SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
black
Posts: 18649
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#16626 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by black »

uglavnomja wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/bivsi-d ... 71031069#8

steta da ovog bilmeza ne stavimo ovdje,nece odgovarat sigurno...
to je onaj sto je isto radio na tvsa? pa je samo zagurano pod tepih
ima i direktorovanje na kovacima


bio je sda, pa sdp, sdu ...
sta li on zna pa ih sve drzi u dzepu :-)
UVODNIK STAVA: Šta je bošnjački intelektualac bez čarapa
http://stav.ba/uvodnik-stava-sta-je-bos ... ez-carapa/
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#16627 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

amar1994 wrote:E bas je cuko kriv za nedresuru :-) :run:

:(
ne pričamo o krivici psa
nego o krivici vlasnika jer on odgovara za njega
man se šuplje
ako je lik problematičan, odakle mu uopće pravo da ovu vrstu psa drži,kad trebaju po zakonu uslovi za držanje opasnih pasmina
ima zakon samo treba čitati
danas svaki narkos,šupak anoreksičarski u trenerci iz švrakina more bijesnu rasu nabaviti za 50 maraka i sijati srah oko sebe
očito nije bilo drugog načina
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16628 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

black wrote:
UVODNIK STAVA: Šta je bošnjački intelektualac bez čarapa
http://stav.ba/uvodnik-stava-sta-je-bos ... ez-carapa/
e isto je tako i on opisao cijelu kastu koja upravlja budžetima, a ne samo ovog...
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#16629 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by amar1994 »

vješalica wrote:
amar1994 wrote:E bas je cuko kriv za nedresuru :-) :run:

:(
ne pričamo o krivici psa
nego o krivici vlasnika jer on odgovara za njega
man se šuplje
ako je lik problematičan, odakle mu uopće pravo da ovu vrstu psa drži,kad trebaju po zakonu uslovi za držanje opasnih pasmina
ima zakon samo treba čitati
danas svaki narkos,šupak anoreksičarski u trenerci iz švrakina more bijesnu rasu nabaviti za 50 maraka i sijati srah oko sebe
očito nije bilo drugog načina
post se odnosi na @united1-ov :D

Inace se slazem apsolutno , kako god okrenes zivotinja najebe :-)
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#16630 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

amar1994 wrote: post se odnosi na @united1-ov :D

Inace se slazem apsolutno , kako god okrenes zivotinja najebe :-)
izvini
nesporazum je onda nastupio
User avatar
black
Posts: 18649
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#16631 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by black »

JThomas wrote:
e isto je tako i on opisao cijelu kastu koja upravlja budžetima, a ne samo ovog...
da :wink:
User avatar
thekupus
Posts: 7388
Joined: 25/06/2011 22:38

#16633 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by thekupus »

Brani li se Sanjin Sefic sa slobode? Maloprije vidim kod jedne djevojke koju poznajem slike neke, vidim lik bas liči na njega, je li moguće da je on?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#16634 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

thekupus wrote:Brani li se Sanjin Sefic sa slobode? Maloprije vidim kod jedne djevojke koju poznajem slike neke, vidim lik bas liči na njega, je li moguće da je on?
Koliko znam ne.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#16635 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by amar1994 »

vješalica wrote:
amar1994 wrote: post se odnosi na @united1-ov :D

Inace se slazem apsolutno , kako god okrenes zivotinja najebe :-)
izvini
nesporazum je onda nastupio
sve oke :)
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#16637 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Izjava godine:
"Ja sam u sudnici rekao da je milion maraka beznačajan iznos jer BiH nije tako slaba država kako tužilac misli. Milion maraka ne može ni popraviti ni uništiti BiH. Milion maraka nije puno, ali veseli čovjeka, a za državu je to beznačajna cifra", kazao je Vlado Adamović, advokat prvoosumnjičenog Kemala Kačapora.
User avatar
orinoco
Posts: 1687
Joined: 14/01/2017 17:46

#16638 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by orinoco »

O'zone wrote:Izjava godine:
"Ja sam u sudnici rekao da je milion maraka beznačajan iznos jer BiH nije tako slaba država kako tužilac misli. Milion maraka ne može ni popraviti ni uništiti BiH. Milion maraka nije puno, ali veseli čovjeka, a za državu je to beznačajna cifra", kazao je Vlado Adamović, advokat prvoosumnjičenog Kemala Kačapora.
Ako je već tako, onda neka Vlado Adamović solidarno s tuženim vrati državi BiH taj miliončić KM. Država će biti vesela, a njemu će to biti beznačajna cifra
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#16639 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_milojica »

O'zone wrote:Izjava godine:
"Ja sam u sudnici rekao da je milion maraka beznačajan iznos jer BiH nije tako slaba država kako tužilac misli. Milion maraka ne može ni popraviti ni uništiti BiH. Milion maraka nije puno, ali veseli čovjeka, a za državu je to beznačajna cifra", kazao je Vlado Adamović, advokat prvoosumnjičenog Kemala Kačapora.
Joj Vlade :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16640 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

a za 20 maraka išao pritvor, pisao je žurnal o tom slučaju. ovdje nije ni predložen.
User avatar
trambusek88
Posts: 5145
Joined: 03/10/2009 23:51

#16641 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by trambusek88 »

bitanga_sa_otesa wrote:
vješalica wrote:http://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/319 ... bjesen-pas

E idiota u firauna jbt
joj marve :twisted:
Istraga je pokazala da je pas izvršio samoubistvo vješanjem
Nakon monstruoznih prizora od prije dva dana iz sarajevskog naselja Švrakino Selo i fotografije na kojoj se vidi obješen pas u dvorištu jedne porodične kuće, poznata tv novinarka Sanela Prašović objavila je žestok status na svom Facebook profilu.

