Maloprije vozim, lik s kombijem samo sto mi nije usao u gepek. Ja namjerno onda usporio. Ne moze ni tamo ni vamo, a crveno nam je ispred, dakle nema gdje u qrac... Svira on, vidim psuje nesto...i kontam kakav je mozak, sta li on misli u toj lobanji svojoj... sta, prestigne mene i ubaci se ispred, i opet ce cekati na semaforu...A rizikuje udes, dakle slucajno meni da nesto izleti da naglo zakocim, on nema sanse da bi izbjegao sudar. I onda me kad smo na glavnu izasli, ono ljutito ko prestignu i zabi se opet u guzvu malo ispred mene...



