Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#16526 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Al jesu se svi bili nafurali na teorije, prorocanstva
A kad skontas sve ima smisla. Melisandre u prosloj sezoni rece Daenerys, "Prophecies are a dangeorus thing, I believe you have a role to play, as does another, the King in the North, Jon Snow". Pa ona scena kad Bran sa bodez Ariji,haos bgmm sve ima smisla
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52670
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#16527 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
i Ljubu Zemunca je ubio bezveze lik 
-
1Dante1
- Posts: 4226
- Joined: 21/07/2012 20:09
- Location: GB
- Contact:
#16528 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Bas. Nije mi se na prvu svidjelo, medjutim sad kad skontam nemam zamjerku. Imat cu zamjerku ako useru naredne epizode. Valjda je Cersei dorasla roli main villaina.drogon2 wrote:Al jesu se svi bili nafurali na teorije, prorocanstvaA kad skontas sve ima smisla. Melisandre u prosloj sezoni rece Daenerys, "Prophecies are a dangeorus thing, I believe you have a role to play, as does another, the King in the North, Jon Snow". Pa ona scena kad Bran sa bodez Ariji,haos bgmm sve ima smisla
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#16529 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ako je ostalo Wildfire meščini bi Cersei prije spalila cijeli KL nego što bi dopustila da neko drugi sjedne na Iron Throne.
Na ćaću
Na ćaću
Last edited by MarlboroGold on 29/04/2019 09:26, edited 1 time in total.
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#16530 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ljudi se zale da je predvidivo, a kad ispadne da nije bas predividivo opet ne odgovara xd. Hajpali su Jona i Daenerys kao obecane, al su suptilno ostavili hint da ti bas ne mora bit tako i na kraju i ne bi.Jedina zamjerka koju ja imam jest to sto lik poput Sama koji nije borac prezivi onaj haos xd1Dante1 wrote:Bas. Nije mi se na prvu svidjelo, medjutim sad kad skontam nemam zamjerku. Imat cu zamjerku ako useru naredne epizode. Valjda je Cersei dorasla roli main villaina.drogon2 wrote:Al jesu se svi bili nafurali na teorije, prorocanstvaA kad skontas sve ima smisla. Melisandre u prosloj sezoni rece Daenerys, "Prophecies are a dangeorus thing, I believe you have a role to play, as does another, the King in the North, Jon Snow". Pa ona scena kad Bran sa bodez Ariji,haos bgmm sve ima smisla
-
cassius
- Posts: 3943
- Joined: 29/06/2014 07:53
#16531 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
za one koji nisu obracali paznju.




- Brkooo
- Posts: 10359
- Joined: 15/12/2011 22:23
- Location: Where Eagles Dare
#16532 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Krećo Hakija presudila mu cakija 
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#16533 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Opet sam pustio scenu sa dothrakijima... koji fail 
-
1Dante1
- Posts: 4226
- Joined: 21/07/2012 20:09
- Location: GB
- Contact:
#16534 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Iskreno, i meni je kraj bio underwhelming na prvu, jer mi je Night King bio prejak villain i imao puno potencijala tako da mi je bilo zao sto ga rijesise tako brzo. Medjutim, imao sam neku zelju da kraj bude slican ovom, sa nekom vrstom hidden main villaina, samo sto sam se ja nadao Littlefingeru ko nekoj vrsti glavnog i najveceg neprijatelja sto bi postao kroz neke svoje spletke al et moze i Cersei posluzit.drogon2 wrote:Ljudi se zale da je predvidivo, a kad ispadne da nije bas predividivo opet ne odgovara xd. Hajpali su Jona i Daenerys kao obecane, al su suptilno ostavili hint da ti bas ne mora bit tako i na kraju i ne bi.Jedina zamjerka koju ja imam jest to sto lik poput Sama koji nije borac prezivi onaj haos xd1Dante1 wrote:Bas. Nije mi se na prvu svidjelo, medjutim sad kad skontam nemam zamjerku. Imat cu zamjerku ako useru naredne epizode. Valjda je Cersei dorasla roli main villaina.drogon2 wrote:Al jesu se svi bili nafurali na teorije, prorocanstvaA kad skontas sve ima smisla. Melisandre u prosloj sezoni rece Daenerys, "Prophecies are a dangeorus thing, I believe you have a role to play, as does another, the King in the North, Jon Snow". Pa ona scena kad Bran sa bodez Ariji,haos bgmm sve ima smisla
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#16535 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
sad odgledah epizodu,suze nekoliko puta krenuse,otkud se arya stvori?
-
1Dante1
- Posts: 4226
- Joined: 21/07/2012 20:09
- Location: GB
- Contact:
#16536 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
I White Walkeri se pitajukakavdanakneiskustvu wrote:sad odgledah epizodu,suze nekoliko puta krenuse,otkud se arya stvori?
