HS kablovska

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
r_faruk
Posts: 4804
Joined: 20/01/2003 00:00

#16601 Re: HS kablovska

Post by r_faruk »

666 number of the beast :evil:
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#16602 Re: HS kablovska

Post by The Realist »

kakaljin wrote:Samo da kazem sta su mi malo prije rekli, posto hocu kada mi dodje novi signal i da uzmem prosireni paket, da moram platiti prikljucnu taksu.

Ovo prelazi sve moguce bezobrazluke, da platim nesto sto vec imam prikljuceno i sto sam platio pri prikljucenju kablovske kada je dosla u naselje i doplacivao za modul kada sam mjenjao resiver.
To ako ne potpišeš ugovor na 24 mjeseca.

I interesantno, ako hoćeš da potpišeš ugovor sa popustom, kažu da si stari korisnik, a ako hoćeš novi paket bez ugovora, moraš priključnu taksu platiti :D :D.

Btw. zaboravio sam napisati nešto jako bitno, kako sam uzeo Duo Net Grande Family, meni su dali popust 6 mjeseci, tako da izborite se za to, ko bude potpisivao ugovor.
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#16603 Re: HS kablovska

Post by Maharadza »

The Realist wrote:
kakaljin wrote:Samo da kazem sta su mi malo prije rekli, posto hocu kada mi dodje novi signal i da uzmem prosireni paket, da moram platiti prikljucnu taksu.

Ovo prelazi sve moguce bezobrazluke, da platim nesto sto vec imam prikljuceno i sto sam platio pri prikljucenju kablovske kada je dosla u naselje i doplacivao za modul kada sam mjenjao resiver.
To ako ne potpišeš ugovor na 24 mjeseca.

I interesantno, ako hoćeš da potpišeš ugovor sa popustom, kažu da si stari korisnik, a ako hoćeš novi paket bez ugovora, moraš priključnu taksu platiti :D :D.

Btw. zaboravio sam napisati nešto jako bitno, kako sam uzeo Duo Net Grande Family, meni su dali popust 6 mjeseci, tako da izborite se za to, ko bude potpisivao ugovor.
Pa kakva je to onda logika jbt: "Stari si korisnik kod HS-a pa nemaš pravo na akcije i popuste (iako su preuzeli HS :-) ), ali si novi korisnik kod nas (TM) pa moraš platiti priključak!" :-) :-)
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#16604 Re: HS kablovska

Post by The Realist »

Maharadza wrote: Pa kakva je to onda logika jbt: "Stari si korisnik kod HS-a pa nemaš pravo na akcije i popuste (iako su preuzeli HS :-) ), ali si novi korisnik kod nas (TM) pa moraš platiti priključak!" :-) :-)
Još je nelogičnije što po ponudi na stranici ne prelazi se na Telemach, nego se HS paket uzima, znači ostaješ kod istog providera i samo uzimaš veći paket i opet bi naplatili :D.

Već sam pisao, mene su na Telemach prebacili, ali meni to nije bio problem, jer su isti paketi, pa me nije ni zanimalo, pogotovo što sam dobio 6 mjeseci popust.
SerijeSync
Posts: 1128
Joined: 08/02/2016 20:35

#16605 Re: HS kablovska

Post by SerijeSync »

kakaljin wrote:Samo da kazem sta su mi malo prije rekli, posto hocu kada mi dodje novi signal i da uzmem prosireni paket, da moram platiti prikljucnu taksu.

Ovo prelazi sve moguce bezobrazluke, da platim nesto sto vec imam prikljuceno i sto sam platio pri prikljucenju kablovske kada je dosla u naselje i doplacivao za modul kada sam mjenjao resiver.
priključna taksa ti je na sve što tražiš da rade tako sam ja dobio račun od 1 marke kada sam uzeo dodatni modul sa D3 Proširenim paketom, svaki dolazak tehničara, mjenjanje kablova i slično dobiješ dodatno uz račun ili ti pošalju poseban mimo pretplate, kao što je u mom slučaju!!
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#16606 Re: HS kablovska

Post by kakaljin »

SerijeSync wrote:
kakaljin wrote:Samo da kazem sta su mi malo prije rekli, posto hocu kada mi dodje novi signal i da uzmem prosireni paket, da moram platiti prikljucnu taksu.

