Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16351 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

todd_smith wrote:
Logovan wrote:Zaslužen prolazak Liverpoola. :thumbup:
Rekoh ja. United novi Liverpool.
Ništa ovo ne govori. :D Trebaju proći još godine i godine i godine i godine. :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#16352 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Logovan wrote:
todd_smith wrote:
Logovan wrote:Zaslužen prolazak Liverpoola. :thumbup:
Rekoh ja. United novi Liverpool.
Ništa ovo ne govori. :D Trebaju proći još godine i godine i godine i godine. :D
Hajde sto ste igrali Europaligu, ali jos ispali iz iste

:facepalm:
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16353 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

todd_smith wrote: Hajde sto ste igrali Europaligu, ali jos ispali iz iste

:facepalm:
Rekoh ti trebaju i godine i godine i godine. :D
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16354 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Liverpool - Dortmund

:)

Nije moglo gore... Bilo je lijepo dok je trajalo :)
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16355 Re: Liverpool FC

Post by missko »

MyTao wrote:Liverpool - Dortmund

:)

Nije moglo gore... Bilo je lijepo dok je trajalo :)
Nije Bayern jbt
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#16356 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

A jbt gdje ga dade odmah :-) Bit ce jebeno ali tijesno. Ne bi me cudilo da budu produzetci a da rezultat u obje utakmice bude ludjacki. Tipa 3:3, 4:1 i slicno :D
User avatar
vicious
Posts: 7669
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#16357 Re: Liverpool FC

Post by vicious »

MyTao wrote:Liverpool - Dortmund

:)

Nije moglo gore... Bilo je lijepo dok je trajalo :)
Ma nije to ništa riješeno, ja mislim da će biti tijesne utakmice. Ako iko može Dortmundu spremiti neku zvrčku, to je Klopp jer im zna i najmanje slabosti. Evo ja onako s pika mogu prognozirati da će forsirati napade po krilima, i da će ovi brzanci (Sturridge, Origi, Coutinho...) konstantno ići na bekove Dortmunda :D
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16358 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

missko wrote:
MyTao wrote:Liverpool - Dortmund

:)

Nije moglo gore... Bilo je lijepo dok je trajalo :)
Nije Bayern jbt
Nije Bayern, ali su opet jači od Liverpoola, što ne znači da će ih izbaciti.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16359 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Šta jadite bollaaaan, prolazi se ovo s'pola snage :izet:


Šalim se naravno, ali iskreno radije bi i Borusiju nego Spartu ili Bragu, jebi me ako se sa njima ne bi više napatili.
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#16360 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

Znao sam. Bice strasan dvomec. Sanse 50-50.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#16361 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

BVB se može proći, nije kraj svijeta, mada nisam ni sumnjao u ovakav ludački par - ova izvlačenja su jednostavno naštimana, jer fakat su svi željeli vidjeti okršaj Kloppovih ekipa - mislim realno ovaj dvoboj će se kudikamo više pratiti nego pola utakmica LP, gdje caruju izmišljeni velikani, napumpani parama šeika i mafijaša.
Teufik
Posts: 4890
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#16362 Re: Liverpool FC

Post by Teufik »

Cestitam vam na prolazu.
A ovi mecevi sa Dortmundom ce biti jako zanimljivi.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16363 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Teufik wrote:Cestitam vam na prolazu.
A ovi mecevi sa Dortmundom ce biti jako zanimljivi.
:thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16364 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

:mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16365 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

Jürgo raja prava, majica :thumbup:
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#16366 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Pobjeda sutra uz nerijesen Manchestera donosi nadu za LP :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16367 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Sutra bez Firmina :skoljka:
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#16368 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

AmiĐa_Idriz wrote:Sutra bez Firmina :skoljka:
Povreda ili zeli da ga odmori Klopp?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16369 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma povreda, Echo prvi javio a evo i Brazilski savez potvrdio da usljed povrede neće dolaziti na okupljanje...
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#16370 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

ide utakmica finim tokom :D
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#16371 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Joj ako ovako ostane nerijesen rezultat u Manchesteru ko budali samar :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#16372 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

Ko je ono fulio 1 na 1, jeli Origi? Ono je bila šansa za završetak utakmice.

Uf, sreća pa i Minjole nešto dobro uradi ... :thumbup:
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#16373 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Joe Pirlo je ofulo 1 na 1 :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#16374 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

A nisam vidio, hala me je spriječila ... :mrgreen:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#16375 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

Jebiga, drugo poluvrijeme loše igraju, a evo i kazne. Sad će biti svega do kraja.
Post Reply