sevdalink wrote:
Especto Patronum!
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16576 Re: UEFA Champions League
- turbofolk
- Posts: 3238
- Joined: 13/05/2014 09:37
#16577 Re: UEFA Champions League
golfiista wrote:bingov buraz wrote:
Ja se njemu nahebem familije svaki put. Frajer hladno kaže, Džeko je kriv za prva dva gola Liverpula, a za postignuti gol kaže, očajna reakcija Lovrena. Tako i za utakmicu protiv Barce, ne komentariše govlove uopšte, već samo katastrofalno postavljanje odbrane Barce. Sinoc sam odjavio Arene sa Telemacha samo zbog tog debila, i jopš jednom mu se nahebem sve uže i šire pristrasne familije, pu.
Kako vam se da slišati te "stručne" analize kad unaprijed znate šta će reći. Je li baš on razlog odjave ovih kanala. Imaš brate Spahu na BHT i udri . Mogu mislit šta bi bilo da je Kolarov zabio onu prečku kod 0-0 . Bi li tada golman bio očajno postavljen ili ono ne bi branilo 11 Kariusa
Što se tiče revanša, mislim da se čudo ne može ponoviti dva puta. Pogotovo protiv jače ekipe. Barcelona prošle godine je najbolji dokaz za to. Nakon što su otpuhali PSG u osmina-finalu, nisu mogli preokrenuti 0-3 poraz od Juventusa. Bolno jest al tako je.... Iako sam u ovom dvomeču navijač Rome.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#16578 Re: UEFA Champions League
Sta ima 'penal nije bio penal' Jurgen.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#16579 Re: UEFA Champions League
Expecto*sevdalink wrote:
Especto Patronum!
- Idemedosumom
- Posts: 8315
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#16580 Re: UEFA Champions League
Prognoziram veceras 30 ispisanih stranica na ovoj temi 
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16581 Re: UEFA Champions League
A od tih 30, najmanje 25 stranica - nije penal, namješta se Realu, bio je ofsajd, simulirao Kroos, itd.Idemedosumom wrote:Prognoziram veceras 30 ispisanih stranica na ovoj temi
- turbofolk
- Posts: 3238
- Joined: 13/05/2014 09:37
#16582 Re: UEFA Champions League
Neće Kroos simularati protiv svojihLogovan wrote:A od tih 30, najmanje 25 stranica - nije penal, namješta se Realu, bio je ofsajd, simulirao Kroos, itd.Idemedosumom wrote:Prognoziram veceras 30 ispisanih stranica na ovoj temi
- Idemedosumom
- Posts: 8315
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#16583 Re: UEFA Champions League
Taman da neko igraču Reala slomi nogu u kaznenom, biće eno, opet penal, to se ne svira 
- diablobih
- Posts: 8302
- Joined: 28/12/2015 02:17
#16584 Re: UEFA Champions League
Ali ne kontam ovo sto se zamjera tom covjeku sto je govorio za Dzeku. Naravno da je kriv za prvi gol, manje vise i za drugi, ali eto, neka i nije. Gol je dao fin, ali opet bas zbog greske, sto se desava, i to zaboli napadaca sto neko pogrijesi, bitnije je da zabije.
Dzeko je odigrao odvratno losu utakmicu, gdje se malo iskupio golom, ali po meni suvise kasno, tako da pored odbrane romine, dzeko je najveci krivac.
Dzeko je odigrao odvratno losu utakmicu, gdje se malo iskupio golom, ali po meni suvise kasno, tako da pored odbrane romine, dzeko je najveci krivac.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#16585 Re: UEFA Champions League
Odigrao kao i ekipa... slabo i malo se dozvao na kraju. Jeste izgubio tu loptu, ali se borio za nju nekoliko sekundi... imala je ekipa vremena da se postavi.
-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16586 Re: UEFA Champions League
To sto pricate oko penala moze biti kontra Reala veoma lagano. Da bude nesto vise penal nego sto nije, i da im sudija ne svira radi reputacuje.
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#16587 Re: UEFA Champions League
Kraljevi će večeras pokazati što su kraljevi
Veličina se dokazuje ponovo na Bayernu.
Bolje na Bayernu nego na Romi! Dokazivanje na Romi
... u finalu će se pokazat da je to najviše što su napravili 
Veličina se dokazuje ponovo na Bayernu.
