Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#16526 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

Al jesu se svi bili nafurali na teorije, prorocanstva :lol: A kad skontas sve ima smisla. Melisandre u prosloj sezoni rece Daenerys, "Prophecies are a dangeorus thing, I believe you have a role to play, as does another, the King in the North, Jon Snow". Pa ona scena kad Bran sa bodez Ariji,haos bgmm sve ima smisla
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52670
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#16527 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Chmoljo »

i Ljubu Zemunca je ubio bezveze lik :D
1Dante1
Posts: 4226
Joined: 21/07/2012 20:09
Location: GB
Contact:

#16528 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by 1Dante1 »

drogon2 wrote:Al jesu se svi bili nafurali na teorije, prorocanstva :lol: A kad skontas sve ima smisla. Melisandre u prosloj sezoni rece Daenerys, "Prophecies are a dangeorus thing, I believe you have a role to play, as does another, the King in the North, Jon Snow". Pa ona scena kad Bran sa bodez Ariji,haos bgmm sve ima smisla
Bas. Nije mi se na prvu svidjelo, medjutim sad kad skontam nemam zamjerku. Imat cu zamjerku ako useru naredne epizode. Valjda je Cersei dorasla roli main villaina.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#16529 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by MarlboroGold »

Ako je ostalo Wildfire meščini bi Cersei prije spalila cijeli KL nego što bi dopustila da neko drugi sjedne na Iron Throne.
Na ćaću :D
Last edited by MarlboroGold on 29/04/2019 09:26, edited 1 time in total.
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#16530 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

1Dante1 wrote:
drogon2 wrote:Al jesu se svi bili nafurali na teorije, prorocanstva :lol: A kad skontas sve ima smisla. Melisandre u prosloj sezoni rece Daenerys, "Prophecies are a dangeorus thing, I believe you have a role to play, as does another, the King in the North, Jon Snow". Pa ona scena kad Bran sa bodez Ariji,haos bgmm sve ima smisla
Bas. Nije mi se na prvu svidjelo, medjutim sad kad skontam nemam zamjerku. Imat cu zamjerku ako useru naredne epizode. Valjda je Cersei dorasla roli main villaina.
Ljudi se zale da je predvidivo, a kad ispadne da nije bas predividivo opet ne odgovara xd. Hajpali su Jona i Daenerys kao obecane, al su suptilno ostavili hint da ti bas ne mora bit tako i na kraju i ne bi.Jedina zamjerka koju ja imam jest to sto lik poput Sama koji nije borac prezivi onaj haos xd
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#16531 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by cassius »

za one koji nisu obracali paznju.

Image


Image
User avatar
Brkooo
Posts: 10359
Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare

#16532 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Brkooo »

Krećo Hakija presudila mu cakija :D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#16533 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by MarlboroGold »

Opet sam pustio scenu sa dothrakijima... koji fail :lol:
1Dante1
Posts: 4226
Joined: 21/07/2012 20:09
Location: GB
Contact:

#16534 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by 1Dante1 »

drogon2 wrote:
1Dante1 wrote:
drogon2 wrote:Al jesu se svi bili nafurali na teorije, prorocanstva :lol: A kad skontas sve ima smisla. Melisandre u prosloj sezoni rece Daenerys, "Prophecies are a dangeorus thing, I believe you have a role to play, as does another, the King in the North, Jon Snow". Pa ona scena kad Bran sa bodez Ariji,haos bgmm sve ima smisla
Bas. Nije mi se na prvu svidjelo, medjutim sad kad skontam nemam zamjerku. Imat cu zamjerku ako useru naredne epizode. Valjda je Cersei dorasla roli main villaina.
Ljudi se zale da je predvidivo, a kad ispadne da nije bas predividivo opet ne odgovara xd. Hajpali su Jona i Daenerys kao obecane, al su suptilno ostavili hint da ti bas ne mora bit tako i na kraju i ne bi.Jedina zamjerka koju ja imam jest to sto lik poput Sama koji nije borac prezivi onaj haos xd
Iskreno, i meni je kraj bio underwhelming na prvu, jer mi je Night King bio prejak villain i imao puno potencijala tako da mi je bilo zao sto ga rijesise tako brzo. Medjutim, imao sam neku zelju da kraj bude slican ovom, sa nekom vrstom hidden main villaina, samo sto sam se ja nadao Littlefingeru ko nekoj vrsti glavnog i najveceg neprijatelja sto bi postao kroz neke svoje spletke al et moze i Cersei posluzit. :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#16535 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

sad odgledah epizodu,suze nekoliko puta krenuse,otkud se arya stvori?
1Dante1
Posts: 4226
Joined: 21/07/2012 20:09
Location: GB
Contact:

