HS kablovska

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#16526 Re: HS kablovska

Post by kakaljin »

MH i HS kablovska wrote:
kakaljin wrote:Poštovani predstavniče hs-a,

Kada možemo očekivati novi signal jer je evo prošlo preko sedam dana od vaše informacije da treba signal da bude pušten. Jer će doći kraj mjeseca a mi ne znamo šta plaćamo po cjenovniku.

I sta mjenja pretplatu digitalne tv od HS-A. Da li je to prošireni paket i još nešto dodatno za 3,50 KM? Molim odgovor sa DA ILI NE.
Zdravo kakaljin,
signal u novim naseljima će se pustiti 2.3., a detalje i spisak ulica, ćemo objaviti naknadno, kako ovdje tako i na našoj web stranici.

Podsjećamo puštanje signala će ići postepeno po svim preostalim dijelovima grada, kako smo to i do sada činili, kako bi se pružila maksimalna podrška korisnicima na tim segmentima.
fino ste ovdje na svojoj stranici 06.02.2016. napisali da se signal pusta u drugoj polovini februara

http://www.hkb.ba/?p=4496

odakle sada za 02.03.2016. godine.

Odlucite se prvo sta cete napisati pa tek onda pisite, jer evo ovdje su dvije kontradiktorne informacije koje ste zvanicno dali, da se ne ide u dalje trazenje za ostale informacije.

I Niste odgovorili na drugo pitanje.
hoggarr
Posts: 329
Joined: 03/04/2010 07:31

#16527 Re: HS kablovska

Post by hoggarr »

MH i HS kablovska wrote:
kakaljin wrote:Poštovani predstavniče hs-a,

Kada možemo očekivati novi signal jer je evo prošlo preko sedam dana od vaše informacije da treba signal da bude pušten. Jer će doći kraj mjeseca a mi ne znamo šta plaćamo po cjenovniku.

I sta mjenja pretplatu digitalne tv od HS-A. Da li je to prošireni paket i još nešto dodatno za 3,50 KM? Molim odgovor sa DA ILI NE.
Zdravo kakaljin,
signal u novim naseljima će se pustiti 2.3., a detalje i spisak ulica, ćemo objaviti naknadno, kako ovdje tako i na našoj web stranici.

Podsjećamo puštanje signala će ići postepeno po svim preostalim dijelovima grada, kako smo to i do sada činili, kako bi se pružila maksimalna podrška korisnicima na tim segmentima.
Tačno sam znao. Šta ćemo po pitanju naplaćivanja usluge? Hoću li biti jednako tretiran u obračunu kao ostali korisnici koji su već punih mjesec dana koristili prošireni paket? Taman sam vam počeo vjerovati da ćete ovog puta ispoštovati rokove i imali ste moju podršku i razumijevanje, ali ovo je već prevršilo svaku mjeru.

"U nastavku objavljujemo spisak naselja na kojima je planirano unaprijeđene i ujednačavanje programskih shema u drugoj polovini mjeseca februara.
Zahvaljujemo se još jednom svim vjernim pretplatnicima, te obećavamo da ćemo i u narednom periodu omogućiti vrhunske i inovativne usluge koje i zaslužuju.
"

Otkud sada mart?
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#16528 Re: HS kablovska

Post by MTV »

@HS MH Company da li je novi signal dostupan na Cengic Vili 2 Gradacacka ulica?
User avatar
MH i HS kablovska
Posts: 545
Joined: 26/07/2013 16:25

#16529 Re: HS kablovska

Post by MH i HS kablovska »

MTV wrote:@HS MH Company da li je novi signal dostupan na Cengic Vili 2 Gradacacka ulica?
Zdravo MTV,
na navedeno području još uvijek nije pušten novi signal.
Molimo Vas za još malo strpljenja.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#16530 Re: HS kablovska

Post by MTV »

