veella wrote:Rezultat u Dortmundu 1:1King_Eric wrote:Rezultat kao bombončić. Zna Klopp.
Rezultat u Liverpulu 0:4
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16451 Re: Liverpool FC
- Edin H.
- Posts: 53641
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16453 Re: Liverpool FC
missko wrote:Uzet ce Dortmund tamo
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#16454 Re: Liverpool FC
De budi ti duhovitEdin H. wrote:missko wrote:Uzet ce Dortmund tamo
![]()
![]()
duhovito.
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16455 Re: Liverpool FC
veella wrote:Rezultat u Dortmundu 1:1King_Eric wrote:Rezultat kao bombončić. Zna Klopp.
Rezultat u Liverpulu 0:4
Što se zaustaviti na 4?!?! Dat će Dortmund 8, 9, a možda i 10 golova... Odmah će ih proglasiti prvacima, nakon osvojenog četvrtfinala... sve se unaprijed zna.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#16456 Re: Liverpool FC
Dobro je Liverpool odigrao, naročito u odbrani iznenađujuće disciplinovani i stabilni (ako zanemarimo povremena poigravanja Sakhoa
)
Dortmund s druge strane spor, nekako previše strpljiv. Očekivao sam puno više pritiska, ali očigledno ni Tuchel nije htio previše rizikovati i bacati sve karte u napad (Kagawa presjedio na klupi??).
Zato će na Anfieldu da gori hala
Dortmund s druge strane spor, nekako previše strpljiv. Očekivao sam puno više pritiska, ali očigledno ni Tuchel nije htio previše rizikovati i bacati sve karte u napad (Kagawa presjedio na klupi??).
Zato će na Anfieldu da gori hala
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#16457 Re: Liverpool FC
Bilo bi dobro pogledati CBI (clearances blocks interceptions) statistiku Liverpoola. Po onome što sam vidio bilo ih je u ogromnom broju 
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16458 Re: Liverpool FC
Kakva je sezona jos ce Origi zabiti i u uzvratu i u finalu
Ili zamisli situaciju 90. minuta finala Benteke sa pola ide sam, nikog ni blizu. Bi'l mu halalio iko?

Ili zamisli situaciju 90. minuta finala Benteke sa pola ide sam, nikog ni blizu. Bi'l mu halalio iko?
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#16459 Re: Liverpool FC
Evo ih
Kao što sam i pretpostavljao. Očito da je Kloppova taktika bila blokirati bukvalno sve šuteve jer je to Borussijin forte.
Code: Select all
BOR-LIV:
Clearances: 23-24
Blocks:15-28
Interceptions: 17-12
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#16460 Re: Liverpool FC
Naravno, ono što je mene iznenadilo je da je Liverpool onako disciplinovano sve to odradio. Očekivao sam bar poneki kiks, rupu u odbrani ili Mignoletov let u praznozomri wrote:Evo ih
Kao što sam i pretpostavljao. Očito da je Kloppova taktika bila blokirati bukvalno sve šuteve jer je to Borussijin forte.Code: Select all
BOR-LIV: Clearances: 23-24 Blocks:15-28 Interceptions: 17-12
edit: zomri, gdje si našao ove statistike?
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#16461 Re: Liverpool FC
pod chalkboardvicious wrote: Naravno, ono što je mene iznenadilo je da je Liverpool onako disciplinovano sve to odradio. Očekivao sam bar poneki kiks, rupu u odbrani ili Mignoletov let u praznoOno malo izglednih situacija što se ukazalo BVB je loše odigrao i to je to.
edit: zomri, gdje si našao ove statistike?
https://www.whoscored.com/Matches/1063424/Live
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16463 Re: Liverpool FC
Šta se desi sa onim Alavesom, gdje su 
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#16464 Re: Liverpool FC
Segunda division, ali eto bar su prvi na tabeliAmiĐa_Idriz wrote:Šta se desi sa onim Alavesom, gdje su
http://www.rezultati.com/nogomet/spanjo ... n/tablica/
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#16465 Re: Liverpool FC
Henderson out do kraja sezone.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16466 Re: Liverpool FC
Da, koljeno. Evo prilike Pirlu.Towelie wrote:Henderson out do kraja sezone.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16468 Re: Liverpool FC

Ojo
KOlo i Škrtel,
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16469 Re: Liverpool FC
Jbg i Dortmundu druga postava. Jos je kod njih malo jaca 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#16471 Re: Liverpool FC
Nevjerovatno kako svaka njihova visoka lopta je šansa za gol, naša svaka ide u kukuruze, prekidi su Ahilova peta ove ekipe, kao i nedostatak brzog krila - nadam se da će nakon današnjeg asista malo se više raditi sa Ojoom, moglo bi biti nešto od tog momka.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#16472 Re: Liverpool FC
komentator na Sky-uOrigi say "Thank you very much" and bang.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16473 Re: Liverpool FC
Lijepo, taman za podgrijat atmosferu za četvrtak 
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16474 Re: Liverpool FC
Bogami dobar ovaj Origi... izgleda da sam pogresio kada sam rekao da on nema buducnosti u Liverpoolu... vjerovatno da bi tako i bilo da je Rodgers ostao.
-
frontmen
- Posts: 188
- Joined: 07/03/2013 13:58
#16475 Re: Liverpool FC
Nema šta da izgleda, s obzirom na povrede solidno je odigrao dosad. Nek si priznao grešku.


