Alo..meni Real nije mrzak,samo odgovaram na post My Tao.aLogovan wrote:Jeste opterećeni sa nekakvim guranjem Reala.golman wrote:Ako Liverpul bude igrao svoju igru u finalu,nema tog sudije u svijetu koji će pogurati Real.MyTao wrote:kakav igrac... kakav tim... kakav menager.
Ako prodju u finale, nadam se samo da ce izgubiti posteno, ako vec izgube, i da se ne gura Real Madrid.
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
golman
- Posts: 2684
- Joined: 23/01/2014 22:33
- Location: na golu
#16551 Re: UEFA Champions League
-
svi u napad
- Posts: 2279
- Joined: 14/10/2012 14:40
#16552 Re: UEFA Champions League
Ne mogu da vjerujem. Pa Roma ko da je iz Bosne a ne iz Italije. Kolaps totalni. Hej covjece odbrana stoji na centru u sred Liverpula. Manolas ganja ljude po centru i nigdje ga nema u odbrani. Umjesto klasicne talijanske igre 4-5-1 on Francesko umislio da je Ajnstajn pa isprobava neke varijante sa presporim Kolarovim, Manolasom i Jesusom. halo bolan kako ces ostavljati prostor Pulu koji ima najbrzi trio na svijetu. Sreca pa Pul ima Lovrana i dobre golmane pa ti je svaka tekma uzbudljiva i neizvjesna. Nikad ne znas mogu li oni primit vise nego ona trojica dati.
Dakle Francesko dobija jednu veliku 0 za taktiku. Peroti koji je jos jedini dobar igrac pored Dzeke i Radje sjedi na klupi umjesto da starta i vrhunac je forsiranje Ceha po svaku cijenu a ovaj ne moze kasiku meda oblizat. Roma ce ih dobiti u Rimu ali ne ide dalje jer Pul daje jedan gol u Rimu i arivederci Roma. Zao mi je Dzeksona sto nije u jacoj ekipi da pokaze sve svoje znanje i umjece. No papucar zbog kupovine krpica ostade u maloj Romi. Zao mi ga. Vidjelo se i na kraju tekme da je skrhan i da mu je pravo krivo. halo bolan Pul ti dadne 5 komada iz zajebancije. No zivot ide dalje. Nek mu je sa srecom. Mi cemo i dalje gledati Romu kao sto smo gledali Plastikanere zbog njega. Zivjeli.
Dakle Francesko dobija jednu veliku 0 za taktiku. Peroti koji je jos jedini dobar igrac pored Dzeke i Radje sjedi na klupi umjesto da starta i vrhunac je forsiranje Ceha po svaku cijenu a ovaj ne moze kasiku meda oblizat. Roma ce ih dobiti u Rimu ali ne ide dalje jer Pul daje jedan gol u Rimu i arivederci Roma. Zao mi je Dzeksona sto nije u jacoj ekipi da pokaze sve svoje znanje i umjece. No papucar zbog kupovine krpica ostade u maloj Romi. Zao mi ga. Vidjelo se i na kraju tekme da je skrhan i da mu je pravo krivo. halo bolan Pul ti dadne 5 komada iz zajebancije. No zivot ide dalje. Nek mu je sa srecom. Mi cemo i dalje gledati Romu kao sto smo gledali Plastikanere zbog njega. Zivjeli.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#16553 Re: UEFA Champions League
Pa da pređe u Chelsea, ispao bi prije dva mjeseca. A ne bi još imao ni pravo nastupa.svi u napad wrote:Ne mogu da vjerujem. Pa Roma ko da je iz Bosne a ne iz Italije. Kolaps totalni. Hej covjece odbrana stoji na centru u sred Liverpula. Manolas ganja ljude po centru i nigdje ga nema u odbrani. Umjesto klasicne talijanske igre 4-5-1 on Francesko umislio da je Ajnstajn pa isprobava neke varijante sa presporim Kolarovim, Manolasom i Jesusom. halo bolan kako ces ostavljati prostor Pulu koji ima najbrzi trio na svijetu. Sreca pa Pul ima Lovrana i dobre golmane pa ti je svaka tekma uzbudljiva i neizvjesna. Nikad ne znas mogu li oni primit vise nego ona trojica dati.