MH i HS kablovska wrote:
MTV wrote:@HS MH Company da li je novi signal dostupan na Cengic Vili 2 Gradacacka ulica?
Zdravo MTV,
na navedeno području još uvijek nije pušten novi signal.
Molimo Vas za još malo strpljenja.
Hvala na odgovoru a da li bi vazilo npr. da se prijavim za neki od D3 paketa na otvaranju vasih prostorija u Malom Bosmalu? Pa iskoristim onu akciju za prvih 100 korisnika 6 mjeseci dzaba HD paket i 3 mjeseca HBO paket. Ili se mora pricekati da prvo pustite signal pa onda se prijaviti?! Nevjerujem da bi odma 26 februara dosli pa prikljucili.
hoggarr
Posts: 329
Joined: 03/04/2010 07:31

#16531 Re: HS kablovska

Post by hoggarr »

Evo i ja malo da izignorišem MH i HS kablovska.

Image
User avatar
winnie
Posts: 388
Joined: 19/08/2009 19:50

#16532 Re: HS kablovska

Post by winnie »

Ja ću svaki put kad budem u prilici i kad se sjetim dolaziti na ovu temu da vas podsjetim kako su ovi HS-Telemach nekorektni, neprofesionalni, neiskreni i nepošteni.
Ignorancija ili informacija, neka izaberu stranu.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#16533 Re: HS kablovska

Post by supercali »

MTV wrote:@HS MH Company da li je novi signal dostupan na Cengic Vili 2 Gradacacka ulica?
Pa bolje ti je da ne pustaju
arelinho
Posts: 365
Joined: 23/06/2012 16:15

#16534 Re: HS kablovska

Post by arelinho »

supercali wrote:
MTV wrote:@HS MH Company da li je novi signal dostupan na Cengic Vili 2 Gradacacka ulica?
Pa bolje ti je da ne pustaju
Kod mene jos nije pusten novi signal. Zbog cega kazes da je bolje da ne pustaju novi signal ??
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#16535 Re: HS kablovska

Post by supercali »

Pa pogledaj sta dobijes a sta gubis sa novim signalom i bit ce ti jasno
User avatar
TheWatcher
Posts: 2661
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#16536 Re: HS kablovska

Post by TheWatcher »

TheWatcher wrote:
MH i HS kablovska wrote:
TheWatcher wrote:nema smisla da ljudi penzioneri uzimaju sad neke pakete radi 2-3 kanala a penzija 300 km :oops:
Za penzionere imamo specijalnu ponudu paketa, Duo Tel Grande Senior ponuda napravljena je upravo za njih, više detalja na linku http://www.hkb.ba/?page_id=4447

tim ljudima nisu potrebni hd kanali,internet niti im znaci da imaju preko 100 kanala :oops: moja zgrada ima 3 ulaza 96 stanova i sigurno ima 40-tak penzionerskih porodica.taj jedan kanal njima mnogo znaci jer ljudi u tim godinama a vjerujem i mladji vole da prate te emisije.ionako ste ispali NEFER prema svojim korisnicima ukidajuce postojece pink kanale koje smo ima kao sto je bio npr PinkPremium

ima li odgovora hs :?: :?: hoce li propasti firma zbog 2-3 kanala :oops:
AdrianMole
Posts: 733
Joined: 08/05/2007 14:00

#16537 Re: HS kablovska

Post by AdrianMole »

Kanal Pink Plus ne prenosi Farmu,kao ni Pink Extra.Jedini kanal koji stalno prenosi Framu 7 je Pink Reality koji se može imati samo ako se potpiše ugovor sa Pink grupacijom,a to Telemach neće ili ne može.Sve da osiguraju Pink Reality on se zbog novih propisa RAK ne može i ne smije emitirati u analognoj shemi.
User avatar
TheWatcher
Posts: 2661
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#16538 Re: HS kablovska

Post by TheWatcher »

nisi u pravu mode
pink plus prenosi a nalazi se kod tm u prosirenom paketu :-D
User avatar
TheWatcher
Posts: 2661
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#16539 Re: HS kablovska

Post by TheWatcher »

TheWatcher wrote:nisi u pravu mole
pink plus prenosi a nalazi se kod tm u prosirenom paketu :-D
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#16540 Re: HS kablovska

