Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
vješalica wrote:fursatio nekome pa dobio po nosu
vjerovatno
obojici masne kazne i zavrsena diskusija
Ne mozemo znati sta ako je ovaj bio pjesak a ovaj mu izletio I zamalo da ga zgazi I rekao mu sta ti je lakse malo a glavonja iz auta ga namlati
A moze I obrnuto reko mu ovaj lakse malo a ovaj iz auta sta je kome ti to pa dobio batine
Moze tu svasta biti tako da nemoj letiti na prvu
a more biti da se lik nakofrčio nekome
pa ga neko umlavio
i sad on žrtva
vješalica wrote:fursatio nekome pa dobio po nosu
vjerovatno
obojici masne kazne i zavrsena diskusija
Ne mozemo znati sta ako je ovaj bio pjesak a ovaj mu izletio I zamalo da ga zgazi I rekao mu sta ti je lakse malo a glavonja iz auta ga namlati
A moze I obrnuto reko mu ovaj lakse malo a ovaj iz auta sta je kome ti to pa dobio batine
Moze tu svasta biti tako da nemoj letiti na prvu
a more biti da se lik nakofrčio nekome
pa ga neko umlavio
i sad on žrtva
Pa zato I govorim nemoj na prvu letiti jer ne znamo sta se desilo moze biti da je zrtva a moze biti da je dobio sto je trazio
Jel ovo malo popodnevnog petkovog haosa u gradu
Hitna kod Importanea, ozivljavaju covjeka na sred trotoara, gori masinstvo .... i sta josh sto ja ne znam
Dobro je, dobro je i josh ja tipkam i vozim
Ja sam neka endemska vrsta. Meni se gade marke Audi, mečka i BMW. Svi mogući tipovi. 90% svih udesa i 90% svih babinih sinčića - ubica i potencijalnih ubica, te najvećih seljačina na cesti vozikaju te tri marke.
Naučno je dokazano da što bliže primaknut onom ispred sebe voziš, prije ćeš stići.
Osim toga, rastojanje je za nikake vozače koji nemaju refleksa da brzo prikoče ako ustreba.
Jebo pojaseve. Šta će ti to po gradu. Ukopčaj ga iza sebe i miran. Ha ja...