Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#16551 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pa bitka po noci jbt, sta ocekujete xd
- Arslan_11
- Posts: 6436
- Joined: 13/05/2011 21:17
#16552 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
dobra epizoda, pregledat cu je opet. Meni je malo bezveze sto NK tako brzo pade. Osta nedoreceno nekako. Ko je, sta je i sta je htio, ali mozda nas jos iznenade.
-
Ramsey8
- Posts: 657
- Joined: 04/11/2018 11:23
#16553 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
rekoh brojke su nebitne 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#16554 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
mora se ovo opet kasnije pogledati,ne vidjeh sta bi u kriptama,kad arya zavrsi saNK ja vristim po kuci,zena me gleda jesam li normalan,reko nisam
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#16555 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
žao mi što hounda više ne prikazaše u borbi
-
bezVolana
- Posts: 1130
- Joined: 14/08/2013 13:33
#16556 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
kakavdanakneiskustvu wrote:mora se ovo opet kasnije pogledati,ne vidjeh sta bi u kriptama,kad arya zavrsi saNK ja vristim po kuci,zena me gleda jesam li normalan,reko nisam
ja sa momkom gledam mi oboje ustali na vrh kauca gleadmo u soku, ubi i arju govno, zbode ga arja kad smo posli vristat
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#16557 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
bezVolana wrote:kakavdanakneiskustvu wrote:mora se ovo opet kasnije pogledati,ne vidjeh sta bi u kriptama,kad arya zavrsi saNK ja vristim po kuci,zena me gleda jesam li normalan,reko nisam![]()
![]()
![]()
ja sa momkom gledam mi oboje ustali na vrh kauca gleadmo u soku, ubi i arju govno, zbode ga arja kad smo posli vristatposlije vracaj scenu gledaj opet, odlicna ep odlicna
ja drugi dio epizode stajao i gledao,nisam mogao sjediti
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#16558 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
My name is Arya Stark. Others call me Nightslayer
Glupo bi bilo da je i ona Kingslayer
Glupo bi bilo da je i ona Kingslayer
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
Ramsey8
- Posts: 657
- Joined: 04/11/2018 11:23
#16560 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ma brat ubija sestru na kraju i postaje kraljicoubica 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#16562 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Znaci ludilo
Steta sto dotrakiji izginuse tako lako
Steta sto dotrakiji izginuse tako lako
-
Ramsey8
- Posts: 657
- Joined: 04/11/2018 11:23
#16563 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
nije tek tako vec da se pokaze snaga mrtvih koji i jesu kasnije izdominirali dok se arya nije ukazalaOptimus09 wrote:Znaci ludilo![]()
![]()
Steta sto dotrakiji izginuse tako lako
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#16564 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ARYA
Bila i ostala najdraži lik sa najinteresantnijom pričom!
Bila i ostala najdraži lik sa najinteresantnijom pričom!
-
bezVolana
- Posts: 1130
- Joined: 14/08/2013 13:33
#16565 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
prejako!kakavdanakneiskustvu wrote:https://twitter.com/Syed_Azhar_/status/ ... 17346?s=09
edit: sad vidim da je namjesteno (ovo je klip sa nekog fudbala?) al svejedno.
- Kiki_Musampa
- Posts: 1797
- Joined: 11/06/2011 07:36
#16566 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Brann i dr strange:IF i tell u, it Will not happen 
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#16567 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Slažem se, bilo kakva borba sa NK je poraz, vidjeli smo kako Theonu prelomi koplje i ubi ga u jednom mahu. On bi Jona i bilo koga drugog pokido u borbi prsa u prsa... I u ovoj borbi NK je apsulutno pobjedio, ovo Aryino je assassination koji nema veze sa borbom.kamberovica polje wrote:Mislim da rasplet s Night kingom još nije gotov.
Bran se u ključnom trenutku ušlagirao i odletio negdje s vranama. Gdje i zašto?
Realnost je takva da je Night king jednostavno previše OP lik i morali su izvesti njegovu smrt na neki ekstremno glup način.
Nisam razočaran samo mi je kraj svega malo jeftin, a nakon ove epizode rasplet je poprilično jasan.
Prejaka epizoda i ovakvo nešto se jedino i moglo desiti desiti. Ali je pitanje kako Arya može imati onakav skok, i kontam da nije se maskirala u WW ili u zombija pa prošla jer je "No one", odnosno "man with no face", jedino mi to ima logike kako je mogla neprimjetno proći
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#16569 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
This episode was so dark even Night King's guards didn't see Arya coming.
Let's take a moment to thank Melisandra for lighting up the trench and allow us to watch the battle

Let's take a moment to thank Melisandra for lighting up the trench and allow us to watch the battle
-
madridista15
- Posts: 286
- Joined: 08/11/2018 07:00
#16570 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moram priznati da sam pomalo razočaran. Prelako su mrtvi pali. Prerano, prejednostavno.
Očekivao sam ih da dođu do King's Landinga, ako ništa da se Cersei u**** od straha kad ih vidi
Očekivao sam ih da dođu do King's Landinga, ako ništa da se Cersei u**** od straha kad ih vidi
- AleksoMKD
- Posts: 8155
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#16571 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Kad slusaju tebe i jurisaju u mrtve.pici wrote:reko ja da dothrakiji odose na juris... ma cirkus
Da su slusali mene i radili hit and run sigurno bi prezivelo par stotina.
- Capajebo
- Posts: 22030
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#16572 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Još uvijek sam razočaran 
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#16573 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Bilo bi interesantno, al kad vidis da ih je ovo mrtvaca bukvalno pregazilo, mos mislit sta bi bilo sa jos milion il 2 xd Ovako je moralo zavrsit, ako su planirali da zivi pobede.madridista15 wrote:Moram priznati da sam pomalo razočaran. Prelako su mrtvi pali. Prerano, prejednostavno.
Očekivao sam ih da dođu do King's Landinga, ako ništa da se Cersei u**** od straha kad ih vidi
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#16574 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ne bih rekao da je neprimjetno jer ima scena kada prikažu jednog od onih WW i kako vjetar puhne i pramen kose mu pomakne, a on čudno pogleda. Vjerovatno je to tada Arya prošla ili bila blizu.tuzlak1212 wrote: jedino mi to ima logike kako je mogla neprimjetno proći
Ali pogledam još jednom večeras dobro.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#16575 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Exodus bi mogao biti ne samo povlačenje trupa prema jugu, već i bježanje iz Winterfella zbog zaraznih bolesti i ostalog. Previše je mrtvih tijela u i izvan WF-a da bi to mogli zakopati i šta već, a uslovi nikakvi.
