Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16651 Re: Liverpool FC
Staridz
Kolo Toure je koristio isto sranje dok je bio u Cityu i dobio ban od 6 mjeseci. Moj Mama, ni na Euro nećeš.
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#16652 Re: Liverpool FC
Smesno je da se tablete za mrsavljenje smatraju namernim dopingovanjem.
-
Mustang1
- Posts: 29973
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16653 Re: Liverpool FC
Pa sta je uzimao. Mozda se i ja dopingujem jadna mi majka 
- Edin H.
- Posts: 53690
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16654 Re: Liverpool FC
Mustang1 wrote:Pa sta je uzimao. Mozda se i ja dopingujem jadna mi majka
A jesi se htio uvaliti u tim.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16655 Re: Liverpool FC
Ma glupost obična, nadam se da će se to pozitivno riješiti do četvrtka. Inače tekma 
- Edin H.
- Posts: 53690
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16656 Re: Liverpool FC
Vidis ti sad ovo, nastelio Rafa za opstanak i za kladionice iz 1 u 2 
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16658 Re: Liverpool FC
Prvo poluvrijeme jako dobri, drugo odlični... Da je Newcastle bolja ekipa, prošli bismo kao i protiv Southamptona. No, svejedno - Klopp tek počeo raditi. Ovu sezonu smo svakako u vodu bacili.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16659 Re: Liverpool FC
fuckkkkkkk!
19 poena su prosuli ovako... da su znali zavrsiti utakmicu do sada bi bili prvi na tabeli...
19 poena su prosuli ovako... da su znali zavrsiti utakmicu do sada bi bili prvi na tabeli...
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#16660 Re: Liverpool FC
Ako si pratioBvB znas gdje je caka. Ostalo im je to i do danas bas u tekmi protiv vas se desilo BvBu isto i goreMyTao wrote:fuckkkkkkk!
19 poena su prosuli ovako... da su znali zavrsiti utakmicu do sada bi bili prvi na tabeli...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16661 Re: Liverpool FC
Ako ćemo u bobu tačnoMyTao wrote:fuckkkkkkk!
19 poena su prosuli ovako... da su znali zavrsiti utakmicu do sada bi bili prvi na tabeli...
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#16662 Re: Liverpool FC
Golmani ne mogu biti direktni krivci mislim mogu ali ako nijednu ne odbrane. Al ako skontas koliko nemogucih lopti skine Minjole u istim tekmama gdje i primi gol onda ne moze on bit totalni krivac za bodove. Liverpul je i odnijeo dosta bodova stizuci zaostatak.AmiĐa_Idriz wrote:Ako ćemo u bobu tačnoMyTao wrote:fuckkkkkkk!
19 poena su prosuli ovako... da su znali zavrsiti utakmicu do sada bi bili prvi na tabeli...izgubili su 17 bodova nakon što su prvi dolazili u vodstvo, Mignolet nas je svojim greškama direktno koštao 8 bodova (WBA, Norwich, Sunderland, Njukaš...i još neku tekmu sam fulio, sigurno).
-
batara
- Posts: 1183
- Joined: 24/01/2014 23:31
#16663 Re: Liverpool FC
Koje smece od ekipe, vode 2:0 i na kraju odigraju nerijeseno 
- Logovan
- Posts: 102869
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16664 Re: Liverpool FC
Mogao je Newcastle osvetiti Dortmund preokretom.batara wrote:Koje smece od ekipe, vode 2:0 i na kraju odigraju nerijeseno
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#16665 Re: Liverpool FC
Karina kao klub, karina kao tim, karina kao kompletan koncept postojanja.
Jebem ih tupave, jedan Newcastle nisu mogli iz lige izbaciti, jeb`o li vas Rafa da vas jeb`o.
Jebem ih tupave, jedan Newcastle nisu mogli iz lige izbaciti, jeb`o li vas Rafa da vas jeb`o.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16666 Re: Liverpool FC
Kme kmetodd_smith wrote:Karina kao klub, karina kao tim, karina kao kompletan koncept postojanja.
Jebem ih tupave, jedan Newcastle nisu mogli iz lige izbaciti, jeb`o li vas Rafa da vas jeb`o.
- zomri
- Posts: 13864
- Joined: 03/05/2006 07:31
#16667 Re: Liverpool FC
"Sine, najgori rezultat u fudbalu ti je kad vodiš 2-0.",batara wrote:Koje smece od ekipe, vode 2:0 i na kraju odigraju nerijeseno
Miroslav Ćiro Blažević
Kao što je ranije pisano, trebaju naučiti kako završiti utakmicu. To su stvari koje ne dolaze odmah i traže strpljenje.
-
Mustang1
- Posts: 29973
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16668 Re: Liverpool FC
Manite se kocke odnijet ce vam sve kad ne znate kockat 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24702
- Joined: 26/08/2007 17:10
#16669 Re: Liverpool FC
Adžem bi se složio sa ovom Ćirinom izjavom ...zomri wrote:"Sine, najgori rezultat u fudbalu ti je kad vodiš 2-0.",batara wrote:Koje smece od ekipe, vode 2:0 i na kraju odigraju nerijeseno
Miroslav Ćiro Blažević
Kao što je ranije pisano, trebaju naučiti kako završiti utakmicu. To su stvari koje ne dolaze odmah i traže strpljenje.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16670 Re: Liverpool FC

Pravda za 96 nevinih duša napokon zadovoljena
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16672 Re: Liverpool FC
Sakho neće tražiti rezultate "B" uzorka, niti će provlačiti žalbu. Čeka se presuda, najvjerovatnije 8 mjeseci.
- zomri
- Posts: 13864
- Joined: 03/05/2006 07:31
#16674 Re: Liverpool FC
iz njegovog bromance-a sa kolo toureom nije moglo izaći ništa pozitivno
žene
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 498185.stm
žene
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 498185.stm
- jethro
- Posts: 1709
- Joined: 31/10/2003 00:00
#16675 Re: Liverpool FC
Pa zar nisi ti prije par dana rekao da je to sve samo glupostAmiĐa_Idriz wrote:Sakho neće tražiti rezultate "B" uzorka, niti će provlačiti žalbu. Čeka se presuda, najvjerovatnije 8 mjeseci.
AmiĐa_Idriz » 23. Apr. 2016. 15:53
Ma glupost obična, nadam se da će se to pozitivno riješiti do četvrtka.