Ovo prelazi sve moguce bezobrazluke, da platim nesto sto vec imam prikljuceno i sto sam platio pri prikljucenju kablovske kada je dosla u naselje i doplacivao za modul kada sam mjenjao resiver.
priključna taksa ti je na sve što tražiš da rade tako sam ja dobio račun od 1 marke kada sam uzeo dodatni modul sa D3 Proširenim paketom, svaki dolazak tehničara, mjenjanje kablova i slično dobiješ dodatno uz račun ili ti pošalju poseban mimo pretplate, kao što je u mom slučaju!!
A zasto cemi dolaziti tehnicar kada sam prikljucen i imam modul. Oni samo trebaju tamo u centrali pritisnuti dugme da koristim prosireni paket i da mi na modulu budu otkljucani kanali koji su u istom.

Jer ja se ne prikljucujem na sistem jer sam vec prikljucen. I to prikljcenje sam vec jednom platio, znaci samo mi pusta novu uslugu jer su je sami promjenili.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#16607 Re: HS kablovska

Post by kakaljin »

The Realist wrote:
kakaljin wrote:Samo da kazem sta su mi malo prije rekli, posto hocu kada mi dodje novi signal i da uzmem prosireni paket, da moram platiti prikljucnu taksu.

Ovo prelazi sve moguce bezobrazluke, da platim nesto sto vec imam prikljuceno i sto sam platio pri prikljucenju kablovske kada je dosla u naselje i doplacivao za modul kada sam mjenjao resiver.
To ako ne potpišeš ugovor na 24 mjeseca.

I interesantno, ako hoćeš da potpišeš ugovor sa popustom, kažu da si stari korisnik, a ako hoćeš novi paket bez ugovora, moraš priključnu taksu platiti :D :D.

Btw. zaboravio sam napisati nešto jako bitno, kako sam uzeo Duo Net Grande Family, meni su dali popust 6 mjeseci, tako da izborite se za to, ko bude potpisivao ugovor.
Ja samo trazim da mi puste ono sto su promjenili kada ih je preuzeo telemach tj kupio udjel. Jer su oni to promjenili.
User avatar
Nogatrans
Posts: 980
Joined: 07/10/2010 21:14
Location: Sarajevo

#16608 Re: HS kablovska

Post by Nogatrans »

Sto su ovo pustili vecinu HD kana? Kad bi ovako ostalo to bi bilo beton.
User avatar
MH i HS kablovska
Posts: 545
Joined: 26/07/2013 16:25

#16609 Re: HS kablovska

Post by MH i HS kablovska »

kemox wrote:Ja platio račun, ista cifra za KID 8 kao i ranije. Samo ne znam da li sam trebao? Bilo je svega i svačega sa njihove strane. Ne radi mi frekvecija gdje je bht 1 HD. Znali li neko koliko bi mi za ovo trbao biti umanjen račun?????

Možda je najbolje da mi odgovori predstavnik kablovske.
Poštovani,
na osnovu Vaše primjedbe koju uputite pozivom na CC ili direktnom porukom sa zahtjevom za korekciju i umanjenje računa, evidentira se nalog za provjeru. Ako postoje osnove, Vaš račun će biti umanjen. O ishodu reklamacije se informišete putem kontakt centra na broj 1360.
User avatar
MH i HS kablovska
Posts: 545
Joined: 26/07/2013 16:25

#16610 Re: HS kablovska

Post by MH i HS kablovska »

hemed wrote:Nesto ste mi danas slabo aktivni :-D
Bez brige, tu smo :D
User avatar
chakany
Posts: 3447
Joined: 05/09/2010 14:05

#16611 Re: HS kablovska

Post by chakany »

Šteta što neki kanali nemaju prevoda tipa: BBC Earth HD i SHORTS TV HD (Fantastičan kanal o kratkim filmovima). Bilo bi odlično vidjeti ih nekada s prevodom.
Mislim da bi super došla zamjena umjesto Discovery World da stave Investigation Discovery Xtra (mislim da ovaj kanal ima prevod).

