Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#16376 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

Kakvi majmuni.
Mustang1
Posts: 29954
Joined: 29/12/2010 17:31

#16377 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ko nekad u najboljim danima :D
Ali taman kad pomislis evo ga konacno to lici na nesto oni demantuju :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#16378 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

:lol:
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#16379 Re: Liverpool FC

Post by seoBIH »

Luzerska ekipa bila i ostala.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16380 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Škrtelovim ulaskom se sve razjebalo, kakva je ono kiksara braćo mila. Nastavio gdje je stao protiv Watforda kad se povrijedio. Poselamit se fino sa njim sad kad Matip dođe jebem im sve u usta rahljava da bil rahljava, ovako i 1% nade za TOP 4 pada u vodu za.
User avatar
Edin H.
Posts: 53636
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#16381 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

AmiĐa_Idriz wrote:Škrtelovim ulaskom se sve razjebalo, kakva je ono kiksara braćo mila. Nastavio gdje je stao protiv Watforda kad se povrijedio. Poselamit se fino sa njim sad kad Matip dođe jebem im sve u usta rahljava da bil rahljava, ovako i 1% nade za TOP 4 pada u vodu za.

Nije mane ni Mignole-u, odbrani penal, onda ispuca Southamptonu za kontru :D
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#16382 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

ccccccc, kakvi glupavi paničari, na ljeto trebaju kupiti Bolasija i Manea, ionako brzih krila nemaju a ova dvojica afričkih mesija protiv ovih tupadžija uvijek odigraju utakmicu života, lijepo njih kupe i imaće 12 bodova više na kraju sezone :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#16383 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Gdje je Logovan?

Izvinjavam se.

Liverpool je novi Liverpool.
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#16384 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

Gandalf wrote:ccccccc, kakvi glupavi paničari, na ljeto trebaju kupiti Bolasija i Manea, ionako brzih krila nemaju a ova dvojica afričkih mesija protiv ovih tupadžija uvijek odigraju utakmicu života, lijepo njih kupe i imaće 12 bodova više na kraju sezone :D
Liverpool da ih kupi, zbirno bi imali 2 gola i 3 asistencije. :D
Neka kupuju Nemce, ako nista Klopp poznaje trziste i ligu.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16385 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Malo je KUTINJO.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12408
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#16386 Re: Liverpool FC

Post by Tito_i_Partija »

No Firmino, no party. :D
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16387 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Zao mi je Amidze al bili ste se uskurcili .
Klop mora imat nekad i drugaciju taktiku ne mogu jedni te isti igraci igrat i stalno letat ko bezglavi svako 2 dana. Jucer su trebali dobiti tekmu vodili su 2-0 ali isto tako su trebali zijanit protiv Palasa i Norwica
User avatar
jethro
Posts: 1709
Joined: 31/10/2003 00:00

#16388 Re: Liverpool FC

Post by jethro »

:autic:

:bih: :bih:
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#16389 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

AmiĐa_Idriz wrote:Škrtelovim ulaskom se sve razjebalo, kakva je ono kiksara braćo mila. Nastavio gdje je stao protiv Watforda kad se povrijedio. Poselamit se fino sa njim sad kad Matip dođe jebem im sve u usta rahljava da bil rahljava, ovako i 1% nade za TOP 4 pada u vodu za.
Kako je shebo utakmicu... Dva poluvremena kao da su ekipe zamijenile dresove na kraju prvog...
Klopp naruži Bentekea na kraju tekme...
Dajte nam Reusa u crvenom dresu i prodajte Hendrsona... :D
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16390 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Katastrofalna prestava... ne znam ni koga vise kriviti, potpuno druga igra u drugom poluvremenu. Mislim da je krivac najvise Klopp... Flanagen je bio katastrofa, Mignolet odbranio penal, ali ponovo kanta od igraca koji ne zna izbiti loptu :-) Skrtel izgubljen, Lovren katastrofa, sav se pogubio... Lallana kanta od igraca, uvijek nesto dribla, okrece se, i sve to izgleda lijepo za oko... ali od njeg nista nema na kraju, isto kao da ga nema na terenu...

Klopp nije trebao vaditi Sturridga i Lovrena, trebao je u drugom ubaciti Hendersona umjesto Allena koji je isto bio los... igrati na kontre, a ne da void 2-0 a drugi tim i dalje pravi kontra napade protiv tebe :-) :-)

Svaka cast za majstore Coutinha, Sturridga i Sakha... IGRACINE, ostalo stvarno ne znam... Ali ovo je sve jedna lekcija, slijedece sezone se ovo ne smije desavati... Tim definitivno ide u pravom pravcu, puno je pozitivnog, a i negativnog koje se moze popraviti na ljeto...
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#16391 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Prije par sezona bjesnio bih nakon ovakve utakmice, ali u sportskom životu niko me nije razočarao kao LFC, tako da sam definitivno postao ravnodušan na njihovo sramotno ponašanje na terenu.

Ovo juče je svakako poraz igrača a ne Kloppa, LFC ima neku solidnu 11-oricu, od toga dvojica su extra dobri, dvojica kada su zdravi, znatno podižu kvalitet na terenu, njih 6-7 može proći kao starter na terenu, mada nisu ništa posebno, ostalih 10-15 igrača na rosteru su apsolutna katastrofa, što se i primjeti čim je neko od ovih boljih igrača bude van stroja.

