ne znam na koji drugi način se moglo završiti, kad smo vidjeli da vojska mrtvih je jednostavno prejaka za sve, cijeli Westeros da se borio svi bi zaginuli... Jedini način je bio ubistvo NK-a. Očekivali su neki borbu sa Johnom međutim mislim da je NK prejak za bilo koga, čak mu ni John nije bio toliko interesantan, podigao je vojsku i nastavio svojim poslom. Jedan od načina je ovaj, da ga na foru kad se najmanje nada, vješt ubojica zaskoči iza leđa. Ovaj potez Arye koliko se sjećam smo već vidjeli i čak sam ga nedavno gledao u nekom gostovanju u emisiji kako pokazuje.
Ne znam što dosta raje negoduje jer mislim da je moglo biti ili ovako ili možda bitka gdje baš svi ginu i NK ide na Cersei treće opcije nije bilo.

