Ništa ovo ne govori.todd_smith wrote:Rekoh ja. United novi Liverpool.Logovan wrote:Zaslužen prolazak Liverpoola.
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16351 Re: Liverpool FC
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#16352 Re: Liverpool FC
Hajde sto ste igrali Europaligu, ali jos ispali iz isteLogovan wrote:Ništa ovo ne govori.todd_smith wrote:Rekoh ja. United novi Liverpool.Logovan wrote:Zaslužen prolazak Liverpoola.Trebaju proći još godine i godine i godine i godine.
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16353 Re: Liverpool FC
Rekoh ti trebaju i godine i godine i godine.todd_smith wrote: Hajde sto ste igrali Europaligu, ali jos ispali iz iste
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16354 Re: Liverpool FC
Liverpool - Dortmund
Nije moglo gore... Bilo je lijepo dok je trajalo
Nije moglo gore... Bilo je lijepo dok je trajalo
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#16355 Re: Liverpool FC
Nije Bayern jbtMyTao wrote:Liverpool - Dortmund
![]()
Nije moglo gore... Bilo je lijepo dok je trajalo
-
Mustang1
- Posts: 29949
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16356 Re: Liverpool FC
A jbt gdje ga dade odmah
Bit ce jebeno ali tijesno. Ne bi me cudilo da budu produzetci a da rezultat u obje utakmice bude ludjacki. Tipa 3:3, 4:1 i slicno 
- vicious
- Posts: 7669
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#16357 Re: Liverpool FC
Ma nije to ništa riješeno, ja mislim da će biti tijesne utakmice. Ako iko može Dortmundu spremiti neku zvrčku, to je Klopp jer im zna i najmanje slabosti. Evo ja onako s pika mogu prognozirati da će forsirati napade po krilima, i da će ovi brzanci (Sturridge, Origi, Coutinho...) konstantno ići na bekove DortmundaMyTao wrote:Liverpool - Dortmund
![]()
Nije moglo gore... Bilo je lijepo dok je trajalo
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16358 Re: Liverpool FC
Nije Bayern, ali su opet jači od Liverpoola, što ne znači da će ih izbaciti.missko wrote:Nije Bayern jbtMyTao wrote:Liverpool - Dortmund
![]()
Nije moglo gore... Bilo je lijepo dok je trajalo
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16359 Re: Liverpool FC
Šta jadite bollaaaan, prolazi se ovo s'pola snage
Šalim se naravno, ali iskreno radije bi i Borusiju nego Spartu ili Bragu, jebi me ako se sa njima ne bi više napatili.
Šalim se naravno, ali iskreno radije bi i Borusiju nego Spartu ili Bragu, jebi me ako se sa njima ne bi više napatili.
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#16360 Re: Liverpool FC
Znao sam. Bice strasan dvomec. Sanse 50-50.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#16361 Re: Liverpool FC
BVB se može proći, nije kraj svijeta, mada nisam ni sumnjao u ovakav ludački par - ova izvlačenja su jednostavno naštimana, jer fakat su svi željeli vidjeti okršaj Kloppovih ekipa - mislim realno ovaj dvoboj će se kudikamo više pratiti nego pola utakmica LP, gdje caruju izmišljeni velikani, napumpani parama šeika i mafijaša.
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#16362 Re: Liverpool FC
Cestitam vam na prolazu.
A ovi mecevi sa Dortmundom ce biti jako zanimljivi.
A ovi mecevi sa Dortmundom ce biti jako zanimljivi.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16363 Re: Liverpool FC
Teufik wrote:Cestitam vam na prolazu.
A ovi mecevi sa Dortmundom ce biti jako zanimljivi.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16365 Re: Liverpool FC

Jürgo raja prava, majica
-
Mustang1
- Posts: 29949
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16366 Re: Liverpool FC
Pobjeda sutra uz nerijesen Manchestera donosi nadu za LP 
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#16368 Re: Liverpool FC
Povreda ili zeli da ga odmori Klopp?AmiĐa_Idriz wrote:Sutra bez Firmina
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16369 Re: Liverpool FC
Ma povreda, Echo prvi javio a evo i Brazilski savez potvrdio da usljed povrede neće dolaziti na okupljanje...
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#16370 Re: Liverpool FC
ide utakmica finim tokom 
-
Mustang1
- Posts: 29949
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16371 Re: Liverpool FC
Joj ako ovako ostane nerijesen rezultat u Manchesteru ko budali samar 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#16372 Re: Liverpool FC
Ko je ono fulio 1 na 1, jeli Origi? Ono je bila šansa za završetak utakmice.
Uf, sreća pa i Minjole nešto dobro uradi ...
Uf, sreća pa i Minjole nešto dobro uradi ...
-
Mustang1
- Posts: 29949
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16373 Re: Liverpool FC
Joe Pirlo je ofulo 1 na 1 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#16374 Re: Liverpool FC
A nisam vidio, hala me je spriječila ... 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#16375 Re: Liverpool FC
Jebiga, drugo poluvrijeme loše igraju, a evo i kazne. Sad će biti svega do kraja.

