Ti da imas pojma pisao bi prije tekmeEdin H. wrote:Omanji problemi, ali kao sto najavih, ocekivani trijumf nad malim Svabama.![]()
Ovako im se i reprezentacija nesto trzala protiv Engleza.
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#16551 Re: Liverpool FC
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#16552 Re: Liverpool FC
Ma ova tekma ne moze biti mjerilo. U nokautu sat vremena i nema se sta izgubiti i otuda ovakav odgovor uz puno srece. Liverpul nekako samo na ho ruk igra i dobiva i gubi.BHF_Manijak wrote:Kako vas jedna utakmica zavara, dan te jebo. Ta kosata ubleha, bas kao i kolega mu Lucas, mogu biti bitni samo u rezervnom timu ili ih deportovati prvim avionom bilo gdje i bilo kome!King_Eric wrote:...i da, nisam mislio da ću to ikad napisati, Joe Allen je bitan igrač za nas!
Ova ekipa treba remont i to zestoki.
Neka vas ne zavara par dobrih partija u EL i ova ludjacka utakmica, koje je vrlo lahko mogla otici u drugom smijeru, 1:3 ostati ili 1:4. Sta bi se onda pricalo?
Ne, nego dovesti najmanje 4 provjerena i kvalitetna igraca! Najmanje!
Ispade ima Engleska vise ekipa u zavrsnici evro takmicenja od svaba
-
Dr Baltazar
- Posts: 2216
- Joined: 21/06/2014 00:17
#16553 Re: Liverpool FC
U prijateljskoj jel ? Znamo ko je Englezima rak rana i ko im je kroz historiju nabio komplekse kao niko drugiEdin H. wrote:Omanji problemi, ali kao sto najavih, ocekivani trijumf nad malim Svabama.![]()
Ovako im se i reprezentacija nesto trzala protiv Engleza.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#16554 Re: Liverpool FC
Kakva utakmica uuuuuuhhhhhhhh, ludilo, ali himna na početku u apsolutno u najboljem izdanju u kojem sam je čuo, fantastično, još da onaj naš konj od komentatora se nije ubacivao sa svojim komentarima do samog početka utakmice bilo bi i bolje
- Edin H.
- Posts: 53663
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16555 Re: Liverpool FC
Pa pisao samveella wrote:Ti da imas pojma pisao bi prije tekmeEdin H. wrote:Omanji problemi, ali kao sto najavih, ocekivani trijumf nad malim Svabama.![]()
Ovako im se i reprezentacija nesto trzala protiv Engleza.
Procitaj moj komentar poslije prve utakmice nakon sto su nepoznavaoci tvrdili da ce ih razbiti male Svabe
- Edin H.
- Posts: 53663
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16556 Re: Liverpool FC
Edin H. wrote:missko wrote:Uzet ce Dortmund tamo
![]()
![]()
duhovito.
Da se podsjetimo moga nadasve mudrog komentara.
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#16557 Re: Liverpool FC
Strašna utakmica veceras
Ali kakve šokove Liverpool zna prirediti svojim navijacima
oni ne znaju odigrati normalnu utakmicu 
Ali kakve šokove Liverpool zna prirediti svojim navijacima
Last edited by LSD on 15/04/2016 00:43, edited 1 time in total.
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16558 Re: Liverpool FC
Koja razlika izmedju ove izjave od Kloppa i Brendanove iste. On je govorio to kad izgube od Norwicha
Klopp: Liverpool lads showed character in Dortmund win
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16559 Re: Liverpool FC
Gdje je BHF Manijak da ga pitam je'l Lovren isplatio svoj transfer? 
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#16560 Re: Liverpool FC
Parmak.Mustang1 wrote:Gdje je BHF Manijak da ga pitam je'l Lovren isplatio svoj transfer?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#16561 Re: Liverpool FC
Stipu Lovrena....Firmino?
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#16562 Re: Liverpool FC
Od xx igraca, morali su s nekim i ubost. Mada, pric'o sam vec o tome, ja ga licno ne bih platio 35-40 miliona eura nema te sile! 
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16563 Re: Liverpool FC
Lovren je imao misiju
Njego profulani penal u Turskoj je bio namjeran. Jer da je on tada pogodio i Liverpool otisao dalje Brendan bi ostao trener. A Deja previse voli Liverpool da bi to dopustio. Ovako je malo trpio uvrede ali je pokazao koja mu je namjera bila 
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#16564 Re: Liverpool FC
Sad ce i on istetovirat YNWA na prstima.Mustang1 wrote:Lovren je imao misijuNjego profulani penal u Turskoj je bio namjeran. Jer da je on tada pogodio i Liverpool otisao dalje Brendan bi ostao trener. A Deja previse voli Liverpool da bi to dopustio. Ovako je malo trpio uvrede ali je pokazao koja mu je namjera bila
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16565 Re: Liverpool FC
On ce na dusi
A ne bi me cudilo da pokusa nesto tako
Pogotovo jer je sa domovinom u svadji. A sumnjam da je Klopp prije ovoga ozbiljno racunao na njega za sljedecu sezonu. Malo Dejan pokaze srcanosti i ljubavi a Klopp to voli i mozda ga i ostavi 
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#16566 Re: Liverpool FC
Ja lude utakmice, ludog trenera i lude ekipe.
Bolja od svih ovogodisnjih utakmica LP.
Ako sada ne osvoje EL nece nikad.
Klopp
Bolja od svih ovogodisnjih utakmica LP.
Ako sada ne osvoje EL nece nikad.
Klopp
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#16569 Re: Liverpool FC
Lagano?King_Eric wrote:Villareal...
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#16571 Re: Liverpool FC
Ne, uopste. Al bolje nego Sevilja.skenderija04 wrote:Lagano?King_Eric wrote:Villareal...
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16572 Re: Liverpool FC
Taman da se mi sa foruma skupimo Klopp bi nas nalozio da osvojimo ovo
Mi smo finale osvojili. Ovo su utakmice iza finala
Mi smo finale osvojili. Ovo su utakmice iza finala
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#16573 Re: Liverpool FC
Mislim da nije. Sevilla ove godine djeluje umorno. Nije to isti tim od prosle godine. Ali ovi su zajebani. Bakambu je osvjezenje primere, jeben do bola. Ako ih ambijent polufinala i velicina Liverpoola ne sputa, bice izjednaceno.Towelie wrote:Ne, uopste. Al bolje nego Sevilja.skenderija04 wrote:Lagano?King_Eric wrote:Villareal...
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16574 Re: Liverpool FC
Ponovo najtezi protivnik. Ocekivao sam Sevillu jer bi njih razjebali na male komadice... Ovako bit ce jebeno, Villareal igra stil koji ne odgovara Liverpoolu... ali cuda su moguca 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#16575 Re: Liverpool FC
da se razumijemo, da smo izvukli bilo koga od ovih izbor nije idealan. ali ono, polufinale je, tu nema lakih protivnika.
niko od njih takođe nije želio nas, pa treba gledati i tu stranu.
za ono od sinoć: zaključujem da Tuchel još nije shvatio istinitost Ćirinog poučka: "sine, najgori rezultat ti je kad vodiš 2-0"
niko od njih takođe nije želio nas, pa treba gledati i tu stranu.
za ono od sinoć: zaključujem da Tuchel još nije shvatio istinitost Ćirinog poučka: "sine, najgori rezultat ti je kad vodiš 2-0"