Bolje na Bayernu nego na Romi! Dokazivanje na Romi
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16588 Re: UEFA Champions League
Sto se tice penala on ulazi u onu kategoriju more ali i ne mora. Ono malo ga je okrznula po ruci...mada da se razumijemo i ja bi plakao daj penal da je obrnuta situacija bila
Nego, poslije veceri nogometa red je i na jednu veceru komedije, drame, i tako to
Kuipers show incoming
Nego, poslije veceri nogometa red je i na jednu veceru komedije, drame, i tako to
Kuipers show incoming
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#16589 Re: UEFA Champions League
A igrači mu katastrofalnodiablobih wrote:Ali ne kontam ovo sto se zamjera tom covjeku sto je govorio za Dzeku. Naravno da je kriv za prvi gol, manje vise i za drugi, ali eto, neka i nije. Gol je dao fin, ali opet bas zbog greske, sto se desava, i to zaboli napadaca sto neko pogrijesi, bitnije je da zabije.
Dzeko je odigrao odvratno losu utakmicu, gdje se malo iskupio golom, ali po meni suvise kasno, tako da pored odbrane romine, dzeko je najveci krivac.
Roma: Alisson 3, Florenzi 4, Manolas 2, Fazio 3, Juan 2, Kolarov 3, De Rossi 3, Strootman 3, Nainggolan 5, Under 3 (Schick 4) i Džeko 5.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#16590 Re: UEFA Champions League
Schick je rang Lazara Popovića... ne znam kojom prevarom on igra u Romi.
-
Korovjev
- Posts: 846
- Joined: 17/03/2018 18:42
#16591 Re: UEFA Champions League
Najbolje mi je kad kažu neki napadač je kriv za go. Nebitno ko je evo u ovom slučaju je Džeko. Šta on je izgubio loptu, a odbrana Rome je rekla 'e hebi ga sad moramo pustiti go a Džeko je kriv nek se zna. Kolarov pusti Salaha da je pod prečku a ti golmane baci se al ko fol...' Ako iko može biti kriv u ovakvim situacijama onda je to cijeli tim. A pita se nešto i protivnika pa je možda i on 'kriv'.
Večeras teško da može biti ovako dobra tekma (svaka čast Live). Real znamo kako igra, ali baš me zanima kako će i šta će postaviti Jupp. A Realu bi se mogla osvetiti prodaja Jamesa. Ok morali su ga tušnuti nije imao mjesta ali nisu baš trebali vrlo vjerovatno direktnom protivniku u jedninom takmičenju koje igraju ozbiljno.
Večeras teško da može biti ovako dobra tekma (svaka čast Live). Real znamo kako igra, ali baš me zanima kako će i šta će postaviti Jupp. A Realu bi se mogla osvetiti prodaja Jamesa. Ok morali su ga tušnuti nije imao mjesta ali nisu baš trebali vrlo vjerovatno direktnom protivniku u jedninom takmičenju koje igraju ozbiljno.
Last edited by Korovjev on 25/04/2018 12:55, edited 1 time in total.
- diablobih
- Posts: 8302
- Joined: 28/12/2015 02:17
#16592 Re: UEFA Champions League
Ma dobro, to vise je dobio ocjenu zbog gola, inace bi i on 3 ili 4 dobio.Tomahawk11 wrote:A igrači mu katastrofalnodiablobih wrote:Ali ne kontam ovo sto se zamjera tom covjeku sto je govorio za Dzeku. Naravno da je kriv za prvi gol, manje vise i za drugi, ali eto, neka i nije. Gol je dao fin, ali opet bas zbog greske, sto se desava, i to zaboli napadaca sto neko pogrijesi, bitnije je da zabije.
Dzeko je odigrao odvratno losu utakmicu, gdje se malo iskupio golom, ali po meni suvise kasno, tako da pored odbrane romine, dzeko je najveci krivac.
Roma: Alisson 3, Florenzi 4, Manolas 2, Fazio 3, Juan 2, Kolarov 3, De Rossi 3, Strootman 3, Nainggolan 5, Under 3 (Schick 4) i Džeko 5.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#16593 Re: UEFA Champions League
Korovjev wrote:Najbolje mi je kad kažu neki napadač je kriv za go. Nebitno ko je evo u ovom slučaju je Džeko. Šta on je izgubio loptu, a odbrana Rome je rekla 'e hebi ga sad moramo pustiti go a Džeko je kriv nek se zna. Kolarov pusti Salaha da je pod prečku a ti golmane baci se al ko fol...' Ako iko može biti kriv u ovakvim situacijama onda je to cijeli tim. A pita se nešto i protivnika pa je možda i on 'kriv'.
