Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#16551 Re: Liverpool FC

Post by veella »

Edin H. wrote:Omanji problemi, ali kao sto najavih, ocekivani trijumf nad malim Svabama. :izet:

Ovako im se i reprezentacija nesto trzala protiv Engleza. :oops:
Ti da imas pojma pisao bi prije tekme
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16552 Re: Liverpool FC

Post by missko »

BHF_Manijak wrote:
King_Eric wrote:...i da, nisam mislio da ću to ikad napisati, Joe Allen je bitan igrač za nas!
Kako vas jedna utakmica zavara, dan te jebo. Ta kosata ubleha, bas kao i kolega mu Lucas, mogu biti bitni samo u rezervnom timu ili ih deportovati prvim avionom bilo gdje i bilo kome!
Ova ekipa treba remont i to zestoki.

Neka vas ne zavara par dobrih partija u EL i ova ludjacka utakmica, koje je vrlo lahko mogla otici u drugom smijeru, 1:3 ostati ili 1:4. Sta bi se onda pricalo?

Ne, nego dovesti najmanje 4 provjerena i kvalitetna igraca! Najmanje!
Ma ova tekma ne moze biti mjerilo. U nokautu sat vremena i nema se sta izgubiti i otuda ovakav odgovor uz puno srece. Liverpul nekako samo na ho ruk igra i dobiva i gubi.
Ispade ima Engleska vise ekipa u zavrsnici evro takmicenja od svaba :D
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#16553 Re: Liverpool FC

Post by Dr Baltazar »

Edin H. wrote:Omanji problemi, ali kao sto najavih, ocekivani trijumf nad malim Svabama. :izet:

Ovako im se i reprezentacija nesto trzala protiv Engleza. :oops:
U prijateljskoj jel ? Znamo ko je Englezima rak rana i ko im je kroz historiju nabio komplekse kao niko drugi ;-)
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#16554 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Kakva utakmica uuuuuuhhhhhhhh, ludilo, ali himna na početku u apsolutno u najboljem izdanju u kojem sam je čuo, fantastično, još da onaj naš konj od komentatora se nije ubacivao sa svojim komentarima do samog početka utakmice bilo bi i bolje
User avatar
Edin H.
Posts: 53663
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#16555 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

veella wrote:
Edin H. wrote:Omanji problemi, ali kao sto najavih, ocekivani trijumf nad malim Svabama. :izet:

Ovako im se i reprezentacija nesto trzala protiv Engleza. :oops:
Ti da imas pojma pisao bi prije tekme
Pa pisao sam :oops:

Procitaj moj komentar poslije prve utakmice nakon sto su nepoznavaoci tvrdili da ce ih razbiti male Svabe :zzzz:
User avatar
Edin H.
Posts: 53663
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#16556 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Edin H. wrote:
missko wrote:Uzet ce Dortmund tamo

:lol: :lol: :lol: duhovito.

Da se podsjetimo moga nadasve mudrog komentara. :oops:
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#16557 Re: Liverpool FC

Post by LSD »

Strašna utakmica veceras :thumbup:

Ali kakve šokove Liverpool zna prirediti svojim navijacima :-) oni ne znaju odigrati normalnu utakmicu :mrgreen:
Last edited by LSD on 15/04/2016 00:43, edited 1 time in total.
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#16558 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Koja razlika izmedju ove izjave od Kloppa i Brendanove iste. On je govorio to kad izgube od Norwicha :D
Klopp: Liverpool lads showed character in Dortmund win
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#16559 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Gdje je BHF Manijak da ga pitam je'l Lovren isplatio svoj transfer? :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#16560 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Mustang1 wrote:Gdje je BHF Manijak da ga pitam je'l Lovren isplatio svoj transfer? :D
Parmak. :mrgreen: :skoljka:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#16561 Re: Liverpool FC

Post by Tomahawk11 »

Stipu Lovrena....Firmino?
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#16562 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Od xx igraca, morali su s nekim i ubost. Mada, pric'o sam vec o tome, ja ga licno ne bih platio 35-40 miliona eura nema te sile! :mrgreen:
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#16563 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Lovren je imao misiju :D Njego profulani penal u Turskoj je bio namjeran. Jer da je on tada pogodio i Liverpool otisao dalje Brendan bi ostao trener. A Deja previse voli Liverpool da bi to dopustio. Ovako je malo trpio uvrede ali je pokazao koja mu je namjera bila 8-)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#16564 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Mustang1 wrote:Lovren je imao misiju :D Njego profulani penal u Turskoj je bio namjeran. Jer da je on tada pogodio i Liverpool otisao dalje Brendan bi ostao trener. A Deja previse voli Liverpool da bi to dopustio. Ovako je malo trpio uvrede ali je pokazao koja mu je namjera bila 8-)
Sad ce i on istetovirat YNWA na prstima. :mrgreen: :mrgreen:
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#16565 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

On ce na dusi :D A ne bi me cudilo da pokusa nesto tako :D Pogotovo jer je sa domovinom u svadji. A sumnjam da je Klopp prije ovoga ozbiljno racunao na njega za sljedecu sezonu. Malo Dejan pokaze srcanosti i ljubavi a Klopp to voli i mozda ga i ostavi :D
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#16566 Re: Liverpool FC

Post by ljevoruki »

Ja lude utakmice, ludog trenera i lude ekipe.
Bolja od svih ovogodisnjih utakmica LP.
Ako sada ne osvoje EL nece nikad.
Klopp :thumbup:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#16567 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#16568 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Villareal... :)
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#16569 Re: Liverpool FC

Post by skenderija04 »

King_Eric wrote:Villareal... :)
Lagano?
frontmen
Posts: 188
Joined: 07/03/2013 13:58

#16570 Re: Liverpool FC

Post by frontmen »

Najteži protivnik :roll:
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#16571 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

skenderija04 wrote:
King_Eric wrote:Villareal... :)
Lagano?
Ne, uopste. Al bolje nego Sevilja.
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#16572 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Taman da se mi sa foruma skupimo Klopp bi nas nalozio da osvojimo ovo :D
Mi smo finale osvojili. Ovo su utakmice iza finala :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#16573 Re: Liverpool FC

Post by skenderija04 »

Towelie wrote:
skenderija04 wrote:
King_Eric wrote:Villareal... :)
Lagano?
Ne, uopste. Al bolje nego Sevilja.
Mislim da nije. Sevilla ove godine djeluje umorno. Nije to isti tim od prosle godine. Ali ovi su zajebani. Bakambu je osvjezenje primere, jeben do bola. Ako ih ambijent polufinala i velicina Liverpoola ne sputa, bice izjednaceno.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16574 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Ponovo najtezi protivnik. Ocekivao sam Sevillu jer bi njih razjebali na male komadice... Ovako bit ce jebeno, Villareal igra stil koji ne odgovara Liverpoolu... ali cuda su moguca :D
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#16575 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

da se razumijemo, da smo izvukli bilo koga od ovih izbor nije idealan. ali ono, polufinale je, tu nema lakih protivnika.
niko od njih takođe nije želio nas, pa treba gledati i tu stranu.

za ono od sinoć: zaključujem da Tuchel još nije shvatio istinitost Ćirinog poučka: "sine, najgori rezultat ti je kad vodiš 2-0" :D
Post Reply