#16536 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by 1Dante1 »

kakavdanakneiskustvu wrote:sad odgledah epizodu,suze nekoliko puta krenuse,otkud se arya stvori?
I White Walkeri se pitaju :D
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#16537 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

1Dante1 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:sad odgledah epizodu,suze nekoliko puta krenuse,otkud se arya stvori?
I White Walkeri se pitaju :D
a ne znam, msm da sekundu, dvije prije nego se ona pojavi, jedna ww okrene glavu nesto i odmah sekundu poslije ona je vevc na nk
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#16538 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

drogon2 wrote:
1Dante1 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:sad odgledah epizodu,suze nekoliko puta krenuse,otkud se arya stvori?
I White Walkeri se pitaju :D
a ne znam, msm da sekundu, dvije prije nego se ona pojavi, jedna ww okrene glavu nesto i odmah sekundu poslije ona je vevc na nk

ma da,to se vidilo,ali otkud onakav skok,u prvi mah pomislih da ju je hound ko bacio,bili su zajedno prije toga
jasko__
Posts: 1166
Joined: 13/11/2009 21:18

#16539 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by jasko__ »

Morao ga je Jon riješit 1 na 1, jednostavno morao...ili bar da bude fajt njih dvojice pa mu Arya spasi dupe u zadnjem momentu...i sve to fino pored drveta dok ih Bran gleda i šuti (jedino što i radi)...ako ne izvede neku hebenu stvar u ove 3 zadnje epizode mislim da je najveci fail serije...toliko screen on time-a a nizašta..samo se ginulo radi njega..zayebi pricu o sjecanju ljudi ovo ono

P.S. i ostali "glavni" WW su bili beskorisni, bez uloge ikakve...popadaše
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#16540 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by MarlboroGold »

Na kraju ništa od Lord of Light, Azor Ahai itd... spasi ih osoba koja je jedno vrijeme bila okrenuta Many-Faced Bogu u hramu tj. Bogu smrti :D
bezVolana
Posts: 1130
Joined: 14/08/2013 13:33

#16541 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by bezVolana »

Brkooo wrote:Krećo Hakija presudila mu cakija :D
:lol: :lol: :lol:
kakva epizoda! samo da mi je neko spojlao ovaj kraj mislim da bih ga odlezala

meni zmajeva najvise zao. kad je deni stala iznad nk i kao sace ga drakarisati, kontam se, o zeno leti leti leti ubice ti i tog
i oni dotrakiji su kao poklonjeni - ono eto vam snack :lol:
i nk kad dize sve mrtve . . . koji asshol
a arya . . . reko eto ubi i nju kad ono cak caki cak. 8-)
e da da i lyanna kako ubi zmaja! oh.
Last edited by bezVolana on 29/04/2019 09:46, edited 1 time in total.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#16542 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

90minut wrote:And the world goes dark! :lol:

Mormontka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ubi diva samo tako
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#16543 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pitarrr82 »

Odlicna epizoda, zamjerka za kriptu realno bez potrebe, mogli su "pustiti" par dole ali eto...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#16544 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

pici wrote:Arya kraljica :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

a pokolja u PM

beric,edd,jorah,mormontka,ko jos od glavnih likova poginu,žao mi berica i jore u bozju mater,suze idu same
User avatar
Radar71
Posts: 7594
Joined: 21/07/2010 15:43

#16545 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Radar71 »

MarlboroGold wrote:Opet sam pustio scenu sa dothrakijima... koji fail :lol:
Image
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#16546 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

dezurni_ucenik wrote:Samo ne kontam sto zmajevi odmah ne popalise zombije. Najebase dotrakiji bezze

nista ne osta od njih,pravi pokolj
1Dante1
Posts: 4226
Joined: 21/07/2012 20:09
Location: GB
Contact:

#16547 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by 1Dante1 »

RIP Theon btw, koji character development covjece. Od seronje do junaka. 8-)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#16548 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

dezurni_ucenik wrote:Znaci body count:

- Beric
- Tyon
- Jorah
- mala zajebana
- komplet dotrakiji

theon valjda,ne tyon
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#16549 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

dezurni_ucenik wrote:
Can the lord of light make our tv screens any brighter? #GameOfThrones
:D

To sam i ja primjetio jos u prvoj epizodi. Previse mracne scene u nekim momentima skoro pa nista ne mozes skontat sta se desava.


da,ja jutros zamracio sobu,neke scene su jedva vidljive
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#16550 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

karanana wrote:Meh. Nisam zadovoljan.
Mracno nista se ne vidi. Ne kontam nestanak desetina hiljada dotrakija u 15-20 sekundi.
Rasplet za night kingom bas bezveze i djeciji nakon svega.
Slazem se sa konstatacijom o smijesnom padu lika oko kojeg se malte ne od prve scene serije plot vrtio. Ne, nije mi to bas bilo to.

da,to je malo pretjerano
Post Reply