Post by laik1981 »

Penzioneri i onako spavaju u ta doba..
http://www.klix.ba/vijesti/bih/odluka-r ... /160101010
User avatar
MH i HS kablovska
Posts: 545
Joined: 26/07/2013 16:25

#16541 Re: HS kablovska

Post by MH i HS kablovska »

TheWatcher wrote:[quote="TheWatcher]
tim ljudima nisu potrebni hd kanali,internet niti im znaci da imaju preko 100 kanala :oops: moja zgrada ima 3 ulaza 96 stanova i sigurno ima 40-tak penzionerskih porodica.taj jedan kanal njima mnogo znaci jer ljudi u tim godinama a vjerujem i mladji vole da prate te emisije.ionako ste ispali NEFER prema svojim korisnicima ukidajuce postojece pink kanale koje smo ima kao sto je bio npr PinkPremium

ima li odgovora hs :?: :?: hoce li propasti firma zbog 2-3 kanala :oops:[/quote][/quote]

Prijedloge novih kanala možete slati na e-mail [email protected]
O svim izmjenama programske šeme ćemo Vas, kao i do sada uredno obavještavati.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#16542 Re: HS kablovska

Post by kakaljin »

MH i HS kablovska wrote:
TheWatcher wrote:[quote="TheWatcher]
tim ljudima nisu potrebni hd kanali,internet niti im znaci da imaju preko 100 kanala :oops: moja zgrada ima 3 ulaza 96 stanova i sigurno ima 40-tak penzionerskih porodica.taj jedan kanal njima mnogo znaci jer ljudi u tim godinama a vjerujem i mladji vole da prate te emisije.ionako ste ispali NEFER prema svojim korisnicima ukidajuce postojece pink kanale koje smo ima kao sto je bio npr PinkPremium

ima li odgovora hs :?: :?: hoce li propasti firma zbog 2-3 kanala :oops:
[/quote]

Prijedloge novih kanala možete slati na e-mail [email protected]
O svim izmjenama programske šeme ćemo Vas, kao i do sada uredno obavještavati.[/quote][/quote][/quote]

Na taj mail su do sada bezbroj puta slani predlozi da se uvedu kanali, ali niti jedan taj kanal do sada nije uved, vec su u programskoj semi osvanuli kanali koje niko nije trazio. Tako da se od slanja prijedloga iz vidjenog stanja nema velike koristi, jedino da nas vi razuvjerite pa makar uvedete jedan kanal za pocetak koji su korisnici ovdje na forumu trazili, da bi se moglo reci da se izlazi u susret korisnicima. Dokazite da ova moja tvrdnja nije tacna sa pocetkom slijedeceg mjeseca.
User avatar
TheWatcher
Posts: 2661
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#16543 Re: HS kablovska

Post by TheWatcher »

ma kakav e-mail to samo kazu da nas skinu sa kurca :oops:
User avatar
hemed
Posts: 415
Joined: 29/12/2015 17:47

#16544 Re: HS kablovska

Post by hemed »

Sad listam digitalu kad otkljucani svi hd kanali
AdrianMole
Posts: 733
Joined: 08/05/2007 14:00

#16545 Re: HS kablovska

Post by AdrianMole »

hemed wrote:Sad listam digitalu kad otkljucani svi hd kanali
To sam i ja jutros napisao,pa se u buci protivtelemachovaca jednostavno nije čulo :) Svi HD kanali osim HBO i Cinemaxa sada su otključani i ponuda je sada stvarno dobra.Mogli su to odmah uraditi i bilo bi mnogo,mnogo manje pritužbi...

P.S.Badava je pitati što će biti nakon 1.8,jer mislim kako takve odluke uopće nema.Pritisak na forumu ima mnogo veze kako će stvari biti za preostale KID korisnike.
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#16546 Re: HS kablovska

Post by made_in_sarajevo »

AdrianMole wrote:
hemed wrote:Sad listam digitalu kad otkljucani svi hd kanali
To sam i ja jutros napisao,pa se u buci protivtelemachovaca jednostavno nije čulo :) Svi HD kanali osim HBO i Cinemaxa sada su otključani i ponuda je sada stvarno dobra.Mogli su to odmah uraditi i bilo bi mnogo,mnogo manje pritužbi...

