Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Edin H.
Posts: 53639
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#16426 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

todd_smith wrote:
da je Bentekea gurao, uzeli bi ih 5-6 razlike
A da je ostao u Villi ne bi ispali iz lige. :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16428 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Izgleda Origi od prve, Stu na klupi.


Šta ste utihli jebem ga :igrac: :igrac: :igrac: :igra1:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16429 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Ako pocne bez Sturridga onda tesko da ce pobjediti sa 2 razlike kao sto sam mislio :D

Ali... nije ni jedan razlike los rezultat.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#16430 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Uh...
Bit će zahebano večeras...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16431 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Migs, Clyne, Moreno, Lovren, Sakho, Can, Hendo, Milner, Cou, Lallana i Origi kao što rekoh.

Stu i Flopino na klupi.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16432 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Sturridge i Firmino na klupi :shock: Razumijem za Firmina jer se tek vratio sa povrede, jos nije spreman... ali Sturridge :? Vjerovatno najbolji igrac Liverpoola, u najvaznijoj utakmici sezone ne igra... Vidjet cemo jeli Klopp pogodio sa taktikom, vjerovatno ide na Origievu brzinu i bolju kontrolu u zraku, mislim fin je to igrac, ima sve osim nos sa gol...
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16433 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Samo zbog kvote 6 na Liverpul mislim da ce ih uzet Liverpul pa na Keln ne bi bila tolika kvota a ne na tim koji ima Kutinja
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16434 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Tesko da ce uzeti... BD je tim u formi, najboljoj formi u Evropi trenutno... Jaci su od Liverpoola u svim segmentima igre. Jedino da ih Klopp uzme kako na foru, sto i pokusava sa Origiem.

Ali nikad se ne zna... Liverpool je uvijek u velikim tekmama bio underdog pa su uzimali, to ih je i napravilo.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#16435 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

dobra kvota na liverpool, ali nisam optimista :-?
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16436 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Ne igra im Gundo a to je 30% ekipe
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#16437 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

MyTao wrote:Tesko da ce uzeti... BD je tim u formi, najboljoj formi u Evropi trenutno... Jaci su od Liverpoola u svim segmentima igre. Jedino da ih Klopp uzme kako na foru, sto i pokusava sa Origiem.

Ali nikad se ne zna... Liverpool je uvijek u velikim tekmama bio underdog pa su uzimali, to ih je i napravilo.
Eto ga Origi
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16438 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Momak je zemlja. Gol u gostima :thumbup:

Previše se zajebavaju u odbrani. Henderson užas.
User avatar
Edin H.
Posts: 53639
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#16439 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

MyTao wrote:Ako pocne bez Sturridga onda tesko da ce pobjediti sa 2 razlike kao sto sam mislio :D

Ali... nije ni jedan razlike los rezultat.
Taktika jarane, jedan Origi u prvom, drugi Sturridge u drugom :izet:

Doslo vrijeme da se timovi iz tuzne Bundeslige spuste na zemlju. :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16440 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

O jebem ti državu, Origi zamal i drugi
User avatar
Edin H.
Posts: 53639
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#16441 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

AmiĐa_Idriz wrote:O jebem ti državu, Origi zamal i drugi
Ne zna, al' dace ga Sturridge.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#16442 Re: Liverpool FC

Post by veella »

Edin H. wrote:
MyTao wrote:Ako pocne bez Sturridga onda tesko da ce pobjediti sa 2 razlike kao sto sam mislio :D

Ali... nije ni jedan razlike los rezultat.
Taktika jarane, jedan Origi u prvom, drugi Sturridge u drugom :izet:

Doslo vrijeme da se timovi iz tuzne Bundeslige spuste na zemlju. :oops:
Budi realan ne kaki bezze
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16443 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ovi korneri nam ko penali dođu :-)

Ušao Pirlo, sjebaće se žuti sad :mrgreen:
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#16444 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Igramo odlično. Neka je Henderson izasao. Jos da neko sakhoa zamijeni, infarkt cu zbog njega dobiti.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#16445 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

Joj kakve tri šanse u jednom napadu ... :(
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#16446 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

A jest ih i skinuo. Gledaj sad kad ih kazne iz slobodnjaka ...
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#16447 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Rezultat kao bombončić. Zna Klopp. :D
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#16448 Re: Liverpool FC

Post by veella »

King_Eric wrote:Rezultat kao bombončić. Zna Klopp. :D
Rezultat u Dortmundu 1:1
Rezultat u Liverpulu 0:4
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16449 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#16450 Re: Liverpool FC

Post by MOSALJOZE »

AmiĐa_Idriz wrote:Image
Možeš misliti kako je nama koji simpatiziramo Bayern :D
Post Reply