Imenuj ih slobodnoja71 wrote:A forumski "stručnjaci" su ga zvali trkaća kokoš
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#16351 Re: UEFA Champions League
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#16352 Re: UEFA Champions League
Od slijedece sezone samo na Areni,niti na BHT niti na OBN-uturbofolk wrote:Plakat ćete za Spahom sutra, kad Vugdalić krene: Dragi moje drage moje, dobro došli na našu a Boga mi i vašu OBN televiziju, samo na OBN-u (a ono i na Areni) polufinale između... i bla bla bla
- Edin H.
- Posts: 53667
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16353 Re: UEFA Champions League
leškarenje wrote:Igro bi i u Romi ovakve sezone ,ali moro dodavati Dzeki
Poredak
- SmokingMan
- Posts: 22629
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#16354 Re: UEFA Champions League
Nekada 40% Rome,danas 60% Liverpoola.nema me tamo wrote:SmokingMan wrote:Bio je pomalo smotan u Romi,ali kakav nagli napredak za nepunu godinu.
Misliš bio je glavni razlog Dzekinih golova?
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#16355 Re: UEFA Champions League
I što kaze Velko u 25 igra sezonu zivota, a zaboravlja na njegove povrede koje su ga udaljile od zvijezda godinama unazad
-
elk
- Posts: 3154
- Joined: 14/08/2006 12:03
#16356 Re: UEFA Champions League
pobubljeni i roma i dzekson.totalno.
- Edin H.
- Posts: 53667
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16357 Re: UEFA Champions League
kindlas wrote:Ja imam osjecaj da bi Ramos zatvorio Salaha bez po muke, vidjet cemo u finalu vjerovatno
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#16358 Re: UEFA Champions League
Krste u afektu, pada mu listić pa ćemo mu oprostiti ove nebuloze 
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#16360 Re: UEFA Champions League
Milner isti Stifler 
-
omar little
- Posts: 17430
- Joined: 14/03/2008 21:14
#16361 Re: UEFA Champions League
sta je ovo ne smije se zucnut kontra salaha, novi dzeko ili sta? usvojile ga bosnje odjednom a do jucer mu jebavali mater sto im nacionaleu ne dodaje i ne sluzi 
- nKrkan
- Posts: 4984
- Joined: 28/06/2013 23:11
- Location: Tuzinje
#16362 Re: UEFA Champions League
što je ovo sudija svirao
čist clear cut situacija
čist clear cut situacija
- burgundy
- Posts: 2328
- Joined: 20/10/2010 19:44
#16363 Re: UEFA Champions League
Motaj kablove fajront
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#16364 Re: UEFA Champions League
Veceras ce se pisati da li moze Roma stici 6:0

- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24702
- Joined: 26/08/2007 17:10
#16365 Re: UEFA Champions League
Brat Mo, brat Sadio i tričak ... 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#16366 Re: UEFA Champions League
Salah offside hahabahah
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#16367 Re: UEFA Champions League
Oj kolko su ga ‘šnjaci pljuvali i omalovažavali što ne doda DzekU.
Izvadi ga sedzda
Izvadi ga sedzda
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#16368 Re: UEFA Champions League
hahahahahahahaleškarenje wrote:Veceras ce se pisati da li moze Roma stici 6:0![]()
![]()
![]()
![]()
A bice henikep u rimu
- BlueBlood
- Posts: 5225
- Joined: 20/06/2012 18:16
- Location: JUG
#16369 Re: UEFA Champions League
nista ovde jos nije gotovo 
Last edited by BlueBlood on 24/04/2018 22:32, edited 2 times in total.
- SmokingMan
- Posts: 22629
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#16370 Re: UEFA Champions League
I što je znao svašta promašiti....insomnia78 wrote:Oj kolko su ga ‘šnjaci pljuvali i omalovažavali što ne doda DzekU.![]()
![]()
![]()
Izvadi ga sedzda
-
Org
- Posts: 624
- Joined: 04/09/2011 14:09
#16371 Re: UEFA Champions League
Presing level 1000. Ne može Roma loptu iznijeti sa svoje polovine. zgaziše ih
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#16372 Re: UEFA Champions League
Da, ali sve šanse i golovi došli su zbog presporog oslobodađanja lopte. Džeko nije smio vući onu loptu, ona je morala ranije ići na lijevu stranu.zomri wrote:Nije problem i funkcionisalo je dok su ovi naprijed pritiskali a liverpool pokušavao iznijeti loptu. Sad em ovi gore ne pritišću, em liverpool prebacuje njihov pressing. Sve šanse su došle preko zone pressinga i napadom na prostor iza visoke linije Rome.Muhamed Đakmić wrote:Roma ima problem što kilavi s loptom protiv gegenpressinga. Nije ni problem što su izašli visoko ni što igraju 3-4-2-1, ali je problem što se žele napraviti po 3-4 dodira sa loptom prije dodavanja. To može protiv Barcelone koja ne igra nikakav presing, ne može protiv ove trojice.
Ovaj posljednji ulazak Salaha između dva štopera je jadan.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#16373 Re: UEFA Champions League
Ide potop
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#16374 Re: UEFA Champions League
Dobro neko napisa,kako udje Vijnaldum tako su proigraliMuhamed Đakmić wrote:Da, ali sve šanse i golovi došli su zbog presporog oslobodađanja lopte. Džeko nije smio vući onu loptu, ona je morala ranije ići na lijevu stranu.zomri wrote:Nije problem i funkcionisalo je dok su ovi naprijed pritiskali a liverpool pokušavao iznijeti loptu. Sad em ovi gore ne pritišću, em liverpool prebacuje njihov pressing. Sve šanse su došle preko zone pressinga i napadom na prostor iza visoke linije Rome.Muhamed Đakmić wrote:Roma ima problem što kilavi s loptom protiv gegenpressinga. Nije ni problem što su izašli visoko ni što igraju 3-4-2-1, ali je problem što se žele napraviti po 3-4 dodira sa loptom prije dodavanja. To može protiv Barcelone koja ne igra nikakav presing, ne može protiv ove trojice.
Ovaj posljednji ulazak Salaha između dva štopera je jadan.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#16375 Re: UEFA Champions League
Blitzkrieg ...

