hrvatska-more

Post Reply
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#1651 Re: hrvatska-more

Post by dalmatinka »

NNNN


eh kad bi to čudo bilo ovdje. ovdje samo ima studenac i oni pijačari. :-) :-)
E to je već druga stvar, u malo većim mjestima - ne mora to biti grad - imaš izbor. Svaki tjedan neko od njih ima nešto na akciji. Voće i povrće pretežno bude iz regije, uglavnom HR, BiH i CG. I vjeruj mi ne prodajem priče - TO MI JE POSAO. :wink:
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#1652 Re: hrvatska-more

Post by dalmatinka »

Havatar

Po kojoj to akciji lubenica kojoj je cijena bila 7 moze da bude 1,99
Ti zaista nisi na TI s logikom. Gledaj, lubenica kojoj je cijen 7 kn ne može biti na akciji 1,99, ali zato ona lubenica kojoj je cijena 1,99 u preprodaji može biti 7 kn. Je li ovo bilo teško za shvatiti? :roll: Da pokušam drugim odabirom riječi? :roll:
NNNN
Posts: 301
Joined: 26/03/2013 08:42

#1653 Re: hrvatska-more

Post by NNNN »

dalmatinka wrote:
Havatar

Po kojoj to akciji lubenica kojoj je cijena bila 7 moze da bude 1,99
Ti zaista nisi na TI s logikom. Gledaj, lubenica kojoj je cijen 7 kn ne može biti na akciji 1,99, ali zato ona lubenica kojoj je cijena 1,99 u preprodaji može biti 7 kn. Je li ovo bilo teško za shvatiti? :roll: Da pokušam drugim odabirom riječi? :roll:
ja mislim da bi najispravnije bilo da mi kod tebe dođemo na ljetovanje, vidim hrana je jeftina, a siguran sam da su i apartmani, za jedno 20-ak eura :D . još samo da kažeš gdje si pada navalimo......
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#1654 Re: hrvatska-more

Post by Havatar »

dalmatinka wrote:
Havatar

Po kojoj to akciji lubenica kojoj je cijena bila 7 moze da bude 1,99
Ti zaista nisi na TI s logikom. Gledaj, lubenica kojoj je cijen 7 kn ne može biti na akciji 1,99, ali zato ona lubenica kojoj je cijena 1,99 u preprodaji može biti 7 kn. Je li ovo bilo teško za shvatiti? :roll: Da pokušam drugim odabirom riječi? :roll:
Ne moras da lazes da je jeftinije nego sto jeste posto znaju ljudi koliko su platili.
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#1655 Re: hrvatska-more

Post by Havatar »

NNNN wrote:
dalmatinka wrote:
Havatar

Po kojoj to akciji lubenica kojoj je cijena bila 7 moze da bude 1,99
Ti zaista nisi na TI s logikom. Gledaj, lubenica kojoj je cijen 7 kn ne može biti na akciji 1,99, ali zato ona lubenica kojoj je cijena 1,99 u preprodaji može biti 7 kn. Je li ovo bilo teško za shvatiti? :roll: Da pokušam drugim odabirom riječi? :roll:
ja mislim da bi najispravnije bilo da mi kod tebe dođemo na ljetovanje, vidim hrana je jeftina, a siguran sam da su i apartmani, za jedno 20-ak eura :D . još samo da kažeš gdje si pada navalimo......
:mrgreen:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#1656 Re: hrvatska-more

Post by MedenoSrce »

Racunajte i mene, valjda cemo imati i kakav rucak dobrodoslice :-D
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#1657 Re: hrvatska-more

Post by KatarinaKosaca »

Ma, mnogi od vas poslije toliko i takvih postova neće imati ni potrebe ići u Cro. Častiće braća Crnogorci za obavljen posao :D
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#1658 Re: hrvatska-more

Post by dalmatinka »

