FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
emigrazione
Posts: 7794
Joined: 01/09/2010 13:40

#1651 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by emigrazione »

Eto nam sandzaklija izgleda, kazu da pomognu napacenom muslimanskom narodu :roll:
Valjda ce se vratiti kuci poslije utakmice :D
User avatar
hary
Posts: 847
Joined: 16/02/2005 17:08
Location: Sarajevo

#1652 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by hary »

Hajd kad svi o snovima, da i ja :D
Preksinoc sam sanjao, ja na istoku al je teren toliko daleko da sam s rajom sisao iza gola Levskog, hahahaha. Suljic je pred kraj poluvremena promasio priliku samo takvu, sam na drugoj stativi i sa metar pogodi stativu. I zavrsi prvo poluvrijeme, kad prilazi Security : "Jel vi znate da ne smijete tu biti?" Ma reko ne vidi se nista odozgo. Haj kae samo nemojte ometat golmana. Aaahaaaa :lol:
Drugo poluvrijeme nisam docekao, al je bilo 0:0 :roll:

OSTALA JE OVA NADA
ZA OBRAZ I PONOS GRADA !!!

IGRAJ SARAJ'VO, IGRAJ I POBIJEDI!!!
senci-071
Posts: 312
Joined: 06/08/2011 22:40

#1653 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by senci-071 »

Pusite retoriku Dodikovu eto Sanzdaklija,Focaka,Hercegovaca ovi -oni .Svim dobrim ljudima bujrum na Kosevo. :x
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#1654 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by todd_smith »

Ako ne dolaze zbog kluba i utakmice, onda nema potrebe da dodju ikako
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#1655 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vryzas »

Puno srece sutra uz nadu da cete proci dalje!
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#1656 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

Obuca9 wrote:
arshavin wrote:Sta vam je ba,ovo je takticka igra nase uprave.Prijave 11,prodaju 13-14.Ne plate porez na par hiljada karata. :D
Ne može biti 13-14 hiljada karata, nema teorije, kad je ukupni kapacitet istoka i sjevera 12.660 sjedećih mjesta (Istok - 7.084, sjever 5.576).

Kad se uzme u obzir da UEFA kažnjava stajanje na stepenicama, to znači da je to i maksimalan broj gledalaca koji se može naći na stadionu. Ako je suditi po Dininom intervjuu za klix, u prodaju je pušteno više od 11.000 karata, dakle recimo da je razlika nekih 1.500.

Eh sad u tih 1.500 uračunajte besplatne karte koje se podijele sponzorima, karte koje se podijele portalima i novinama za nagradnu igru, "luft" koji se uvijek ostavlja radi djece i dobijete da je ustvari to maksimalna cifra karata koja se i mogla pustiti u prodaju, mozda koja stoja gore-dole.
kad još dodaš da je prvih 10 redova istoka prazno jer se ništa ne vidi, a raja se povuku gore, biće gužva ko u argentini i brazilu zajedno :D
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#1657 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by north »

na osnovu ovih izjava sa portala, Jović mi djeluje baš optimistično, najavljuje nekakvu ofanzivu, i ne pomišlja da Nudemo previše defanzivni....hm, fino to zvuči, samo kako li će izgledati na terenu...opet ponavljam meni je najbitnije da sačuvamo gol, a za 90 minuta ćemo valjda jedan nekako utrpati....

Ma samo hrabro i muški, neka odigraju kao u Sofiji, bez panike, taktički korektno, fizički spremno i biće to dobro aBd...
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1658 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by -LIBERO- »

emigrazione wrote:Eto nam sandzaklija izgleda, kazu da pomognu napacenom muslimanskom narodu :roll:
Ma nista to. Ne podljezite toj prici.

Svako moze doci, ali i svako mora postovati pravila. Nema obiljezja sem Sarajeva i Hz i to je to.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#1659 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by kokuz_sa »

north wrote:na osnovu ovih izjava sa portala, Jović mi djeluje baš optimistično, najavljuje nekakvu ofanzivu, i ne pomišlja da Nudemo previše defanzivni....hm, fino to zvuči, samo kako li će izgledati na terenu...opet ponavljam meni je najbitnije da sačuvamo gol, a za 90 minuta ćemo valjda jedan nekako utrpati....

Ma samo hrabro i muški, neka odigraju kao u Sofiji, bez panike, taktički korektno, fizički spremno i biće to dobro aBd...
odavno nisamo imali ovako nekog ko daje takve izjave..uvijek prije bilo
trazit cemo sansu i necemo srljat..

prosli ili ne prosli levski hajd bar nismo poklekli u prvoj utakmici
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#1660 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by pOZz »

kokuz_sa wrote: prosli ili ne prosli levski hajd bar nismo poklekli u prvoj utakmici
Sve iz prve utakmice pada u vodu ako ne budemo sutra na nivou.
User avatar
emigrazione
Posts: 7794
Joined: 01/09/2010 13:40

#1661 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by emigrazione »

