Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#1651 Re: Horde Zla

Post by biske »

sarajvosa wrote:jesu vas jeba** Horde zla,sta viste serete,organizujte se,skupite se i porucite da ne zelite Hz ili dodjite na sjever uradite nesto korisno a ne ovako da jedva cekate na forumu da nesto proserete sa vremena na vrijeme...
Ne serem nego iznosim svoje mišljenje.
Ja sam svoje na Sjeveru i na gostovanjima odradio. I ne, ne pada mi na pamet da se sa skoro četres kuka i porodicom kod kuće guram među najluđim navijačima na dunjaluku. Radite šta hoćete, kako hoćete i dokle hoćete. Ali znajte da se mi s tim ne slažemo. Baklje su prevaziđene. Vi ih palite do sudnjeg dana ako hoćete, ali nemojte očekivati da vam se zbog toga aplaudira, jer to paljenje nije korisno...
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#1652 Re: Horde Zla

Post by Cossack »

biske wrote: Ne, nije "vaša stvar", nego je i moja stvar. I mnogih drugih hordaša koji su bili i prije i poslije mene. Stvar je svih nas, istinskih zaljubljenika u FK Sarajevo. Moja je lična stvar jer sam, uz masu drugih doprinio tome da vi danas budete na Sjeveru. Kada ste otišli na Zapad, ukazujući djelom na loše stvari u vrhu tadašnjih Hordi, masa ljudi vas je podržala prelaskom na Istok i distanciranjem od tadašnjeg vodstva. Tada, i dugo vremena nakon toga, ste imali naše pune simpatije i podršku. Sad ih, definitivno, više nemate. Da ne bih papagajski ponavljao opravdane argumente koje uporno odbijate, zapitajte se sami "zašto?" A do vas je!
Svaka čast na postu! :thumbup:
Sa_u_srcu
Posts: 1868
Joined: 19/10/2010 23:09

#1653 Re: Horde Zla

Post by Sa_u_srcu »

Ne znam sto se palite toliko...ne podrzavam ni ja istok kada jebe mrtve svojim igracima...pa im ne jebem mater po forumu kada dodjem kuci...
Jasno je receno da su ljudi to uradili samovoljno...i da su nastetili klubu...al i takodje da se na glupostima uci i postaje zreliji...ne znam zasto pljujete i dalje po sjeveru...osim sto nista vise ne mozete postici...samo dizete nervozu nepotrebno..
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#1654 Re: Horde Zla

Post by omega369 »

ja mislim da je sjever jedini koji treba 'spustiti' lopticu. medju ostalim navijacima sarajeva jos uvijek nemate nerijatelje. u klubu nemate neprijatelje. pa fakat ne znam koji vam je vise *********?

radite one sto najbolje znate i po cemu ste daleko poznati i nemojte praviti sebi neprijatelje. ne treba vam to :bih:
User avatar
Maharadza
Posts: 17072
Joined: 30/01/2013 15:13

#1655 Re: Horde Zla

Post by Maharadza »

wannabe_ultra wrote:Valjda su jasno rekli da su INDIVIDUALCI napravili gresku, a sasvim je ocekivano da brane i da se nece odreci momaka jer su sa tribine.Sta sta ocekivali da ce ih se odreci ili nesto ? :lol: :lol:
Jok' ba, treba im spomenike dizati i nositi ih kao rimske imperatore na svaku tekmu gdje ih čeka zasebno za njih izgrađena loža uz mnoštvo "bijelog", vutre i alkohola (naravno baklje ne zaboraviti) i mjesečno im slati po jednu djevicu kao znak "podrške"! :run:
Na utakmici protiv Borca, par naših pripadnika je, samoinicijativno preskočilo ogradu, te na taj način izazvali prekid utakmice, o čijem je ishodom naknadno odlučeno za zelenim stolom. To su činjenice. Svojim postupkom oštetili su klub i grupu, i oni su kao i svi mi toga svjesni. Ono što mi nećemo dopustiti jeste „razapinjanje“ tih momaka, koji su bez obzira na sve dio nas, i na njima iskaljivati sve loše stvari koje su se dešavale godinama iza, a za koje su ponajmanje krivi navijači.
Ja ovdje ne čitam ni da su IŠTA LOŠE rekli o njima...a DIREKTNO I SVJESNO nanijeli štetu klubu i nanose je dalje svojom piromanijom!!! I zanima me šta misle sa ovom posljednjom rečenicom: KAKVE LOŠE STVARI???? Znači indirektno PRAVDAJU ulijetanje ove četvorice narkomana i delikvenata sa nekakvim "lošim stvarima" koje su se dešavale?! WTF? Ovo normalan insan ni napušen I pjan ne bi napisao! Alal' im vjera od mene, isti su kao i ovi koje brane!!! Boli ih racku za klubom kojeg' toBože "vole svim srcem" a kojem se ni izvinuti ne znaju za nanešenu štetu! :run:
Last edited by Maharadza on 03/10/2013 22:05, edited 5 times in total.
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#1656 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

Svojim postupkom oštetili su klub i grupu, i oni su kao i svi mi toga svjesni.