U budućnosti bi bilo lijepo vidjeti i neke od Pimkića, kao neki paket da se napravi, pa ko voli neka izvoli.
Vidim da je NOVA RS u SBB ponudi u Srbiji, pa možda bude i na Telemachu nekad.
Ne bi bilo loše i onaj FILM BOX ART HOUSE paket uvesti. Više imate na ovom linku http://smartel.rs/spi.php

I može li se uključiti opcija za više audio verzija na kanalima? Tipa na NICKELODEON HD nema opcija HR zvuk, a na običnom ima. Kao i na HBO-u, prije su bila dostupna tri zvuka: HR, SRB i English, a sad je samo jedan dostupan HR zvuk. Prije sam filmove gledao u English Dolby Digital 3.2, a sad gledam sa običnim zvukom.
Mislim da se to može popraviti.
User avatar
MH i HS kablovska
Posts: 545
Joined: 26/07/2013 16:25

#16612 Re: HS kablovska

Post by MH i HS kablovska »

chakany wrote:Šteta što neki kanali nemaju prevoda tipa: BBC Earth HD i SHORTS TV HD (Fantastičan kanal o kratkim filmovima). Bilo bi odlično vidjeti ih nekada s prevodom.
Mislim da bi super došla zamjena umjesto Discovery World da stave Investigation Discovery Xtra (mislim da ovaj kanal ima prevod).

U budućnosti bi bilo lijepo vidjeti i neke od Pimkića, kao neki paket da se napravi, pa ko voli neka izvoli.
Vidim da je NOVA RS u SBB ponudi u Srbiji, pa možda bude i na Telemachu nekad.
Ne bi bilo loše i onaj FILM BOX ART HOUSE paket uvesti. Više imate na ovom linku http://smartel.rs/spi.php

I može li se uključiti opcija za više audio verzija na kanalima? Tipa na NICKELODEON HD nema opcija HR zvuk, a na običnom ima. Kao i na HBO-u, prije su bila dostupna tri zvuka: HR, SRB i English, a sad je samo jedan dostupan HR zvuk. Prije sam filmove gledao u English Dolby Digital 3.2, a sad gledam sa običnim zvukom.
Mislim da se to može popraviti.
Zahvaljujemo na prijedlozima i sugestijama.
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#16613 Re: HS kablovska

Post by Maharadza »

chakany wrote:Šteta što neki kanali nemaju prevoda tipa: BBC Earth HD i SHORTS TV HD (Fantastičan kanal o kratkim filmovima). Bilo bi odlično vidjeti ih nekada s prevodom.
Mislim da bi super došla zamjena umjesto Discovery World da stave Investigation Discovery Xtra (mislim da ovaj kanal ima prevod).

U budućnosti bi bilo lijepo vidjeti i neke od Pimkića, kao neki paket da se napravi, pa ko voli neka izvoli.
Vidim da je NOVA RS u SBB ponudi u Srbiji, pa možda bude i na Telemachu nekad.
Ne bi bilo loše i onaj FILM BOX ART HOUSE paket uvesti. Više imate na ovom linku http://smartel.rs/spi.php

I može li se uključiti opcija za više audio verzija na kanalima? Tipa na NICKELODEON HD nema opcija HR zvuk, a na običnom ima. Kao i na HBO-u, prije su bila dostupna tri zvuka: HR, SRB i English, a sad je samo jedan dostupan HR zvuk. Prije sam filmove gledao u English Dolby Digital 3.2, a sad gledam sa običnim zvukom.
Mislim da se to može popraviti.
Nema ni discovery world prijevoda vrlo često tj. više nema nego što ima, dok bi za BBC Earth trebali ubaciti isti jer je stvarno odličan kanal vrijedan pažnje! Meni lično ne smeta pošto znam engleski + ovaj britanski nagalasak na BBC pa ga je još lakše razumjeti ali prijevod je jednostavno obavezan! :wink:
User avatar
MH i HS kablovska
Posts: 545
Joined: 26/07/2013 16:25

#16614 Re: HS kablovska

Post by MH i HS kablovska »

Maharadza wrote:
Nema ni discovery world prijevoda vrlo često tj. više nema nego što ima, dok bi za BBC Earth trebali ubaciti isti jer je stvarno odličan kanal vrijedan pažnje! Meni lično ne smeta pošto znam engleski + ovaj britanski nagalasak na BBC pa ga je još lakše razumjeti ali prijevod je jednostavno obavezan! :wink:
Jutro Maharadza,
kada signal primamo, onda dobijemo sadržaj sa ili bez titla i takvog ga emitujemo, a uređivačkom politikom i prevodima se bave sami kanali odnosno emiteri, koji odlučuju kada će kanal biti preveden.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#16615 Re: HS kablovska

Post by kakaljin »

Ponovo sam imao poziv od sluzbe HS-a, i sada sam zadovoljan sa informacijom koju sam dobio,

Ta informacije je da cu imati prosireni paket na modulu i resiveru za ukupnu cijenu od 13,50 KM i da cu prikljucnu taksu platiti u iznosu od 1 KM, stim da cu potpisati ugovor koji nece biti vezan vremenski tj na 12 ili 24 mjeseca.

