Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
omar little
Posts: 17430
Joined: 14/03/2008 21:14

#16576 Re: Liverpool FC

Post by omar little »

jel veselo ovdje od sinoc? :D
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#16577 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Bolan ja sinoc kod 1:3 nisam dovodio u pitanje plasman dalje a vi sada dovodite :D
Jos kako je slatko bilo noc prije Barca ispala a moji svi navijaju za Baru pa je bilo prcanja. A sinoc sam stojecki podnio prcanje uz odgovor da je Liverpool pustio i da ce dobiti i kod 0:2 i kod 1:3 :D Ali je bilo slatko na kraju 8-)
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#16578 Re: Liverpool FC

Post by vicious »

zomri wrote:da se razumijemo, da smo izvukli bilo koga od ovih izbor nije idealan. ali ono, polufinale je, tu nema lakih protivnika.
niko od njih takođe nije želio nas, pa treba gledati i tu stranu.

za ono od sinoć: zaključujem da Tuchel još nije shvatio istinitost Ćirinog poučka: "sine, najgori rezultat ti je kad vodiš 2-0" :D
:thumbup: za ovo boldirano :)

Sinoć na poluvremenu drug mi šalje poruku "uživaš li", pošto zna da gotivim Dortmund. Ja mu odgovorim da nisam miran ni sekunde, ako Liverpool smanji sve je moguće na frku-dreku, zato treba što prije treći dati :D i eto naslutih...

Kako god, svaka čast Liverpoolu, opet su pokazali da su stvarno poseban klub. Onaj stadion, navijači i igrači koji do zadnje sekunde vjeruju u preokret protiv objektivno kvalitetnijeg protivnika... i naravno trener. Samo se bojim da su se sinoć dosta potrošili i da će protiv Španaca biti još teže. Ako ih Klopp uspije ponovo dignuti na ovaj level biće to još veće dostignuće od ovog protiv Dortmunda.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#16579 Re: Liverpool FC

Post by Tomahawk11 »

Navijač Liverpoola tokom drame na Anfieldu dobio sina i dao mu ime Dejan
User avatar
Kinesko prkno
Posts: 951
Joined: 04/12/2013 00:12

#16580 Re: Liverpool FC

Post by Kinesko prkno »

Cvanciku stavio na Liverpool na poluvremenu :P ,sad je i oficijelno da je Liverpool najinteresantniji klub za gledati.Da dovedu Veratija i Griezmana niko im pera ne bi mogao odbiti.
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#16581 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ma nema drugog takmicenja za Liverpool. Ligu su halalili odavno i sve je podredjeno osvajanju ovoga. Svi ce se odmarati u ligi to je sigurno za polufinale.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16582 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Znači Žutalji opet. Nije loše, mada mi je bilo iskreno svejedno. Sad, izgleda da je Can završio sezonu :| ako bude BHF-ov miljenik ( :D ) Žutokljunac dobio prednost ispred Pirla crno nam se piše, a mogao bi pošto kod Kloppa Andrea dobijao više ofanzivnoh zadataka od Cana, ali vidjećemo još.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16583 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

Danas i Brendan Rodgers prisustvovao komemoraciji :thumbup:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16584 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

AmiĐa_Idriz wrote:Znači Žutalji opet. Nije loše, mada mi je bilo iskreno svejedno. Sad, izgleda da je Can završio sezonu :| ako bude BHF-ov miljenik ( :D ) Žutokljunac dobio prednost ispred Pirla crno nam se piše, a mogao bi pošto kod Kloppa Andrea dobijao više ofanzivnoh zadataka od Cana, ali vidjećemo još.
izgleda da nije toliko ozbiljna povreda, 1-2 sedmice vani... On je sa ledom na stopalu dotrcao do Lovrena da proslavi gol, da je nesto ozbiljno nebi mu to dopustili... nadam se :)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16585 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Haj vidjećemo šta će biti...
" Let's hope they're more Villa than Real ! "

Image
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#16586 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Meni je palo na pamet i da United bude cetvrti a Liverpool i City osvoje Europu :lol: :lol: E to bi mi bilo ono bas :D Znam da nece ici ni kao peti ali ovako bi bilo sladje :lol:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#16587 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Image
User avatar
SmokingMan
Posts: 22628
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#16588 Re: Liverpool FC

Post by SmokingMan »

Ako ima neki link da se pogleda snimak utakmice bio bi zahvalan,prespavao sam čitavu.... :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#16589 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Kontam, Wolfsburg nece ni Evrope izboriti u Njemackoj, budzet ce morati kresati, ako vec ne mogu dovesti Reusa iz Dortmunda ili Goetzea, zasto ne pokusati sa Draxlerom? Ove sezone djeluje da se dohaviz'o i nema toliko oscilacija u igri kao ranije.
Jedina je tu jebada sto najbolje partije pruza na 10-ki, a to onda zanci Coutinho na krilo. I nije najsretnije rjesenje.
frontmen
Posts: 188
Joined: 07/03/2013 13:58

#16591 Re: Liverpool FC

Post by frontmen »

SmokingMan wrote:Ako ima neki link da se pogleda snimak utakmice bio bi zahvalan,prespavao sam čitavu.... :D
http://www.fullmatchesandshows.com/2016 ... ull-match/
User avatar
Edin H.
Posts: 53667
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#16592 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Mustang1 wrote:Lovren je imao misiju :D Njego profulani penal u Turskoj je bio namjeran. Jer da je on tada pogodio i Liverpool otisao dalje Brendan bi ostao trener. A Deja previse voli Liverpool da bi to dopustio. Ovako je malo trpio uvrede ali je pokazao koja mu je namjera bila 8-)
Joj frajera :shock:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22628
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#16593 Re: Liverpool FC

Post by SmokingMan »

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16595 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Emre out 6-7 sedmica.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16596 Re: Liverpool FC

Post by missko »

AmiĐa_Idriz wrote:Emre out 6-7 sedmica.
Ne bi bila tolika steta da je Henderson zdrav al ovako nema alternativa nikakvih.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16597 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

To i jeste problem, sad će vjerovatno Pirlo i Lucas u tandemu :-) hajde, Pirlo i nekako ali Lucas i njegovi glupi faulovi :skoljka:
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#16598 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

Igrace Lucas, Allen i Milner u veznom redu. Plus klinci. Sta je, tu je.
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#16599 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Mislis na danas? Pa i treba tako. Niste valjda ocekivali najjacu postavu :D U vezi lige je sve izgubljeno. Cudom velikim smo se plasirali u polufinale i bila bi steta ispustiti trofej. A Kloppu je odavno vec to najvaznije takmicenje kao jedini nacin da se spasi sljedeca sezona.
User avatar
Edin H.
Posts: 53667
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#16600 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Mustang1 wrote:Mislis na danas? Pa i treba tako. Niste valjda ocekivali najjacu postavu :D U vezi lige je sve izgubljeno. Cudom velikim smo se plasirali u polufinale i bila bi steta ispustiti trofej. A Kloppu je odavno vec to najvaznije takmicenje kao jedini nacin da se spasi sljedeca sezona.

Jos igraju protiv zescih taraba :D
Last edited by Edin H. on 17/04/2016 14:03, edited 1 time in total.
Post Reply