SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#16353 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
nema opasnosti od bijega jer je u bijegu bio svega šest dana.
a nema ga više ni na naslovnici, očito neko dobro potkožen...zato ima tuča funcuta i torcide. to je neuporedivo bitnije za nas
a nema ga više ni na naslovnici, očito neko dobro potkožen...zato ima tuča funcuta i torcide. to je neuporedivo bitnije za nas
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#16355 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
svi ti tipovi kad oni prijete, iznuđuju i provode silu kažu - "snaš'o se". a kad naiđu na veću batinu od svoje, to je skandal i kršenje ljudskih prava.
-
amko761
- Posts: 1213
- Joined: 06/06/2012 17:40
#16356 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Plus ih ugrožavaju jer su Srbi, kako kažu 
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#16357 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
eto pošto je on protivnik sile, hajd' ti regularni insan, ni kriminalac ni političar otiđi pa njemu nešto reci...
-
amko761
- Posts: 1213
- Joined: 06/06/2012 17:40
#16358 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sve je to nama naša borba dala 
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
-
racionalista
- Posts: 1484
- Joined: 20/07/2012 20:40
#16360 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ovo malo zemljotres roka 
-
Dead Man Walking
- Posts: 7147
- Joined: 28/05/2004 21:49
#16361 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Znaci DilFa opet na Ilidzu.
- Logovan
- Posts: 102776
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#16363 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Odstojanje?! Koji će ti to K.....
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#16364 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dobro je pa je u autobus 
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#16365 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Imam osjećaj da je autobusko stajalište bilo zauzeto parkiranim "sva 4, čekam nekoga, samo do bankomata, samo do apoteke" vozilima, autobus stao u krajnjoj desnoj traci da pokupi putnike, ovaj sa Renaultom provjeravao koliko ima lajkova na FB i belaj.
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#16366 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jebe te osjecaj, u srednjoj je.
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#16368 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Biće da si u pravu.un1ted wrote:Jebe te osjecaj, u srednjoj je.
- jalijas74
- Posts: 1366
- Joined: 17/11/2010 15:10
#16369 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Oružana pljačka u Sarajevu, uhapšene dvije osobe
Dvije osobe su uhapšene nakon oružane pljačke koja se dogodila u jutarnjim satima 25. oktobra u ulici Novopazarska u Novom Sarajeve.,
Kako je saopćeno iz MUP-a Kantona Sarajevo, NN osobe su izvršile krivično djelo razbojništva nad radnicom u prodavnici “Amko komerc”. Tom prilikom jedna osoba je uz prijetnju pištoljem otuđila određenu sumu novca, a zatim se udaljila u nepoznatom pravcu.
Radeći na rasvjetljavanju navedenog krivičnog djela, istog dana u 09,50 sati u ulici Ferida Srnje u općini Novi Grad, policijski službenici III PU su zaustavili i kontrolisali putničko motorno vozilo marke “Toyota”, kojim je upravljao vozač G. A. (rođen 1991. godine u Sarajevu) gdje je i nastanjen), a na mjestu suvozača se nalazila Lj. E. (rođena 1998. godine u Sarajevu, gdje je i nastanjena).
Izvršenim pretresom osoba, vozila, kao i kuće koju isti koriste na području općine Novi Grad Sarajevo, pronađeni su i oduzeti predmeti iz pomenutog krivičnog djela, kao i novac i vatreno oružje.
O svemu je obaviješten tužilac Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu. Zbog postojanja osnova sumnje da su počinili krivično djelo razbojništva, G.A. i Lj. E. su uhapšeni i predati u Jedinicu za osiguranje objekata i zadržavanje osoba lišenih slobode MUP-a Kantona Sarajevo.
Policijski službenici nastavljaju rad na rasvjetljavanju i dokumentovanju kriminalnih aktivnosti navedene osobe.
N1
Dvije osobe su uhapšene nakon oružane pljačke koja se dogodila u jutarnjim satima 25. oktobra u ulici Novopazarska u Novom Sarajeve.,
Kako je saopćeno iz MUP-a Kantona Sarajevo, NN osobe su izvršile krivično djelo razbojništva nad radnicom u prodavnici “Amko komerc”. Tom prilikom jedna osoba je uz prijetnju pištoljem otuđila određenu sumu novca, a zatim se udaljila u nepoznatom pravcu.
Radeći na rasvjetljavanju navedenog krivičnog djela, istog dana u 09,50 sati u ulici Ferida Srnje u općini Novi Grad, policijski službenici III PU su zaustavili i kontrolisali putničko motorno vozilo marke “Toyota”, kojim je upravljao vozač G. A. (rođen 1991. godine u Sarajevu) gdje je i nastanjen), a na mjestu suvozača se nalazila Lj. E. (rođena 1998. godine u Sarajevu, gdje je i nastanjena).
Izvršenim pretresom osoba, vozila, kao i kuće koju isti koriste na području općine Novi Grad Sarajevo, pronađeni su i oduzeti predmeti iz pomenutog krivičnog djela, kao i novac i vatreno oružje.
O svemu je obaviješten tužilac Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu. Zbog postojanja osnova sumnje da su počinili krivično djelo razbojništva, G.A. i Lj. E. su uhapšeni i predati u Jedinicu za osiguranje objekata i zadržavanje osoba lišenih slobode MUP-a Kantona Sarajevo.
Policijski službenici nastavljaju rad na rasvjetljavanju i dokumentovanju kriminalnih aktivnosti navedene osobe.
N1
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#16370 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Bonnie and Clyde u pokušaju...
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16371 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dobice brzo novu priliku.Naslovnica wrote:Bonnie and Clyde u pokušaju...
Znamo da sistem nije takav da odvraca i prevenira kriminal.
Fakticki ga stimulise.
Evo ja sad nakon 50 godina bez packe na dosjeu, bez krivicnih prijava, od prekrsaja samo nekoliko saobracajnih, razmisljam jesam li budala.
Ako ostanem bez posla u godinama kad te vise niko nece zaposliti, a azto jer lopovi unistise sve legalne biznise, da li je moralno opravdano uzeti ono sto smatras da ti pripada.
Priskrbiti sebi penzioni fond, oruzjem, bezbeli.
Sta cu dobiti? 3-5 godina max.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#16373 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
fursatio nekome pa dobio po nosu
vjerovatno
obojici masne kazne i zavrsena diskusija
vjerovatno
obojici masne kazne i zavrsena diskusija
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#16374 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne mozemo znati sta ako je ovaj bio pjesak a ovaj mu izletio I zamalo da ga zgazi I rekao mu sta ti je lakse malo a glavonja iz auta ga namlativješalica wrote:fursatio nekome pa dobio po nosu
vjerovatno
obojici masne kazne i zavrsena diskusija
A moze I obrnuto reko mu ovaj lakse malo a ovaj iz auta sta je kome ti to pa dobio batine
Moze tu svasta biti tako da nemoj letiti na prvu
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#16375 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
moze biti a i ne mora da znaci

