UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83504
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#16501 Re: UEFA Champions League

Post by _BataZiv_0809 »

mali_milojica wrote:
ultima_palabra wrote:
Alighieri wrote:Dynamo Kiev, Schalke i sada Roma, tri najslabije ekipe sto su vidjeli polufinale LP.

Necu da spominjem sezonu porto monaco finale.

Tek sada je barca valjda shvatila od koga su uspjeli ispasti :thumbup:

Za bayern ne igraju alaba i vidal, dajte realu odmah trofej. Sudija ce da to rijesi
Jesi ti gledao taj Dinamo Kiev? Jesi klinac...
Naravno da nije.
Pa ljudi su u šahu držali Bayern u sred Minhena u tom 1/2 finalu.
Strasna ekipa :thumbup:

A dobro ne znaju mladje generacije ko sto ni mi nismo znali. Sta ce Dante vidio njakav Dinamo Kijev i veli ta ce oni...
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#16502 Re: UEFA Champions League

Post by BlueBlood »

BABUKA !

elk
Posts: 3154
Joined: 14/08/2006 12:03

#16503 Re: UEFA Champions League

Post by elk »

roma u revansu mora dati barem 8 golova :mrgreen: .facio i njegovo udruzenje gradjana u odbrani ce primiti 4 minimum.pool je u finalu i osvaja.mo je trenutno,po formi,najbolji igrac svijeta.
User avatar
turbofolk
Posts: 3238
Joined: 13/05/2014 09:37

#16504 Re: UEFA Champions League

Post by turbofolk »

Tačno ću sad naći na youtube to polufinale Dinama i Bayerna. Hvala što ste me podsjetili na tu utakmicu :thumbup:
User avatar
Better Man
Posts: 18741
Joined: 01/10/2006 20:10

#16505 Re: UEFA Champions League

Post by Better Man »

ultima_palabra wrote:
Alighieri wrote:Dynamo Kiev, Schalke i sada Roma, tri najslabije ekipe sto su vidjeli polufinale LP.

Necu da spominjem sezonu porto monaco finale.

Tek sada je barca valjda shvatila od koga su uspjeli ispasti :thumbup:

Za bayern ne igraju alaba i vidal, dajte realu odmah trofej. Sudija ce da to rijesi
Jesi ti gledao taj Dinamo Kiev? Jesi klinac...
Taj Dinamo Kiev predvođem Shevchenkom i Rebrovom je bio jedna od najboljih ekipa u modernom nogometu. Pobjediti Barcelonu u dva susreta 7:0 nije mala stvar, a da ne spominjem kako su i Reala natmburali.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8317
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#16506 Re: UEFA Champions League

Post by Idemedosumom »

Ima li igdje snimak one situacije kada je Džeko izgubio loptu prije gola?
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#16507 Re: UEFA Champions League

Post by Rampage »

Kako Džekson golom rastjera gmizave trolove s teme, jednostavno ispariše :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16508 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

SALAH :shock: :thumbup: Odmah večeras zlatna lopta, dajte mu je bez razmišljanja. :D Ne vjerujem šta čovjek radi na terenu. :thumbup: Ostatak Liverpoola isto odličan, pogotovo Firmino i Mane. Tačnije, odlično do 5:0, nakon toga neobjašnjiv pad. Primaš dva gola i ostavljaš protivnika u igri. Mogli su primiti još koji koliko su se bili uplašili. Ne možeš se ti riješiti luzerstva taman da ne znam koga imaš u ekipi i koga imaš za trenera. Ako ispadnu, neka se ugase odmah nakon utakmice.

Džeko :bih: Lijep gol. :thumbup: Veliki znalac.
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#16509 Re: UEFA Champions League

Post by pizarro »

da se igralo jos 15 minuta, izjednacila bi roma 8-)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#16510 Re: UEFA Champions League

Post by ultima_palabra »

Meni je Lyon bio tanak one godine kad je dosao u polufinale... Bayern se ispisao po njima, i to nije bila ni neka sjajna ekipa Bayerna.

Chelsea kad ga je izbacio Atletico 3-1 na Bridgeu... bas jedna ogranicena ekipa bila.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#16511 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

Od Dzekine greske im je kreno potop :-)

Image
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#16512 Re: UEFA Champions League

Post by BlueBlood »

Strasna utakmica :thumbup: Steta bilo ko da ispadne i da neigra finale Dzeko i Salah
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#16513 Re: UEFA Champions League

Post by splinter »

Rampage wrote:Kako Džekson golom rastjera gmizave trolove s teme, jednostavno ispariše :lol:
:thumbup:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#16514 Re: UEFA Champions League

Post by Gandalf »

Rampage wrote:Kako Džekson golom rastjera gmizave trolove s teme, jednostavno ispariše :lol:
Džeko je igračina svjetske klase, kod nas vječno osporavan, jbg forum pun jakih selektora, znaju ljudi da je kloc nema biti šta drugo :D meni kao navijaču Livčija je žao što ga Live nije ni pokušao dovesti.
Last edited by Gandalf on 24/04/2018 22:58, edited 1 time in total.
User avatar
Edin H.
Posts: 53641
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#16515 Re: UEFA Champions League

Post by Edin H. »

ovo_malo_duse wrote:Nije normalan cvikeras sa izmjenama bice 7:0
:D
User avatar
turbofolk
Posts: 3238
Joined: 13/05/2014 09:37

#16516 Re: UEFA Champions League

Post by turbofolk »

ultima_palabra wrote:Meni je Lyon bio tanak one godine kad je dosao u polufinale... Bayern se ispisao po njima, i to nije bila ni neka sjajna ekipa Bayerna.

