Vise nego solidno. Za ovakve igrace United placa po 50mfrontmen wrote:Nema šta da izgleda, s obzirom na povrede solidno je odigrao dosad. Nek si priznao grešku.
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16476 Re: Liverpool FC
-
frontmen
- Posts: 188
- Joined: 07/03/2013 13:58
#16477 Re: Liverpool FC
Baš danas čitam kako je Van Gaal izjavio da igrači dolaze u ManU zbog para a ne Lige prvakaMyTao wrote: Vise nego solidno. Za ovakve igrace United placa po 50m
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#16478 Re: Liverpool FC
dobar điđi oriđi, jedan od igrača koji se podigao u formi bar za 50% od kako je Klopp preuzeo ekipu, velika je stvar u ekipi imati dva napadača u formi + 2 ofanzivca iza Cou-Firm, kako bi ovoj ekipi dobro došao još klasni veznjak i brzo krilo, ma ubitačna ekipa bi postali
-
frontmen
- Posts: 188
- Joined: 07/03/2013 13:58
#16479 Re: Liverpool FC
Negdje sam čitao da mu je Klopp naredio da se nabilda a što je važno pri tome nije izgubio na brzini, tako da se sad može hrvati i sa direcima u Stoke-ovoj odbrani. Danas je toliko iznervirao Shawcross-a da je morao dobiti žuti 
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16480 Re: Liverpool FC
Klopp polako pokazuje da će napraviti nešto s Liverpoolom - mislim, ako neko od Origija i Allena dobije ovoliko, onda zna šta radi. i da spomenem milnera, odlična borbenost i jako dobra ubacivanja. I moreno je konačno odigrao zapažene minute.
-
frontmen
- Posts: 188
- Joined: 07/03/2013 13:58
#16481 Re: Liverpool FC
Allen trenira za utakmicu ganjajući kokoške po svom imanju 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#16482 Re: Liverpool FC
Tako je i Balboa počeofrontmen wrote:Allen trenira za utakmicu ganjajući kokoške po svom imanju
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#16483 Re: Liverpool FC
MOSALJOZE wrote:Tako je i Balboa počeofrontmen wrote:Allen trenira za utakmicu ganjajući kokoške po svom imanju
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16484 Re: Liverpool FC
Divock Origi has gone up a shirt size due to weight training. He gained at least 5 kilos of muscles.frontmen wrote:Negdje sam čitao da mu je Klopp naredio da se nabilda a što je važno pri tome nije izgubio na brzini, tako da se sad može hrvati i sa direcima u Stoke-ovoj odbrani. Danas je toliko iznervirao Shawcross-a da je morao dobiti žuti
A ovo za Balbou je vrh
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16485 Re: Liverpool FC
Dejan Lovren kikovan iz Hrvatske repke. 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#16486 Re: Liverpool FC
Grujić i Matip, a sada još se priča o Dahoudu i Gotzeu.
Izgleda da nakon Rafe ponovo imamo managera koji zna šta radi sa transferima. Mislim da će pored ovih doći još jedan fizički jak (C)MF. Ovaj Zielinski mi se ne uklapa u tu priču.
Izgleda da nakon Rafe ponovo imamo managera koji zna šta radi sa transferima. Mislim da će pored ovih doći još jedan fizički jak (C)MF. Ovaj Zielinski mi se ne uklapa u tu priču.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16487 Re: Liverpool FC
Zielinski je otvoreno rekao da se redovno čuje sa Klopom, to je već gotovo, ali taj Dahoud se ozbiljno spominje. @BHF, ti pratiš Bundes, kakav je mali? 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#16488 Re: Liverpool FC
Evo sa GPB stranice:AmiĐa_Idriz wrote:Zielinski je otvoreno rekao da se redovno čuje sa Klopom, to je već gotovo, ali taj Dahoud se ozbiljno spominje. @BHF, ti pratiš Bundes, kakav je mali?
Mahmoud Dahoud, nova zvijezda njemačkog veznog reda
Mahmoud Dahoud rođen je 1. januara 1996. godine u Amudi, Sirija. 2010. potpisuje za juniorski tim Fortune Dusseldorf, da bi godinu kasnije prešao u Gladbach za koji debituje 28. 8. 2014. godine u play off utakmici Europa lige protiv Sarajeva u visokoj pobjedi 7-0 na domaćem terenu. Ove sezone je standardan prvotimac, u 28 odigranih utakmica u svim takmičenjima postigao je 2 gola i ubilježio 5 asistencija.
Kako mu fali koji kilogram tjelesne mase uz 177 cm visine Dahoud se ne može pouzdati u svoje fizikalije kada je u pitanju nametanje u sredini terena i vođenje igre, tako da ovaj dvadesetogodišnjak na samom početku karijere mora razvijati drugačije vještine kako bi kontrolisao ritam utakmice. Tih vještina u ovoj fazi ima sasvim dovoljno. Pomisao koja mi je prošla kroz glavu kada sam ga prvi put vidio jeste da se radi o mlađem Gundoganu. Dahoud svojom igrom zaista pokazuje da spada u šačicu izuzetno modernih centralnih veznih igrača koji su sposobni igrati u oba prvaca i držati ritam utakmice istovremeno. Sigurno da to još uvijek nije na nivou gore pomenutog Gundogana ili jednog Modrića, ali Dahoud ima predispozicije da svojim radom i ispravnim navođenjem ljudi oko sebe to i postane.
