Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#16527 Re: Liverpool FC
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#16528 Re: Liverpool FC
veella wrote:Dajdja amidja idrize ako iko poznaje BVB onda sam to jaAmiĐa_Idriz wrote:Koliko pogrešnih dodavanja, strašno.
- Logovan
- Posts: 102851
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16529 Re: Liverpool FC
LIVERPOOL
KLOPP
Svaka im čast. Ovo je bila bolja utakmica od one iz Istanbula (Milan - Liverpool 3:3).
Veella prognozirao 0:4 i na kraju Dortmund primi četiri gola.
Svaka im čast. Ovo je bila bolja utakmica od one iz Istanbula (Milan - Liverpool 3:3).
Veella prognozirao 0:4 i na kraju Dortmund primi četiri gola.
-
Dr Baltazar
- Posts: 2216
- Joined: 21/06/2014 00:17
#16530 Re: Liverpool FC
Samo da vam najavim vellino odsustvo sa foruma u narednom periodu. To i nama Bavarcima radi 
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16531 Re: Liverpool FC
Ali sam znao da ce ga Lovren ili Lucas zabiti
Bilo mi mrsko do foruma. Ali jedino sto mi je bilo u glavi dok su gubili je da moraju nekako okrenuti zbog sljedece sezone. Glupo zvuci ali Liverpoolu je pod moranje da osvoji ovo takmicenje.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#16532 Re: Liverpool FC
CestitamDr Baltazar wrote:Samo da vam najavim vellino odsustvo sa foruma u narednom periodu. To i nama Bavarcima radi
Svaka cast
Necu zaspati mjesec
- Sir Charles
- Posts: 1069
- Joined: 10/04/2006 01:22
#16533 Re: Liverpool FC
Auuuu svaka cast na pobjedi. Pokazali su karakter 
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#16534 Re: Liverpool FC
Istanbul je Istanbul, finale je finale, mada je i ovo velika utakmica.
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16535 Re: Liverpool FC
Umrijeh... Ovaj Liverpool, s Kloppom svašta će uraditi. ako su ovakav Dortmund, nakon ovakvog lošeg starta u utakmici dobili, mogu sve. Ovo ni Barca sa deset puta boljom ekipom nije sinoć mogla uraditi Atleticu. Volim Liverpool. Volim Kloppa. YNWA
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16536 Re: Liverpool FC
Nije Dortmund zasluzio da ispadne... ovo je trebalo biti finale... steta.veella wrote:CestitamDr Baltazar wrote:Samo da vam najavim vellino odsustvo sa foruma u narednom periodu. To i nama Bavarcima radi
Svaka cast
Necu zaspati mjesec
Kakva tekma jbt!!!
Ovako se postaje veliki, ovo ce od Liverpoola napraviti tim za slijedecu sezonu... Strasno ce biti jaki !!!
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16537 Re: Liverpool FC
...i da, nisam mislio da ću to ikad napisati, Joe Allen je bitan igrač za nas!
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16538 Re: Liverpool FC
Grohotom se smijem... grohotom!!skafiskafsnjak wrote:0:2 hahaveella wrote:Bez uvrede izvini sto pitam gledas liAmiĐa_Idriz wrote:Preoptimističan si, to volim jer obično takvi na kraju budu pognutog nosa![]()
0:1
- moon_walker_90
- Posts: 2905
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#16539 Re: Liverpool FC
Prejaka utakmica,a Firmina treba prodati ili zamijeniti za štilovu motorku,tacno je Liverpul poceo igrati otkako je on izasao
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16540 Re: Liverpool FC
Dosta je ovo za mene. Dejo, Jurgene, Sakho, Pirlo, Xabi, Mignolet, Željko, Johne VOLIM VAS VIŠE OD SEBE AAAAAAAAAAAAAAAAAA
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#16541 Re: Liverpool FC
Kako vas jedna utakmica zavara, dan te jebo. Ta kosata ubleha, bas kao i kolega mu Lucas, mogu biti bitni samo u rezervnom timu ili ih deportovati prvim avionom bilo gdje i bilo kome!King_Eric wrote:...i da, nisam mislio da ću to ikad napisati, Joe Allen je bitan igrač za nas!
Ova ekipa treba remont i to zestoki.
Neka vas ne zavara par dobrih partija u EL i ova ludjacka utakmica, koje je vrlo lahko mogla otici u drugom smijeru, 1:3 ostati ili 1:4. Sta bi se onda pricalo?
Ne, nego dovesti najmanje 4 provjerena i kvalitetna igraca! Najmanje!
- insaneinthebrain
- Posts: 25544
- Joined: 12/08/2013 12:51
#16542 Re: Liverpool FC
nek je i loserpool nekog prosao, kakav preokret 
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16543 Re: Liverpool FC
Emocije, Manijače...BHF_Manijak wrote:Kako vas jedna utakmica zavara, dan te jebo. Ta kosata ubleha, bas kao i kolega mu Lucas, mogu biti bitni samo u rezervnom timu ili ih deportovati prvim avionom bilo gdje i bilo kome!King_Eric wrote:...i da, nisam mislio da ću to ikad napisati, Joe Allen je bitan igrač za nas!
Ova ekipa treba remont i to zestoki.
Neka vas ne zavara par dobrih partija u EL i ova ludjacka utakmica, koje je vrlo lahko mogla otici u drugom smijeru, 1:3 ostati ili 1:4. Sta bi se onda pricalo?
Ne, nego dovesti najmanje 4 provjerena i kvalitetna igraca! Najmanje!
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#16544 Re: Liverpool FC
Utakmica je bila odlicna, ali ono finale LP je antologijsko.Logovan wrote:LIVERPOOL![]()
KLOPP
![]()
![]()
Svaka im čast. Ovo je bila bolja utakmica od one iz Istanbula (Milan - Liverpool 3:3).
Veella prognozirao 0:4 i na kraju Dortmund primi četiri gola.
-
NeenaSa
- Posts: 1700
- Joined: 25/04/2012 12:20
#16545 Re: Liverpool FC
Kapa dolje za preokret.
Himna oba tima, da razbijem
Himna oba tima, da razbijem
- Edin H.
- Posts: 53645
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16546 Re: Liverpool FC
Omanji problemi, ali kao sto najavih, ocekivani trijumf nad malim Svabama.
Ovako im se i reprezentacija nesto trzala protiv Engleza.
Ovako im se i reprezentacija nesto trzala protiv Engleza.
- alijagoro
- Posts: 8042
- Joined: 06/03/2008 18:02
#16547 Re: Liverpool FC
Edin H. wrote:Omanji problemi, ali kao sto najavih, ocekivani trijumf nad malim Svabama.![]()
Ovako im se i reprezentacija nesto trzala protiv Engleza.
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#16548 Re: Liverpool FC
Klopp showed them the Istanbul video at half time. 
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16549 Re: Liverpool FC
Towelie wrote:Klopp showed them the Istanbul video at half time.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16550 Re: Liverpool FC
Tebi brate treba dati Nobelovu nagradu...jebeno si jedan od najjačih na ovom forumu.Edin H. wrote:Omanji problemi, ali kao sto najavih, ocekivani trijumf nad malim Svabama.![]()
Ovako im se i reprezentacija nesto trzala protiv Engleza.