Večeras teško da može biti ovako dobra tekma (svaka čast Live). Real znamo kako igra, ali baš me zanima kako će i šta će postaviti Jupp. A Realu bi se mogla osvetiti prodaja Jamesa. Ok morali su ga tušnuti nije imao mjesta ali nisu baš trebali vrlo vjerovatno direktnom protivniku u jedninom takmičenju koje igraju ozbiljno.
Pa naravno da odbrana ne može biti postavljena u momentu kad ofanzivci te ekipe imaju loptu na svojoj polovini. Kolarov je otvarao lijevu stranu, ali je morao dobiti loptu od Džeke ranije. Ne smije se protiv gegenpressinga stajati na loptu, Roma je to kroz cijeli meč radila bez ikakve potrebe.
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#16594 Re: UEFA Champions League
Sta je gegenpresing
jebo vas izrazi 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#16595 Re: UEFA Champions League
Pravo zboriš Salahov imenjačeMuhamed Đakmić wrote:Korovjev wrote:Najbolje mi je kad kažu neki napadač je kriv za go. Nebitno ko je evo u ovom slučaju je Džeko. Šta on je izgubio loptu, a odbrana Rome je rekla 'e hebi ga sad moramo pustiti go a Džeko je kriv nek se zna. Kolarov pusti Salaha da je pod prečku a ti golmane baci se al ko fol...' Ako iko može biti kriv u ovakvim situacijama onda je to cijeli tim. A pita se nešto i protivnika pa je možda i on 'kriv'.
Večeras teško da može biti ovako dobra tekma (svaka čast Live). Real znamo kako igra, ali baš me zanima kako će i šta će postaviti Jupp. A Realu bi se mogla osvetiti prodaja Jamesa. Ok morali su ga tušnuti nije imao mjesta ali nisu baš trebali vrlo vjerovatno direktnom protivniku u jedninom takmičenju koje igraju ozbiljno.
Pa naravno da odbrana ne može biti postavljena u momentu kad ofanzivci te ekipe imaju loptu na svojoj polovini. Kolarov je otvarao lijevu stranu, ali je morao dobiti loptu od Džeke ranije. Ne smije se protiv gegenpressinga stajati na loptu, Roma je to kroz cijeli meč radila bez ikakve potrebe.
Previše su dali vremena na lopti igračima Liverpoola, što je ravno samoubistvu.
- turbofolk
- Posts: 3238
- Joined: 13/05/2014 09:37
#16596 Re: UEFA Champions League
leškarenje wrote:Sta je gegenpresingjebo vas izrazi
I mene interesuje, a biće da je to haman Liverpoolova igra od sinoć
Masovno opismenjavanje forumskih članova za neometanu diskusiju i analizu pobjeda i poraza naših voljenih timova, od strane Džakmića, Amiđe, Tome, Bate i sličnih. Inače izuzetno cijenim komentare ove nabrojane gospode
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#16597 Re: UEFA Champions League
Presing prvih nekoliko sekundi nakon što izgubiš loptu. Proslavio ga Klopp u Dortmundu.leškarenje wrote:Sta je gegenpresingjebo vas izrazi
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#16598 Re: UEFA Champions League
Ti ovo sto Barsa igra godinamaultima_palabra wrote:Presing prvih nekoliko sekundi nakon što izgubiš loptu.leškarenje wrote:Sta je gegenpresingjebo vas izrazi
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#16599 Re: UEFA Champions League
leškarenje wrote:Sta je gegenpresingjebo vas izrazi
- turbofolk
- Posts: 3238
- Joined: 13/05/2014 09:37
#16600 Re: UEFA Champions League
Eh baš ti hvala i od meneultima_palabra wrote:Presing prvih nekoliko sekundi nakon što izgubiš loptu. Proslavio ga Klopp u Dortmundu.leškarenje wrote:Sta je gegenpresingjebo vas izrazi
Vjerujem da se objašnjenje može naći i na google-u, ali vama više vjerujem

