Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
omar little
- Posts: 17430
- Joined: 14/03/2008 21:14
#16576 Re: Liverpool FC
jel veselo ovdje od sinoc? 
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16577 Re: Liverpool FC
Bolan ja sinoc kod 1:3 nisam dovodio u pitanje plasman dalje a vi sada dovodite
Jos kako je slatko bilo noc prije Barca ispala a moji svi navijaju za Baru pa je bilo prcanja. A sinoc sam stojecki podnio prcanje uz odgovor da je Liverpool pustio i da ce dobiti i kod 0:2 i kod 1:3
Ali je bilo slatko na kraju 
Jos kako je slatko bilo noc prije Barca ispala a moji svi navijaju za Baru pa je bilo prcanja. A sinoc sam stojecki podnio prcanje uz odgovor da je Liverpool pustio i da ce dobiti i kod 0:2 i kod 1:3
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#16578 Re: Liverpool FC
zomri wrote:da se razumijemo, da smo izvukli bilo koga od ovih izbor nije idealan. ali ono, polufinale je, tu nema lakih protivnika.
niko od njih takođe nije želio nas, pa treba gledati i tu stranu.
za ono od sinoć: zaključujem da Tuchel još nije shvatio istinitost Ćirinog poučka: "sine, najgori rezultat ti je kad vodiš 2-0"
Sinoć na poluvremenu drug mi šalje poruku "uživaš li", pošto zna da gotivim Dortmund. Ja mu odgovorim da nisam miran ni sekunde, ako Liverpool smanji sve je moguće na frku-dreku, zato treba što prije treći dati
Kako god, svaka čast Liverpoolu, opet su pokazali da su stvarno poseban klub. Onaj stadion, navijači i igrači koji do zadnje sekunde vjeruju u preokret protiv objektivno kvalitetnijeg protivnika... i naravno trener. Samo se bojim da su se sinoć dosta potrošili i da će protiv Španaca biti još teže. Ako ih Klopp uspije ponovo dignuti na ovaj level biće to još veće dostignuće od ovog protiv Dortmunda.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#16579 Re: Liverpool FC
Navijač Liverpoola tokom drame na Anfieldu dobio sina i dao mu ime Dejan
- Kinesko prkno
- Posts: 951
- Joined: 04/12/2013 00:12
#16580 Re: Liverpool FC
Cvanciku stavio na Liverpool na poluvremenu
,sad je i oficijelno da je Liverpool najinteresantniji klub za gledati.Da dovedu Veratija i Griezmana niko im pera ne bi mogao odbiti.
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16581 Re: Liverpool FC
Ma nema drugog takmicenja za Liverpool. Ligu su halalili odavno i sve je podredjeno osvajanju ovoga. Svi ce se odmarati u ligi to je sigurno za polufinale.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16582 Re: Liverpool FC
Znači Žutalji opet. Nije loše, mada mi je bilo iskreno svejedno. Sad, izgleda da je Can završio sezonu
ako bude BHF-ov miljenik (
) Žutokljunac dobio prednost ispred Pirla crno nam se piše, a mogao bi pošto kod Kloppa Andrea dobijao više ofanzivnoh zadataka od Cana, ali vidjećemo još.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16583 Re: Liverpool FC

Danas i Brendan Rodgers prisustvovao komemoraciji
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16584 Re: Liverpool FC
izgleda da nije toliko ozbiljna povreda, 1-2 sedmice vani... On je sa ledom na stopalu dotrcao do Lovrena da proslavi gol, da je nesto ozbiljno nebi mu to dopustili... nadam seAmiĐa_Idriz wrote:Znači Žutalji opet. Nije loše, mada mi je bilo iskreno svejedno. Sad, izgleda da je Can završio sezonuako bude BHF-ov miljenik (
) Žutokljunac dobio prednost ispred Pirla crno nam se piše, a mogao bi pošto kod Kloppa Andrea dobijao više ofanzivnoh zadataka od Cana, ali vidjećemo još.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16585 Re: Liverpool FC
Haj vidjećemo šta će biti...

