ne ulazim u to, kad vec pominjes za amerikancima jesu jedno 50god..bordo gandalf wrote: ↑07/02/2023 22:04Ma glupi europejci, jesu zaostaliEvolution_IV wrote: ↑07/02/2023 21:18 ko kupuje te skule uospte??
isto ko ovaj novi crossland grbavi![]()
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#16401 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#16402 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma to je gradski auto, treba da bude simpatican i ekonomican. Znaci ako uzmes malo bolju opremu dizela, dodje cijena skoro kao 3008 novi tkd mokku za te pare ne bih gledao.
- bonovoxjasen
- Posts: 182
- Joined: 03/01/2023 19:22
- Location: Stavanger, Norway
#16403 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Po preporuci sa foruma pazario auto Land Rover discovery auto kuca Kobić Zenica, svee naaaaj o radnji i ljubaznosti, auta odlicna, auto vrhhh, spustili cijenu 1200 km, full oprema, top

- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16404 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
javi nam se za par mjeseci da vidimo kako napreduju radovi poyyy
- beco
- Posts: 5092
- Joined: 25/08/2004 14:22
#16405 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ko te to nagovori, ta auta se bas ne kvarebonovoxjasen wrote: ↑08/02/2023 16:13 Po preporuci sa foruma pazario auto Land Rover discovery auto kuca Kobić Zenica, svee naaaaj o radnji i ljubaznosti, auta odlicna, auto vrhhh, spustili cijenu 1200 km, full oprema, top![]()
![]()
![]()
Nek je sa srećom u svakom slučaju.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#16406 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- kabal1337
- Posts: 13443
- Joined: 11/02/2012 21:08
#16407 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
i meni je opel adam simpatican, ali nisam procitao najbolja iskustva od vlasnika.
- bonovoxjasen
- Posts: 182
- Joined: 03/01/2023 19:22
- Location: Stavanger, Norway
#16408 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
a vjerujem da voziš hešćiju, garancija je pola godine i to prava, ljudi su korektni, 153000 na satu, uradjeni servisi, vidjecemo, imam svakako u steku za kvarove... auto je topppp, preudoban a oprema haosbeco wrote: ↑08/02/2023 17:28Ko te to nagovori, ta auta se bas ne kvarebonovoxjasen wrote: ↑08/02/2023 16:13 Po preporuci sa foruma pazario auto Land Rover discovery auto kuca Kobić Zenica, svee naaaaj o radnji i ljubaznosti, auta odlicna, auto vrhhh, spustili cijenu 1200 km, full oprema, top![]()
![]()
![]()
![]()
Nek je sa srećom u svakom slučaju.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#16409 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kakva Moka, manite se ćorava posla.
Ova nova, klon od 2008 ima dobar dizajn, ali dati 40000 za osnovnu je malo previše. Ona stara nije ružna, ali nije ni neko auto.
Ova nova, klon od 2008 ima dobar dizajn, ali dati 40000 za osnovnu je malo previše. Ona stara nije ružna, ali nije ni neko auto.
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#16410 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Simpatican meni jeste, ekonomican ne znam da li je, ne znam nista o njoj osim kako izgleda
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#16411 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
bitanga_sa_otesa wrote: ↑08/02/2023 17:02 javi nam se za par mjeseci da vidimo kako napreduju radovi poyyy
Ne sikiraj covjeka
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
preludezalude
- Posts: 7006
- Joined: 07/03/2012 00:09
#16414 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jel ovo onaj sto se treba sasija odvajati da se neke stvari mogu uraditi? Nedavno je jedan moj poznanik mijenjao turbinu i morala se sasija odvojiti. Sad nisam siguran ali mislim da je kod njega 2008. godiste 3.6 dizel.bitanga_sa_otesa wrote: ↑08/02/2023 17:02 javi nam se za par mjeseci da vidimo kako napreduju radovi poyyy
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16415 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
preludezalude wrote: ↑08/02/2023 17:52
Jel ovo onaj sto se treba sasija odvajati da se neke stvari mogu uraditi? Nedavno je jedan moj poznanik mijenjao turbinu i morala se sasija odvojiti. Sad nisam siguran ali mislim da je kod njega 2008. godiste 3.6 dizel.