Havatar
Ne moras da lazes da je jeftinije nego sto jeste posto znaju ljudi koliko su platili.
Čuj, ako ti lažeš, ne znači da svi lažu. Naravno da ljudi znaju koliko su platili, ali i ja znam. Natjerao si me da vadim račun iz smeća i fotografiram ga pošto mi skener po običaju ne radi.
Image
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#1659 Re: hrvatska-more

Post by dalmatinka »

MedenoSrce wrote:Racunajte i mene, valjda cemo imati i kakav rucak dobrodoslice :-D
Ti na ručak možeš doći, ali nemam apartmane, ne bavim se turizmom i njihovu cijenu zaista ne znam. :-)
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#1660 Re: hrvatska-more

Post by uglavnomja »

maloprije u mercatoru grozdje od 2 do 6 km.
ono od 2 km :cry:

sto valja kosta :D

jos dole na pijaci grozdje iz vinograda direkt na tezgu :P
User avatar
Desnik
Posts: 287
Joined: 14/03/2013 13:15
Location: Between upper and lower mandible.

#1661 Re: hrvatska-more

Post by Desnik »

Bang up abroad,
umalo pao u Doljanima sa tri sendviča i bananom.

http://www.gobih.ba/vijest/1520/umalo-p ... na-granici
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#1662 Re: hrvatska-more

Post by MedenoSrce »

dalmatinka wrote:
MedenoSrce wrote:Racunajte i mene, valjda cemo imati i kakav rucak dobrodoslice :-D
Ti na ručak možeš doći, ali nemam apartmane, ne bavim se turizmom i njihovu cijenu zaista ne znam. :-)

:kiss:

ja bih bona samo zbog toga dosla, kakvo more kakve trice
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#1663 Re: hrvatska-more

Post by dalmatinka »

MedenoSrce wrote:
dalmatinka wrote:
MedenoSrce wrote:Racunajte i mene, valjda cemo imati i kakav rucak dobrodoslice :-D
Ti na ručak možeš doći, ali nemam apartmane, ne bavim se turizmom i njihovu cijenu zaista ne znam. :-)

:kiss:

ja bih bona samo zbog toga dosla, kakvo more kakve trice
:thumbup: Ako ikad budeš u prolazu - javi se!
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#1664 Re: hrvatska-more

Post by P308 »

dalmatinka wrote:
Havatar
Ne moras da lazes da je jeftinije nego sto jeste posto znaju ljudi koliko su platili.
Čuj, ako ti lažeš, ne znači da svi lažu. Naravno da ljudi znaju koliko su platili, ali i ja znam. Natjerao si me da vadim račun iz smeća i fotografiram ga pošto mi skener po običaju ne radi.
Image

Sto si ovoliko voca kupovala? Sta ces to praviti? :D
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#1665 Re: hrvatska-more

Post by dalmatinka »

dalmatinka

Sto si ovoliko voca kupovala? Sta ces to praviti? :D
Ma vratio mi se moj student, da ga mama nahrani vitaminima. :D
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#1666 Re: hrvatska-more

Post by P308 »

dalmatinka wrote:
dalmatinka

Sto si ovoliko voca kupovala? Sta ces to praviti? :D
Ma vratio mi se moj student, da ga mama nahrani vitaminima. :D
a ja sad gledam na temi "Sta ste danas pravili" ima li slika vocne salate ili nesto slicno :D
NNNN
Posts: 301
Joined: 26/03/2013 08:42

#1667 Re: hrvatska-more

Post by NNNN »

P308 wrote:
dalmatinka wrote:
dalmatinka

Sto si ovoliko voca kupovala? Sta ces to praviti? :D
Ma vratio mi se moj student, da ga mama nahrani vitaminima. :D
a ja sad gledam na temi "Sta ste danas pravili" ima li slika vocne salate ili nesto slicno :D
jel se to ti kontaš džaba uvaliti na ljetovanje?
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#1668 Re: hrvatska-more

