90minut wrote:Ma nema šanse sve ti ovo gleda cim se probude i na poslu to mozda u ranijim sezonama sad su vec ulozi visoki![]()
Baš me zanima kako ce kamuflirati to što su svi po scenama gdje je Davos pobijeni..
Vjerovatno ce biti ko prošlu sezonu gdje je Jaime pobjegao od zmaja u vodu i odjednom se probudili 1000 metara dalje kao da je Phelps i to sve s jednom rukom![]()
![]()
![]()
![]()
Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- cenecimoveocino
- Posts: 2545
- Joined: 31/12/2013 23:00
- Location: Zenica
#16501 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#16502 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Can the lord of light make our tv screens any brighter? #GameOfThrones
To sam i ja primjetio jos u prvoj epizodi. Previse mracne scene u nekim momentima skoro pa nista ne mozes skontat sta se desava.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#16503 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Jel to pišem gluposti majke ti?cenecimoveocino wrote:
90minut wrote:Ma nema šanse sve ti ovo gleda cim se probude i na poslu to mozda u ranijim sezonama sad su vec ulozi visoki![]()
Baš me zanima kako ce kamuflirati to što su svi po scenama gdje je Davos pobijeni..
Vjerovatno ce biti ko prošlu sezonu gdje je Jaime pobjegao od zmaja u vodu i odjednom se probudili 1000 metara dalje kao da je Phelps i to sve s jednom rukom![]()
![]()
![]()
![]()
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#16504 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ma morali su ovako snimiti ipak moraju kamuflažu raditi koliko je vojske prisutno i svašta nešto pogotovo što ne bi bilo to to da je po danudezurni_ucenik wrote:Can the lord of light make our tv screens any brighter? #GameOfThrones![]()
To sam i ja primjetio jos u prvoj epizodi. Previse mracne scene u nekim momentima skoro pa nista ne mozes skontat sta se desava.
- cenecimoveocino
- Posts: 2545
- Joined: 31/12/2013 23:00
- Location: Zenica
#16505 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
čekaj de odspavaj pa hladne glave...aaaa vidi ono već jutro a ti hladne glave lupaš90minut wrote:cenecimoveocino wrote:
90minut wrote:Ma nema šanse sve ti ovo gleda cim se probude i na poslu to mozda u ranijim sezonama sad su vec ulozi visoki![]()
Baš me zanima kako ce kamuflirati to što su svi po scenama gdje je Davos pobijeni..
Vjerovatno ce biti ko prošlu sezonu gdje je Jaime pobjegao od zmaja u vodu i odjednom se probudili 1000 metara dalje kao da je Phelps i to sve s jednom rukom![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Jel to pišem gluposti majke ti?
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#16506 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nemoj plakati svi su mrtvi

Jon trci zombiji mu padaju kroz krov nigdje nikoga

Jon trci zombiji mu padaju kroz krov nigdje nikoga
- astala_vistala
- Posts: 1602
- Joined: 17/11/2009 23:31
- Location: Namibija
#16507 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
znaci epizoda wow..
Sad mi nije jasno kako ce poraziti Cersei bez ikakve armije jbte sve je stradalo..
- Capajebo
- Posts: 22030
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#16508 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Al su usrali seriju i kompletnu pricu, svaka im cast. Treba i ovo znati.
D&D za zatvora....
D&D za zatvora....
-
1Dante1
- Posts: 4226
- Joined: 21/07/2012 20:09
- Location: GB
- Contact:
#16509 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Sve ekstra do zadnjih 5 minuta sto bi i trebalo bit najvaznije jel.
Gradis frajera 7 sezona samo da nestane u sekundi pod fishy okolnostima.
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#16510 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Znaci svi ce biti pobijeni, jedina nada lezi u Cersei.
Mislim da ce se Ledeni rastopiti kad mu Cersei pokaze gace i to ce biti kraj.
Mislim da ce se Ledeni rastopiti kad mu Cersei pokaze gace i to ce biti kraj.
- kamberovica polje
- Posts: 4101
- Joined: 28/01/2012 11:38
#16511 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Jorah umro na braniku frendzona.
Last edited by kamberovica polje on 29/04/2019 06:40, edited 1 time in total.
- kamberovica polje
- Posts: 4101
- Joined: 28/01/2012 11:38
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#16513 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Meh. Nisam zadovoljan.
