SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#16351 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

:lol:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#16352 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Fuj!
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16353 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

nema opasnosti od bijega jer je u bijegu bio svega šest dana.

a nema ga više ni na naslovnici, očito neko dobro potkožen...zato ima tuča funcuta i torcide. to je neuporedivo bitnije za nas :thumbup:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16355 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

svi ti tipovi kad oni prijete, iznuđuju i provode silu kažu - "snaš'o se". a kad naiđu na veću batinu od svoje, to je skandal i kršenje ljudskih prava.
amko761
Posts: 1213
Joined: 06/06/2012 17:40

#16356 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by amko761 »

Plus ih ugrožavaju jer su Srbi, kako kažu :D
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16357 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

eto pošto je on protivnik sile, hajd' ti regularni insan, ni kriminalac ni političar otiđi pa njemu nešto reci...
amko761
Posts: 1213
Joined: 06/06/2012 17:40

#16358 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by amko761 »

Sve je to nama naša borba dala :wink:
racionalista
Posts: 1484
Joined: 20/07/2012 20:40

#16360 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by racionalista »

Ovo malo zemljotres roka :D
Dead Man Walking
Posts: 7147
Joined: 28/05/2004 21:49

#16361 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Dead Man Walking »

Znaci DilFa opet na Ilidzu. :D
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#16363 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Odstojanje?! Koji će ti to K.....
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#16364 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by amar1994 »

Dobro je pa je u autobus :thumbup:
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#16365 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

Imam osjećaj da je autobusko stajalište bilo zauzeto parkiranim "sva 4, čekam nekoga, samo do bankomata, samo do apoteke" vozilima, autobus stao u krajnjoj desnoj traci da pokupi putnike, ovaj sa Renaultom provjeravao koliko ima lajkova na FB i belaj.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#16366 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by un1ted »

Jebe te osjecaj, u srednjoj je.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#16367 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

Image
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#16368 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

un1ted wrote:Jebe te osjecaj, u srednjoj je.
Biće da si u pravu. :thumbup:
User avatar
jalijas74
Posts: 1366
Joined: 17/11/2010 15:10

#16369 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jalijas74 »

Oružana pljačka u Sarajevu, uhapšene dvije osobe

Dvije osobe su uhapšene nakon oružane pljačke koja se dogodila u jutarnjim satima 25. oktobra u ulici Novopazarska u Novom Sarajeve.,

Kako je saopćeno iz MUP-a Kantona Sarajevo, NN osobe su izvršile krivično djelo razbojništva nad radnicom u prodavnici “Amko komerc”. Tom prilikom jedna osoba je uz prijetnju pištoljem otuđila određenu sumu novca, a zatim se udaljila u nepoznatom pravcu.

Radeći na rasvjetljavanju navedenog krivičnog djela, istog dana u 09,50 sati u ulici Ferida Srnje u općini Novi Grad, policijski službenici III PU su zaustavili i kontrolisali putničko motorno vozilo marke “Toyota”, kojim je upravljao vozač G. A. (rođen 1991. godine u Sarajevu) gdje je i nastanjen), a na mjestu suvozača se nalazila Lj. E. (rođena 1998. godine u Sarajevu, gdje je i nastanjena).

Izvršenim pretresom osoba, vozila, kao i kuće koju isti koriste na području općine Novi Grad Sarajevo, pronađeni su i oduzeti predmeti iz pomenutog krivičnog djela, kao i novac i vatreno oružje.

O svemu je obaviješten tužilac Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu. Zbog postojanja osnova sumnje da su počinili krivično djelo razbojništva, G.A. i Lj. E. su uhapšeni i predati u Jedinicu za osiguranje objekata i zadržavanje osoba lišenih slobode MUP-a Kantona Sarajevo.

Policijski službenici nastavljaju rad na rasvjetljavanju i dokumentovanju kriminalnih aktivnosti navedene osobe.

N1
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#16370 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

Bonnie and Clyde u pokušaju...
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#16371 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Naslovnica wrote:Bonnie and Clyde u pokušaju...
Dobice brzo novu priliku.
Znamo da sistem nije takav da odvraca i prevenira kriminal.
Fakticki ga stimulise.
Evo ja sad nakon 50 godina bez packe na dosjeu, bez krivicnih prijava, od prekrsaja samo nekoliko saobracajnih, razmisljam jesam li budala.
Ako ostanem bez posla u godinama kad te vise niko nece zaposliti, a azto jer lopovi unistise sve legalne biznise, da li je moralno opravdano uzeti ono sto smatras da ti pripada.
Priskrbiti sebi penzioni fond, oruzjem, bezbeli.
Sta cu dobiti? 3-5 godina max.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#16373 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

fursatio nekome pa dobio po nosu
vjerovatno
obojici masne kazne i zavrsena diskusija
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#16374 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

vješalica wrote:fursatio nekome pa dobio po nosu
vjerovatno
obojici masne kazne i zavrsena diskusija
Ne mozemo znati sta ako je ovaj bio pjesak a ovaj mu izletio I zamalo da ga zgazi I rekao mu sta ti je lakse malo a glavonja iz auta ga namlati
A moze I obrnuto reko mu ovaj lakse malo a ovaj iz auta sta je kome ti to pa dobio batine
Moze tu svasta biti tako da nemoj letiti na prvu
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#16375 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by japin_mutapi »

moze biti a i ne mora da znaci
Post Reply