Dakle Francesko dobija jednu veliku 0 za taktiku. Peroti koji je jos jedini dobar igrac pored Dzeke i Radje sjedi na klupi umjesto da starta i vrhunac je forsiranje Ceha po svaku cijenu a ovaj ne moze kasiku meda oblizat. Roma ce ih dobiti u Rimu ali ne ide dalje jer Pul daje jedan gol u Rimu i arivederci Roma. Zao mi je Dzeksona sto nije u jacoj ekipi da pokaze sve svoje znanje i umjece. No papucar zbog kupovine krpica ostade u maloj Romi. Zao mi ga. Vidjelo se i na kraju tekme da je skrhan i da mu je pravo krivo. halo bolan Pul ti dadne 5 komada iz zajebancije. No zivot ide dalje. Nek mu je sa srecom. Mi cemo i dalje gledati Romu kao sto smo gledali Plastikanere zbog njega. Zivjeli.
- bersK
- Posts: 2558
- Joined: 11/09/2014 21:30
#16554 Re: UEFA Champions League
MyTao wrote:Kakav ba offside??bersK wrote:Meni stvarno nije jasno o kakvom se guranju ovdje priča od strane Reala. Fakat izlizana priča, pogotovo od navijača kluba kojeg su gospoda u žutom tri puta u zadnjih 9 godina gurali u finale. Penal ko vrata protiv Juventusa. Razbili Bajerna prošle godine. Evo i četvrti gol Liverpoola je bio ofsajd, što niko ne kenja o tome da ih sudije guraju? A ja, nisu Real.![]()
![]()
Ono cega nije bilo je penal... ni blizu.
Salahovo ubacivanje s boka - ofsajd. Prvi gol - faul nad Džekom u napadu. Da se isto to desilo Realu, ovaj forum bi cvrčao od prosipanja gluposti o guranju i namještanju titule.
-
infiny
- Posts: 325
- Joined: 06/04/2018 16:18
#16555 Re: UEFA Champions League
Svaka cast za Dzeku prije svega
Da je Kolarov pogodio, da je ovo da je ono. Nije i gotovo.
Pogodio Salah iz akcije koja je rezultat pada koncentracije i presinga Rome koji je ocito trebao biti implementiran do samog kraja, ali su posustali, kao i svi Italijani. U krvi im se vratiti, prestati izlaziti na igrace. Ali golcinu Salaha nista ne moze umanjiti, dapace.
Posle drugog gola se vec mogla osjetiti kolektivna indisponiranost igraca Rome sto se i nastavilo u drugom, sreca pa je Liverpool takav kakav jest da i sam gubi zainteresiranost kod velikih rezultata, iako tesko bi bilo nadati se vec sada dobrom uzvratu, jer s jednim golom u mrezi Rimljana na Olimpicu moze se komotno ustati i udaljiti od TV-a, sto se, iskreno nadam nece dogoditi.
Ubaciti De Rossija u ovakvim utakmicama je cist mazohizam
Manollas pogubljen
Da je Kolarov pogodio, da je ovo da je ono. Nije i gotovo.
Pogodio Salah iz akcije koja je rezultat pada koncentracije i presinga Rome koji je ocito trebao biti implementiran do samog kraja, ali su posustali, kao i svi Italijani. U krvi im se vratiti, prestati izlaziti na igrace. Ali golcinu Salaha nista ne moze umanjiti, dapace.
Posle drugog gola se vec mogla osjetiti kolektivna indisponiranost igraca Rome sto se i nastavilo u drugom, sreca pa je Liverpool takav kakav jest da i sam gubi zainteresiranost kod velikih rezultata, iako tesko bi bilo nadati se vec sada dobrom uzvratu, jer s jednim golom u mrezi Rimljana na Olimpicu moze se komotno ustati i udaljiti od TV-a, sto se, iskreno nadam nece dogoditi.
Ubaciti De Rossija u ovakvim utakmicama je cist mazohizam
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#16556 Re: UEFA Champions League
A na klupi ovaj covjek!zrakomlat wrote:Dobice ih roma u rimu ali nece proci, po mom misljenju. Nesto tipa 2-0 ili 2-1Kikibombona wrote:Ne pamtim bolju utakmicu jednog fudbalera od danasnje izvedbe Salaha. Cista perverzija, rasturio je u ofanzivi i defanzivi, prosto savrseno.
Liverpul pojeo Romu. Radi neiskustva su primili dva gola. Nista drugo.
I u Rimu ce ih slomiti.
PS
Dinamo Kijev sa Sevom i Rebrovom je bio strasna, strasna ekipa. Mozda vam je malo izblijedilo sjecanje.
................