Post by shandrprcSA »

dalmatinka wrote:
MedenoSrce wrote: :kiss:

ja bih bona samo zbog toga dosla, kakvo more kakve trice
:thumbup: Ako ikad budeš u prolazu - javi se!
mene nikako put da nanese pa da svratim na taj obecani rucak od prije par godina :D :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53620
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#1669 Re: hrvatska-more

Post by Edin H. »

KatarinaKosaca wrote:Ma, mnogi od vas poslije toliko i takvih postova neće imati ni potrebe ići u Cro. Častiće braća Crnogorci za obavljen posao :D
Na Mila :skoljka:
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#1670 Re: hrvatska-more

Post by Havatar »

KatarinaKosaca wrote:Ma, mnogi od vas poslije toliko i takvih postova neće imati ni potrebe ići u Cro. Častiće braća Crnogorci za obavljen posao :D
Jedini koji je otisao na more od pisanja na forumu je Smajo.Smajic koji je propagirao da se ide na more u Hrvatsku i branio po svaku cijenu sve u vezi toga.
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#1671 Re: hrvatska-more

Post by crnoplavo »

ziku ovo sad navalili dalmatinci ( nadam se da nisu oni iz crtanog :shock: ) i njihovi vazali da ubjeduju raju da je tamo bagatela, a sinoc gledam na hrt kaze nama ne trebaju apartmanasi, fukara nam dolazi nista ne trose, skupo im kme kme, hocemo skandinavce, britance, kurce palce kmee kmeee :lol:
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#1672 Re: hrvatska-more

Post by dalmatinka »

crnoplavo wrote:ziku ovo sad navalili dalmatinci ( nadam se da nisu oni iz crtanog :shock: ) i njihovi vazali da ubjeduju raju da je tamo bagatela, a sinoc gledam na hrt kaze nama ne trebaju apartmanasi, fukara nam dolazi nista ne trose, skupo im kme kme, hocemo skandinavce, britance, kurce palce kmee kmeee :lol:
Nije ni tebi lako. :lol:
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#1673 Re: hrvatska-more

Post by dalmatinka »

shandrprcSA

mene nikako put da nanese pa da svratim na taj obecani rucak od prije par godina :D :D
Samo da te upozorim - moje kuhanje se svelo na : Nekad bilo, sad se spominjalo. :roll:
Ali znam se ponekad potruditi. :-)
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#1674 Re: hrvatska-more

Post by crnoplavo »

to nea foruma u dalmaciji? jazuk :-?
dalmatinka wrote:
crnoplavo wrote:ziku ovo sad navalili dalmatinci ( nadam se da nisu oni iz crtanog :shock: ) i njihovi vazali da ubjeduju raju da je tamo bagatela, a sinoc gledam na hrt kaze nama ne trebaju apartmanasi, fukara nam dolazi nista ne trose, skupo im kme kme, hocemo skandinavce, britance, kurce palce kmee kmeee :lol:
Nije
nije se tudoj muci radovat, al cvilite ko dalmatinci iz onog crtanog preko tv :-?
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#1675 Re: hrvatska-more

Post by Havatar »

crnoplavo wrote:to nea foruma u dalmaciji? jazuk :-?
dalmatinka wrote:
crnoplavo wrote:ziku ovo sad navalili dalmatinci ( nadam se da nisu oni iz crtanog :shock: ) i njihovi vazali da ubjeduju raju da je tamo bagatela, a sinoc gledam na hrt kaze nama ne trebaju apartmanasi, fukara nam dolazi nista ne trose, skupo im kme kme, hocemo skandinavce, britance, kurce palce kmee kmeee :lol:
Nije
nije se tudoj muci radovat, al cvilite ko dalmatinci iz onog crtanog preko tv :-?
Pusti je, naviklo to da vrijedja Bosance kad dodju u Hrvatsku na more pa sad to radi i ovdje na forumu.
Post Reply