P.S.Badava je pitati što će biti nakon 1.8,jer mislim kako takve odluke uopće nema.Pritisak na forumu ima mnogo veze kako će stvari biti za preostale KID korisnike.
Cim su istu vijest editovali i to je neko screen shot radio, gdje su naknadno ubacili do 1.8.,a odgovorili su meni prije par stranjca oko toga, nakon 1.8 imat cemo onu zlj ponudu gdje ces na kraju biti primoran uzet neki duo ili trio paket.
hoggarr
Posts: 329
Joined: 03/04/2010 07:31

#16547 Re: HS kablovska

Post by hoggarr »

Samo da poručim MH i HS kablovska: Samo vi i dalje ignorišite korisnike, a obavezni ste mi odgovoriti na svaki upit, jer za podršku/održavanje mreže plaćam 15,00 KM/mjesečno.

Zbog vašeg ignorisanja, odluka je pala, u stanu mi je već priključena MojaTV. Danas sam predao zahtjev za veći paket zbog interneta. Tako da očekujte u narednom periodu gubitak još jednog korisnika.
Fox_Fox
Posts: 274
Joined: 18/03/2014 18:39

#16548 Re: HS kablovska

Post by Fox_Fox »

OJJJ poludio sam...

Jebem im majku.. Imam HS 10 godina i jednom se desilo da interneta nije bilo na 2 sata...

Od kad su ovi kreteni preuzeli u zadnja 2 mjeseca , imam interenta 2 sata... Jebem VAM MAJKU.. JEBEM VAM SVE DA VAM JEBEM..

I broj za podršku 1360 ne možete nazvati sa mobitela. PA JEBEM VAM MAJKU. Dabogda propali i svi bez posla ostali.
User avatar
kemox
Posts: 700
Joined: 02/02/2013 12:43

#16549 Re: HS kablovska

Post by kemox »

MH i HS kablovska wrote:
kemox wrote:ponovo na HS-u KID 8

ŠTA JE OVO SLABA BRZINA

Image Image
Jutro kemox,
bez korisničkih podataka nismo u prilici da Vam pomognemo na ovaj način. Molimo Vas da nam se javite u inbox.
Stvarno nemam više vremena za vas. Sram vas i stid bilo!
User avatar
hrasno38
Posts: 34079
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#16550 Re: HS kablovska

Post by hrasno38 »

Fox_Fox wrote:I sad sam ih uspio dobiti preko broj 033974444 kad se javlja automat da se desio problem sa njihovim call centrom.

JEBEM VAM MAJKU!!! TI ŠTO ODGOVARAŠ NA OVU TEMU ISPRED KOMPANIJE HS / TELEMAH I TEBI JEBEM MATER. Umjesto da radiš kako bi klijenti dobili uslugu koju redovno plaćaju ti se dopisuješ po forumu.

JEBEM VAM MAJKU!!!
Zasto jebes majku ljudima ovdje koji ti pokusavaju pomoci???? Nemozes sve kriviti za losu uslugu. Svi izgleda imamo problem sa internetom i ko je na HS-i ko je na TM ali nemoj bez veze psovati majku ljudima koji su nam ovdje na usluzi. I zaista posto evo vec mjesec dana prolazim patnju i proceduru prelaska sa HS-a na TM ovi ljudi su bili najkorektniji i najvise su mi pomogli. Evo i ja imam isti problem kao i ti i bio sam do prije mjesec 10 godna na HS i tamo da budem posten nisam nikada dobio brzinu koja je pisala ali je bila puno stabilnija a evo sad umjesto napisanih 50 Mb ima uglavno do 25 ali sta sad trebam da jebem majku nekom momku ili djevojci ovdje sto nam pokusavaju olaksati muke kako znaju i umiju.
Locked