" Let's hope they're more Villa than Real ! "

-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16586 Re: Liverpool FC
Meni je palo na pamet i da United bude cetvrti a Liverpool i City osvoje Europu
E to bi mi bilo ono bas
Znam da nece ici ni kao peti ali ovako bi bilo sladje 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
- SmokingMan
- Posts: 22628
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#16588 Re: Liverpool FC
Ako ima neki link da se pogleda snimak utakmice bio bi zahvalan,prespavao sam čitavu.... 
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#16589 Re: Liverpool FC
Kontam, Wolfsburg nece ni Evrope izboriti u Njemackoj, budzet ce morati kresati, ako vec ne mogu dovesti Reusa iz Dortmunda ili Goetzea, zasto ne pokusati sa Draxlerom? Ove sezone djeluje da se dohaviz'o i nema toliko oscilacija u igri kao ranije.
Jedina je tu jebada sto najbolje partije pruza na 10-ki, a to onda zanci Coutinho na krilo. I nije najsretnije rjesenje.
Jedina je tu jebada sto najbolje partije pruza na 10-ki, a to onda zanci Coutinho na krilo. I nije najsretnije rjesenje.
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
-
frontmen
- Posts: 188
- Joined: 07/03/2013 13:58
#16591 Re: Liverpool FC
http://www.fullmatchesandshows.com/2016 ... ull-match/SmokingMan wrote:Ako ima neki link da se pogleda snimak utakmice bio bi zahvalan,prespavao sam čitavu....
- Edin H.
- Posts: 53667
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16592 Re: Liverpool FC
Joj frajeraMustang1 wrote:Lovren je imao misijuNjego profulani penal u Turskoj je bio namjeran. Jer da je on tada pogodio i Liverpool otisao dalje Brendan bi ostao trener. A Deja previse voli Liverpool da bi to dopustio. Ovako je malo trpio uvrede ali je pokazao koja mu je namjera bila
- SmokingMan
- Posts: 22628
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#16593 Re: Liverpool FC
King_Eric wrote:https://www.youtube.com/watch?v=DZtAUMGDIq8
Blagodarim!
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16594 Re: Liverpool FC
SmokingMan wrote:King_Eric wrote:https://www.youtube.com/watch?v=DZtAUMGDIq8Blagodarim!
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#16596 Re: Liverpool FC
Ne bi bila tolika steta da je Henderson zdrav al ovako nema alternativa nikakvih.AmiĐa_Idriz wrote:Emre out 6-7 sedmica.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16597 Re: Liverpool FC
To i jeste problem, sad će vjerovatno Pirlo i Lucas u tandemu
hajde, Pirlo i nekako ali Lucas i njegovi glupi faulovi 
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#16598 Re: Liverpool FC
Igrace Lucas, Allen i Milner u veznom redu. Plus klinci. Sta je, tu je.
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16599 Re: Liverpool FC
Mislis na danas? Pa i treba tako. Niste valjda ocekivali najjacu postavu
U vezi lige je sve izgubljeno. Cudom velikim smo se plasirali u polufinale i bila bi steta ispustiti trofej. A Kloppu je odavno vec to najvaznije takmicenje kao jedini nacin da se spasi sljedeca sezona.
- Edin H.
- Posts: 53667
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16600 Re: Liverpool FC
Mustang1 wrote:Mislis na danas? Pa i treba tako. Niste valjda ocekivali najjacu postavuU vezi lige je sve izgubljeno. Cudom velikim smo se plasirali u polufinale i bila bi steta ispustiti trofej. A Kloppu je odavno vec to najvaznije takmicenje kao jedini nacin da se spasi sljedeca sezona.
Jos igraju protiv zescih taraba
Last edited by Edin H. on 17/04/2016 14:03, edited 1 time in total.