Gdje ih pravdaju?
Canasob
Posts: 128
Joined: 27/08/2011 14:54
Location: Gdje god me put odvede....

#1657 Re: Horde Zla

Post by Canasob »

Nemaju ih sta pravdati, sama cinjenica da takve likove imas u grupi dovoljno govori. A uz to jos da mogu uletiti kad im je k. ceif pokazuje i kakve su danasnje "vodje" ili kako bi ih vec trebalo zvati. Jadnija ekipa nije stajala od '87 do danas na sjeveru. Muda ko ribizle, srce ko grasak.
User avatar
Maharadza
Posts: 17072
Joined: 30/01/2013 15:13

#1658 Re: Horde Zla

Post by Maharadza »

Canasob wrote:Nemaju ih sta pravdati, sama cinjenica da takve likove imas u grupi dovoljno govori. A uz to jos da mogu uletiti kad im je k. ceif pokazuje i kakve su danasnje "vodje" ili kako bi ih vec trebalo zvati. Jadnija ekipa nije stajala od '87 do danas na sjeveru. Muda ko ribizle, srce ko grasak.
Ovo! Znači on ima pravo da uleti i iskaže tako "nezadovoljstvo" kako mu se "digne"?! :lol: pa ne mogu da vjerujem! Neka na ovo odgovore: KO I ŠTA STE VI PA MISLITE DA JE KLUB U VAŠEM VLASNIŠTVU KAO I ORGANIZACIJA UTAKMICE PA ISTU MOŽETE PREKINUTI KADA ŽELITE, BANDO NAFURANA????
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#1659 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

Pa stanite, kako mislite da neko zabrani nešto kad ne zna za to već je to stvar internog dogovora par likova?
User avatar
Maharadza
Posts: 17072
Joined: 30/01/2013 15:13

#1660 Re: Horde Zla

Post by Maharadza »

Butmiran wrote:Pa stanite, kako mislite da neko zabrani nešto kad ne zna za to već je to stvar internog dogovora par likova?
Ma mogu oni kurcu svirat' i kod kuće paliti baklje kad' se pooštre mjere aBd pa bude I video nadzor i snimanje i kažnajvanje SVAKOG' POJEDINCA koji makar PRSKALICU zapali a ne baklju! Samo polako...doći će to na svoje! 8-)
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#1661 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

leškarenje wrote:@Butmiran...

:lol: :lol: stani malo,jebo te ja kad sam isao na sjever znalo se ko i sta...jeli ovo tvoje znaci da se gore sad nista ne zna ili ti likovi koji su kao u vrhu grupe imaju samo muda prema clanovima tog istog sjevera ( mislim prema balavcima ),jer se noge fataju prvi cim ispadne belaj,ali su zato prvi u korteu ili kad treba biti slika za neke portale.Malo mi je nejasno ovo stanje na sjeveru ili nema neko ko ce voditi ovu nadrogiranu rulju ili ima ali samo za gore pomenute i za kurcenje pred istim ,ali kad treba preuzeti odgovornost onda nema ?
Izvrćeš mi riječi jarane. Sastanu se četvorica drugova i dogovore nešto i nikom ne govore. Kako zabraniti?
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#1662 Re: Horde Zla

Post by north »

Slažem se sa @leškarenjem oko revolta....ovo pismo nema nikakvog smisla...bolje da nisu ništa napisali....
User avatar
kinzekonze
Posts: 845
Joined: 05/02/2013 23:23
Location: MOJ GRAD MOJ KLUB

#1663 Re: Horde Zla

Post by kinzekonze »

leškarenje wrote:ti likovi koji su kao u vrhu grupe imaju samo muda prema clanovima tog istog sjevera ( mislim prema balavcima ),jer se noge fataju prvi cim ispadne belaj,ali su zato prvi u korteu ili kad treba biti slika za neke portale.
Zalosno, a istinito 100%.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#1664 Re: Horde Zla

Post by omega369 »