Rapida smo pojeli na Kosevu, sa Clujom odigrali fenomenalno i ovdje i tamo, gazili Slovake i Svedjane... a svi su bili u rangu Levskog, ne znam fakat zasto ne bi i ove mlatnuli, rezultat jeste nezgodan ali daleko od toga da se ne moze stici i prestici. Bio sam pesimista, ali sad brate jedva cekam da pocne :dance:
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#1662 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by north »

pOZz wrote:
kokuz_sa wrote: prosli ili ne prosli levski hajd bar nismo poklekli u prvoj utakmici
Sve iz prve utakmice pada u vodu ako ne budemo sutra na nivou.
Što se mene tiče, ja ću preživiti ispadanje ako odigramo dobro i budemo u egalu cijelu tekmu i odigramo slično ili ako može i bolje kao u Sofiji...To bi značilo da ova ekipa definitivno ima potencijala i da možemo očekivati dosta bolje stvari nego u prethodnoj sezoni......Sve iz prve utakmice pada u vodu samo ako sutra budemo poniženi i deklasirani, dakle ako se izblamiramo....a mislim da nećemo...
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22752
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#1663 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by GandalfSivi »

Ja nervoze sabahile, sta je ovo ovako? Nemam pojma kako prezivjeti do sutra...
User avatar
Lafo.Mamone
Posts: 80
Joined: 05/10/2009 01:10

#1664 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Lafo.Mamone »

GandalfSivi wrote:Ja nervoze sabahile, sta je ovo ovako? Nemam pojma kako prezivjeti do sutra...
A navijaci Levskog se pitaju kako prezivjeti do prekosutra :D
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1665 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Logovan »

north wrote: Što se mene tiče, ja ću preživiti ispadanje ako odigramo dobro i budemo u egalu cijelu tekmu i odigramo slično ili ako može i bolje kao u Sofiji...To bi značilo da ova ekipa definitivno ima potencijala i da možemo očekivati dosta bolje stvari nego u prethodnoj sezoni......Sve iz prve utakmice pada u vodu samo ako sutra budemo poniženi i deklasirani, dakle ako se izblamiramo....a mislim da nećemo...
Upravo ovako. :thumbup: Niko im ni "a" ne smije reći ako ovako ispadnemo. :)
Smail Aga
Posts: 855
Joined: 20/06/2012 09:06

#1666 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Smail Aga »

Ljudi,nema mjesta nervozi,ispadamo sigurno. No,odigrali smo i odigraemo muski i korektno,,nece se sramotiti dres,od ovoga tima Sarajeva,vise nego dovoljno.
bordo_boy
Posts: 634
Joined: 26/07/2005 13:30

#1667 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by bordo_boy »

Karte nestaju ko lude,... ja sam se potrudio da imaju 3 sjevera manje... :D 8)
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1668 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

Joj naneee mii istetoviraneeee. Lom !
User avatar
Tayyip
Posts: 620
Joined: 22/07/2012 19:49
Location: Sumbuluša - između Kovača i Vratnika

#1669 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Tayyip »

šta je ovo svebošnjački sabor na koševu. samo još fali tunjo filipović da povede :D šalim se
bujrum svim dobronamjernim ljudima, samo bez ekcesa i da prođemo ove gurbete
GorazDANAC
Posts: 19
Joined: 30/06/2011 11:21
Location: Kopenhagen

#1670 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by GorazDANAC »

Salah ad-Din wrote:Karte nabavljene, još sutra preživjeti :D
Loš teren, samo nama može ići u korist, mi smo na to navikli, oni nisu :)

Nemoj da bi neko ostao uz Fejs TV, svi na Koševo!
ja bogme moram ostati uz Fejs nema mi druge ovdje u Danskoj. :bih:
ima ga na balkaniyumu
treba trazit sansu i ne treba srljat s gurbetima ! 8-)
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#1671 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

dajte ba napravite stolice na zapadu, barem 2000 za gostujuće navijače pa da možemo onda ko ljudi da se raširimo na ostatku koševa, jebo zapad

kako niko ne skonta računicu, pa sad da imaju stolice svaka bi sama sebe otplatila odmah na prvoj utakmici, pukneš gostima kartu 10 eura i stolica otplaćena, ne vjerujem da više košta, sa kompletnom "infrastrukturom" :x
User avatar
emigrazione
Posts: 7794
Joined: 01/09/2010 13:40

#1672 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by emigrazione »

Gotovo je sad. To cemo sljedecu kad budemo igrali protiv crnogoraca :dance:
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#1673 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

emigrazione wrote:Gotovo je sad. To cemo sljedecu kad budemo igrali protiv crnogoraca :dance:
ma znam da je gotovo, ali je fakat bruka, ne samo vezano za ovu utakmicu, sa te 2000 stolica po propisima sve bi se riješilo kada su gostujući navijači u pitanju, fakat smiješno
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#1674 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by leo karan »

just principe wrote:steta za Zapad, jer sam ubjedjen da bi bilo minimum 20 ooo.. Ovako gubimo i pare i prolaz, na kraju steta za oboje
al stvarno je kod nas sve u kurcu.
godinu dana je proslo i opet ista stvar.
ovo je cisti gubitak para vec drugu godinu za redom zato sto nije zapad osposobljen.

jel treba sutra jos neko da pogine u guzvi krkljancu koji ce biti?
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#1675 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by north »

Nezapamćena gužva u klubu za karte, kažu da ne pamte da je dan pred tekmu ovako išlo.... mogli bi sjever i istok sutra biti krcati ko u najboljim historijskim danima našeg kluba....samo dao bog da i na terenu bude kako svi priželjkujemo...
Post Reply