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#16416 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jel lakse sasiju odvojiti ili motor izvaditi? 
-
preludezalude
- Posts: 7006
- Joined: 07/03/2012 00:09
#16417 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Hajde sa srecom, da se navozas i uzivas.bonovoxjasen wrote: ↑08/02/2023 16:13 Po preporuci sa foruma pazario auto Land Rover discovery auto kuca Kobić Zenica, svee naaaaj o radnji i ljubaznosti, auta odlicna, auto vrhhh, spustili cijenu 1200 km, full oprema, top![]()
![]()
![]()
Mislim da ce ti trebati sreca, a nadam se da sam u krivu.
-
preludezalude
- Posts: 7006
- Joined: 07/03/2012 00:09
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#16419 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ja nisam skontao da je ovaj čovjek ikada tražio preporuku na forumu, a posebno ne vidjeh da je neko preporučio Diskaveri.
Ili je promocija auto kuće ili samopromocija.
Ili je promocija auto kuće ili samopromocija.
- rahmetli dedo
- Posts: 413
- Joined: 04/12/2017 18:51
- Location: Vlakovo M-28
#16420 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Mokka ima u mahali, provozao se sa konom do Obija i nazad, meni lijepa, dobra oprema, a unutra baš mala, rang Pande majke mi. Ne znam kakav je pogon, povisoka jest. Mislim da je nova 4x4 skuplja i od nove Pande i Ignisa. Jedino, Mokka ima na stanju a ova 2 baš i ne.
Za tu lovu ide malo polovan 4x4 golf / octavia sa odličnim pogonom (lično iskustvo).
Za tu lovu ide malo polovan 4x4 golf / octavia sa odličnim pogonom (lično iskustvo).
- kabal1337
- Posts: 13443
- Joined: 11/02/2012 21:08
#16421 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
kona lijepa ili mokka?rahmetli dedo wrote: ↑08/02/2023 18:06 Mokka ima u mahali, provozao se sa konom do Obija i nazad, meni lijepa, dobra oprema, a unutra baš mala, rang Pande majke mi. Ne znam kakav je pogon, povisoka jest. Mislim da je nova 4x4 skuplja i od nove Pande i Ignisa. Jedino, Mokka ima na stanju a ova 2 baš i ne.
Za tu lovu ide malo polovan 4x4 golf / octavia sa odličnim pogonom (lično iskustvo).
mislim da je ignis 4x4 fina igracka
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#16422 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma ja sam komentarisao za novu mokku da mi je simpatican auto, adam isto, ali ne obracam paznju nesto na ta auta. Ne bih ih sebi kupio. Novi pezo 308 je po mojoj mjeri auto.bitanga_sa_otesa wrote: ↑08/02/2023 17:50opel adam je divan,kad saznas posto su dijelovi i da ih nema u ponudi ,cak ni nekih osnovnih,onda ti se malo ogadi![]()
- rahmetli dedo
- Posts: 413
- Joined: 04/12/2017 18:51
- Location: Vlakovo M-28
#16423 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
kona mojih godina, muževa švedska penzija, overhaul svega napravljen u srbiji, decentno. žena me ponekad zamoli da joj nešta pošarafam. nije moj tip ni na koji način.
- kabal1337
- Posts: 13443
- Joined: 11/02/2012 21:08
#16424 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
pazi da joj ne provrtis navojrahmetli dedo wrote: ↑08/02/2023 18:38 kona mojih godina, muževa švedska penzija, overhaul svega napravljen u srbiji, decentno. žena me ponekad zamoli da joj nešta pošarafam. nije moj tip ni na koji način.
- B6Redhell
- Posts: 7813
- Joined: 25/12/2010 04:56
#16425 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Sto rekli
Deda al se neda..
Ma imam i ja nekih kona takvih. Kerova i mački ko zološki vrt. samo kad treba potegnuti zovu. A žena mi popizdi..
. . ali nema veze. u jaranskim smo odnosima..
Deda al se neda..
Ma imam i ja nekih kona takvih. Kerova i mački ko zološki vrt. samo kad treba potegnuti zovu. A žena mi popizdi..
