SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#16426 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ali isto tako moze te zapasti tako neki broj tipa 666 444 123 321 bez ikakvih stela prohtjeva i sl
Nego po redu bile te i tebi dosle
Nego po redu bile te i tebi dosle
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#16427 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
How yes nosupercali wrote:Ali isto tako moze te zapasti tako neki broj tipa 666 444 123 321 bez ikakvih stela prohtjeva i sl
Nego po redu bile te i tebi dosle
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#16428 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Znam zato sto je sestrina zaova valjda tako se zove muzeva sestra dobila tako broj zadnji a da nije nista trazila i auto obicno malo nista ono napucanozateznistub wrote:How yes nosupercali wrote:Ali isto tako moze te zapasti tako neki broj tipa 666 444 123 321 bez ikakvih stela prohtjeva i sl
Nego po redu bile te i tebi dosle
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#16429 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
To si u pravu.Ove "viđenije" tablice su u donjoj ladici tj.šteku i sve ovisi jesi li onoj teti što izdaje dao cvaju ili ti je rodica.Ja je slučajno znao pa me "pripazila" a to me ne zanima niti sam bio impresioniran vrlo pamtljivom registracijom što se kasnije pokazalo vrlo nepraktično.Sad mi auto primjete i kad je parkirano na drugom kraju grada.holowey wrote:za slova se moze dogovoriti bez neke posebne stele, ali za brojeve treba jace poznanstvo... uz jednostavno "ako moze molim vas" sam dobio inicijale na dva auta ali brojeve nisam mogao birati
- drug_profi
- Posts: 65420
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16430 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ja se uvijek pitam zašto ljudi žele da budu lako uočljivi.
Daj mi tablicu koja je nidje veze da je ne mozes ni zapisati ako ne pogledas 4 puta u nju.
Vizavi price: moja kolegica je imala na fiesti tablicu sa 5 osmica. Dobila u mupu regularno.
Daj mi tablicu koja je nidje veze da je ne mozes ni zapisati ako ne pogledas 4 puta u nju.
Vizavi price: moja kolegica je imala na fiesti tablicu sa 5 osmica. Dobila u mupu regularno.
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#16431 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /171028113
bilo je pitanje dana s obzirom da je saobracajna traka.ovdje
traka za parkiranje posjetilaca kafica,kvazipicerije i mrske kladionice
bilo je pitanje dana s obzirom da je saobracajna traka.ovdje
traka za parkiranje posjetilaca kafica,kvazipicerije i mrske kladionice
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
-
L u c i f e r
- Posts: 12480
- Joined: 30/11/2013 14:50
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#16434 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
imamo previse problema u SA da bi citali i o tuzli i tzv.istocnom saajevu
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
- Logovan
- Posts: 102808
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
Bodkin
- Posts: 22540
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#16437 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Zastobi neko htio imati registraciju 555 ili 888?
- Edin H.
- Posts: 53600
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16438 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ako volis Iron Maiden logicno da ces uzeti 666 registraciju
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#16439 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
A za one koji vole AC/DC? Koje brojeve oni da uzmu?Edin H. wrote:Ako volis Iron Maiden logicno da ces uzeti 666 registraciju![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16440 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
220/380zateznistub wrote:[
A za one koji vole AC/DC? Koje brojeve oni da uzmu?
- Edin H.
- Posts: 53600
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#16443 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Valja!bitanga_sa_otesa wrote:220/380zateznistub wrote:[
A za one koji vole AC/DC? Koje brojeve oni da uzmu?
Odoh ganjat A22C380
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16444 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
zateznistub wrote: Valja!![]()
Odoh ganjat A22C380
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#16445 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
e to ti ne bi ni mrtvi alija izganjozateznistub wrote:Valja!bitanga_sa_otesa wrote:220/380zateznistub wrote:[
A za one koji vole AC/DC? Koje brojeve oni da uzmu?![]()
Odoh ganjat A22C380
- haris0032
- Posts: 1470
- Joined: 02/06/2012 19:27
- Location: 11541
#16446 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ja bih volio one stare sa brojem 225-A-883
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#16447 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Odoste Vi na brojke i slova
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#16448 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
O'zone wrote:Odoste Vi na brojke i slova
-
ing-ecc
- Posts: 18618
- Joined: 31/03/2013 09:58
#16449 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Opet lancani belaj
na kratkom semaforu Pofalici-Socijalno 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16450 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
vidio sam maloprije,permanta ko u prici....ing-ecc wrote:Opet lancani belajna kratkom semaforu Pofalici-Socijalno
