Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24702
- Joined: 26/08/2007 17:10
#16601 Re: Liverpool FC
Oni su negdje dobro na mrve nagazili, ko da su pored velepekare prolazili.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16603 Re: Liverpool FC
Jebo te i Lucas dobije priliku na stoperu prije Škrtela
dakle, on je zaista svoje završio.
- Edin H.
- Posts: 53688
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16604 Re: Liverpool FC
Najgore je sto ce raja sada kontati, dobar Klopp, ovo, ono, a citava finta je da se oporavio Sturridge, jos da se vrati Suarez opet bi se borili za titulu. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16605 Re: Liverpool FC
Edin H. wrote:Najgore je sto ce raja sada kontati, dobar Klopp, ovo, ono, a citava finta je da se oporavio Sturridge, jos da se vrati Suarez opet bi se borili za titulu.
Dobro ovo, samo neka beru bodove, za razliku od Mustanga ja nisam još halalio
-
Mustang1
- Posts: 29969
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16606 Re: Liverpool FC
A psihicki bi bilo dobro da pobjede sve do kraja
Ali da ce imati uticaj na ishod plasmana u ligi nece 
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#16607 Re: Liverpool FC
Realno je da Liverpul u EPL sve do kraja pobijedi imaju super lagan raspored do kraja nijedna superteska tekma ali tesko da ce City ili Arsenal 3 tekme zijanit do kraja
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#16608 Re: Liverpool FC
"rutinska" pobjeda na kraju, stvore 20 prilika, nekako zabiju 2 gola i nekako u 90 minuti zaborave kako se igra fudbal, prime gol od žešćih taraba i onda se spasavaju u 99 minuti, kao što rekoh, rutinski 
- zomri
- Posts: 13864
- Joined: 03/05/2006 07:31
#16609 Re: Liverpool FC
hajde ba, nek se neštA dešAJEGandalf wrote:"rutinska" pobjeda na kraju, stvore 20 prilika, nekako zabiju 2 gola i nekako u 90 minuti zaborave kako se igra fudbal, prime gol od žešćih taraba i onda se spasavaju u 99 minuti, kao što rekoh, rutinski
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16610 Re: Liverpool FC

Dosta interneta za večeras.
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16612 Re: Liverpool FC
Očekivano; Klopp je dao naslutiti da neće početi sa Sturridgeom kao napadačem.
-
Mustang1
- Posts: 29969
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16613 Re: Liverpool FC
Njega treba stavljati samo u bitnijim utakmicama
Neupitno je da je kvalitet i da donese prevagu. Ali ce se povrijediti pa belaj
Mislim ima taj "luksuz" Klopp da ne treba forsirati i ganjati vise frontova. I moze odmarati ovog staklenog za ono glavno.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16614 Re: Liverpool FC
Evo ga Lallana ko Benteke 
-
ozdrlje_donje
- Posts: 548
- Joined: 01/02/2012 14:40
#16615 Re: Liverpool FC
Lallana tri gola da zabijes sada djaba ti konju 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16616 Re: Liverpool FC
Origi terorista, ne zaustavlja se 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16619 Re: Liverpool FC
Assists in 2016:King_Eric wrote:Milner, ljudi, Milner!
Mesut Özil - 3
James Milner - 11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16620 Re: Liverpool FC
Funes Mori jebem li ti mrtve.
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16621 Re: Liverpool FC
Slomi nogu čovjeku i još se buni nešto, kao nije jasnp ßto je dobio crveni. Idiot.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16622 Re: Liverpool FC
Momka taman krenulo i sad ovo...ma puni klošare do kraja sadKing_Eric wrote:Slomi nogu čovjeku i još se buni nešto, kao nije jasnp ßto je dobio crveni. Idiot.
Stu
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16623 Re: Liverpool FC
Everton s igračem više večeras ne bi mogao ništa. Ne znam za vas, ali optimističan sam glede naše budućnosti. Strašno mi je žao Origija, ušao u formu, trudi se, trči, prima i zadržava loptu... Hebiga... Sturridge odličan.. I on izgleda dolazi do prijašnjeg nivoa. I, čini se, Klopp zna šta radi... 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16624 Re: Liverpool FC
Itekako svijetla budućnost ispred nasKing_Eric wrote:Everton s igračem više večeras ne bi mogao ništa. Ne znam za vas, ali optimističan sam glede naše budućnosti. Strašno mi je žao Origija, ušao u formu, trudi se, trči, prima i zadržava loptu... Hebiga... Sturridge odličan.. I on izgleda dolazi do prijašnjeg nivoa. I, čini se, Klopp zna šta radi...
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16625 Re: Liverpool FC
Moyes je slobodan, večeras komentira ovu tekmu za Sky.AmiĐa_Idriz wrote:Itekako svijetla budućnost ispred nasKing_Eric wrote:Everton s igračem više večeras ne bi mogao ništa. Ne znam za vas, ali optimističan sam glede naše budućnosti. Strašno mi je žao Origija, ušao u formu, trudi se, trči, prima i zadržava loptu... Hebiga... Sturridge odličan.. I on izgleda dolazi do prijašnjeg nivoa. I, čini se, Klopp zna šta radi...Martinezu uručiše otkaz
![]()
![]()