Maharadza wrote:
Canasob wrote:Nemaju ih sta pravdati, sama cinjenica da takve likove imas u grupi dovoljno govori. A uz to jos da mogu uletiti kad im je k. ceif pokazuje i kakve su danasnje "vodje" ili kako bi ih vec trebalo zvati. Jadnija ekipa nije stajala od '87 do danas na sjeveru. Muda ko ribizle, srce ko grasak.
Ovo! Znači on ima pravo da uleti i iskaže tako "nezadovoljstvo" kako mu se "digne"?! :lol: pa ne mogu da vjerujem! Neka na ovo odgovore: KO I ŠTA STE VI PA MISLITE DA JE KLUB U VAŠEM VLASNIŠTVU KAO I ORGANIZACIJA UTAKMICE PA ISTU MOŽETE PREKINUTI KADA ŽELITE, BANDO NAFURANA????
E vala i ti pretjerujes! Za raju sa sjevera se svasta moze reci ali da su banda nafurana... ohani malo :!:
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#1665 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

Svi redom pretjeruju, čitam i ne vjerujem.
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#1666 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

Konkretno, ovi postovi kako je jadna ekipa, kako se nema muda, kako se likovi iz vrha grupe fataju noge kad dođe do belaja itd. Navedi ti meni konkretan primjer tog bježanja.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#1667 Re: Horde Zla

Post by KPNCTNJAH »

Ma necemo sad o tome, mada kad smo kod Sofije bilo je tu svega... :D pa i bjezanja od murije u pogresne autobuse :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79566
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1668 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

KPNCTNJAH wrote:Ma necemo sad o tome, mada kad smo kod Sofije bilo je tu svega... :D pa i bjezanja od murije u pogresne autobuse :mrgreen:
U kojem si bio? :mrgreen:
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#1669 Re: Horde Zla

Post by KPNCTNJAH »

Ne smijem ofirati, ali recimo da je moj autobus najmanje stvari vracao na granici :mrgreen:


1
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79566
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1670 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

Dvica? :shock:

Jer smo mi najmanje vraćali 8-) :mrgreen:
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#1671 Re: Horde Zla

Post by KPNCTNJAH »

U kecu ba, sve fina i postena raja :oops: u jednom trenutku sam ocekivao da ce i radnicu vracati iz nekog busa :D
User avatar
Opetja033
Posts: 10041
Joined: 01/11/2011 20:33

#1672 Re: Horde Zla

Post by Opetja033 »

Vrhunac ironije i gluposti: o mudima i mangupluku pricaju misevi sakriveni iza ekrana dok nijedan od njih naravno ne bi dosao to reci na Sjeveru ili u nekom od lokala gdje se ta prva/vidjenija ekipa HZ okuplja.

Misevi ocito imaju prostora za disanje jos samo u cyber svijetu. Misevi ostaju misevi. Mrak, rupe, anonimnost. Ali upravo zbog cinjenice da su u pitanju samo misevi/stakori - njihovo misljenje niko ne jebe ni 5%.
User avatar
Maharadza
Posts: 17072
Joined: 30/01/2013 15:13

#1673 Re: Horde Zla

Post by Maharadza »

Opetja033 wrote:Vrhunac ironije i gluposti: o mudima i mangupluku pricaju misevi sakriveni iza ekrana dok nijedan od njih naravno ne bi dosao to reci na Sjeveru ili u nekom od lokala gdje se ta prva/vidjenija ekipa HZ okuplja.

Misevi ocito imaju prostora za disanje jos samo u cyber svijetu. Misevi ostaju misevi. Mrak, rupe, anonimnost. Ali upravo zbog cinjenice da su u pitanju samo misevi/stakori - njihovo misljenje niko ne jebe ni 5%.
Sa narko-kriminalnom bandom se nema šta raspravljati niti se istim pojedincima može nešto normalno i ljudski reći...samo kad počne sa pričom 'ja idem na gostovanja i lud sam pa smijem raditi šta hoću a ti nemaš nikakvo pravo glasa'...batina je za takve iz raja izašla. ;)

Znaš onu: Sve će proći, samo će Sarajevo ostati! Pod 'sve' se misli I NA HZ!!! HZ NISU FKS niti FKS prestaje postojati sa njihovim eventualnim nestajanjem (neuzubillahi)!!! OVO ZAPAMTITE ZA SVA VREMENA!!!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4
Last edited by Maharadza on 03/10/2013 23:51, edited 2 times in total.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79566
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1674 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

Sa narko-kriminalnom bandom


:-)

Daj ba, ne piši ovakve stvari života ti.
User avatar
Maharadza
Posts: 17072
Joined: 30/01/2013 15:13

#1675 Re: Horde Zla

Post by Maharadza »

leet wrote:Sa narko-kriminalnom bandom


:-)

Daj ba, ne piši ovakve stvari života ti.
Kako da nazovem onu četvoricu onda?! Herojima?! :lol:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4
Post Reply