Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#16451 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by 90minut »

Ako se ne desi putovanje kroz vrijeme njih 15 koji su prezivili mogu samo da ga gljak gljak, Cersei je prava kraljica! :D
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16452 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

ovo nije bitka nego klaonica... ne znam pretjerase
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#16453 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by dezurni_ucenik »

Samo ne kontam sto zmajevi odmah ne popalise zombije. Najebase dotrakiji bezze
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#16454 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by MarlboroGold »

Beton epizoda. Arya ce nakon ovoga dobiti neki nadimak poput nightslayer:D
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#16455 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by 90minut »

Nema potrebe za skrivanjem bilo cega piši slobodno, nije niko lud da ulazi sutra na temu da nije pogledao epizodu taj film neces gledati hahaha
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#16456 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by dezurni_ucenik »

Sta je fazon sa Branom?
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#16457 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by 90minut »

dezurni_ucenik wrote:Samo ne kontam sto zmajevi odmah ne popalise zombije. Najebase dotrakiji bezze
Dotrakija je na kraju od 100 hiljada ispade 20 :D
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16458 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

reko ja da dothrakiji odose na juris... ma cirkus
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#16459 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by 90minut »

dezurni_ucenik wrote:Sta je fazon sa Branom?

Ništa predpostavljam bio od koristi kao Mormontka :lol: :lol: :lol:
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16460 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

90minut wrote:
dezurni_ucenik wrote:Samo ne kontam sto zmajevi odmah ne popalise zombije. Najebase dotrakiji bezze
Dotrakija je na kraju od 100 hiljada ispade 20 :D
ako ih ima 10 dobro su prosli
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#16461 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by 90minut »

Al' na kraju po onim scenama gdje Davos bukvalno niko ostao nije jedino da bran putuje kroz vrijeme da ih upozori :lol:
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2546
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#16462 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by cenecimoveocino »

:izet: :izet: :izet: :izet: :izet: :izet: :izet: :izet:
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16463 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

dezurni_ucenik wrote:Sta je fazon sa Branom?
Brann luko s onim bodezom... sve isplaniro
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#16464 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by dezurni_ucenik »

90minut wrote:
dezurni_ucenik wrote:Sta je fazon sa Branom?

Ništa predpostavljam bio od koristi kao Mormontka :lol: :lol: :lol:

Ne kontam sta bi sa njim, jel bio na strani white walkera? Bezveze Tyona poslao u smrt.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#16465 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by 90minut »

dezurni_ucenik wrote:
90minut wrote:
dezurni_ucenik wrote:Sta je fazon sa Branom?

Ništa predpostavljam bio od koristi kao Mormontka :lol: :lol: :lol:

Ne kontam sta bi sa njim, jel bio na strani white walkera? Bezveze Tyona poslao u smrt.
Hahahahahaha pa ništa nije bilo s njim ljudi kao i obicno nisu bili u pravu s teorijama i to je to hahaha

Ma Theon je od pocetka mrtav samo mu je pozelio dobru smrt frajer okruzen s milion walkera :D
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#16466 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by dezurni_ucenik »

90minut wrote:
Hahahahahaha pa ništa nije bilo s njim ljudi kao i obicno nisu bili u pravu s teorijama i to je to hahaha

Ma Theon je od pocetka mrtav samo mu je pozelio dobru smrt frajer okruzen s milion walkera :D

Al sve nam teorije popadose. :lol: :lol:
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16467 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

znaci Azor ahai vozdra... legenda, Brann sve namjestio, picoka izgibise zbog njegove taktike
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#16468 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by dezurni_ucenik »

Vidim vec je krenulo feminaci preseravanje #WeGirlsCanDoAnything .
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#16469 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by 90minut »

Iznenadilo me koliko je dobra epizoda bude ti jasno zašto su prve dvije bile onakve..
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16470 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

prve dvije su sjajna uvertira u ovo, spade GoT na dva lika :mrgreen:
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#16471 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by dezurni_ucenik »

Samo da ostatak sezone ne bude bullshit.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#16472 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by 90minut »

dezurni_ucenik wrote:
90minut wrote:
Hahahahahaha pa ništa nije bilo s njim ljudi kao i obicno nisu bili u pravu s teorijama i to je to hahaha

Ma Theon je od pocetka mrtav samo mu je pozelio dobru smrt frajer okruzen s milion walkera :D

Al sve nam teorije popadose. :lol: :lol:
Eto vidiš pici i dalje piše da je Brann namjestio nešto, a lik bio od koristi koliko i njegove noge :-D

Da nije nje Ninje bio bi jadan silovan :D
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#16473 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by 90minut »

pici wrote:prve dvije su sjajna uvertira u ovo, spade GoT na dva lika :mrgreen:
Sad sam na tvojoj strani nakon posljednjeg posta sto nisam pa ja nece Cersei biti na tronu njih 5 ce jurišati na Cersei :D :D :D
User avatar
So What!
Posts: 11871
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#16474 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by So What! »

Izmori mene epizoda, mislim podugačka pravo.

A šta ja znam, ovo je bilo najavljeno, čak sam očekivao više smrti ovih glavnih protagonista.

Raja je dobro primjetila da će se mrtvi u kriptama dignuti i još mnogo predviđenja poput povratka Mellissandre, slaba odbrana Željeznih u Božijoj šumi itd ....

Jedina zamjerka je baš netaktično korištenje Dothrakija, a sve ostalo je ispalo sasvim logično.

Sada se dosta toga posložilo, zašto je Arya prešla onoliki trening, zašto je Bran tumarao onoliko po vrletima sjevera, zašto je Beric ustajao iz mrtvih i još mnogo toga.

Mislim da je taj bittersweet, da Cersei možda ostaje kraljica, ali ove aveti su poražene, ali ne bih ja oduzeo toliku prednost savezu vatre i leda, zmajevi su tu, a ko će biti glavni, mislim da im neće biti ni bitno nakon što su gledali smrti u lice u bitci kod Winterfella.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#16475 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by dezurni_ucenik »

Bran: "Cekajte me. Sad cu ja doci"


i ode astralno letiti sa vranama :lol: :lol:
Last edited by dezurni_ucenik on 29/04/2019 04:36, edited 1 time in total.
Post Reply