Nek' reaktivira Seppa Maiera!AmiĐa_Idriz wrote:Kad smo već kod Bayerna, onaj Kornmayer, njihov kondicioni/fitnes trener će od iduće sezone biti u Liverpoolu. Dopizdilo Kloppu raditi sa poluamaterima u timu, još samo kvalitetnog trenera golmana zbavit, evo Piplica recimo (). Bez zeze, čovjek mijenja sve u svakom ćošku
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#16501 Re: Liverpool FC
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16502 Re: Liverpool FC
Jedini neporaženi tim ove sezone u Europskim takmičenjima. 
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#16503 Re: Liverpool FC
Znaci sutra je vrijeme i to da se desiAmiĐa_Idriz wrote:Jedini neporaženi tim ove sezone u Europskim takmičenjima.
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16505 Re: Liverpool FC
Ofanzivno, jedina izmjena u odnosu na prošli četvrtak - Firmino umjesto povrijeđenog Hendersona. Bit će zanimljivo večeras. 
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16506 Re: Liverpool FC
Da bi klub koji ovoliko opao u Evropi mogao opet biti nesto u Ligi Sampiona, potrebno je da prvo prekucaju ovu Evropsku ligu. (vidi Atletico Madrid)
Ocekujem prolaz, mada nece biti nimalo lahko, a cak i ako ne prodju, ocekujem jaku borbu i tekmu koja ce od ove djece napraviti ljude... slijedece sezone ce biti sve bolje...
Ocekujem prolaz, mada nece biti nimalo lahko, a cak i ako ne prodju, ocekujem jaku borbu i tekmu koja ce od ove djece napraviti ljude... slijedece sezone ce biti sve bolje...
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16507 Re: Liverpool FC
I ja mislim da imamo šansu, ali neće tragedija biti ni ako ispadnemo. Generalno sam optimističan kad vidim kako Kloppo vodi ekipu.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16508 Re: Liverpool FC
Večeras će biti ludilo na Anfieldu. Nadam se da će publika i taj famozni huk sa Kopa gurnuti Liverpool dalje. Inače, Can i Milner moraju prekucati večeras, od sredine nam sve zavisi.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#16509 Re: Liverpool FC
Jos uvijek vazi prognoza 0:4AmiĐa_Idriz wrote:Večeras će biti ludilo na Anfieldu. Nadam se da će publika i taj famozni huk sa Kopa gurnuti Liverpool dalje. Inače, Can i Milner moraju prekucati večeras, od sredine nam sve zavisi.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16510 Re: Liverpool FC
Preoptimističan si, to volim jer obično takvi na kraju budu pognutog nosa 
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#16511 Re: Liverpool FC
Bez uvrede izvini sto pitam gledas liAmiĐa_Idriz wrote:Preoptimističan si, to volim jer obično takvi na kraju budu pognutog nosa
0:1
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#16512 Re: Liverpool FC
0:2 hahaveella wrote:Bez uvrede izvini sto pitam gledas liAmiĐa_Idriz wrote:Preoptimističan si, to volim jer obično takvi na kraju budu pognutog nosa![]()
0:1
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16513 Re: Liverpool FC
Koliko pogrešnih dodavanja, strašno.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#16514 Re: Liverpool FC
Dajdja amidja idrize ako iko poznaje BVB onda sam to jaAmiĐa_Idriz wrote:Koliko pogrešnih dodavanja, strašno.
- perfect_guy
- Posts: 6942
- Joined: 18/04/2008 23:08
- Location: Anfield road
- Contact:
#16515 Re: Liverpool FC
e moj lalana 
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16516 Re: Liverpool FC
Joj Lallane što pade.
Liverpool je zaslužio gol.
Liverpool je zaslužio gol.
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16517 Re: Liverpool FC
Hocemo mi zajebavati veelu 
-
ozdrlje_donje
- Posts: 548
- Joined: 01/02/2012 14:40
#16518 Re: Liverpool FC
Vala i nije..Logovan wrote:Joj Lallane što pade.![]()
Liverpool je zaslužio gol.
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16519 Re: Liverpool FC
Trudili se, napadali sve vrijeme, stvorili dobre 2-3 prilike, a evo sad su i zabili gol.ozdrlje_donje wrote:Vala i nije..Logovan wrote:Joj Lallane što pade.![]()
Liverpool je zaslužio gol.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#16520 Re: Liverpool FC
Kad je babuka govorio dovedite Reusa. Gol i asistencija.

- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16521 Re: Liverpool FC
Svaka čast, uživam u utakmici i volim Kloppa. 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#16522 Re: Liverpool FC
Svaka cast za karakter
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24702
- Joined: 26/08/2007 17:10
#16523 Re: Liverpool FC
Ne mogu da vjerujem majke mi ...


