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/321 ... maju-kisik
Momcima svaka čast!
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#16671 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
21:51
Prema posljednjim podacima koje smo dobili iz Hitne pomoći od prim. dr. Jasmine Hanjalić, šefice smjene, ukupan broj prevezenih povrijeđenih zbog požara je 18. Njih šest je dovezeno u Hitnu pomoć, troje na Pedijatriju, od kojih je jedno beba stara 20 dana, dok je drugo dvoje pregledano i pušteno kući, a devet pacijenata prevezeno je na KUM KCUS-a.
- Nema smrtno stradalih. Jedna pacijentica bila je životno ugrožena, ali je naša ekipa reanimirala, jedan pacijent je imao opekotine dok su ostali bili značajno zatrovani ugljen-monoksidom, kazala je Oslobođenju prim. dr. Hanjalić.
Dodala je da su brojne ekipe Hitne pomoći na licu mjesta ukazale pomoć znatnom broju kako stanara tako i policajaca i vatrogasaca.
S obzirom da je požar lokalizovan oko 20.30 sati nije više bilo potrebe za ekipama Hitne pomoći na licu mjesta.
Požar je potpuno ugašen u 21.15 sati.
- Thorgerson
- Posts: 9907
- Joined: 15/04/2015 11:26
#16672 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
A inace i nas narod sve prsti od kulture i obrazovanja.dezurni_ucenik wrote:hajmo karte, hajmo karte, hajmo karte, gospodjoooooo niste pokazali kartu, halo gospodjooooooo, hajmo karte, hajmo karte.
Jebote , a ukupan fond rijeci im ko u britanskog mornara.
Taj isti revizor to kaze gospodji...
A gospodja odbrusi, ma gonite se u pm, ja da vam kupujem kartu, ja evo kasnim na posao zbog vas, bla bla ...i jos dodatnih gratis psovki i uvreda.
Sta hocu da kazem. Ti revizori nisu dosli sa marsa. Isto kao i nasi politicari. To su nasi gradjani, tvoj, moj komsija itd.
Samo eto...znam, tesko je to prihvatiti, ali je tako.
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#16673 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
kaze gospodja ko si ti da mi trazis kartu?
pa za ne povjerovati jbt
pa za ne povjerovati jbt
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#16674 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
'nuff said.Vatrogasne ekipe su isključile električnu energiju, te su razbijali stakla kako bi ušao zrak u haustor.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#16675 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /171115013

U požaru koji je sinoć u 18:45 sati izbio u stambenoj zgradi u ulici Ante Babića na broju 5, u sarajevskom naselju Alipašino Polje, usljed udisanja ugljenmonoksida i zadobijenih opekotina povrijeđeno je jedanaest policijskih službenika, sedam stanara, od čega troje djece, i jedan vatrogasac.

