Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43848
Joined: 21/05/2012 22:46

#16651 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Staridz :thumbup: Kolo Toure je koristio isto sranje dok je bio u Cityu i dobio ban od 6 mjeseci. Moj Mama, ni na Euro nećeš.
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#16652 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

Smesno je da se tablete za mrsavljenje smatraju namernim dopingovanjem.
Mustang1
Posts: 29973
Joined: 29/12/2010 17:31

#16653 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Pa sta je uzimao. Mozda se i ja dopingujem jadna mi majka :oops:
User avatar
Edin H.
Posts: 53690
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#16654 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Mustang1 wrote:Pa sta je uzimao. Mozda se i ja dopingujem jadna mi majka :oops:

A jesi se htio uvaliti u tim. :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43848
Joined: 21/05/2012 22:46

#16655 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma glupost obična, nadam se da će se to pozitivno riješiti do četvrtka. Inače tekma :thumbup:
User avatar
Edin H.
Posts: 53690
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#16656 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Vidis ti sad ovo, nastelio Rafa za opstanak i za kladionice iz 1 u 2 :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43848
Joined: 21/05/2012 22:46

#16657 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Standardno.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#16658 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Prvo poluvrijeme jako dobri, drugo odlični... Da je Newcastle bolja ekipa, prošli bismo kao i protiv Southamptona. No, svejedno - Klopp tek počeo raditi. Ovu sezonu smo svakako u vodu bacili.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16659 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

fuckkkkkkk!

19 poena su prosuli ovako... da su znali zavrsiti utakmicu do sada bi bili prvi na tabeli...
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16660 Re: Liverpool FC

Post by missko »

MyTao wrote:fuckkkkkkk!

19 poena su prosuli ovako... da su znali zavrsiti utakmicu do sada bi bili prvi na tabeli...
Ako si pratioBvB znas gdje je caka. Ostalo im je to i do danas bas u tekmi protiv vas se desilo BvBu isto i gore
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43848
Joined: 21/05/2012 22:46

#16661 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

MyTao wrote:fuckkkkkkk!

19 poena su prosuli ovako... da su znali zavrsiti utakmicu do sada bi bili prvi na tabeli...
Ako ćemo u bobu tačno :D izgubili su 17 bodova nakon što su prvi dolazili u vodstvo, Mignolet nas je svojim greškama direktno koštao 8 bodova (WBA, Norwich, Sunderland, Njukaš...i još neku tekmu sam fulio, sigurno).
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16662 Re: Liverpool FC

Post by missko »

AmiĐa_Idriz wrote:
MyTao wrote:fuckkkkkkk!

19 poena su prosuli ovako... da su znali zavrsiti utakmicu do sada bi bili prvi na tabeli...
Ako ćemo u bobu tačno :D izgubili su 17 bodova nakon što su prvi dolazili u vodstvo, Mignolet nas je svojim greškama direktno koštao 8 bodova (WBA, Norwich, Sunderland, Njukaš...i još neku tekmu sam fulio, sigurno).
Golmani ne mogu biti direktni krivci mislim mogu ali ako nijednu ne odbrane. Al ako skontas koliko nemogucih lopti skine Minjole u istim tekmama gdje i primi gol onda ne moze on bit totalni krivac za bodove. Liverpul je i odnijeo dosta bodova stizuci zaostatak.
batara
Posts: 1183
Joined: 24/01/2014 23:31

#16663 Re: Liverpool FC

Post by batara »

Koje smece od ekipe, vode 2:0 i na kraju odigraju nerijeseno :run:
User avatar
Logovan
Posts: 102869
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16664 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

batara wrote:Koje smece od ekipe, vode 2:0 i na kraju odigraju nerijeseno :run:
Mogao je Newcastle osvetiti Dortmund preokretom. :oops:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#16665 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Karina kao klub, karina kao tim, karina kao kompletan koncept postojanja.

Jebem ih tupave, jedan Newcastle nisu mogli iz lige izbaciti, jeb`o li vas Rafa da vas jeb`o.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43848
Joined: 21/05/2012 22:46

#16666 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

todd_smith wrote:Karina kao klub, karina kao tim, karina kao kompletan koncept postojanja.

Jebem ih tupave, jedan Newcastle nisu mogli iz lige izbaciti, jeb`o li vas Rafa da vas jeb`o.
Kme kme :zzzz:
User avatar
zomri
Posts: 13864
Joined: 03/05/2006 07:31

#16667 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

batara wrote:Koje smece od ekipe, vode 2:0 i na kraju odigraju nerijeseno :run:
"Sine, najgori rezultat u fudbalu ti je kad vodiš 2-0.",
Miroslav Ćiro Blažević

Kao što je ranije pisano, trebaju naučiti kako završiti utakmicu. To su stvari koje ne dolaze odmah i traže strpljenje.
Mustang1
Posts: 29973
Joined: 29/12/2010 17:31

#16668 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Manite se kocke odnijet ce vam sve kad ne znate kockat :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#16669 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

zomri wrote:
batara wrote:Koje smece od ekipe, vode 2:0 i na kraju odigraju nerijeseno :run:
"Sine, najgori rezultat u fudbalu ti je kad vodiš 2-0.",
Miroslav Ćiro Blažević

Kao što je ranije pisano, trebaju naučiti kako završiti utakmicu. To su stvari koje ne dolaze odmah i traže strpljenje.
Adžem bi se složio sa ovom Ćirinom izjavom ... :thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43848
Joined: 21/05/2012 22:46

#16670 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

Pravda za 96 nevinih duša napokon zadovoljena :thumbup: nadam se da Tačerovoj skaču kosti u zemlji :izet:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43848
Joined: 21/05/2012 22:46

#16672 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Sakho neće tražiti rezultate "B" uzorka, niti će provlačiti žalbu. Čeka se presuda, najvjerovatnije 8 mjeseci.
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#16673 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

Koja steta, covece.
User avatar
zomri
Posts: 13864
Joined: 03/05/2006 07:31

#16674 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

iz njegovog bromance-a sa kolo toureom nije moglo izaći ništa pozitivno :sad:

žene :mrgreen:

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 498185.stm
User avatar
jethro
Posts: 1709
Joined: 31/10/2003 00:00

#16675 Re: Liverpool FC

Post by jethro »

AmiĐa_Idriz wrote:Sakho neće tražiti rezultate "B" uzorka, niti će provlačiti žalbu. Čeka se presuda, najvjerovatnije 8 mjeseci.
Pa zar nisi ti prije par dana rekao da je to sve samo glupost ;-)

AmiĐa_Idriz » 23. Apr. 2016. 15:53
Ma glupost obična, nadam se da će se to pozitivno riješiti do četvrtka.
Post Reply