Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#16451 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ako se ne desi putovanje kroz vrijeme njih 15 koji su prezivili mogu samo da ga gljak gljak, Cersei je prava kraljica! 
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16452 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ovo nije bitka nego klaonica... ne znam pretjerase
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#16453 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Samo ne kontam sto zmajevi odmah ne popalise zombije. Najebase dotrakiji bezze
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#16454 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Beton epizoda. Arya ce nakon ovoga dobiti neki nadimak poput nightslayer
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#16455 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nema potrebe za skrivanjem bilo cega piši slobodno, nije niko lud da ulazi sutra na temu da nije pogledao epizodu taj film neces gledati hahaha
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#16456 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Sta je fazon sa Branom?
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#16457 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Dotrakija je na kraju od 100 hiljada ispade 20dezurni_ucenik wrote:Samo ne kontam sto zmajevi odmah ne popalise zombije. Najebase dotrakiji bezze
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16458 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
reko ja da dothrakiji odose na juris... ma cirkus
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#16459 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
dezurni_ucenik wrote:Sta je fazon sa Branom?
Ništa predpostavljam bio od koristi kao Mormontka
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16460 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ako ih ima 10 dobro su prosli90minut wrote:Dotrakija je na kraju od 100 hiljada ispade 20dezurni_ucenik wrote:Samo ne kontam sto zmajevi odmah ne popalise zombije. Najebase dotrakiji bezze
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#16461 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Al' na kraju po onim scenama gdje Davos bukvalno niko ostao nije jedino da bran putuje kroz vrijeme da ih upozori 
- cenecimoveocino
- Posts: 2546
- Joined: 31/12/2013 23:00
- Location: Zenica
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16463 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Brann luko s onim bodezom... sve isplanirodezurni_ucenik wrote:Sta je fazon sa Branom?
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#16464 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
90minut wrote:dezurni_ucenik wrote:Sta je fazon sa Branom?
Ništa predpostavljam bio od koristi kao Mormontka![]()
![]()
Ne kontam sta bi sa njim, jel bio na strani white walkera? Bezveze Tyona poslao u smrt.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#16465 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Hahahahahaha pa ništa nije bilo s njim ljudi kao i obicno nisu bili u pravu s teorijama i to je to hahahadezurni_ucenik wrote:90minut wrote:dezurni_ucenik wrote:Sta je fazon sa Branom?
Ništa predpostavljam bio od koristi kao Mormontka![]()
![]()
Ne kontam sta bi sa njim, jel bio na strani white walkera? Bezveze Tyona poslao u smrt.
Ma Theon je od pocetka mrtav samo mu je pozelio dobru smrt frajer okruzen s milion walkera
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#16466 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
90minut wrote:
Hahahahahaha pa ništa nije bilo s njim ljudi kao i obicno nisu bili u pravu s teorijama i to je to hahaha
Ma Theon je od pocetka mrtav samo mu je pozelio dobru smrt frajer okruzen s milion walkera
Al sve nam teorije popadose.
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16467 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
znaci Azor ahai vozdra... legenda, Brann sve namjestio, picoka izgibise zbog njegove taktike
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#16468 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Vidim vec je krenulo feminaci preseravanje #WeGirlsCanDoAnything .
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#16469 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Iznenadilo me koliko je dobra epizoda bude ti jasno zašto su prve dvije bile onakve..
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16470 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
prve dvije su sjajna uvertira u ovo, spade GoT na dva lika 
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#16471 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Samo da ostatak sezone ne bude bullshit.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#16472 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Eto vidiš pici i dalje piše da je Brann namjestio nešto, a lik bio od koristi koliko i njegove nogedezurni_ucenik wrote:90minut wrote:
Hahahahahaha pa ništa nije bilo s njim ljudi kao i obicno nisu bili u pravu s teorijama i to je to hahaha
Ma Theon je od pocetka mrtav samo mu je pozelio dobru smrt frajer okruzen s milion walkera
Al sve nam teorije popadose.![]()
Da nije nje Ninje bio bi jadan silovan
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#16473 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Sad sam na tvojoj strani nakon posljednjeg posta sto nisam pa ja nece Cersei biti na tronu njih 5 ce jurišati na Cerseipici wrote:prve dvije su sjajna uvertira u ovo, spade GoT na dva lika
- So What!
- Posts: 11871
- Joined: 19/04/2011 01:35
- Location: Charming, CA
#16474 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Izmori mene epizoda, mislim podugačka pravo.
A šta ja znam, ovo je bilo najavljeno, čak sam očekivao više smrti ovih glavnih protagonista.
Raja je dobro primjetila da će se mrtvi u kriptama dignuti i još mnogo predviđenja poput povratka Mellissandre, slaba odbrana Željeznih u Božijoj šumi itd ....
Jedina zamjerka je baš netaktično korištenje Dothrakija, a sve ostalo je ispalo sasvim logično.
Sada se dosta toga posložilo, zašto je Arya prešla onoliki trening, zašto je Bran tumarao onoliko po vrletima sjevera, zašto je Beric ustajao iz mrtvih i još mnogo toga.
Mislim da je taj bittersweet, da Cersei možda ostaje kraljica, ali ove aveti su poražene, ali ne bih ja oduzeo toliku prednost savezu vatre i leda, zmajevi su tu, a ko će biti glavni, mislim da im neće biti ni bitno nakon što su gledali smrti u lice u bitci kod Winterfella.
A šta ja znam, ovo je bilo najavljeno, čak sam očekivao više smrti ovih glavnih protagonista.
Raja je dobro primjetila da će se mrtvi u kriptama dignuti i još mnogo predviđenja poput povratka Mellissandre, slaba odbrana Željeznih u Božijoj šumi itd ....
Jedina zamjerka je baš netaktično korištenje Dothrakija, a sve ostalo je ispalo sasvim logično.
Sada se dosta toga posložilo, zašto je Arya prešla onoliki trening, zašto je Bran tumarao onoliko po vrletima sjevera, zašto je Beric ustajao iz mrtvih i još mnogo toga.
Mislim da je taj bittersweet, da Cersei možda ostaje kraljica, ali ove aveti su poražene, ali ne bih ja oduzeo toliku prednost savezu vatre i leda, zmajevi su tu, a ko će biti glavni, mislim da im neće biti ni bitno nakon što su gledali smrti u lice u bitci kod Winterfella.
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#16475 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Bran: "Cekajte me. Sad cu ja doci"
i ode astralno letiti sa vranama

i ode astralno letiti sa vranama
Last edited by dezurni_ucenik on 29/04/2019 04:36, edited 1 time in total.
