Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
sarajvosa wrote:jesu vas jeba** Horde zla,sta viste serete,organizujte se,skupite se i porucite da ne zelite Hz ili dodjite na sjever uradite nesto korisno a ne ovako da jedva cekate na forumu da nesto proserete sa vremena na vrijeme...
Ne serem nego iznosim svoje mišljenje.
Ja sam svoje na Sjeveru i na gostovanjima odradio. I ne, ne pada mi na pamet da se sa skoro četres kuka i porodicom kod kuće guram među najluđim navijačima na dunjaluku. Radite šta hoćete, kako hoćete i dokle hoćete. Ali znajte da se mi s tim ne slažemo. Baklje su prevaziđene. Vi ih palite do sudnjeg dana ako hoćete, ali nemojte očekivati da vam se zbog toga aplaudira, jer to paljenje nije korisno...
biske wrote:
Ne, nije "vaša stvar", nego je i moja stvar. I mnogih drugih hordaša koji su bili i prije i poslije mene. Stvar je svih nas, istinskih zaljubljenika u FK Sarajevo. Moja je lična stvar jer sam, uz masu drugih doprinio tome da vi danas budete na Sjeveru. Kada ste otišli na Zapad, ukazujući djelom na loše stvari u vrhu tadašnjih Hordi, masa ljudi vas je podržala prelaskom na Istok i distanciranjem od tadašnjeg vodstva. Tada, i dugo vremena nakon toga, ste imali naše pune simpatije i podršku. Sad ih, definitivno, više nemate. Da ne bih papagajski ponavljao opravdane argumente koje uporno odbijate, zapitajte se sami "zašto?" A do vas je!
Ne znam sto se palite toliko...ne podrzavam ni ja istok kada jebe mrtve svojim igracima...pa im ne jebem mater po forumu kada dodjem kuci...
Jasno je receno da su ljudi to uradili samovoljno...i da su nastetili klubu...al i takodje da se na glupostima uci i postaje zreliji...ne znam zasto pljujete i dalje po sjeveru...osim sto nista vise ne mozete postici...samo dizete nervozu nepotrebno..
ja mislim da je sjever jedini koji treba 'spustiti' lopticu. medju ostalim navijacima sarajeva jos uvijek nemate nerijatelje. u klubu nemate neprijatelje. pa fakat ne znam koji vam je vise *********?
radite one sto najbolje znate i po cemu ste daleko poznati i nemojte praviti sebi neprijatelje. ne treba vam to
wannabe_ultra wrote:Valjda su jasno rekli da su INDIVIDUALCI napravili gresku, a sasvim je ocekivano da brane i da se nece odreci momaka jer su sa tribine.Sta sta ocekivali da ce ih se odreci ili nesto ?
Jok' ba, treba im spomenike dizati i nositi ih kao rimske imperatore na svaku tekmu gdje ih čeka zasebno za njih izgrađena loža uz mnoštvo "bijelog", vutre i alkohola (naravno baklje ne zaboraviti) i mjesečno im slati po jednu djevicu kao znak "podrške"!
Na utakmici protiv Borca, par naših pripadnika je, samoinicijativno preskočilo ogradu, te na taj način izazvali prekid utakmice, o čijem je ishodom naknadno odlučeno za zelenim stolom. To su činjenice. Svojim postupkom oštetili su klub i grupu, i oni su kao i svi mi toga svjesni. Ono što mi nećemo dopustiti jeste „razapinjanje“ tih momaka, koji su bez obzira na sve dio nas, i na njima iskaljivati sve loše stvari koje su se dešavale godinama iza, a za koje su ponajmanje krivi navijači.
Ja ovdje ne čitam ni da su IŠTA LOŠE rekli o njima...a DIREKTNO I SVJESNO nanijeli štetu klubu i nanose je dalje svojom piromanijom!!! I zanima me šta misle sa ovom posljednjom rečenicom: KAKVE LOŠE STVARI???? Znači indirektno PRAVDAJU ulijetanje ove četvorice narkomana i delikvenata sa nekakvim "lošim stvarima" koje su se dešavale?! WTF? Ovo normalan insan ni napušen I pjan ne bi napisao! Alal' im vjera od mene, isti su kao i ovi koje brane!!! Boli ih racku za klubom kojeg' toBože "vole svim srcem" a kojem se ni izvinuti ne znaju za nanešenu štetu!
Last edited by Maharadza on 03/10/2013 22:05, edited 5 times in total.
Nemaju ih sta pravdati, sama cinjenica da takve likove imas u grupi dovoljno govori. A uz to jos da mogu uletiti kad im je k. ceif pokazuje i kakve su danasnje "vodje" ili kako bi ih vec trebalo zvati. Jadnija ekipa nije stajala od '87 do danas na sjeveru. Muda ko ribizle, srce ko grasak.
Canasob wrote:Nemaju ih sta pravdati, sama cinjenica da takve likove imas u grupi dovoljno govori. A uz to jos da mogu uletiti kad im je k. ceif pokazuje i kakve su danasnje "vodje" ili kako bi ih vec trebalo zvati. Jadnija ekipa nije stajala od '87 do danas na sjeveru. Muda ko ribizle, srce ko grasak.