Ona je u njemu reagovala na (apsurdno) policijsko pojašnjenje nakon obavljenog uviđaja, ali i navela ko je vlasnik kuće u čijem dvorištu je zabilježen ovaj stravični prizor...

"Kako saznadoh od izvora iz policije - pas se sam objesio! Baš kao i što je onaj konj Amira Zukića izvršio samoubistvo. Tako to biva na posjedima visoko pozicioniranih članova SDA. Vlasnik HIFA OIL koja je i vlasnik kuće na kojoj je obješen pas je Izudin Ahmetlić, član Glavnog odbora SDA.

Kod njih se životinje same ubijaju.

Inače, pritisci su počeli prošle godine. A ljetos se i zid dimenzija 6x3m sam srušio na parcelu komšije i umalo nam djecu ubio koja se tu inače igraju.

Kantonalno tužilaštvo ima taj predmet. HIFA OIL misli da sve može pritiscima.

Prošetajte, molim vas, ulicom Safeta Hadžića i stanite i pogledajte kako sada izgleda parcela/zemljište s kućom na broju 62 koju je HIFA OIL kupila. Kupili su je da bi tu pravili benzinsku pumpu. Potom smo se mi komšije, nas 154, usprotivili tome....
I od prošle godine trpimo razne pritiske i provokacije.

A onda zamislite koliko su naša djeca istraumatizirana ovim vješanjem psa? I zapitajte se dokle idu te mafijaške taktike?

A onda, molim vas, prenesite moju poruku HIFI da mu nikakvi pritisci neće proći, da mene poruke s vješanjem ne dotiču, da ću film objaviti i da osobe koje je uselio u svoju kuću i koji to sve rade, useli sebi u Tešanj, i da pred njegovom djecom i unucima, ako ih ima, vješaju pse, ruše zidove, deponuju smeće i pale vatre.

Ja još uvijek vjerujem i u policiju i u tužiteljstvo i u SIPU i u FUP.
Pas se nije sam objesio, Izudine", napisala je Sanela Prašović u svom FB statusu.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#16642 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

SDA gradjanstvo se nije protivilo pumpi ni dzamiji na ocito nepropisnom mjestu u svakom pogledu
Nek ahbab radi,dusmani nek umru od ljubomore sto je nafakali nas brat musliman,zaposlice nove ljude,hajka se dize na njega


Hhahaahahhahaahhaahha
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#16643 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Juliuscezar »

mali_milojica wrote:
O'zone wrote:Izjava godine:
"Ja sam u sudnici rekao da je milion maraka beznačajan iznos jer BiH nije tako slaba država kako tužilac misli. Milion maraka ne može ni popraviti ni uništiti BiH. Milion maraka nije puno, ali veseli čovjeka, a za državu je to beznačajna cifra", kazao je Vlado Adamović, advokat prvoosumnjičenog Kemala Kačapora.
Joj Vlade :lol:
Ovo ko na lud zbunjen normalan kad Enes brani Stjepana
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16644 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

kad to možeš reći i (figurativno) ostati živ, i da ne odrede ni mjere zabrane, očito je sve režirano...
lijepa u dusi
Posts: 2880
Joined: 02/11/2014 13:07

#16645 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by lijepa u dusi »

Revizoru na Ilidzi slomljen nos, za pociniocem se intenzivno traga :mrgreen:
Nisam sigurna je li mi smijesno ili zalosno...
User avatar
bersK
Posts: 2558
Joined: 11/09/2014 21:30

#16646 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bersK »

lijepa u dusi wrote:Revizoru na Ilidzi slomljen nos, za pociniocem se intenzivno traga :mrgreen:
Nisam sigurna je li mi smijesno ili zalosno...

Odakle info?

EDIT:

Sad viđoh, fol kartu nije imao...
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#16647 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dezurni_ucenik »

Kad krenem ujutru na posao, pokvari mi dan ono njihovo kaaaaaaarte na preeeeeegled. Ulaze u tramvaj ko da su pljackasi banke samo sto ne govore; ruke u vis. Nigdje ljubaznosti, osmijeha, cista nekultura i primitivizam.
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#16648 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Juliuscezar »

dezurni_ucenik wrote:Kad krenem ujutru na posao, pokvari mi dan ono njihovo kaaaaaaarte na preeeeeegled. Ulaze u tramvaj ko da su pljackasi banke samo sto ne govore; ruke u vis. Nigdje ljubaznosti, osmijeha, cista nekultura i primitivizam.
Jos ih obukli ko komandose, ne znas jesu revizori ili specijalci
User avatar
Edin H.
Posts: 53627
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#16649 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Edin H. »

bhnapoleon1 wrote:
dezurni_ucenik wrote:Kad krenem ujutru na posao, pokvari mi dan ono njihovo kaaaaaaarte na preeeeeegled. Ulaze u tramvaj ko da su pljackasi banke samo sto ne govore; ruke u vis. Nigdje ljubaznosti, osmijeha, cista nekultura i primitivizam.
Jos ih obukli ko komandose, ne znas jesu revizori ili specijalci
Nabildani su i istrenirani ko zvijeri. :D
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#16650 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dezurni_ucenik »

Edin H. wrote:
bhnapoleon1 wrote:
dezurni_ucenik wrote:Kad krenem ujutru na posao, pokvari mi dan ono njihovo kaaaaaaarte na preeeeeegled. Ulaze u tramvaj ko da su pljackasi banke samo sto ne govore; ruke u vis. Nigdje ljubaznosti, osmijeha, cista nekultura i primitivizam.
Jos ih obukli ko komandose, ne znas jesu revizori ili specijalci
Nabildani su i istrenirani ko zvijeri. :D

Napad na Ilidzi je upravo oborio tvoju teoriju o zvijeri. :D
Post Reply