Hvala na napokon iskristalizovanoj informaciji sa kojom sam zadovoljan i sada samo cekam da mi bude pusten novi signal, koji ce najvjerovatnije biti pusten u narednoj sedmici jer se po informacijama moralo prolongirati sa pustanjem signala.
User avatar
hemed
Posts: 415
Joined: 29/12/2015 17:47

#16616 Re: HS kablovska

Post by hemed »

MH i HS kablovska wrote:
Maharadza wrote:
Nema ni discovery world prijevoda vrlo često tj. više nema nego što ima, dok bi za BBC Earth trebali ubaciti isti jer je stvarno odličan kanal vrijedan pažnje! Meni lično ne smeta pošto znam engleski + ovaj britanski nagalasak na BBC pa ga je još lakše razumjeti ali prijevod je jednostavno obavezan! :wink:
Jutro Maharadza,
kada signal primamo, onda dobijemo sadržaj sa ili bez titla i takvog ga emitujemo, a uređivačkom politikom i prevodima se bave sami kanali odnosno emiteri, koji odlučuju kada će kanal biti preveden.

Pa realno bolje da izbacite iz ponude ove kanale sto nemaju prevod jer su skoro pa suvisni bolje da ubacite neke sto imaju prevod jer 80% korisnika ne zna engleski tako da im se ne mili ni gledati
User avatar
MH i HS kablovska
Posts: 545
Joined: 26/07/2013 16:25

#16617 Re: HS kablovska

Post by MH i HS kablovska »

kakaljin wrote:
SerijeSync wrote:
kakaljin wrote:Samo da kazem sta su mi malo prije rekli, posto hocu kada mi dodje novi signal i da uzmem prosireni paket, da moram platiti prikljucnu taksu.

Ovo prelazi sve moguce bezobrazluke, da platim nesto sto vec imam prikljuceno i sto sam platio pri prikljucenju kablovske kada je dosla u naselje i doplacivao za modul kada sam mjenjao resiver.
priključna taksa ti je na sve što tražiš da rade tako sam ja dobio račun od 1 marke kada sam uzeo dodatni modul sa D3 Proširenim paketom, svaki dolazak tehničara, mjenjanje kablova i slično dobiješ dodatno uz račun ili ti pošalju poseban mimo pretplate, kao što je u mom slučaju!!
A zasto cemi dolaziti tehnicar kada sam prikljucen i imam modul. Oni samo trebaju tamo u centrali pritisnuti dugme da koristim prosireni paket i da mi na modulu budu otkljucani kanali koji su u istom.

Jer ja se ne prikljucujem na sistem jer sam vec prikljucen. I to prikljcenje sam vec jednom platio, znaci samo mi pusta novu uslugu jer su je sami promjenili.
Kakaljin,
očigledno da se nismo dobro razumjeli,molimo Vas da prihvatite naše izvinjenje, ukoliko je prethodni odgovor izazvao sumnju i nedoumice kod Vas.
Ukoliko prethodno niste koristili neku od D3 usluga, a sada želite bez obavezivanja Ugovorom na period od 12 ili 24 mjeseca, u tom slučaju plačate priključnu taksu.
U slučaju kada postojeći korisnik želi promjenu D3 paketa, konkretno u Vašem slučaju Prošireni paket, dovoljno je da nas pozovete kako bismo evidentirali Vaš zahtjev te realizirali promjenu bez naknade.
Kako bismo se uvjerili da ne postoje nedoumice oko ponude, kontaktiraćemo Vas i detaljno pojasniti sve vezano za promjenu paketa, usluge i naravno odgovoriti na sve Vaše upite.
SerijeSync
Posts: 1128
Joined: 08/02/2016 20:35

#16618 Re: HS kablovska

Post by SerijeSync »

kakaljin wrote:Ponovo sam imao poziv od sluzbe HS-a, i sada sam zadovoljan sa informacijom koju sam dobio,

Ta informacije je da cu imati prosireni paket na modulu i resiveru za ukupnu cijenu od 13,50 KM i da cu prikljucnu taksu platiti u iznosu od 1 KM, stim da cu potpisati ugovor koji nece biti vezan vremenski tj na 12 ili 24 mjeseca.