Dobri stari Dinamo Kiev
Bilo je jos odlicnih igraca, golman Sovkovskiy, onaj gruzijac Kakha Kaladze cini mi se, pa Oleg Luzniy, Vladislav Vaschuk, onaj Husin, Gusin kako li, Belkevich. Sad sebi zvucim ko stari kad mi je nabrajao neke igrace iz njegove mladosti, a ja nikad cuo

U to vrijeme, kada je Dinamo harao, u mahalu je dosao novi ker. Bio je izrazito mrsav. Nazvali smo ga 'Rebrov'.
- Edin H.
- Posts: 53629
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16557 Re: UEFA Champions League
Navijaci Rome

Navijaci Liverpoola


Navijaci Liverpoola

- Alighieri
- Posts: 1210
- Joined: 24/02/2018 17:11
- Location: Herzegovina
#16558 Re: UEFA Champions League
Ma jok, iz zafrkancije napisaomali_milojica wrote:Naravno da nije.ultima_palabra wrote:Jesi ti gledao taj Dinamo Kiev? Jesi klinac...Alighieri wrote:Dynamo Kiev, Schalke i sada Roma, tri najslabije ekipe sto su vidjeli polufinale LP.
Necu da spominjem sezonu porto monaco finale.
Tek sada je barca valjda shvatila od koga su uspjeli ispasti
Za bayern ne igraju alaba i vidal, dajte realu odmah trofej. Sudija ce da to rijesi
Pa ljudi su u šahu držali Bayern u sred Minhena u tom 1/2 finalu.
PS: Snimao na prokletu VHS utakmice u taj vakat. Imam i sljedeće godine ili 2001, utakmice kada je Bayern izbacio United, pa Real. Baho komentator. Pa finale protiv Valencije, i sada se sjećam Bahe: "Kahn brani, Bayern je novi prvak Evrope, pogledajte tribine San Sira, tu je i Boris Becker"
Last edited by Alighieri on 25/04/2018 03:02, edited 1 time in total.
- Alighieri
- Posts: 1210
- Joined: 24/02/2018 17:11
- Location: Herzegovina
#16559 Re: UEFA Champions League
Danas Bayern protiv igrača Reala i sudija.
Da vidimo hoće li opet biti crvenih kartona i izmišljenih penala ili se to čuva za uzvrata.
Da vidimo hoće li opet biti crvenih kartona i izmišljenih penala ili se to čuva za uzvrata.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16560 Re: UEFA Champions League
Bas sam sada ponovo dva tri puta pogledao sve golove i Salahova ubacivanja, i ni govora nema o offsidu.bersK wrote:MyTao wrote:Kakav ba offside??bersK wrote:Meni stvarno nije jasno o kakvom se guranju ovdje priča od strane Reala. Fakat izlizana priča, pogotovo od navijača kluba kojeg su gospoda u žutom tri puta u zadnjih 9 godina gurali u finale. Penal ko vrata protiv Juventusa. Razbili Bajerna prošle godine. Evo i četvrti gol Liverpoola je bio ofsajd, što niko ne kenja o tome da ih sudije guraju? A ja, nisu Real.![]()
![]()
Ono cega nije bilo je penal... ni blizu.
Salahovo ubacivanje s boka - ofsajd. Prvi gol - faul nad Džekom u napadu. Da se isto to desilo Realu, ovaj forum bi cvrčao od prosipanja gluposti o guranju i namještanju titule.
Liverpool je imao sudijskih odluka u svoju korist protiv Citya, ali sada ni govora.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#16561 Re: UEFA Champions League
Kad već spominjete Dynamo, onda samo da kažem da mi ove dvije utakmice spadaju među najdraže svih vremena
Tad je Dynamo bio = ukrajinska reprezentacija... Šahtara još na mapi nije bilo...
Btw, ovo za Liverpool - Roma očekivano... Doduše nije očekivano možda baš pet golova, ali siguran prolaz Liverpoola je bio realan... Tanka je Roma za ove faze, dosta tanka...
Tad je Dynamo bio = ukrajinska reprezentacija... Šahtara još na mapi nije bilo...
Btw, ovo za Liverpool - Roma očekivano... Doduše nije očekivano možda baš pet golova, ali siguran prolaz Liverpoola je bio realan... Tanka je Roma za ove faze, dosta tanka...
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#16562 Re: UEFA Champions League
Ima li ijedan gol regularanbersK wrote:MyTao wrote:Kakav ba offside??bersK wrote:Meni stvarno nije jasno o kakvom se guranju ovdje priča od strane Reala. Fakat izlizana priča, pogotovo od navijača kluba kojeg su gospoda u žutom tri puta u zadnjih 9 godina gurali u finale. Penal ko vrata protiv Juventusa. Razbili Bajerna prošle godine. Evo i četvrti gol Liverpoola je bio ofsajd, što niko ne kenja o tome da ih sudije guraju? A ja, nisu Real.![]()
![]()
Ono cega nije bilo je penal... ni blizu.