Mracno nista se ne vidi. Ne kontam nestanak desetina hiljada dotrakija u 15-20 sekundi.
Rasplet za night kingom bas bezveze i djeciji nakon svega.
Slazem se sa konstatacijom o smijesnom padu lika oko kojeg se malte ne od prve scene serije plot vrtio. Ne, nije mi to bas bilo to.
Mracno nista se ne vidi. Ne kontam nestanak desetina hiljada dotrakija u 15-20 sekundi.
Rasplet za night kingom bas bezveze i djeciji nakon svega.
Slazem se sa konstatacijom o smijesnom padu lika oko kojeg se malte ne od prve scene serije plot vrtio. Ne, nije mi to bas bilo to.
- Doda37
- Posts: 1723
- Joined: 29/06/2007 23:11
#16514 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Takodjer ni meni, cak sam premotavaokaranana wrote:Meh. Nisam zadovoljan.
Mracno nista se ne vidi. Ne kontam nestanak desetina hiljada dotrakija u 15-20 sekundi.
Rasplet za night kingom bas bezveze i djeciji nakon svega.
Slazem se sa konstatacijom o smijesnom padu lika oko kojeg se malte ne od prve scene serije plot vrtio. Ne, nije mi to bas bilo to.
- kamberovica polje
- Posts: 4101
- Joined: 28/01/2012 11:38
#16515 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Mislim da rasplet s Night kingom još nije gotov.
Bran se u ključnom trenutku ušlagirao i odletio negdje s vranama. Gdje i zašto?
Realnost je takva da je Night king jednostavno previše OP lik i morali su izvesti njegovu smrt na neki ekstremno glup način.
Nisam razočaran samo mi je kraj svega malo jeftin, a nakon ove epizode rasplet je poprilično jasan.
Bran se u ključnom trenutku ušlagirao i odletio negdje s vranama. Gdje i zašto?
Realnost je takva da je Night king jednostavno previše OP lik i morali su izvesti njegovu smrt na neki ekstremno glup način.
Nisam razočaran samo mi je kraj svega malo jeftin, a nakon ove epizode rasplet je poprilično jasan.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11654
- Joined: 15/01/2010 18:31
#16516 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ne mozes imati zmajeve, 1000 mrtvih/zivih i u po bijela dana. Ocekivao da ce sve biti u toku noci jer lakse sa cgi.
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#16517 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Fenomenalna epizoda, tesko da se moze pozelit nesto vise od ovoga.
-
1Dante1
- Posts: 4226
- Joined: 21/07/2012 20:09
- Location: GB
- Contact:
#16518 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Fino objasnjeno, lik nemal sve pogodio
Ceka se peta epizoda.
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#16519 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Gledam vec ponovo
pa mi se sad brz nestanak Dotrakija i ne cini tako smijesnim gledajuci na to da su se zmajevi odmah umijesali u bitku i koliko brzo ostali tj jedan dio trazi povlacenje, iako jeste bilo prebrzo realno...
. Noc i tama ocekivano, kripta je po meni jedino glupa, ni desavanje sa NK nije toliko nekako nisam ocekivao bas direktnu borbu s njim... Nisam jos dosao do pola ali od cega je noz od Arye, nesto se ne sjecam?
Last edited by Pitarrr82 on 29/04/2019 08:50, edited 2 times in total.
- choxnox
- Posts: 1102
- Joined: 05/09/2009 12:32
#16520 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Sta rekose, najsigurniji se biti u kriptama
Al Dothrakiji zakon
Al Dothrakiji zakon
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#16522 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
brown eyes (walder frey), blue eyes (night king), green eyes (cersei lannister)
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#16523 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Jbt nije prezivjelo 30 ljudi ukupno
- Brkooo
- Posts: 10359
- Joined: 15/12/2011 22:23
- Location: Where Eagles Dare
#16524 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Trenutak kad je Arya dobila od Brana na poklon cakiju
-
cassius
- Posts: 3943
- Joined: 29/06/2014 07:53
#16525 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
pa jesu zombiji ili nisu.alibegoa wrote:meni bezveze krkljanac ko world war z, nevazna osoba rijesi sve samo ne znam sta bi s drugim zmajem
drugi zmaj je prezivio.
epizoda brutalna, mozda najbolja do sad.
