Gledam ih na tribinama, ubiše se grickajući nokte. Ko bi rekao nakon petarde ...mali_milojica wrote:Na Anfieldu se svima odvezao pupak od straha
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#16476 Re: UEFA Champions League
- turbofolk
- Posts: 3238
- Joined: 13/05/2014 09:37
#16477 Re: UEFA Champions League
mali_milojica wrote:Na Anfieldu se svima odvezao pupak od straha
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#16478 Re: UEFA Champions League
Jesi ti gledao taj Dinamo Kiev? Jesi klinac...Alighieri wrote:Dynamo Kiev, Schalke i sada Roma, tri najslabije ekipe sto su vidjeli polufinale LP.
Necu da spominjem sezonu porto monaco finale.
Tek sada je barca valjda shvatila od koga su uspjeli ispasti
Za bayern ne igraju alaba i vidal, dajte realu odmah trofej. Sudija ce da to rijesi
-
Org
- Posts: 624
- Joined: 04/09/2011 14:09
#16479 Re: UEFA Champions League
Kakva je Taraba ovaj Peroti.
- BlueBlood
- Posts: 5225
- Joined: 20/06/2012 18:16
- Location: JUG
#16480 Re: UEFA Champions League
BlueBlood wrote:nista ovde jos nije gotovo
-
omar little
- Posts: 17405
- Joined: 14/03/2008 21:14
#16481 Re: UEFA Champions League
mali_milojica wrote:Na Anfieldu se svima odvezao pupak od straha
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#16482 Re: UEFA Champions League
Evo gola 
- Idemedosumom
- Posts: 8317
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#16483 Re: UEFA Champions League
Ovi su još ošamućeni, mora Roma još jedan uvaliti...
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#16484 Re: UEFA Champions League
Nemojte ga vise.ultima_palabra wrote:Jesi ti gledao taj Dinamo Kiev? Jesi klinac...Alighieri wrote:Dynamo Kiev, Schalke i sada Roma, tri najslabije ekipe sto su vidjeli polufinale LP.
Necu da spominjem sezonu porto monaco finale.
Tek sada je barca valjda shvatila od koga su uspjeli ispasti
Za bayern ne igraju alaba i vidal, dajte realu odmah trofej. Sudija ce da to rijesi
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#16485 Re: UEFA Champions League
Četiri minute produžetka, ni 30 sekundi aktivne igre 
-
omar little
- Posts: 17405
- Joined: 14/03/2008 21:14
#16486 Re: UEFA Champions League
jel uletila pinkica?Velkoski wrote:Četiri minute produžetka, ni 30 sekundi aktivne igre
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#16487 Re: UEFA Champions League
Da Perotti nije retardiran sutra bi' kupio novog Golfaomar little wrote:jel uletila pinkica?Velkoski wrote:Četiri minute produžetka, ni 30 sekundi aktivne igre
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#16488 Re: UEFA Champions League
Naravno da nije.ultima_palabra wrote:Jesi ti gledao taj Dinamo Kiev? Jesi klinac...Alighieri wrote:Dynamo Kiev, Schalke i sada Roma, tri najslabije ekipe sto su vidjeli polufinale LP.
Necu da spominjem sezonu porto monaco finale.
Tek sada je barca valjda shvatila od koga su uspjeli ispasti
Za bayern ne igraju alaba i vidal, dajte realu odmah trofej. Sudija ce da to rijesi
Pa ljudi su u šahu držali Bayern u sred Minhena u tom 1/2 finalu.
-
Ima Bosne_Bice Bosne
- Posts: 4145
- Joined: 07/02/2009 03:56
- Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.
#16489 Re: UEFA Champions League
Kakva ce tek uzvratna tekma da bude. 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#16490 Re: UEFA Champions League
Niko ne može vratiti protivnika u život kao Liverpool, ama baš niko, pa oni su mrtvace iz WBA vraćali u život a da ne vrate Romu, ako ništa neutralci će imati prilike rahat pogledat' još jednu fudbalsku dramu.
-
Mustang1
- Posts: 29953
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16491 Re: UEFA Champions League
E da mi je vidjeti kako Roma moze dati 3 a ne primiti nijedan ovakvom napadu 
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#16492 Re: UEFA Champions League
ako su mogli protiv jedne barcelone, mogu isti rezultat i protiv liverscuma.
-
Ima Bosne_Bice Bosne
- Posts: 4145
- Joined: 07/02/2009 03:56
- Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.
#16493 Re: UEFA Champions League
Gandalf wrote:Niko ne može vratiti protivnika u život kao Liverpool, ama baš niko, pa oni su mrtvace iz WBA vraćali u život a da ne vrate Romu, ako ništa neutralci će imati prilike rahat pogledat' još jednu fudbalsku dramu.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#16494 Re: UEFA Champions League
Bez Strootmana i Fazia možda bi Roma i imala nekih šansi, ovako teško
komicni igraci.
Mada ni Peroti nije daleko.
Mada ni Peroti nije daleko.
- burgundy
- Posts: 2328
- Joined: 20/10/2010 19:44
#16495 Re: UEFA Champions League
Klopa ponijela euforija,izmjena Salaha greska bila.
- turbofolk
- Posts: 3238
- Joined: 13/05/2014 09:37
#16496 Re: UEFA Champions League
Ovo je bolji rezultat od onog što ga je u revanš ponio City. Takođe za Romu je ovo bolji rezultat od onog kojeg su donijeli sa Camp Noua. Nije još gotovo. Nadam se neizvjesnom revanšu. Da je bar jedan od ovih 5 skinuo Alison Boris Beker. Al mislim da nijedan gol nije njegov.
Sutra je klasik na OBN-u
Sutra je klasik na OBN-u
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#16497 Re: UEFA Champions League
Tako je isto bilo dok je Klopp trenirao BVB, s kim god da igraju dramaGandalf wrote:Niko ne može vratiti protivnika u život kao Liverpool, ama baš niko, pa oni su mrtvace iz WBA vraćali u život a da ne vrate Romu, ako ništa neutralci će imati prilike rahat pogledat' još jednu fudbalsku dramu.
- necko_hz
- Posts: 4054
- Joined: 18/04/2009 12:36
#16498 Re: UEFA Champions League
Roma se ne smije otpisati kako zbog onoga što su pokazali protiv Barce, tako i zbog ovih zadnjih 20-tak minuta utakmice, gdje su stisli za muda Liverpool.
Iako mislim da to danas nije bila dobra taktika, u revanšu im ne preostaje ništa drugo nego da se fajterski pobiju s visokim presingom sličnim onom protiv Barcelone, pa kako prođu.
Salah i Džeko.
Iako mislim da to danas nije bila dobra taktika, u revanšu im ne preostaje ništa drugo nego da se fajterski pobiju s visokim presingom sličnim onom protiv Barcelone, pa kako prođu.
Salah i Džeko.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#16499 Re: UEFA Champions League
Ostaje nada da cemo gledati jednu dobru uzvratnu utakmicu,gdje bih volio da bude mali drame kao protiv Barce. Ali daj Bože. Složit će im Liverpool do poluvremena 3 komada.
- Idemedosumom
- Posts: 8317
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#16500 Re: UEFA Champions League
Zamislite da je Kolarov zabio za 0:1... idalje sam uvjeren da je bio faul nad Džefikom kod onog gola.
Ovaj Liverpool na momente Super Saiya-jin, pa onda ispušu, mislim da bi ih Real pojeo u finalu.
Biće revanš zanimljiv
Ovaj Liverpool na momente Super Saiya-jin, pa onda ispušu, mislim da bi ih Real pojeo u finalu.
Biće revanš zanimljiv