Salahovo ubacivanje s boka - ofsajd. Prvi gol - faul nad Džekom u napadu. Da se isto to desilo Realu, ovaj forum bi cvrčao od prosipanja gluposti o guranju i namještanju titule.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#16565 Re: UEFA Champions League
Pepsi vs. Coca ColaTomahawk11 wrote: http://i67.klix.com/n32ngg.jpg
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#16566 Re: UEFA Champions League
Dobra nova Zero limunpirmin wrote:Pepsi vs. Coca ColaTomahawk11 wrote: http://i67.klix.com/n32ngg.jpg
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#16567 Re: UEFA Champions League
Secer vs. jos vise seceraTomahawk11 wrote:Dobra nova Zero limunpirmin wrote:Pepsi vs. Coca ColaTomahawk11 wrote: http://i67.klix.com/n32ngg.jpg![]()
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#16568 Re: UEFA Champions League
Hm, izgleda je manje u njoj šećera, jer poslije nje se ona obična ne može nikako pitipirmin wrote:
Secer vs. jos vise secera
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83497
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#16569 Re: UEFA Champions League
Tomahawk11 wrote:
On my signal, unleash hell
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16570 Re: UEFA Champions League
Italijanske zivotinje sinoc divljale po Liverpoolu. Zboden navijac Liverpoola bore mu se za zivot, po netu se vrte video klipovi gdje se desetorica zalijecu na jednog pa bjeze ko vaginalni otvori pred dva murijaka. Takodjer, slika kako hodaju ko nenormalni sa cekicima u rukama. Stanje uredno.
- Point.
- Posts: 33505
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#16571 Re: UEFA Champions League
Nije prvi put da se te romine fukare fataju cakije.AmiĐa_Idriz wrote:Italijanske zivotinje sinoc divljale po Liverpoolu. Zboden navijac Liverpoola bore mu se za zivot, po netu se vrte video klipovi gdje se desetorica zalijecu na jednog pa bjeze ko vaginalni otvori pred dva murijaka. Takodjer, slika kako hodaju ko nenormalni sa cekicima u rukama. Stanje uredno.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16572 Re: UEFA Champions League
Sva sreca pa je Engleska dobro uredjena zemlja, vec ih nasli i pohapsiliPoint. wrote:Nije prvi put da se te romine fukare fataju cakije.AmiĐa_Idriz wrote:Italijanske zivotinje sinoc divljale po Liverpoolu. Zboden navijac Liverpoola bore mu se za zivot, po netu se vrte video klipovi gdje se desetorica zalijecu na jednog pa bjeze ko vaginalni otvori pred dva murijaka. Takodjer, slika kako hodaju ko nenormalni sa cekicima u rukama. Stanje uredno.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#16573 Re: UEFA Champions League
Čuj čekić ponio na utakmicu
Pa treba ga tim čekićem dobro po glavi isčekičati.
Ekipa ti igra polufinale LP, ti završio u zatvoru zbog pokušaja ubistva
Kakva mraka!
Pa treba ga tim čekićem dobro po glavi isčekičati.
Ekipa ti igra polufinale LP, ti završio u zatvoru zbog pokušaja ubistva
Kakva mraka!
- Idemedosumom
- Posts: 8315
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#16574 Re: UEFA Champions League
Nadam se da će taj zbodeni preživjeti, a ovoj mraki doživotna zabrana na utakmice 
- golfiista
- Posts: 4685
- Joined: 04/05/2012 14:48
#16575 Re: UEFA Champions League
Ja se njemu nahebem familije svaki put. Frajer hladno kaže, Džeko je kriv za prva dva gola Liverpula, a za postignuti gol kaže, očajna reakcija Lovrena. Tako i za utakmicu protiv Barce, ne komentariše govlove uopšte, već samo katastrofalno postavljanje odbrane Barce. Sinoc sam odjavio Arene sa Telemacha samo zbog tog debila, i jopš jednom mu se nahebem sve uže i šire pristrasne familije, pu.bingov buraz wrote:Tip je bolestan,ponavlja se već desetak puta,uvijek ima nešto i nemoj ga života ti opravdavati i o tebi misli isto sto i o Edinu.leškarenje wrote:Onaj pomocnik selektora Srbije,sta li je vec sto uvijek bude....pa kriv je za prvi gol i onaj je rekao samo da mu ne treba ono da se zajebaje sa loptom kad ima kome dodati


