A da je ostao u Villi ne bi ispali iz lige.todd_smith wrote:
da je Bentekea gurao, uzeli bi ih 5-6 razlike
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Edin H.
- Posts: 53639
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16426 Re: Liverpool FC
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16428 Re: Liverpool FC
Izgleda Origi od prve, Stu na klupi.
Šta ste utihli jebem ga

Šta ste utihli jebem ga
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16429 Re: Liverpool FC
Ako pocne bez Sturridga onda tesko da ce pobjediti sa 2 razlike kao sto sam mislio
Ali... nije ni jedan razlike los rezultat.
Ali... nije ni jedan razlike los rezultat.
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16430 Re: Liverpool FC
Uh...
Bit će zahebano večeras...
Bit će zahebano večeras...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16431 Re: Liverpool FC
Migs, Clyne, Moreno, Lovren, Sakho, Can, Hendo, Milner, Cou, Lallana i Origi kao što rekoh.
Stu i Flopino na klupi.
Stu i Flopino na klupi.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16432 Re: Liverpool FC
Sturridge i Firmino na klupi
Razumijem za Firmina jer se tek vratio sa povrede, jos nije spreman... ali Sturridge
Vjerovatno najbolji igrac Liverpoola, u najvaznijoj utakmici sezone ne igra... Vidjet cemo jeli Klopp pogodio sa taktikom, vjerovatno ide na Origievu brzinu i bolju kontrolu u zraku, mislim fin je to igrac, ima sve osim nos sa gol...
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#16433 Re: Liverpool FC
Samo zbog kvote 6 na Liverpul mislim da ce ih uzet Liverpul pa na Keln ne bi bila tolika kvota a ne na tim koji ima Kutinja
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16434 Re: Liverpool FC
Tesko da ce uzeti... BD je tim u formi, najboljoj formi u Evropi trenutno... Jaci su od Liverpoola u svim segmentima igre. Jedino da ih Klopp uzme kako na foru, sto i pokusava sa Origiem.
Ali nikad se ne zna... Liverpool je uvijek u velikim tekmama bio underdog pa su uzimali, to ih je i napravilo.
Ali nikad se ne zna... Liverpool je uvijek u velikim tekmama bio underdog pa su uzimali, to ih je i napravilo.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#16435 Re: Liverpool FC
dobra kvota na liverpool, ali nisam optimista 
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#16436 Re: Liverpool FC
Ne igra im Gundo a to je 30% ekipe
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#16437 Re: Liverpool FC
Eto ga OrigiMyTao wrote:Tesko da ce uzeti... BD je tim u formi, najboljoj formi u Evropi trenutno... Jaci su od Liverpoola u svim segmentima igre. Jedino da ih Klopp uzme kako na foru, sto i pokusava sa Origiem.
Ali nikad se ne zna... Liverpool je uvijek u velikim tekmama bio underdog pa su uzimali, to ih je i napravilo.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16438 Re: Liverpool FC
Momak je zemlja. Gol u gostima
Previše se zajebavaju u odbrani. Henderson užas.
Previše se zajebavaju u odbrani. Henderson užas.
- Edin H.
- Posts: 53639
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16439 Re: Liverpool FC
Taktika jarane, jedan Origi u prvom, drugi Sturridge u drugomMyTao wrote:Ako pocne bez Sturridga onda tesko da ce pobjediti sa 2 razlike kao sto sam mislio![]()
Ali... nije ni jedan razlike los rezultat.
Doslo vrijeme da se timovi iz tuzne Bundeslige spuste na zemlju.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16440 Re: Liverpool FC
O jebem ti državu, Origi zamal i drugi
- Edin H.
- Posts: 53639
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16441 Re: Liverpool FC
Ne zna, al' dace ga Sturridge.AmiĐa_Idriz wrote:O jebem ti državu, Origi zamal i drugi
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#16442 Re: Liverpool FC
Budi realan ne kaki bezzeEdin H. wrote:Taktika jarane, jedan Origi u prvom, drugi Sturridge u drugomMyTao wrote:Ako pocne bez Sturridga onda tesko da ce pobjediti sa 2 razlike kao sto sam mislio![]()
Ali... nije ni jedan razlike los rezultat.![]()
Doslo vrijeme da se timovi iz tuzne Bundeslige spuste na zemlju.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16443 Re: Liverpool FC
Ovi korneri nam ko penali dođu
Ušao Pirlo, sjebaće se žuti sad
Ušao Pirlo, sjebaće se žuti sad
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16444 Re: Liverpool FC
Igramo odlično. Neka je Henderson izasao. Jos da neko sakhoa zamijeni, infarkt cu zbog njega dobiti.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24699
- Joined: 26/08/2007 17:10
#16445 Re: Liverpool FC
Joj kakve tri šanse u jednom napadu ... 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24699
- Joined: 26/08/2007 17:10
#16446 Re: Liverpool FC
A jest ih i skinuo. Gledaj sad kad ih kazne iz slobodnjaka ...
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16447 Re: Liverpool FC
Rezultat kao bombončić. Zna Klopp. 
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#16448 Re: Liverpool FC
Rezultat u Dortmundu 1:1King_Eric wrote:Rezultat kao bombončić. Zna Klopp.
Rezultat u Liverpulu 0:4
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#16450 Re: Liverpool FC
Možeš misliti kako je nama koji simpatiziramo BayernAmiĐa_Idriz wrote:

