SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#16302 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ovo je na testu punto kec - punto dvica je slupan 
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#16303 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
I grb Želje pored kockicaRomeo 80 wrote:"Kocka do kocke kockicaaa"...L u c i f e r wrote:Glavusa haman kockasta...?vješalica wrote:
Hint, pogledaj unutrasnji retrovizor![]()
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#16304 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ja poganog naroda
- orinoco
- Posts: 1687
- Joined: 14/01/2017 17:46
#16305 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Drži se ti francuskog, nije poganinsomnia78 wrote:Ja poganog naroda
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#16307 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa i nije bas... Plavi miris...I grb Želje pored kockica
Zeljovac ne bi ovako lose vozio...
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#16308 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
izgleda ko areon plavi 
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#16309 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
I meni isto, samo se imena nisam mogao sjetiti...
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16310 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nema razlike na crash testu. Oprosti nama nezainteresovanim za fiatove proizvode za malu gresku.commendatore wrote:ovo je na testu punto kec - punto dvica je slupan
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#16311 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne može nam niko ništa jači smo od sudbineeee....
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /171022097
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /171022097
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#16312 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Da nije lepi vodeničar izašao na dopust preko vikenda...?!O'zone wrote:Ne može nam niko ništa jači smo od sudbineeee....
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /171022097
- Truba
- Posts: 93781
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#16313 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
u čemu je kvaka s kockicama
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16314 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Vidi ko se zaintrigirao za kockice.....Black swan wrote:u čemu je kvaka s kockicama
Ne kontam ni ja, valjda zato što se pretpostavlja da je kockasta glava vozač.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
- Truba
- Posts: 93781
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#16316 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
mislim da i ja imam dvije male kocke zakačene ne mogu se sjetiti sadadrugi profil wrote:Vidi ko se zaintrigirao za kockice.....Black swan wrote:u čemu je kvaka s kockicama![]()
Ne kontam ni ja, valjda zato što se pretpostavlja da je kockasta glava vozač.
reko da pitam
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16317 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Skidaj brzo, vidiš da ti auto ide s ceste zbog njih.Black swan wrote:mislim da i ja imam dvije male kocke zakačene ne mogu se sjetiti sadadrugi profil wrote:Vidi ko se zaintrigirao za kockice.....Black swan wrote:u čemu je kvaka s kockicama![]()
Ne kontam ni ja, valjda zato što se pretpostavlja da je kockasta glava vozač.
reko da pitam
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#16320 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nema ih 50-100 ovakvih u cijeloj BH, kada se dodaju felUge i zatamnjene zadnje štopke, 1-2 komada.
Pogledati baze slika tehničkih pregleda, baza policije.
Ovaj posao sposobna i organizovana policijska struktura završi u roku 24-48h.
Pogledati baze slika tehničkih pregleda, baza policije.
Ovaj posao sposobna i organizovana policijska struktura završi u roku 24-48h.
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16321 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ima ih bogami na piku kolko hoćeš, uglavnom u ovoj boji.
Ali sad policija ima hint kuda je prošao i koje je vozilo, pa valjda ima usput još koja kamera.
Ali sad policija ima hint kuda je prošao i koje je vozilo, pa valjda ima usput još koja kamera.
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#16322 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Na piku ih ima 126, +/-20 komada (oni što ne znaju kako im se tačno zove automobil pa napišu Vektra i sl).drugi profil wrote:Ima ih bogami na piku kolko hoćeš, uglavnom u ovoj boji.
Ali sad policija ima hint kuda je prošao i koje je vozilo, pa valjda ima usput još koja kamera.
Ovo je pi*kin dim za otkriti.
Nadam se da nije opet u pitanju neko od zlatne mladeži, mada čisto sumnjam da bi neko od njih vozio Vectru C (osim ako nije neki "ćipovati GTS").
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#16323 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jel se meni čini ili je ovoj volan na desnoj strani? Vidim ovu kockastu glavu desno ali ne vidim nikoga lijevo....
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16324 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Komandna tabla je tamo gdje treba da bude. Lijevo.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#16325 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Do mene onda...drugi profil wrote:Komandna tabla je tamo gdje treba da bude. Lijevo.