Hvala na napokon iskristalizovanoj informaciji sa kojom sam zadovoljan i sada samo cekam da mi bude pusten novi signal, koji ce najvjerovatnije biti pusten u narednoj sedmici jer se po informacijama moralo prolongirati sa pustanjem signala.
pišeš nebuloze :-)
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#16619 Re: HS kablovska

Post by kakaljin »

MH i HS kablovska wrote:
kakaljin wrote:
SerijeSync wrote: priključna taksa ti je na sve što tražiš da rade tako sam ja dobio račun od 1 marke kada sam uzeo dodatni modul sa D3 Proširenim paketom, svaki dolazak tehničara, mjenjanje kablova i slično dobiješ dodatno uz račun ili ti pošalju poseban mimo pretplate, kao što je u mom slučaju!!
A zasto cemi dolaziti tehnicar kada sam prikljucen i imam modul. Oni samo trebaju tamo u centrali pritisnuti dugme da koristim prosireni paket i da mi na modulu budu otkljucani kanali koji su u istom.

Jer ja se ne prikljucujem na sistem jer sam vec prikljucen. I to prikljcenje sam vec jednom platio, znaci samo mi pusta novu uslugu jer su je sami promjenili.
Kakaljin,
očigledno da se nismo dobro razumjeli,molimo Vas da prihvatite naše izvinjenje, ukoliko je prethodni odgovor izazvao sumnju i nedoumice kod Vas.
Ukoliko prethodno niste koristili neku od D3 usluga, a sada želite bez obavezivanja Ugovorom na period od 12 ili 24 mjeseca, u tom slučaju plačate priključnu taksu.
U slučaju kada postojeći korisnik želi promjenu D3 paketa, konkretno u Vašem slučaju Prošireni paket, dovoljno je da nas pozovete kako bismo evidentirali Vaš zahtjev te realizirali promjenu bez naknade.
Kako bismo se uvjerili da ne postoje nedoumice oko ponude, kontaktiraćemo Vas i detaljno pojasniti sve vezano za promjenu paketa, usluge i naravno odgovoriti na sve Vaše upite.
Kontaktiran sam danas od Vase sluzbe i razjesio sam nedoumice i u mom novom postu sam i napisao informaciju koju sam dobio i sa kojom sam zadovoljan i sada cekam samo pustanje novog signala u moju ulicu.
User avatar
Benq
Posts: 10498
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#16620 Re: HS kablovska

Post by Benq »

@MH i HS Kablovska

nema nam jos uvijek racuna za januar , kasnite vi sa isporukom ili ? Racun za decembar sam dobio oko 25. januara , to je ok s obzirom na nove okolnosti , ali novih racuna jos nema a danas petak.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#16621 Re: HS kablovska

Post by kakaljin »

SerijeSync wrote:
kakaljin wrote:Ponovo sam imao poziv od sluzbe HS-a, i sada sam zadovoljan sa informacijom koju sam dobio,

Ta informacije je da cu imati prosireni paket na modulu i resiveru za ukupnu cijenu od 13,50 KM i da cu prikljucnu taksu platiti u iznosu od 1 KM, stim da cu potpisati ugovor koji nece biti vezan vremenski tj na 12 ili 24 mjeseca.

Hvala na napokon iskristalizovanoj informaciji sa kojom sam zadovoljan i sada samo cekam da mi bude pusten novi signal, koji ce najvjerovatnije biti pusten u narednoj sedmici jer se po informacijama moralo prolongirati sa pustanjem signala.
pišeš nebuloze :-)
Mozda je za tebe nebuloza, ali ja sam danas kontaktiran od korisnicke sluzbe i tako mi je receno i dogovorio cim mi bude pusten novi signal ide finaliziranje toga.
dadem17
Posts: 53
Joined: 28/01/2016 13:54

#16622 Re: HS kablovska

Post by dadem17 »

hemed wrote:
MH i HS kablovska wrote:
Maharadza wrote:
Nema ni discovery world prijevoda vrlo često tj. više nema nego što ima, dok bi za BBC Earth trebali ubaciti isti jer je stvarno odličan kanal vrijedan pažnje! Meni lično ne smeta pošto znam engleski + ovaj britanski nagalasak na BBC pa ga je još lakše razumjeti ali prijevod je jednostavno obavezan! :wink:
Jutro Maharadza,
kada signal primamo, onda dobijemo sadržaj sa ili bez titla i takvog ga emitujemo, a uređivačkom politikom i prevodima se bave sami kanali odnosno emiteri, koji odlučuju kada će kanal biti preveden.