Obično u sredini veznog reda igra uz Xhaku, mirnijeg i defanzivnijeg distributora tako da njegova ekipa može trpiti nedostatak strpljenja i pogreške koje radi. Dahoud uvijek traži aktivan, vertikalan pas naprijed, rijetko kada igra pasove odgode radi stabilazacije posjeda što mu je trenutno možda i najveći nedostatak kada je u pitanju kontrola ritma, ali obzirom da playmakeri sazrijevaju tek poslije 25. godine pred njim je još par sezona prije nego što mu se to počne ozbiljno uzimati za zlo.
Ono na što posebno treba obratiti pažnju i istaći jesu dvije kvalitete koje su baš rijetke u fudbalu, pogotovo danas kada je vrijeme na lopti maksimalno skraćeno, a prostor skučen. Prva je da stvara višak već u prijemu lopte čime sebi često kupuje vrijeme za bolji pregled terena, ali i prostor u koji ulazi sa loptom u nogama kako nema straha od protivničkog presinga. Upravo ta ''otpornost'' na presing stavlja ga u odabrano društvo igrača koji su raritet u današnjem fudbalu.
Dahoud bez lopte daje dojam jako dobro taktički potkovanog igrača za svoje godine. U posjedu je stalno u svom ''primi i dodaj'' ritmu, neprestano se kreće i traži prostor. Bez lopte sama činjenica da igra u u paru centralnih veznih igrača, iako u jako dobrom sistemu kaže mnogo. Nije mu potrebna dodatna defanzivna protekcija, solidno se postavlja i čita igru i uprkos inferiornim fizikalijama koristan je u presingu.
Šta nosi budućnost? Obzirom na procijenjenu vrijednost od 2,5 miliona eura vjerovatno još koju sezonu u Gladbachu, a onda transfer u neki od finansijski potentnijih klubova. Kako ovakvi igrači često prođu ispod radara za većinu fudbalske scene, možda budućnost u Dortmundu je najrealniji ishod. Ako Gundogan napusti Bundesligu, Dortmund bi definitivno trebao krenuti po Mahmouda, istrpiti njegove djetinje mušice još sezonu, dvije i onda dobiti vrhunskog igrača oko kojeg će moći graditi igru i/ili zaraditi višestruko.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#16489 Re: Liverpool FC
Mali je novi Gundogan ali ja sam cuo da ga povezuju s BvB jedino ako je Klopo odlucio da opstruira DortmundAmiĐa_Idriz wrote:Zielinski je otvoreno rekao da se redovno čuje sa Klopom, to je već gotovo, ali taj Dahoud se ozbiljno spominje. @BHF, ti pratiš Bundes, kakav je mali?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16490 Re: Liverpool FC
@zomri @missko
Takav bi nam leg'o ko budali šamar.
Takav bi nam leg'o ko budali šamar.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#16491 Re: Liverpool FC
Po ovome što čitam i ono malo što sam gledao, dobar je.
Ali treba to još izbrusiti, nisam siguran koliko ćemo imati strpljenja za to.
Ali treba to još izbrusiti, nisam siguran koliko ćemo imati strpljenja za to.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16492 Re: Liverpool FC
Ma sigurno da momak moze biti dobar igrac... ali ja mislim da Liverpoolu treba neko provjereno ime u sredini, neko ko ce odma podici igru na veci nivo, a ne neko ko to moze biti. Gundogan bi lego ko budali samar, ili Pjanic... ali koliko je to realno, ne znam.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#16493 Re: Liverpool FC
Ne zelim nikoga uvrijediti ali BVB ce vas poderati. Naljutili smo se, vidjet ce te igre strahota.
Steta sastali smo se prije finala.
Steta sastali smo se prije finala.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16494 Re: Liverpool FC
Nije valjda... e jbg, steta za Liverpool... Naljutili se betman i robin...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16495 Re: Liverpool FC
@veella navijački, poštujem
Helem, u četvrtak navijači dočekuju bus sa igračima, baš kao što su to radili 2014-te

I navijači Borusije će odati počast žrtvama Hillsborougha na svojevrstan način skandiranjem sa tribina i polaganjem cvijeća na spomen ploču
Helem, u četvrtak navijači dočekuju bus sa igračima, baš kao što su to radili 2014-te

I navijači Borusije će odati počast žrtvama Hillsborougha na svojevrstan način skandiranjem sa tribina i polaganjem cvijeća na spomen ploču
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16496 Re: Liverpool FC
Bolan ono nije navijacki, ono je bolesnicki vise. Zanimljiv je 2-3 puta ali onda vise nije.
Ne bi me cudilo da on vjeruje da ce Dortmund ove godine osvojiti Ligu Prvaka 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16497 Re: Liverpool FC
Doduše kad se sjetim prognoze od 0-4 na AnfielduMustang1 wrote:Bolan ono nije navijacki, ono je bolesnicki vise. Zanimljiv je 2-3 puta ali onda vise nije.Ne bi me cudilo da on vjeruje da ce Dortmund ove godine osvojiti Ligu Prvaka
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16498 Re: Liverpool FC
Covjek prognozira da ce Dortmund osvojiti titulu i to u racunicu uzima sve pobjede Dortmunda i sve poraze Bayerna 
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16499 Re: Liverpool FC
Realan čovjek, šta ćeš.Mustang1 wrote:Covjek prognozira da ce Dortmund osvojiti titulu i to u racunicu uzima sve pobjede Dortmunda i sve poraze Bayerna
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16500 Re: Liverpool FC
Kad smo već kod Bayerna, onaj Kornmayer, njihov kondicioni/fitnes trener će od iduće sezone biti u Liverpoolu. Dopizdilo Kloppu raditi sa poluamaterima u timu, još samo kvalitetnog trenera golmana zbavit, evo Piplica recimo (
). Bez zeze, čovjek mijenja sve u svakom ćošku 