Ovo! Znači on ima pravo da uleti i iskaže tako "nezadovoljstvo" kako mu se "digne"?! pa ne mogu da vjerujem! Neka na ovo odgovore: KO I ŠTA STE VI PA MISLITE DA JE KLUB U VAŠEM VLASNIŠTVU KAO I ORGANIZACIJA UTAKMICE PA ISTU MOŽETE PREKINUTI KADA ŽELITE, BANDO NAFURANA????
Butmiran wrote:Pa stanite, kako mislite da neko zabrani nešto kad ne zna za to već je to stvar internog dogovora par likova?
Ma mogu oni kurcu svirat' i kod kuće paliti baklje kad' se pooštre mjere aBd pa bude I video nadzor i snimanje i kažnajvanje SVAKOG' POJEDINCA koji makar PRSKALICU zapali a ne baklju! Samo polako...doći će to na svoje!
stani malo,jebo te ja kad sam isao na sjever znalo se ko i sta...jeli ovo tvoje znaci da se gore sad nista ne zna ili ti likovi koji su kao u vrhu grupe imaju samo muda prema clanovima tog istog sjevera ( mislim prema balavcima ),jer se noge fataju prvi cim ispadne belaj,ali su zato prvi u korteu ili kad treba biti slika za neke portale.Malo mi je nejasno ovo stanje na sjeveru ili nema neko ko ce voditi ovu nadrogiranu rulju ili ima ali samo za gore pomenute i za kurcenje pred istim ,ali kad treba preuzeti odgovornost onda nema ?
Izvrćeš mi riječi jarane. Sastanu se četvorica drugova i dogovore nešto i nikom ne govore. Kako zabraniti?
leškarenje wrote:ti likovi koji su kao u vrhu grupe imaju samo muda prema clanovima tog istog sjevera ( mislim prema balavcima ),jer se noge fataju prvi cim ispadne belaj,ali su zato prvi u korteu ili kad treba biti slika za neke portale.
Canasob wrote:Nemaju ih sta pravdati, sama cinjenica da takve likove imas u grupi dovoljno govori. A uz to jos da mogu uletiti kad im je k. ceif pokazuje i kakve su danasnje "vodje" ili kako bi ih vec trebalo zvati. Jadnija ekipa nije stajala od '87 do danas na sjeveru. Muda ko ribizle, srce ko grasak.
Ovo! Znači on ima pravo da uleti i iskaže tako "nezadovoljstvo" kako mu se "digne"?! pa ne mogu da vjerujem! Neka na ovo odgovore: KO I ŠTA STE VI PA MISLITE DA JE KLUB U VAŠEM VLASNIŠTVU KAO I ORGANIZACIJA UTAKMICE PA ISTU MOŽETE PREKINUTI KADA ŽELITE, BANDO NAFURANA????
E vala i ti pretjerujes! Za raju sa sjevera se svasta moze reci ali da su banda nafurana... ohani malo
Konkretno, ovi postovi kako je jadna ekipa, kako se nema muda, kako se likovi iz vrha grupe fataju noge kad dođe do belaja itd. Navedi ti meni konkretan primjer tog bježanja.
Vrhunac ironije i gluposti: o mudima i mangupluku pricaju misevi sakriveni iza ekrana dok nijedan od njih naravno ne bi dosao to reci na Sjeveru ili u nekom od lokala gdje se ta prva/vidjenija ekipa HZ okuplja.
Misevi ocito imaju prostora za disanje jos samo u cyber svijetu. Misevi ostaju misevi. Mrak, rupe, anonimnost. Ali upravo zbog cinjenice da su u pitanju samo misevi/stakori - njihovo misljenje niko ne jebe ni 5%.
Opetja033 wrote:Vrhunac ironije i gluposti: o mudima i mangupluku pricaju misevi sakriveni iza ekrana dok nijedan od njih naravno ne bi dosao to reci na Sjeveru ili u nekom od lokala gdje se ta prva/vidjenija ekipa HZ okuplja.
Misevi ocito imaju prostora za disanje jos samo u cyber svijetu. Misevi ostaju misevi. Mrak, rupe, anonimnost. Ali upravo zbog cinjenice da su u pitanju samo misevi/stakori - njihovo misljenje niko ne jebe ni 5%.
Sa narko-kriminalnom bandom se nema šta raspravljati niti se istim pojedincima može nešto normalno i ljudski reći...samo kad počne sa pričom 'ja idem na gostovanja i lud sam pa smijem raditi šta hoću a ti nemaš nikakvo pravo glasa'...batina je za takve iz raja izašla.
Znaš onu: Sve će proći, samo će Sarajevo ostati! Pod 'sve' se misli I NA HZ!!! HZ NISU FKS niti FKS prestaje postojati sa njihovim eventualnim nestajanjem (neuzubillahi)!!! OVO ZAPAMTITE ZA SVA VREMENA!!!
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4
Last edited by Maharadza on 03/10/2013 23:51, edited 2 times in total.