UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#16326 Re: UEFA Champions League

Post by last mohicans »

Artest wrote:Proslavicu dan kad odvratna zelitanasata masa po imenu velid spaho ode u penziju.
Ja odmah na arenu prebacio. Konj uništi draz prenosa sa svojim ushicenjima i nema goolaaaa.Jebo ga gol.
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#16327 Re: UEFA Champions League

Post by Fajcion »

Koliko je na Egipat da osvaja svjetsko? 8-) :lol:
User avatar
vicious
Posts: 7672
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#16328 Re: UEFA Champions League

Post by vicious »

Artest wrote:Proslavicu dan kad odvratna zelitanasata masa po imenu velid spaho ode u penziju.
Ko ce to docekati... kontam da ga je nekako postaviti za direktora, ne bi se vise pojavljivao...
User avatar
SmokingMan
Posts: 22632
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#16329 Re: UEFA Champions League

Post by SmokingMan »

Bio je pomalo smotan u Romi,ali kakav nagli napredak za nepunu godinu. :thumbup:
User avatar
turbofolk
Posts: 3240
Joined: 13/05/2014 09:37

#16330 Re: UEFA Champions League

Post by turbofolk »

Od ovog Liverpoola ima gaće da se tresu i Realu i Bayernu, ko god da prođe. Mada... Ja još uvijek vjerujem u beki Džekin bljesak. Da revanš ne bude nezanimljiv :D
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#16331 Re: UEFA Champions League

Post by Muhamed Đakmić »

Roma ima problem što kilavi s loptom protiv gegenpressinga. Nije ni problem što su izašli visoko ni što igraju 3-4-2-1, ali je problem što se žele napraviti po 3-4 dodira sa loptom prije dodavanja. To može protiv Barcelone koja ne igra nikakav presing, ne može protiv ove trojice.

Ovaj posljednji ulazak Salaha između dva štopera je jadan.
ja71
Posts: 5654
Joined: 31/03/2006 14:45

#16332 Re: UEFA Champions League

Post by ja71 »

A forumski "stručnjaci" su ga zvali trkaća kokoš
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#16333 Re: UEFA Champions League

Post by nema me tamo »

SmokingMan wrote:Bio je pomalo smotan u Romi,ali kakav nagli napredak za nepunu godinu. :thumbup:

Misliš bio je glavni razlog Dzekinih golova?
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#16334 Re: UEFA Champions League

Post by avetinja »

Real će ovog Liverpoola rutinski (2:0) uzeti u finalu.
User avatar
Edin H.
Posts: 53688
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#16335 Re: UEFA Champions League

Post by Edin H. »

_BataZiv_0809 wrote:
Mišo_Kovač wrote:Sve je ovo gola kurčina. Real će ih, ko god da prođe, naguzit u finalu samo tako :roll: :roll:
I to rutinski, izistinski bez foliranja...
Jašta će, zavaliće im Mohamed pet komada.

Jedino mu zamjeram što nije više dodavao Džeki prošle godine.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79566
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#16336 Re: UEFA Champions League

Post by Velkoski »

Frajer ima 26 godina, igra prvu sezonu u životu kako treba, da malo smanjite masturbiranje? :mrgreen:
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2156
Joined: 13/07/2016 11:10

#16337 Re: UEFA Champions League

Post by sve_ovo_ja »

Kod Rome jedino Nainggolan i Kolarov zasad da se malo ističu. Džeko dobro počeo, poslije ga nigdje.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#16338 Re: UEFA Champions League

Post by zomri »

Muhamed Đakmić wrote:Roma ima problem što kilavi s loptom protiv gegenpressinga. Nije ni problem što su izašli visoko ni što igraju 3-4-2-1, ali je problem što se žele napraviti po 3-4 dodira sa loptom prije dodavanja. To može protiv Barcelone koja ne igra nikakav presing, ne može protiv ove trojice.

Ovaj posljednji ulazak Salaha između dva štopera je jadan.
Nije problem i funkcionisalo je dok su ovi naprijed pritiskali a liverpool pokušavao iznijeti loptu. Sad em ovi gore ne pritišću, em liverpool prebacuje njihov pressing. Sve šanse su došle preko zone pressinga i napadom na prostor iza visoke linije Rome.
Mustang1
Posts: 29966
Joined: 29/12/2010 17:31

#16339 Re: UEFA Champions League

Post by Mustang1 »

Velkoski wrote:Frajer ima 26 godina, igra prvu sezonu u životu kako treba, da malo smanjite masturbiranje? :mrgreen:
Jebeno citati sve ovo ha? :D
Nista dovest ce Jozo dogodine boljeg ne sikiraj mi se :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#16340 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

Igro bi i u Romi ovakve sezone ,ali moro dodavati Dzeki :oops:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79566
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#16341 Re: UEFA Champions League

Post by Velkoski »

Mustang1 wrote:
Velkoski wrote:Frajer ima 26 godina, igra prvu sezonu u životu kako treba, da malo smanjite masturbiranje? :mrgreen:
Jebeno citati sve ovo ha? :D
Nista dovest ce Jozo dogodine boljeg ne sikiraj mi se :D
Pa Jozo vas je otres'o :mrgreen:
Bazinga1234
Posts: 8070
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#16342 Re: UEFA Champions League

Post by Bazinga1234 »

Edin H. wrote:
Jašta će, zavaliće im Mohamed pet komada.

Jedino mu zamjeram što nije više dodavao Džeki prošle godine.
Kad se sjetim kako su Salaha naši napadali dok je u Romi igrao, nazivalo ga trkacom kokosi i slicno. :D

Evo Schicka
Last edited by Bazinga1234 on 24/04/2018 21:48, edited 1 time in total.
User avatar
Edin H.
Posts: 53688
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#16343 Re: UEFA Champions League

Post by Edin H. »

Da li je Džeko namjerno prodao loptu za prvi gol? :-)
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#16344 Re: UEFA Champions League

Post by Tito_i_Partija »

ja71 wrote:A forumski "stručnjaci" su ga zvali trkaća kokoš
Pa zato sto je u Romi bio upravo to.
kindlas
Posts: 480
Joined: 14/11/2017 17:54

#16345 Re: UEFA Champions League

Post by kindlas »

Ja imam osjecaj da bi Ramos zatvorio Salaha bez po muke, vidjet cemo u finalu vjerovatno :)
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#16346 Re: UEFA Champions League

Post by zomri »

I na sve to još Roma ima 3 na 3 pozadi :shock:
User avatar
turbofolk
Posts: 3240
Joined: 13/05/2014 09:37

#16347 Re: UEFA Champions League

Post by turbofolk »

Plakat ćete za Spahom sutra, kad Vugdalić krene: Dragi moje drage moje, dobro došli na našu a Boga mi i vašu OBN televiziju, samo na OBN-u (a ono i na Areni) polufinale između... i bla bla bla :D
Last edited by turbofolk on 24/04/2018 21:48, edited 1 time in total.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#16348 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

Evo Shita :-)
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#16349 Re: UEFA Champions League

Post by splinter »

Ma L pool je luzerska ekipa ako i prođu u finale ide im tamburanje tamo. Roma ako se u nastavku ne uozbilji neće se morati ni igrati revanš.
elk
Posts: 3154
Joined: 14/08/2006 12:03

#16350 Re: UEFA Champions League

Post by elk »

pool osvaja ovo.mogli su za poluvrijeme do kraja sve rijesiti.
Post Reply