Ja odmah na arenu prebacio. Konj uništi draz prenosa sa svojim ushicenjima i nema goolaaaa.Jebo ga gol.Artest wrote:Proslavicu dan kad odvratna zelitanasata masa po imenu velid spaho ode u penziju.
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
#16326 Re: UEFA Champions League
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#16327 Re: UEFA Champions League
Koliko je na Egipat da osvaja svjetsko?

- vicious
- Posts: 7672
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#16328 Re: UEFA Champions League
Ko ce to docekati... kontam da ga je nekako postaviti za direktora, ne bi se vise pojavljivao...Artest wrote:Proslavicu dan kad odvratna zelitanasata masa po imenu velid spaho ode u penziju.
- SmokingMan
- Posts: 22632
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#16329 Re: UEFA Champions League
Bio je pomalo smotan u Romi,ali kakav nagli napredak za nepunu godinu. 
- turbofolk
- Posts: 3240
- Joined: 13/05/2014 09:37
#16330 Re: UEFA Champions League
Od ovog Liverpoola ima gaće da se tresu i Realu i Bayernu, ko god da prođe. Mada... Ja još uvijek vjerujem u beki Džekin bljesak. Da revanš ne bude nezanimljiv 
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#16331 Re: UEFA Champions League
Roma ima problem što kilavi s loptom protiv gegenpressinga. Nije ni problem što su izašli visoko ni što igraju 3-4-2-1, ali je problem što se žele napraviti po 3-4 dodira sa loptom prije dodavanja. To može protiv Barcelone koja ne igra nikakav presing, ne može protiv ove trojice.
Ovaj posljednji ulazak Salaha između dva štopera je jadan.
Ovaj posljednji ulazak Salaha između dva štopera je jadan.
-
ja71
- Posts: 5654
- Joined: 31/03/2006 14:45
#16332 Re: UEFA Champions League
A forumski "stručnjaci" su ga zvali trkaća kokoš
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#16333 Re: UEFA Champions League
SmokingMan wrote:Bio je pomalo smotan u Romi,ali kakav nagli napredak za nepunu godinu.
Misliš bio je glavni razlog Dzekinih golova?
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#16334 Re: UEFA Champions League
Real će ovog Liverpoola rutinski (2:0) uzeti u finalu.
- Edin H.
- Posts: 53688
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16335 Re: UEFA Champions League
Jašta će, zavaliće im Mohamed pet komada._BataZiv_0809 wrote:I to rutinski, izistinski bez foliranja...Mišo_Kovač wrote:Sve je ovo gola kurčina. Real će ih, ko god da prođe, naguzit u finalu samo tako![]()
Jedino mu zamjeram što nije više dodavao Džeki prošle godine.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79566
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#16336 Re: UEFA Champions League
Frajer ima 26 godina, igra prvu sezonu u životu kako treba, da malo smanjite masturbiranje? 
- sve_ovo_ja
- Posts: 2156
- Joined: 13/07/2016 11:10
#16337 Re: UEFA Champions League
Kod Rome jedino Nainggolan i Kolarov zasad da se malo ističu. Džeko dobro počeo, poslije ga nigdje.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#16338 Re: UEFA Champions League
Nije problem i funkcionisalo je dok su ovi naprijed pritiskali a liverpool pokušavao iznijeti loptu. Sad em ovi gore ne pritišću, em liverpool prebacuje njihov pressing. Sve šanse su došle preko zone pressinga i napadom na prostor iza visoke linije Rome.Muhamed Đakmić wrote:Roma ima problem što kilavi s loptom protiv gegenpressinga. Nije ni problem što su izašli visoko ni što igraju 3-4-2-1, ali je problem što se žele napraviti po 3-4 dodira sa loptom prije dodavanja. To može protiv Barcelone koja ne igra nikakav presing, ne može protiv ove trojice.
Ovaj posljednji ulazak Salaha između dva štopera je jadan.
-
Mustang1
- Posts: 29966
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16339 Re: UEFA Champions League
Jebeno citati sve ovo ha?Velkoski wrote:Frajer ima 26 godina, igra prvu sezonu u životu kako treba, da malo smanjite masturbiranje?
Nista dovest ce Jozo dogodine boljeg ne sikiraj mi se
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#16340 Re: UEFA Champions League
Igro bi i u Romi ovakve sezone ,ali moro dodavati Dzeki 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79566
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#16341 Re: UEFA Champions League
Pa Jozo vas je otres'oMustang1 wrote:Jebeno citati sve ovo ha?Velkoski wrote:Frajer ima 26 godina, igra prvu sezonu u životu kako treba, da malo smanjite masturbiranje?![]()
Nista dovest ce Jozo dogodine boljeg ne sikiraj mi se
-
Bazinga1234
- Posts: 8070
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#16342 Re: UEFA Champions League
Kad se sjetim kako su Salaha naši napadali dok je u Romi igrao, nazivalo ga trkacom kokosi i slicno.Edin H. wrote:
Jašta će, zavaliće im Mohamed pet komada.
Jedino mu zamjeram što nije više dodavao Džeki prošle godine.
Evo Schicka
Last edited by Bazinga1234 on 24/04/2018 21:48, edited 1 time in total.
- Edin H.
- Posts: 53688
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16343 Re: UEFA Champions League
Da li je Džeko namjerno prodao loptu za prvi gol? 
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#16344 Re: UEFA Champions League
Pa zato sto je u Romi bio upravo to.ja71 wrote:A forumski "stručnjaci" su ga zvali trkaća kokoš
-
kindlas
- Posts: 480
- Joined: 14/11/2017 17:54
#16345 Re: UEFA Champions League
Ja imam osjecaj da bi Ramos zatvorio Salaha bez po muke, vidjet cemo u finalu vjerovatno 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#16346 Re: UEFA Champions League
I na sve to još Roma ima 3 na 3 pozadi 
- turbofolk
- Posts: 3240
- Joined: 13/05/2014 09:37
#16347 Re: UEFA Champions League
Plakat ćete za Spahom sutra, kad Vugdalić krene: Dragi moje drage moje, dobro došli na našu a Boga mi i vašu OBN televiziju, samo na OBN-u (a ono i na Areni) polufinale između... i bla bla bla 
Last edited by turbofolk on 24/04/2018 21:48, edited 1 time in total.
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#16348 Re: UEFA Champions League
Evo Shita 
-
splinter
- Posts: 8721
- Joined: 08/10/2011 12:28
#16349 Re: UEFA Champions League
Ma L pool je luzerska ekipa ako i prođu u finale ide im tamburanje tamo. Roma ako se u nastavku ne uozbilji neće se morati ni igrati revanš.
-
elk
- Posts: 3154
- Joined: 14/08/2006 12:03
#16350 Re: UEFA Champions League
pool osvaja ovo.mogli su za poluvrijeme do kraja sve rijesiti.
