Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#16551 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

Pa bitka po noci jbt, sta ocekujete xd
User avatar
Arslan_11
Posts: 6436
Joined: 13/05/2011 21:17

#16552 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Arslan_11 »

dobra epizoda, pregledat cu je opet. Meni je malo bezveze sto NK tako brzo pade. Osta nedoreceno nekako. Ko je, sta je i sta je htio, ali mozda nas jos iznenade.
Ramsey8
Posts: 657
Joined: 04/11/2018 11:23

#16553 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Ramsey8 »

rekoh brojke su nebitne :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#16554 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

mora se ovo opet kasnije pogledati,ne vidjeh sta bi u kriptama,kad arya zavrsi saNK ja vristim po kuci,zena me gleda jesam li normalan,reko nisam
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#16555 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

žao mi što hounda više ne prikazaše u borbi
bezVolana
Posts: 1130
Joined: 14/08/2013 13:33

#16556 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by bezVolana »

kakavdanakneiskustvu wrote:mora se ovo opet kasnije pogledati,ne vidjeh sta bi u kriptama,kad arya zavrsi saNK ja vristim po kuci,zena me gleda jesam li normalan,reko nisam
:lol: :lol: :lol:
ja sa momkom gledam mi oboje ustali na vrh kauca gleadmo u soku, ubi i arju govno, zbode ga arja kad smo posli vristat :lol: poslije vracaj scenu gledaj opet, odlicna ep odlicna
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#16557 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

bezVolana wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:mora se ovo opet kasnije pogledati,ne vidjeh sta bi u kriptama,kad arya zavrsi saNK ja vristim po kuci,zena me gleda jesam li normalan,reko nisam
:lol: :lol: :lol:
ja sa momkom gledam mi oboje ustali na vrh kauca gleadmo u soku, ubi i arju govno, zbode ga arja kad smo posli vristat :lol: poslije vracaj scenu gledaj opet, odlicna ep odlicna

ja drugi dio epizode stajao i gledao,nisam mogao sjediti
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#16558 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by MarlboroGold »

My name is Arya Stark. Others call me Nightslayer :D
Glupo bi bilo da je i ona Kingslayer :D
Ramsey8
Posts: 657
Joined: 04/11/2018 11:23

#16560 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Ramsey8 »

ma brat ubija sestru na kraju i postaje kraljicoubica :mrgreen:
User avatar
Optimus09
Posts: 3717
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#16562 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Optimus09 »

Znaci ludilo :thumbup: :thumbup:
Steta sto dotrakiji izginuse tako lako :twisted:
Ramsey8
Posts: 657
Joined: 04/11/2018 11:23

#16563 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Ramsey8 »

Optimus09 wrote:Znaci ludilo :thumbup: :thumbup:
Steta sto dotrakiji izginuse tako lako :twisted:
nije tek tako vec da se pokaze snaga mrtvih koji i jesu kasnije izdominirali dok se arya nije ukazala
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#16564 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by alibaba_i_30_godina »

ARYA :srce:

Bila i ostala najdraži lik sa najinteresantnijom pričom!
bezVolana
Posts: 1130
Joined: 14/08/2013 13:33

#16565 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by bezVolana »

prejako!
edit: sad vidim da je namjesteno (ovo je klip sa nekog fudbala?) al svejedno. :D
User avatar
Kiki_Musampa
Posts: 1797
Joined: 11/06/2011 07:36

#16566 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Kiki_Musampa »

Brann i dr strange:IF i tell u, it Will not happen :thumbup:
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#16567 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by tuzlak1212 »

kamberovica polje wrote:Mislim da rasplet s Night kingom još nije gotov.
Bran se u ključnom trenutku ušlagirao i odletio negdje s vranama. Gdje i zašto?
Realnost je takva da je Night king jednostavno previše OP lik i morali su izvesti njegovu smrt na neki ekstremno glup način.
Nisam razočaran samo mi je kraj svega malo jeftin, a nakon ove epizode rasplet je poprilično jasan.
Slažem se, bilo kakva borba sa NK je poraz, vidjeli smo kako Theonu prelomi koplje i ubi ga u jednom mahu. On bi Jona i bilo koga drugog pokido u borbi prsa u prsa... I u ovoj borbi NK je apsulutno pobjedio, ovo Aryino je assassination koji nema veze sa borbom.
Prejaka epizoda i ovakvo nešto se jedino i moglo desiti desiti. Ali je pitanje kako Arya može imati onakav skok, i kontam da nije se maskirala u WW ili u zombija pa prošla jer je "No one", odnosno "man with no face", jedino mi to ima logike kako je mogla neprimjetno proći
User avatar
Optimus09
Posts: 3717
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#16569 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Optimus09 »

This episode was so dark even Night King's guards didn't see Arya coming.
Let's take a moment to thank Melisandra for lighting up the trench and allow us to watch the battle :lol: :lol:
madridista15
Posts: 286
Joined: 08/11/2018 07:00

#16570 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by madridista15 »

Moram priznati da sam pomalo razočaran. Prelako su mrtvi pali. Prerano, prejednostavno.

Očekivao sam ih da dođu do King's Landinga, ako ništa da se Cersei u**** od straha kad ih vidi :mrgreen:
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8155
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#16571 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

pici wrote:reko ja da dothrakiji odose na juris... ma cirkus
Kad slusaju tebe i jurisaju u mrtve.

Da su slusali mene i radili hit and run sigurno bi prezivelo par stotina.
User avatar
Capajebo
Posts: 22030
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#16572 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

Još uvijek sam razočaran :(
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#16573 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

madridista15 wrote:Moram priznati da sam pomalo razočaran. Prelako su mrtvi pali. Prerano, prejednostavno.

Očekivao sam ih da dođu do King's Landinga, ako ništa da se Cersei u**** od straha kad ih vidi :mrgreen:
Bilo bi interesantno, al kad vidis da ih je ovo mrtvaca bukvalno pregazilo, mos mislit sta bi bilo sa jos milion il 2 xd Ovako je moralo zavrsit, ako su planirali da zivi pobede.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#16574 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by alibaba_i_30_godina »

tuzlak1212 wrote: jedino mi to ima logike kako je mogla neprimjetno proći
Ne bih rekao da je neprimjetno jer ima scena kada prikažu jednog od onih WW i kako vjetar puhne i pramen kose mu pomakne, a on čudno pogleda. Vjerovatno je to tada Arya prošla ili bila blizu.

Ali pogledam još jednom večeras dobro.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#16575 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by MarlboroGold »

Exodus bi mogao biti ne samo povlačenje trupa prema jugu, već i bježanje iz Winterfella zbog zaraznih bolesti i ostalog. Previše je mrtvih tijela u i izvan WF-a da bi to mogli zakopati i šta već, a uslovi nikakvi.
Post Reply