Chelsea kad ga je izbacio Atletico 3-1 na Bridgeu... bas jedna ogranicena ekipa bila.
Lyon protiv Milana u polufinalu je bio odličan. Ne znam tačno koja sezona. Inzagi spasio Milan u zadnjim minutama. Manchester City prije dvije sezone protiv Reala je bio incident, iako ih je Real jedva dobio sa ukupnih 1-0. Monaco prošle godine jednostavno nije mogao protiv Juventusa. Uglavnom uvijek se nađe neka "neplanirana" ekipa u poufinalu.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7819
Joined: 25/12/2010 04:56

#16517 Re: UEFA Champions League

Post by B6Redhell »

Ja presto bio gledat utakmicu oko 60min. Jednostavno prepo se bio.
Roma brate amaterski pravo.
Salah prebrz cak i za tv ekrane
Potrefilo im se jako dobro igrali a istovremeno roma jako lose se branila..
Nadam se dobroj uzvratnoj mada sumnjam u preokret
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#16518 Re: UEFA Champions League

Post by Kikibombona »

Ne pamtim bolju utakmicu jednog fudbalera od danasnje izvedbe Salaha. Cista perverzija, rasturio je u ofanzivi i defanzivi, prosto savrseno.

Liverpul pojeo Romu. Radi neiskustva su primili dva gola. Nista drugo.

I u Rimu ce ih slomiti.

PS

Dinamo Kijev sa Sevom i Rebrovom je bio strasna, strasna ekipa. Mozda vam je malo izblijedilo sjecanje.
User avatar
Edin H.
Posts: 53641
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#16519 Re: UEFA Champions League

Post by Edin H. »

Idemedosumom wrote:Ima li igdje snimak one situacije kada je Džeko izgubio loptu prije gola?
Gegen pressing :-D
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16520 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

Image
User avatar
Edin H.
Posts: 53641
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#16521 Re: UEFA Champions League

Post by Edin H. »

Kikibombona wrote:Ne pamtim bolju utakmicu jednog fudbalera od danasnje izvedbe Salaha. Cista perverzija, rasturio je u ofanzivi i defanzivi, prosto savrseno.

Liverpul pojeo Romu. Radi neiskustva su primili dva gola. Nista drugo.

I u Rimu ce ih slomiti.

PS

Dinamo Kijev sa Sevom i Rebrovom je bio strasna, strasna ekipa. Mozda vam je malo izblijedilo sjecanje.
Dejo Savičević :oops:
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#16522 Re: UEFA Champions League

Post by Lakat Jebić »

osvjezenje u ligi prvaka. prethodne dvije sezone ne znam ni jesam li gledao.

liverpool dobar u ligi prvaka. zanimljiv fudbal u ligi prvaka. spaho valja gluposti. malizia se reklamira na tvu. bas me neka nostalgija opalila :D
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#16523 Re: UEFA Champions League

Post by Gandalf »

Logovan wrote:Image
beton poster :thumbup:
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#16524 Re: UEFA Champions League

Post by burgundy »

Better Man wrote:
ultima_palabra wrote:
Alighieri wrote:Dynamo Kiev, Schalke i sada Roma, tri najslabije ekipe sto su vidjeli polufinale LP.

Necu da spominjem sezonu porto monaco finale.

Tek sada je barca valjda shvatila od koga su uspjeli ispasti :thumbup:

Za bayern ne igraju alaba i vidal, dajte realu odmah trofej. Sudija ce da to rijesi
Jesi ti gledao taj Dinamo Kiev? Jesi klinac...
Taj Dinamo Kiev predvođem Shevchenkom i Rebrovom je bio jedna od najboljih ekipa u modernom nogometu. Pobjediti Barcelonu u dva susreta 7:0 nije mala stvar, a da ne spominjem kako su i Reala natmburali.

Talentovani su igraci bili nema govora,ali Lobanovski je bio kralj.Ni kada su vodili 5-0 ni kada su gubili uvijek je imao isti izraz lica.Kada su kompjuteri bili u svojim pocetcima pogotovo u tadsnjem SSSR-u on je poceo eksperimentisati sa istim.veliki covjek i trener koji je zivot posvetio fudbal na kraju je i umro na terenu.Jedan od najvecih trenera svih vremena.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#16525 Re: UEFA Champions League

Post by bingov buraz »

Jebi četaljsko govedo sa Arene

rezime Dzeko kriv za dva gola i slučajno ga pogodila lopta u napadu nakon grozne reakcije Lovrena


ozbiljna televizija ne bi smjela dopustiti sebi ovako "stručne" goste
Post Reply