Klop je luzerski trener i Zidane ce ga prekucat u finalunecko_hz wrote:Dortmund je pod vodstvom Kloppa igrao za mene najljepsi fudbal koji sam gledao, zasnovan na brutalnom tempu i intenzitetu, te jednostavnim, al nenormalno efikasnim akcijama.
Ovo sto igra Liverpool je slicno, barem kada su presing i tempo u pitanju. Strasno je protiv ovoga igrati.
Sto se tice Salaha, mislim da se bez problema moze smatrati najboljim igracem svijeta u ovom trenutku.
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#16426 Re: UEFA Champions League
- Idemedosumom
- Posts: 8318
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#16427 Re: UEFA Champions League
Odbrana Rome jeste loša, ali mi ovih 5:0 previše nekako.
- burgundy
- Posts: 2328
- Joined: 20/10/2010 19:44
#16428 Re: UEFA Champions League
Koji Dynamo Kyiev? Dynamo Kyiev sa Shevom, Rebrovovom i Lobanovskim na klupi je bila strasna ekipaAlighieri wrote:Dynamo Kiev, Schalke i sada Roma, tri najslabije ekipe sto su vidjeli polufinale LP.
Necu da spominjem sezonu porto monaco finale.
Tek sada je barca valjda shvatila od koga su uspjeli ispasti
Za bayern ne igraju alaba i vidal, dajte realu odmah trofej. Sudija ce da to rijesi
- necko_hz
- Posts: 4054
- Joined: 18/04/2009 12:36
#16429 Re: UEFA Champions League
Eto, neka će._BataZiv_0809 wrote:Klop je luzerski trener i Zidane ce ga prekucat u finalunecko_hz wrote:Dortmund je pod vodstvom Kloppa igrao za mene najljepsi fudbal koji sam gledao, zasnovan na brutalnom tempu i intenzitetu, te jednostavnim, al nenormalno efikasnim akcijama.
Ovo sto igra Liverpool je slicno, barem kada su presing i tempo u pitanju. Strasno je protiv ovoga igrati.
Sto se tice Salaha, mislim da se bez problema moze smatrati najboljim igracem svijeta u ovom trenutku.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#16430 Re: UEFA Champions League
Kakav Zidane kad ce s Bayernom igrati_BataZiv_0809 wrote:Klop je luzerski trener i Zidane ce ga prekucat u finalunecko_hz wrote:Dortmund je pod vodstvom Kloppa igrao za mene najljepsi fudbal koji sam gledao, zasnovan na brutalnom tempu i intenzitetu, te jednostavnim, al nenormalno efikasnim akcijama.
Ovo sto igra Liverpool je slicno, barem kada su presing i tempo u pitanju. Strasno je protiv ovoga igrati.
Sto se tice Salaha, mislim da se bez problema moze smatrati najboljim igracem svijeta u ovom trenutku.
-
Ima Bosne_Bice Bosne
- Posts: 4145
- Joined: 07/02/2009 03:56
- Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.
#16431 Re: UEFA Champions League
Klopp spasava Romu, izvodi Salaha. 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#16432 Re: UEFA Champions League
Ma cisto sumnjam prosto ne vjerujem.vicious wrote: Kakav Zidane kad ce s Bayernom igrati
-
Org
- Posts: 624
- Joined: 04/09/2011 14:09
#16433 Re: UEFA Champions League
Evropejac, nekad si znao biti inzanimljiv sa komentarima. Ofucan si brate malo je reci. Praviš budalu od sebe. Znamo mi kakvo je stanje svijesti kod nas bosnja. Al ti dokazuješ da to može puno gore. Sjebala te emancipacijainsomnia78 wrote:Pobjedio ga Mo i u dovama. Klocove se ne primaju. Ne livo nebo pjane
-
incognito071
- Posts: 1391
- Joined: 24/08/2007 10:34
#16434 Re: UEFA Champions League
Svaka cast Liverpoolu u svakom pogledu.
Nadam se da ce osvojit LP ove godine
Nadam se da ce osvojit LP ove godine
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#16435 Re: UEFA Champions League
Bayern se provukao tad u finale na Tarnatov slobodnjak i strašnu golčinu Maria Baslera, a taj Dynamo je možda mogao otići i do kraja. Strašna ekipa.burgundy wrote:Koji Dynamo Kyiev? Dynamo Kyiev sa Shevom, Rebrovovom i Lobanovskim na klupi je bila strasna ekipaAlighieri wrote:Dynamo Kiev, Schalke i sada Roma, tri najslabije ekipe sto su vidjeli polufinale LP.
Necu da spominjem sezonu porto monaco finale.
Tek sada je barca valjda shvatila od koga su uspjeli ispasti
Za bayern ne igraju alaba i vidal, dajte realu odmah trofej. Sudija ce da to rijesi
- BlueBlood
- Posts: 5225
- Joined: 20/06/2012 18:16
- Location: JUG
#16437 Re: UEFA Champions League
Kako bi tek prosla Barcelona
-
incognito071
- Posts: 1391
- Joined: 24/08/2007 10:34
#16438 Re: UEFA Champions League
Haj na drkanje i spavanjeinsomnia78 wrote:Hu iz ju
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#16439 Re: UEFA Champions League
Real kupuje Salaha. Uskoro. Po prikazanom Liverpool zasluzuje klempu. Ali vidit cemo.
-
omar little
- Posts: 17419
- Joined: 14/03/2008 21:14
#16440 Re: UEFA Champions League
od adrenalina si pogubio moc citanja s razumijevanjem. kad prodje euforija mozemp popricati.zomri wrote: napisa ti bogme ranije da navijaš za romu
ali udure je sve, samo pljujte po salahu
- Idemedosumom
- Posts: 8318
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#16441 Re: UEFA Champions League
Tako je.
-
Bazinga1234
- Posts: 8070
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#16442 Re: UEFA Champions League
edineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
- BlueBlood
- Posts: 5225
- Joined: 20/06/2012 18:16
- Location: JUG
#16443 Re: UEFA Champions League
BABUUUUUKAAAAAAAAAAAAA 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24701
- Joined: 26/08/2007 17:10
#16444 Re: UEFA Champions League
Zabi i Edin ... 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#16445 Re: UEFA Champions League
DŽEKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

- turbofolk
- Posts: 3238
- Joined: 13/05/2014 09:37
#16446 Re: UEFA Champions League
Džekenbauer....
Hajmo još makar dva
Hajmo još makar dva
- Better Man
- Posts: 18741
- Joined: 01/10/2006 20:10
#16447 Re: UEFA Champions League
Gol za dostojan oproštaj od LP.
- Idemedosumom
- Posts: 8318
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#16448 Re: UEFA Champions League
Hajmo jos jedan, nije to nemoguce 
- ovo_malo_duse
- Posts: 3251
- Joined: 01/11/2006 12:59
- Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno
#16449 Re: UEFA Champions League
Roma jest losija ali ovo je sve na corin konto veceras. Dxes ba sa ovakom tromom odbranom ovako visoko igrati i jos sa 3 pozadi. I onda onakve izmjene napravit. Umjesto da barikadu udari i kontre na undera i dzeksona.
Uh sto dzekson Lovrena otrese..
Uh sto dzekson Lovrena otrese..
- mist
- Posts: 2188
- Joined: 22/08/2011 19:02
- Location: tu iza coska
#16450 Re: UEFA Champions League
Spaleti za ovog rominog cvikerasa je Dr.Mr. koja ubleha braco mila.
Ubise ga ljudi njegovom taktikom.
Ubise ga ljudi njegovom taktikom.