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#16537 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
a ne znam, msm da sekundu, dvije prije nego se ona pojavi, jedna ww okrene glavu nesto i odmah sekundu poslije ona je vevc na nk1Dante1 wrote:I White Walkeri se pitajukakavdanakneiskustvu wrote:sad odgledah epizodu,suze nekoliko puta krenuse,otkud se arya stvori?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#16538 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
drogon2 wrote:a ne znam, msm da sekundu, dvije prije nego se ona pojavi, jedna ww okrene glavu nesto i odmah sekundu poslije ona je vevc na nk1Dante1 wrote:I White Walkeri se pitajukakavdanakneiskustvu wrote:sad odgledah epizodu,suze nekoliko puta krenuse,otkud se arya stvori?
ma da,to se vidilo,ali otkud onakav skok,u prvi mah pomislih da ju je hound ko bacio,bili su zajedno prije toga
-
jasko__
- Posts: 1166
- Joined: 13/11/2009 21:18
#16539 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Morao ga je Jon riješit 1 na 1, jednostavno morao...ili bar da bude fajt njih dvojice pa mu Arya spasi dupe u zadnjem momentu...i sve to fino pored drveta dok ih Bran gleda i šuti (jedino što i radi)...ako ne izvede neku hebenu stvar u ove 3 zadnje epizode mislim da je najveci fail serije...toliko screen on time-a a nizašta..samo se ginulo radi njega..zayebi pricu o sjecanju ljudi ovo ono
P.S. i ostali "glavni" WW su bili beskorisni, bez uloge ikakve...popadaše
P.S. i ostali "glavni" WW su bili beskorisni, bez uloge ikakve...popadaše
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#16540 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Na kraju ništa od Lord of Light, Azor Ahai itd... spasi ih osoba koja je jedno vrijeme bila okrenuta Many-Faced Bogu u hramu tj. Bogu smrti 
-
bezVolana
- Posts: 1130
- Joined: 14/08/2013 13:33
#16541 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Brkooo wrote:Krećo Hakija presudila mu cakija
kakva epizoda! samo da mi je neko spojlao ovaj kraj mislim da bih ga odlezala
meni zmajeva najvise zao. kad je deni stala iznad nk i kao sace ga drakarisati, kontam se, o zeno leti leti leti ubice ti i tog
i oni dotrakiji su kao poklonjeni - ono eto vam snack
i nk kad dize sve mrtve . . . koji asshol
a arya . . . reko eto ubi i nju kad ono cak caki cak.
e da da i lyanna kako ubi zmaja! oh.
Last edited by bezVolana on 29/04/2019 09:46, edited 1 time in total.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#16542 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
90minut wrote:And the world goes dark!
Mormontka![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ubi diva samo tako
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#16543 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Odlicna epizoda, zamjerka za kriptu realno bez potrebe, mogli su "pustiti" par dole ali eto...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#16544 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
pici wrote:Arya kraljica![]()
![]()
![]()
a pokolja u PM
beric,edd,jorah,mormontka,ko jos od glavnih likova poginu,žao mi berica i jore u bozju mater,suze idu same
- Radar71
- Posts: 7594
- Joined: 21/07/2010 15:43
#16545 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
MarlboroGold wrote:Opet sam pustio scenu sa dothrakijima... koji fail

-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#16546 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
dezurni_ucenik wrote:Samo ne kontam sto zmajevi odmah ne popalise zombije. Najebase dotrakiji bezze
nista ne osta od njih,pravi pokolj
-
1Dante1
- Posts: 4226
- Joined: 21/07/2012 20:09
- Location: GB
- Contact:
#16547 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
RIP Theon btw, koji character development covjece. Od seronje do junaka. 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#16548 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
dezurni_ucenik wrote:Znaci body count:
- Beric
- Tyon
- Jorah
- mala zajebana
- komplet dotrakiji
theon valjda,ne tyon
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#16549 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
dezurni_ucenik wrote:Can the lord of light make our tv screens any brighter? #GameOfThrones![]()
To sam i ja primjetio jos u prvoj epizodi. Previse mracne scene u nekim momentima skoro pa nista ne mozes skontat sta se desava.
da,ja jutros zamracio sobu,neke scene su jedva vidljive
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#16550 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
karanana wrote:Meh. Nisam zadovoljan.
Mracno nista se ne vidi. Ne kontam nestanak desetina hiljada dotrakija u 15-20 sekundi.
Rasplet za night kingom bas bezveze i djeciji nakon svega.
Slazem se sa konstatacijom o smijesnom padu lika oko kojeg se malte ne od prve scene serije plot vrtio. Ne, nije mi to bas bilo to.
da,to je malo pretjerano
