Jel Delfin ono uz cestu kod spušte prema Otoci i Sudu?
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- bersK
- Posts: 2558
- Joined: 11/09/2014 21:30
#16576 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#16577 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dje ces trafostanicu pljackat crni mladicu. Naravno sad je crn ko cumur jer hoce to bogme da sprzi dobrano.bitanga_sa_otesa wrote:bakar opet poskupio?
- perfect_guy
- Posts: 6942
- Joined: 18/04/2008 23:08
- Location: Anfield road
- Contact:
#16578 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
to je tajbersK wrote:Jel Delfin ono uz cestu kod spušte prema Otoci i Sudu?
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#16579 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ono što sam ja vidio... boze sacuvajtriconja wrote:Dje ces trafostanicu pljackat crni mladicu. Naravno sad je crn ko cumur jer hoce to bogme da sprzi dobrano.bitanga_sa_otesa wrote:bakar opet poskupio?
bukvalno ispeče iznutra, prežive oni što im ruku samo uhvati, pa im se samo to amputira... ako ode više, nema od toga ništa
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#16580 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
[quote="vješalica"]
https://www.faktor.ba/vijest/muskarca-i ... tvu-271075
s[quote]
stariji lazarevski
sad jedini
https://www.faktor.ba/vijest/muskarca-i ... tvu-271075
s[quote]
stariji lazarevski
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#16581 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ako prezivi invalid je za citav zivot, tesko da bude sretnih krajeva u takvim slucajevima.mk ultra wrote:ono što sam ja vidio... boze sacuvajtriconja wrote:Dje ces trafostanicu pljackat crni mladicu. Naravno sad je crn ko cumur jer hoce to bogme da sprzi dobrano.bitanga_sa_otesa wrote: bakar opet poskupio?
bukvalno ispeče iznutra, prežive oni što im ruku samo uhvati, pa im se samo to amputira... ako ode više, nema od toga ništa
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16582 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
zavisi na kom su se naponskom nivou pekli,dvojicu licno skidao sa trafostanica(obojica krali bakar) jednog na gornjem biosku sa stubne trafostanice,a drugog sumarska skola ilidza,nije ni hitna ni policija htjela da ih pipne,nisu imali nekih ozljeda,vjerovatno je zastita brzo izbacila,samo rana na prstima i na nozi recimo gdje je bio na uzemljenju.stradali su od 10 kV.one koje uhvati el luk najebu bas i obicno ostanu zivi sa trajnim posljedicama i oziljcima(dubokim opekotinama).mk ultra wrote: ono što sam ja vidio... boze sacuvaj
bukvalno ispeče iznutra, prežive oni što im ruku samo uhvati, pa im se samo to amputira... ako ode više, nema od toga ništa
ja sam prezivio udar 10 kV u ratu, imam 2 mala oziljka gdje je usla munja i izasla (prst ruke i noge)
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#16583 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ja sam vidio na 35, 110 na slikama... fuj
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16584 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
da gadno je ,vidio sam 110 u reljevu kad je jedan elektroprenosovac merdevinama dohvatio fazu, kroz ruku i nogu kao da je koplje proslo...a opet elektroprenosovac u otoci 110/10 na 10 kv strani busilicom napravio kratki spoj (busili lim na trafo celiji)na sekundaru trafoa (10 kv) ostao je bez ruke koliko se sjecam...mk ultra wrote:Ja sam vidio na 35, 110 na slikama... fuj
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#16585 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
https://www.klix.ba/vijesti/bih/danas-p ... /171106030
Ako bi se ko nagađ'o i pogađ'o sad je pravi vakat
Ako bi se ko nagađ'o i pogađ'o sad je pravi vakat
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#16586 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
666 stranica
spremite se na gadne vijesti

spremite se na gadne vijesti
- insaneinthebrain
- Posts: 25532
- Joined: 12/08/2013 12:51
#16587 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dodjosmo i do sejtanske stranice 
-
hhaarree
- Posts: 3977
- Joined: 14/03/2013 23:04
#16588 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
dajte spamajte ovu stranicu da je predjemo 
-
hladan.preminger
- Posts: 4455
- Joined: 24/02/2011 12:06
#16589 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Za građanske predmete.O'zone wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/danas-p ... /171106030
Ako bi se ko nagađ'o i pogađ'o sad je pravi vakat
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#16590 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Znaci za seljacke ne vazi... Steta...hladan.preminger wrote:Za građanske predmete.O'zone wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/danas-p ... /171106030
Ako bi se ko nagađ'o i pogađ'o sad je pravi vakat
-
hladan.preminger
- Posts: 4455
- Joined: 24/02/2011 12:06
#16591 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Od seljackih vazi samo za medje.drndalo wrote: Znaci za seljacke ne vazi... Steta...
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16592 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
I dalje se nismo pomjerili sa ove stranice..... 
- Droog
- Posts: 1707
- Joined: 09/01/2009 04:13
- Location: Small Town Underground
#16593 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Da je preskocimo...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16594 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
treba li rec hop?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16595 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
https://www.klix.ba/vijesti/bih/bivsi-d ... 71031069#8
steta da ovog bilmeza ne stavimo ovdje,nece odgovarat sigurno...
steta da ovog bilmeza ne stavimo ovdje,nece odgovarat sigurno...
- bersK
- Posts: 2558
- Joined: 11/09/2014 21:30
#16596 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
bitanga_sa_otesa wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/bivsi-d ... 71031069#8
steta da ovog bilmeza ne stavimo ovdje,nece odgovarat sigurno...
Koja sad stranka drži Tržnice?
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#16597 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ponudis nagodbuO'zone wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/danas-p ... /171106030
Ako bi se ko nagađ'o i pogađ'o sad je pravi vakat
pa cekas 5 godina da sudija prevrne spis
hhhhaha
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#16598 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ako se ne varam on je sdp ili sdubersK wrote:bitanga_sa_otesa wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/bivsi-d ... 71031069#8
steta da ovog bilmeza ne stavimo ovdje,nece odgovarat sigurno...
Koja sad stranka drži Tržnice?
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#16599 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Zlatar je mensčini bio SDP-ovac. Sada ih drži SDA ako sam dobro upratio...bersK wrote:bitanga_sa_otesa wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/bivsi-d ... 71031069#8
steta da ovog bilmeza ne stavimo ovdje,nece odgovarat sigurno...
Koja sad stranka drži Tržnice?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16600 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
stranka lopova...carapasa i parfemdzijabersK wrote:
Koja sad stranka drži Tržnice?