Klopp će i sam morati taktički da unaprijedi tim, jer on još uvijek nema plan B, a koliko se sjećam ni kada je BVB bio na vrhuncu sa njim kao trenerom, odbrana im je znala biti potpuno razbijena protiv prosječnih bundesligaša - dakle Klopp će morati malo poraditi i na sebi tokom ljeta a onih 100 miliona funti koje mu klub navodno daje za ljetni prelazni rok, sada mi se čini kao sića koliko ima loših igrača u timu koji zaslužuju pedalu.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16392 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Gandalf wrote:Prije par sezona bjesnio bih nakon ovakve utakmice, ali u sportskom životu niko me nije razočarao kao LFC, tako da sam definitivno postao ravnodušan na njihovo sramotno ponašanje na terenu.

Ovo juče je svakako poraz igrača a ne Kloppa, LFC ima neku solidnu 11-oricu, od toga dvojica su extra dobri, dvojica kada su zdravi, znatno podižu kvalitet na terenu, njih 6-7 može proći kao starter na terenu, mada nisu ništa posebno, ostalih 10-15 igrača na rosteru su apsolutna katastrofa, što se i primjeti čim je neko od ovih boljih igrača bude van stroja.

Klopp će i sam morati taktički da unaprijedi tim, jer on još uvijek nema plan B, a koliko se sjećam ni kada je BVB bio na vrhuncu sa njim kao trenerom, odbrana im je znala biti potpuno razbijena protiv prosječnih bundesligaša - dakle Klopp će morati malo poraditi i na sebi tokom ljeta a onih 100 miliona funti koje mu klub navodno daje za ljetni prelazni rok, sada mi se čini kao sića koliko ima loših igrača u timu koji zaslužuju pedalu.
Podjelio bi ovo misljenje. Slazem se 100%
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16393 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Dobri drug @missko se mene redovno sjeti kad nam Liverpool priredi fudbalsku tragediju, hvala mu na tome :thumbup:

Elem, sve što ste pislali je u suštini to, pogotovo Gandalfov post.

A ovi igrači što nisu pozvani od strane svojih reprezentacija su danas sa Kloppom i ostatkom stručnog štaba odletili do Tenerifa i tamo su do petka...čini mi se da je slične stvari radio i u Borusiji i da je dobro uticalo na igrače.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16394 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

Italijanski pokušaj Joe Allena je ekspert za grožđe i vina, dok je naš original ekspert za kokoši i jaja 8-)

Joe je ponosni vlasnik 2 pijetla - Brucea i Rodneya, te kokoši - Meg, Leg, Silkie Steve, Kate, Silkie Steve junior, Giblets, Snowy, Nugget, Kiev, Dora, Holly, Shimmer, Shine i Chickaletta.

Image

:lol: :lol: jebo Hendu i cover FIFA-e, gledaj ovog majste :lol:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#16395 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

:lol: popravi mi Amiđa ovaj tmurni dan
gdje nađe Pirla u ovom izdanju :P
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16396 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma na twitteru šprdancija mrtva ne možeš zaobići :lol:

'sljedeća nam je sa Totenhemom, valjda iskoristi svoje znanje' :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16397 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Pripremna turneja će se održati u SAD-u, zasad se zna da se igra protiv Čelsija, Milana i Barcelone.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12408
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#16398 Re: Liverpool FC

Post by Tito_i_Partija »

AmiĐa_Idriz wrote:Image
Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16399 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

"Bio sam srećan što sam došao u veliki klub. Na početku sezone, iako nisam davao dosta golova, pokazao sam ljudima da mogu da igram, i bio sam siguran u svoju budućnost. Prvi ću reći da nisam dovoljno pokazao za klub kakav je Liverpul, ali ruku na srce kada sam došao kod Brendana Rodžersa, znao sam da ću dobiti priliku da pokažem svoje kvalitete, jer sam bio vrijedan tog novca, i zaslužio sam da nosim dres. Ali sada...Znam da trener možda ima drugo mišljenje o meni. Igrao sam dva meča otkad je Klop došao od početka, dao gol protiv Lestera, zatim dao gol protiv Sanderlenda, onda smo izgubili protiv Vest Hema i od tada sam odbačen. Čak je i moj otac bio iznerviran zbog toga, i rekao mi da ne mogu uraditi ništa povodom toga. Pričao sam sa Azarom i Felainijem, obojica su mi dali isti odgovor, kada trener ne računa na tebe, ne možeš ništa da promijeniš. Stvar koja najviše frustrira jeste da sam bio spreman da pređem u Liverpul. Nikada ne bih došao da sam znao da ću sjedjeti na klupi. Nikada ne bih potpisao, da sam znao da neću biti trenerov prioritet. Iako sam u ovoj situaciji, drugi sam strijelac kluba, odmah iza Firmina. To i nije toliko loše iako sam se nadao da ću postići više golova. Kritike su takođe tu jer sam i novi u ovom klubu, i ne gleda se na mene isto kao nekog ko je tu već godinama."
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#16400 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Benteke? Pa je l' ga stid...
Post Reply