Pa realno bolje da izbacite iz ponude ove kanale sto nemaju prevod jer su skoro pa suvisni bolje da ubacite neke sto imaju prevod jer 80% korisnika ne zna engleski tako da im se ne mili ni gledati
Ziv bio,pa zasto da izbacuju kanale iz digitale,pogotovo te dokumentarne,naucne kojih ionako ima na kasikicu! Ja razumijem ljude koji ne mogu iste pratiti bez prevoda,ali onda trebate traziti nesto sa prevodom da se doda,a ne da nam I ovo malo takvih kanala ukinu! Kako neko rece ranije imaju dosta opcija http://smartel.rs/spi.php . I ovaj DocuBox izgleda dobro.
dadem17
Posts: 53
Joined: 28/01/2016 13:54

#16623 Re: HS kablovska

Post by dadem17 »

HS predstavnice, posto ovdje ima dosta nabacanih informacija pa nisam siguran oko nove ponude, a ja na poslu ne mogu razgovarati o "problemima" promjene kablovskog operatera imam konkretno pitanje. Trenutno sam korisnik KID 22 paketa I imam osim HD receivera I dodatni modul. Sad to sve placam 47.30 KM
Ukoliko se odlucim da uzmem sada TRIO GRANDE FAMILY paket vezan na 24 mjeseca sa dodatnom opcijom za gledanje na drugom modulu sa samo OSNOVNIM paketom na njemu koliko ce me to sve kostati? I koje popuste mogu ostvariti? Znaci na receiveru prosireni a na dodatnom modulu osnovni paket (nadam se da je to moguce). I da li cu moci koristiti postojeci telefonski aparat?
Panasonic telefon KX-TG1612FXH - tamno sivi + dodatna slušalica
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#16624 Re: HS kablovska

Post by hrasno38 »

dadem17 wrote:HS predstavnice, posto ovdje ima dosta nabacanih informacija pa nisam siguran oko nove ponude, a ja na poslu ne mogu razgovarati o "problemima" promjene kablovskog operatera imam konkretno pitanje. Trenutno sam korisnik KID 22 paketa I imam osim HD receivera I dodatni modul. Sad to sve placam 47.30 KM
Ukoliko se odlucim da uzmem sada TRIO GRANDE FAMILY paket vezan na 24 mjeseca sa dodatnom opcijom za gledanje na drugom modulu sa samo OSNOVNIM paketom na njemu koliko ce me to sve kostati? I koje popuste mogu ostvariti? Znaci na receiveru prosireni a na dodatnom modulu osnovni paket (nadam se da je to moguce). I da li cu moci koristiti postojeci telefonski aparat?
Panasonic telefon KX-TG1612FXH - tamno sivi + dodatna slušalica
Evo ja to imam identicno sto si napisao. Uzeo sam na TV-u gdje imam modul TRIO GRANDE FAMILY + HD paket a na drugom receiver sa paketom od 5 KM. Sve sto sam imao prije je bilo moje vlasnistvo, apsolutno sve. Dosli su mi i zamjenili modem, modul i receiver...telefon je ostao s tim sto ce ti promjeniti broj privremeno dok se ne prebaci iz HS-a u TM tako da kad se odlucis za taj paket odmah trazi da ispunis formular za prebacivanje telefona. Dobro na salteru utvrdi jesu li upisali tacno ono sto si trazio i neka ti to sve bude strihirano u ugovoru koji je meni i dan danas totalno nejasan i neprofesionalan pa da kazem i totalno neobavezujuci jer nigdje nemam navedeno ono sto sam trazio...ni koji paket, ni koji dodatni paket.
Evo sad nakon mjesec dana zezancija sam dobio sve i ne mogu reci da nisam zadovoljan kvalitetom jedino sto je internet stekao i nikada do sad nisam imao brzinu koja pise od 50 Mb nego maksimalno do 45.
Prije sam imao KID 14. E sad racun jos nisam dobio niti znam kakv cu dobiti jer sam jos davno ulozio prigovor i trazio da mi se racun umanji zbog usluga koje su tada bile katastrofa.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16625 Re: HS kablovska

Post by pici »

pa prije mi paket iz kine stigao nego inzinjeri da mi nabace ovaj TRIO FAMILY paket... nevjerovatno... :shock: daj.BA pogurajte to malo...
Locked